Opinie o Geobud-Wiert 2 Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Geobud-Wiert 2 Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Geobud-Wiert 2 Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Geobud-Wiert 2 Sp. z o.o. w Kraków

Ania Nowy wpis

Hej, jaka macie opinie z pracy jako geolog? Po ofertach w internecie zauważyłam, że jak jeszcze 2 miesiące temu była dodawana oferta to oferowano kwoty od 4 650 do 7 500 zł a teraz gdy ją wznowiono jest to już od 6 000 zł do 10 000 zł. zaciekawiła mnie ta podwyżka, ciekawe co z zakresem obowiązków?

Sławko Nowy wpis

Usługa wykonana profesjonalnie, terminowo, bez problemów.

Czy w Geobud-Wiert 2 Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

ja Ci powiem

Unikać jak ognia! Praca dobra dla osób zaraz po studia które mają mocna psychikę i chcą zdobyć pierwsze doświadczenia w branży ale zaznaczam- na krótki okres czasu bo dłużej się nie da…tyle z plusów. Szef jest pracoholikiem który wymaga tego samego od swoich już i tak przygniecionych pracą pracowników. Cały czas wywierana presja, inwigilacja na każdym kroku-wszędzie kamery, wszędzie! Cały czas pracownik jest monitorowany a później rozliczany z tego co robi i ile czasu mu to zajmuje np. za długo je obiad. Pracownicy fizyczni kiedy aktualnie nie mają co robić, sprzątają panu ogródek, bo nikt nie daj Boże nie może mieć chwili dla siebie. Sporządzanie codziennych raportów co się zrobiło, bardzo wyżyłowane terminy i cały czas krytyka-atmosfera jest do wisielcza. Bardzo duża rotacja pracowników. Pracownik to mięso do wykonywania pracy, właściciel nie liczy się z niczym i nikim-w wigilie wyrzucił z pracy pracownika, a przyjście do pracy o 6.55 (która zaczyna się o 7) traktuje jako spóźnienie i ma się do słuchania! Nie polecam!!!

Elżbieta
@ja Ci powiem

Jakie konkretnie stanowisko masz na myśli tutaj, żeby zaraz po studiach przyjść na przyuczenie się w tej branży?

ja Ci powiem
@Elżbieta

są tylko 2 stanowiska, geolog dokumentator i pracownik fizyczny

Elżbieta
@ja Ci powiem

A to już wszystko wiem. A tak z ciekawości, to który z nich tu w pracy ma potencjalnie gorzej?

ja Ci powiem Nowy wpis
@Elżbieta

a tak z ciekawości? nie jesteś przypadkiem szefem tej (usunięte przez administratora)?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Geobud-Wiert 2 Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?

Wszystkie pozytywne komentarze pisane są przez samego szefa

Justyna
@:0

Czemu tak uważasz??

Bez złudzeń

Po latach gdy wracam do wspomnień z tej firmy mogę powiedzieć tylko jedno... Unikać. Typowy lep na desperatów zaraz po studiach. Pracowałem w paru innych firmach w ciągu 10 lat i nigdzie nie spotkałem się z takimi praktykami jak tam. Właściciel o ile nie zrewidował swoich poglądów na pracownika, to w dalszym ciągu człowiek który może dosłownie zniechęcić do dalszego rozwijania się w tej branży. Już lepiej spróbować swoich sił choćby tymczasowo poza wyuczonym zawodem niż iść tam. Odradzam z całego serca.

Psi wytrysk
@Bez złudzeń

+1 byczqu

Q
@Bez złudzeń

Nic dodać nic ująć. Może jeszcze tylko - jesteś po studniach, a zrobiłeś już wszystko co mogłeś dziś zrobić to koś trawnik. Jesteś po zawodówce to już wogole nie masz co liczyć na szacunek. Stawka za nadgodziny długie i liczne - śmieszna.

Jak szefostwo w Geobud-Wiert 2 Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

Marik1234

Szefowi ciągle źle, nie umie przyznać się do winy, to pracownik zawsze jest winny, szef ma za wysokie ego i mniemanie o sobie, na dodatek teren całej firmy monitorowany, a w samochodach gps, jak nie ma zleceń to musisz być ogrodnikiem albo przewalać jakieś rzeczy z miejsca na miejsce, właściciel stworzył taki chory (usunięte przez administratora)

Alicja
@Marik1234

Możesz wyjaśnić, pod jakim względem "szefowi jest źle"? Chodzi o to, że wiele wymaga od pracowników? Monitoring obiektu wydaje się normalny, pracodawcy dbają o bezpieczeństwo zarówno pracowników, jak i firmy, dlaczego uznajesz to za wadę?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Geobud-Wiert 2 Sp. z o.o.?

czopek

łopatę i dżwiganie ciężkiego sprzętu do wiercenia

Xyz

Szef wymaga, ale przede wszystkim od siebie. To człowiek bardzo pracowity i rzetelny i tego oczekuje od nas. A jak ktoś przychodzi i niczego nie umie, uczyć też się mu nie chce to trudno żeby mu się podobało...

ziom
@Xyz

tak jest, jak ktoś umie i chce pracować to sobie poradzi bez problemu, praca w porządku, dużo się można nauczyć nowych rzeczy, dla mnie w porządku.

szaman

na jakie wynagrodzenie może liczyć w tej firmie geolog bez uprawnień?

Hania

@Q czyli już na rozmowie mówią czy przyjmują czy nie?

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Geobud-Wiert 2 Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Q

Etap jest jeden, decyzja jest od razu. Jeśli jest negatywna to czasem po kilku sekundach.

Jasiek

Idealnie to nie jest nigdzie. Wiem tylko, że wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma! Jeśli ktoś ma coś do powiedzenia lepiej pisać do końca!

Darek
@Jasiek

Dobrze mówisz! Jestem za!

Czesław

Czy możesz wyjaśnić, dlaczego tak uważasz? Forum GoWork.pl odwiedzane jest przez aktualnych i byłych pracowników, a także kandydatów do pracy. Każdy ma prawo wyrażenia swojej opinii pod warunkiem, że jest ona zgodna z prawdą i poparta stosownymi argumentami. Jaka jest twoja opinia o firmie Geobud-Wiert 2? Z twojej wypowiedzi nie wynika to wprost. Co myślisz na temat zarobków?

Eryk

Może niektórzy nie radzą sobie i muszą odejść?

Wojtek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutację?

admin

Znasz firmę Geobud-Wiert Sp. z o.o. i wiesz czy pracodawca ceni sobie młody zespół czy raczej doświadczonych pracowników? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw merytoryczną opinię o Geobud-Wiert 2 Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Geobud-Wiert 2 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Geobud-Wiert 2 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Geobud-Wiert 2 Sp. z o.o.?

Geobud-Wiert 2 Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Romana Żelazowskiego 89A
    30-699 Kraków

Geobud-Wiert 2 Sp. z o.o.