Iwona Iwona Olszówka

Wojkowice

Opinie o Iwona Iwona Olszówka

Lukasz

Zajebista nauczycielka zajebista dyrektor szkoly. Debile pisza o tej Pani zle. Woleliscie poprzedniczke stara niezrownowazona osobe. Ta kobitke cos chce zrobic. Jest super moje dzieci ja uwielbiaja

Rodzice

Zgadzam się, szurnięta,wstręta,gruba baba.Flirty z ojcami jej w głowie a nie nasze dzieci. My już swoje zabraliśmy z tej szkoły. Szkoła ta upadnie jak ona dalej będzie tam rządziła. PORAŻKA

Rodzice

Zgadzam się, szurnięta,wstręta,gruba baba.Flirty z ojcami jej w głowie a nie nasze dzieci. My już swoje zabraliśmy z tej szkoły. Szkoła ta upadnie jak ona dalej będzie tak rządziła. PORAŻKA

aga

pani Iwona Olszówka jest złą nauczycielką a dyrektorką jest beznadziejna nie zna się na przepisach w szkole.

Zostaw opinię o Iwona Iwona Olszówka - Wojkowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Iwona Iwona Olszówka