Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Awex Sp. z o.o. w Kościuszków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Awex Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Awex Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Awex Sp. z o.o. w Kościuszków

J.Z

Do Jacka ! Nie podawaj się za kogoś kim nie jesteś ! Pisz w swoim imieniu lub bez imienia. Przypuszczam że za tą opinią stoi jakas mądra kobieta pracująca w firmie Awex , tylko po co się podaje za kogoś innego !

.....!.....
@Gość

Do Gośc. Zwalniaja starych pracowników? Akurat się z tym nie zgodzę powod musiał jakiś być. A jak tak bardzo najeżdżasz na jakiegoś kierownika to powiedz wprost a nie za plecami ! Do kogo może się chamski to jest ale kobiety nie są też święte!( nie o wszystkich mowa ) zamiast się zając praca co pierdolami a te które pracują to za przez nich cierpią.. .Skoro masz jakiś problem to powiedz wprost a nie wypisuj .Niech patrzą sobie w kamery mają postawę zaś ocenić pracownika i jak pracuje i wykonuje dana pracę.Dziękuję pozdrawiam.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 40 dni.

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Awex Sp. z o.o. na stanowisko Account Manager?

Czy nie szukają czasem do was kontrolerów jakości? mam ofertę od firmy o tej samej nazwie ale coś nie widzę byście pisali o tym stanowisku. to jakiś mniejszy dział jest? szukają, bo się powiększa?

Czym jako firma się zajmujecie? Co jest przedmiotem waszej produkcji? ten wątek odnośnie ubijania kartofli zaciekawił. :D jednak interesuje mnie przy tym dosłowne ujęcie tego na czym praca polega. jak przy tym operatorzy maja przerwy podzielone? Są tylko te ustawowe?

Najlepszy

Firma (usunięte przez administratora) za lozanie (usunięte przez administratora) dostaje się premie za nie lizanie zapomnij na kogo trafi ten ma wykorzystywanie ludzi to norma a broń boże zachoruj i wolne cały zarzad firmą to wielka pomyłka cytuje " z ludźmi psychicznymi nie będzie pracował..." taka opinia o pracownikach tak to się teraz szanuje pracowników i daje według nich wielkie kokosy 3200. Do ludzi którzy się boją z tym iść wyżej jesteście w swoim kraju i nie możecie się dać zdeptać by być gorzej od obcokrajowców traktowani bez was cala produkcji i tak stanie więc niech sami uginają łokcie i (usunięte przez administratora) może zaczną doceniać pracę ludzi i to kim dzięki tym są

Karolcia Nowy wpis
@Najlepszy

Potwierdzam te słowa cytowane, oraz to jak ludzie są wykorzystywani za marne 3200. Po za tym jeśli chodzi o l4 lub urlop to zapomnij bo zaraz jesteś zwolniony. Szef wogole nie interesuje się pracownikami a jego technolodzy to jedna wielka pomyłka. Obiecują na początku wielkie kokosy, i premie a tak naprawdę tego nie ma, bo sami biorą dla siebie. Zwalniają ludzi którzy naprawdę pracują za pięciu a tych byle co zostawiają, w tej firmie jest podział na lepszych i gorszych. Odradzam pracę w tej firmie chyba że chcesz być wykorzystywany. Pozdrawiam

Firma Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Awex Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Specjalista ds. Raportowania i Analiz Operacyjnych. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.

Cześć, niedawno szukali operatora, był ktoś z was na rozmowie? Jak poszło, jak pierwsze wrażenia? Poznaliście dokładnie warunki? Czy może osoba która dostała stanowisko tu zagłada i co nieco zdradzi jak wyglada rekrutacja i pierwsze dni pracy? Ja przegapiłem nabór, ale w następnym chce aplikować. Czytam opinie, nie zachęcają, ale może warto samemu się przekonać? Te 3200 o których tu wspominacie to tez dotyczy operatorów?

Te problemy, o których w lutym pisali dalej występują tak w ogóle? widzę, że jedna Pani się tematem zainteresowała i pytała kiedyś gdzie takie sprawy się zgłasza lecz nikt nie odpisał. Od niedawna tu jestem i zastanawiam się gdzie w ogóle szukać jakichś ogłoszeń? Jak wpisywałem w przeglądarkę to nic mi nie wychodziło. Czy jest jakaś rotacja teraz?

W firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Awex Sp. z o.o. niedawno poszukiwano pracownika na stanowisko Operator Wózka Widłowego. Czy ktoś wie, na jakie zarobki można liczyć na tym stanowisku? Chcę zarabiać powyżej 3600 .

J.Z

@J.Z

Z jakich przyczyn została tu zasugerowana akurat kobieta? I co ma oznaczać ta opinia tak właściwie? Podważasz zdanie kolegi czy w czym problem? Napiszesz coś więcej o pracy tutaj? Co z tematem tego złego traktowania?

@Emilia

Zwalniają starych pracowników bo szukają oszczędności a mają na zmianie 3 kierowników. W żadnym zakładzie się z tym nie spotkałem. Trzeci pseudo kierownik ma płacone za nic ,ten człowiek nic nie robi ,na niczym się nie zna i za nic nie ponosi odpowiedzialności. Zajmuje się plotkami ,wciąż przegląda kamery naśmiewając się z pracowników. Bardzo nie lubi kobiet i jest dla nich strasznie chamski ,wulgarny i opryskliwy. Wszyscy o tym mówią, ale nic z tym nie robią.

.....!.....
@Gość

Jacek

Witam, trochę pracowałem tym zakładzie, więc mogę się wypowiedzieć. Ogólnie wynagrodzenie na czas, wszystko wykazywane, i to tyle, jeśli chodzi o pozytywy. Mobbing ze strony kierowników Sławka, jak i Piotra M są na porządku dziennym, wydzieranie się na pracownika,poniżanie czy też głupie dogadywanie w stosunku do kobiet, zastraszanie brania premii itd. Oczywiście nikt nie zgłosi, bo każdy się boi. Dziękuję za uwagę...

@Jacek

Czyli mimo wszystko warto popracować skoro wolą w takiej atmosferze robić niż zgłosić jak to sugerujesz? Pzt., do kogo tu w firmie można byłoby z tego typu problemem pójść?

Gość 05

Witam bardzo lubię Wasze ziemniaki i zawsze byłam zadowolona ale dzisiaj się zdenerwowałam bo jeszcze tyle ziemniaków z 1 opakowania nie wyrzuciłam zważywszy że teraz jest bardzo drogie wszystko a zwłaszcza warzywa to proszę zwrócić uwagę pakującym ziemniaki żeby bardziej się przyłożyli do swojej pracy bo ludzie to nie świnki wszystkiego nie zjedzą a pieniądze na drzewie nie rosną jeśli Wasi pracownicy mają ludzi za bez mózgu to się mylą Tylko niech puzniej nie wyją że zakład zamkną albo tych pracowników zwolnią Życzę Wam jak najlepiej ale i sobie życzę smacznych ziemniaków ????

Haha
@Gość 05

To nie wina pracownikow pakujacych tylko ludzi którzy dany towar zamawiają i każą go pakować .

@Haha

Chłopie ja ostatnio jadłem kartofle co dostałem na święta w socjalu od firmy i większość była zgnieciona.. nie lubię ubitych kartofli ja połykam w całości. Ciekawe która zmiana tak podeptała.

Ktoś
@Gość 05

Zamiast ziemniaków polecam zakupić słownik, bardziej się przyda. Towar zamawiają i przyjmują odpowiednie osoby z biura, pracownik nie jest od tego żeby decydował czy dany towar może iść czy też nie.

@Ktoś

Dużo wiesz o firmie, pracujesz może w tym miejscu? :) Wiesz może jak tam wyglądają aktualne warunki? Dobrze się pracuje? Chodzi mi o pracę właśnie w biurze ;)

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Awex Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

Miki

Odbywa się i co z tego powiedzą Ci jedno a pracując tam przekonasz się ze jest całkiem inaczej także pozdroo..

Czy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Awex Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Mobing

Niestety ale mobing w tej firmie jest widoczny cały czas. Kierownicy niestety nie reagują na sytuację. Sami się boją o swoją opinię w oczach gwiazd R. i B.

Franek

Co oznacza gwiazdy R i B

Tzn co się dzieje

Pracujący
@Mobing

Romualda i Barbara?? (usunięte przez administratora) jak sto pięćdziesiąt pozdrawiam

Uuuuu

Atmosfera super w pracy ludzie wporzadku szefostwo kierownicy też ok można zarobić ładne pieniądze..

M..

Żartujesz sobie prawda? Pracowałem tam kilka lat nigdy nie wróciłbym drugi raz

Ola

Witam. Gdzie znajdę meila na który można wysłać CV?

Ewelina
@Ola

A to można wysłać w ogóle? Skąd wiesz? Czyli nie trzeba się bujać do nich do firmy

@Ewelina

Każda firma przeprowadzająca rekrutację ma meila, na który można wysyłać CV.

@Marta

Co ona, z choinki się urwała?xd A macie tego maila już może?

Ola
@Marta

Dla porównania firma Correct w Ociążu, ma takiego meila :)

Helena
@Ola

Dzięki za info, a ogólnie wiesz czy odpowiadają tak w miarę szybko?

@Ewelina

Napisz ręcznie CV i się bujaj do firmy ahahahhahahahah. apropo pracy to tak. Praca cienszka, menczonca i niezwykle garbowata. Dostajesz na start worek zamrożonych ziemniaków, rzucasz go na podest i kaloszami ubijasz by rozkruszyć. Worek jest z papieru więc jak się podrze to ręcznie zbierasz kartofle i zaznaczam one są pokrojone w małą kosteczkę więc stracisz sporo czasu na zbieranie a brygadzista patrzy . Trzeba z wyczuciem deptać ten worek by nie pękł. Kwestia wprawy. Najlepiej potrenować w domu ja brałem kostki lodu i na podłodze w domu ubijalem i trenowałem czucie deptania.

Kamil Bumbul

Witam. Chciałbym wam życzyć wszystkiego najlepszego z okazji zbliżających się świąt wielkanocnych i szczęśliwego nowego roku 2022 roku. Ja na początku stycznia odchodzę z firmy dlatego chcę się pożegnać i pamiętajcie nikt mnie nie zastąpi byłem i jestem legendą tego zakładu. Wzajemnie wszystkiego dobrego. Cześć

Tina

@User ale weekendy liczą się jako nadgodziny ?

User
@Tina

Tak, weekendy liczą się jako nadgodziny płatne 100%

@Tina

Tak nadgodziny płatne 100% . Ja w grudniu byłem wszystkie dni i weekendy i dostałem na rękę bagatela 3260 zł. Coś pięknego. Nigdzie indziej tyle nie dostałem. Święta miałem na bogato. 5 kilo karpia wjechało hehe

Tamburyn

Jeśli wszystkie dni plus weekendy i 3200 to szału nie ma....

Kamil90

Tak jak pisałem wcześniej proszę nie odpisywać na posty użytkownika Kamil Bumbul.Ktoś podszywa się pod moją osobę.

Stachuuuu
@Kamil90

Bo to jeden na świecie jest o takim imieniu i nazwisku hehe zluzuj

Omen
@Kamil90

Okej

Super daroooo

Witajcie jakie zarobki na magazynie

Artur Lolek

Witam jakie zarobki na start bo nie wiem czy aplikować? Na produkcję

Witam. Wczoraj miałem rozmowę o pracę w Awex i od poniedziałku zaczynam. Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca czy nie jest ciężka. Do zobaczenia.

Bogdan

Mobbing w tej firmie to norma zmuszanie pracowników do nadgodzin bo jak się nie podoba to zmień pracę .czujniki dymu w toaletach i polowanie kto wyjdzie pierwszy bez względu czy palisz papierosy czy nie .

@Bogdan

Ja nie palę i czujniki dymu nie pikają... W kabinie trójce jak oddawałem (usunięte przez administratora)w środę 3 lutego to jakaś melodyjka grała i to wszystko. Te czujniki to pic na wodę.

@Bogdan

Ja robię dwunastki i wypłaty piękne. W grudniu miałem przepracowane 260 godzin i wypłata bagatela 3200 ponad. Tylko męczą te worki z kartoflami zamrożone. Ubijać kaloszem to jest najgorsze.

Kermit
@Kamil Bumbul

Czujniki działają na zasadzie dymu ulotnego. Nie wiesz to nie wypowiadaj się.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Awex Sp. z o.o. - Kościuszków

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Awex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Awex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Awex Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Awex Sp. z o.o.
  • 11
    63-460 Kościuszków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Awex Sp. z o.o.