Opinie o Edu Consulting Ewa Szulińska w Solec Nad Wisłą

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Edu Consulting Ewa Szulińska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Edu Consulting Ewa Szulińska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Nauczyciele języków obcych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Edu Consulting Ewa Szulińska w Solec Nad Wisłą

baner wywiady
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni.
 Pytanie

Czy w Edu Consulting Ewa Szulińska zatrudniani są obcokrajowcy?

Pytanie
 Pytanie

Czy Edu Consulting Ewa Szulińska organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Teacher. Nowy wpis
Były pracownik
@Pytanie

First you should ask if she actually pays her teachers and that should give you this answer also.

Justyna Nowy wpis
@Teacher.

So there is an issue with payments? For long time?

Teacher Nowy wpis
Były pracownik
@Justyna

Basically you’ll have to take her to court to get paid. Read the other opinions. Speak to other teachers there.

Przerażony
Były pracownik

Straszne miejsce.(usunięte przez administratora)5 samochodów a zaległości w wypłatach dla pracowników sięgające kilkudziesięciu tysięcy, rodzicom losowo wysyłane monity do opłacenia szkoły, mimo że została już uiszczona kilka miesięcy wcześniej. Uczniowie płacą pełną sumę za książki, a potem i tak pod koniec roku muszą je zwrócić. W czasach pandemii parę osób maturę po prostu sobie kupiło. Olbrzymia rotacja pracowników, przyjmowani ludzie bez doświadczenia i wykształcenia, zwalniani po kilku miesiącach a nawet tygodniach, nie dostają ostatniej pensji. Trzy sekretarki rocznie, co roku inny wicedyrektor i inna siedziba szkoły. Po zwolnieniu matematyka w środku pandemii syn szefów, 19 lat, wystawiał uczniom oceny maturalne. Nauczyciele dowiadują się od uczniów, że już w szkole nie pracują. Liczba godzin, grup, ilości uczniów w grupach, wyborów przedmiotowych, stawek, dostępnych zajęć, kalendarium i organizacja szkoły i roku szkolnego zmieniane arbitralnie, wszyscy zainteresowani informowani po fakcie.

RN
Klient
 Pytanie
@Przerażony

Był Pan ? Widział ?

anonim
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

Nick
Były pracownik

Teraz to się chyba w ogóle nazywa British International School. Z dyrekcją tragicznie, a raczej w ogóle się nie współpracuje, z innymi ciężko stwierdzić, bo w tej szkole raczej nie pracuje się długo… Jeśli ktoś ma kręgosłup, chce rzetelnie wykonywać swoje obowiązki i jeszcze otrzymywać za to wynagrodzenie to długo tam nie wytrzyma - o ile nie zostanie wcześniej pomówiony/obrażony i wyrzucony. Straszne (usunięte przez administratora) które ma do tego niezwykle wygórowane aspiracje i poczucie własnej wartości.

Teacher
Pracownik

If you want to work without pay and deal with a horrible owner, this is the place

 Rozmowa kwalifikacyjna
Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Edu Consulting Ewa Szulińska? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Teacher
Były pracownik

Absolute worse place to work for. Ewa is a lier. I have seen many teachers get hired and then she finds some excuse not to pay them. Meanwhile, she shows up to school in a brand new Audi. She has the worst ethics ever. Be careful if you want to work here. The school itself is a joke, where the students can do anything they want without having to come on time or even show up at all. They are all poorly prepared to go into the real world.

Administrator

Czekamy na newsy od zatrudnionych. Ktoś ma jakieś nowe informacje na temat firmy Edu Consulting Ewa Szulińska w miejscowości Solec Nad Wisłą, bo nie wiemy jak to z zatrudnieniem u nich.

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Edu Consulting Ewa Szulińska - Solec Nad Wisłą

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Edu Consulting Ewa Szulińska?

  Zobacz opinie na temat firmy Edu Consulting Ewa Szulińska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Edu Consulting Ewa Szulińska
1/5 Na podstawie 1 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Anyżkowa 22
  05-532 Solec Nad Wisłą
 • NIP: 5832587722 REGON: 147215933
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. pracuj.pl 4 309 200
 2. GoWork.pl 4 049 352
 3. olx.pl - praca 3 255 228
 4. jooble.org 2 682 558
Edu Consulting Ewa Szulińska
Przejdź do nowych opinii