PPUH "KOMBINAT BUDOWLANY"

Białystok

Opinie o PPUH "KOMBINAT BUDOWLANY"

e
użytkownik zarejestrowany

wydaje mi się, że firma zawsze dbała o zaopatrzenie robocze pracowników. A jakby ktoś był tak jak ja teraz zainteresowany współpracą z nimi, to podrzucam: "W chwili obecnej nie posiadamy żadnych ofert pracy, jeżeli chciałbyś nawiązać z nami współpracę, wyślij swoje CV na adres E-mail: kombinat@kombinatbud.pl"

Słowa kojarzące się z tą firmą to (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej w tej firmie podobało mi się: ... . Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się w:fuszerka wykonania ... .

jakość wykonania

Zostaw opinię o PPUH "KOMBINAT BUDOWLANY" - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPUH "KOMBINAT BUDOWLANY"