Białystok

Opinie o TOP AUTO Autoryzowany Dealer Opel Chevrolet Isuzu oraz Autoryzowany Serwis Saab Krupniki Białystok

kalidi

Firma z potencjałem nikt w białym tak się nie rozwija jak szef tej firmy tylko on ma ja..., ale praca tam jest co raz gorsza przez atmosferę, obniżanie pensji bo kryzys itp. pracuje tam już coraz mniej kompetentnych fachowców i tego szef przez panią dyrektor nie widzi pozwala na zmiany załóg całych działów na tańszych ale czy na lepszych??,klienci jadą do ludzi miłych i kompetentnych!! a nie do "pięknych budynków" a do pracy do takiej firmy chcemy iść żeby zarobić na życie i fajnie by było pracować z ludźmi z wiedzę i wiedzących co chcą osiągnąć dla szefa spełniając siebie nie gardząc po drodze podwładnymi. Pracę w TOP AUTO POLECAM może kiedyś znowu będzie tam zgrana załoga pracująca do jednego koszyka szefa a nie każdy dla siebie!

jola

dużo pisać nie będę, nie polecam czasu straconego na \"pracę\" w tej firmie

axel

jak większość podlaskich "biznesmenów"...ciągłe straszenie zwolnieniami, cięcie pensji bo przecież kryzys w Białymstoku trwa nadal itd. pracuje tam cała masa fajnych ludzi za marne pensyjki a kierownictwo nabija kieszenie ehhh ciekawe ile ludzi przewinie się w tej firmie zanim to wszystko padnie i ktoś pójdzie po rozum do głowy

Zostaw opinię o TOP AUTO Autoryzowany Dealer Opel Chevrolet Isuzu oraz Autoryzowany Serwis Saab Krupniki Białystok - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TOP AUTO Autoryzowany Dealer Opel Chevrolet Isuzu oraz Autoryzowany Serwis Saab Krupniki Białystok