Miwan Myjnia Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe

Białystok

Opinie o Miwan Myjnia Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe

Maciek

Firma ok. Płaca uczciwa, umowa o prace. W sezonie premie.

Exmiwanowiec

Tragedia, najgorszy zakład w jakim pracowałem. Traktowanie pracownika jak parobka. Na nowowarszawskiej jedyny plus to taki, że krócej się pracuje ale kierownik filii gorszy szefa i faszysty. Moja propozycja jest taka, że jak ktoś chce tam do pracy to niech się dużo razy zastanowi.

aneba

Oboz pracy nic więcej.warunki straszne jak,praca po 10 godzin najlepiej na czarno. Socjalna zero,zastanow się zanim tam trafisz.Pracownik to murzyn na plantacji, takie jest traktowanie.

Zostaw opinię o Miwan Myjnia Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Miwan Myjnia Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe