Elpos Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Elektroniczno-Mechaniczne

Białystok

Opinie o Elpos Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Elektroniczno-Mechaniczne

ala m

Internet z pewnością godny polecenia. Nie wiem dlaczego dopiero kilka miesięcy temu do nich przeszłam. Umowa do 50 Mb i naprawdę mam 50, a nie jak wcześniej umowa do 20 Mb a mam 8-10. Daję 5 !!!!!!!! Telewizji nie oglądam.

Sądzisz, że masz wiedzę o firmie Elpos Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Elektroniczno-Mechaniczne które może zaskoczyć internautów? Podziel się nią z innymi na naszym forum.

Pola P
@admin 10.11.2015 16:24

Mam internet 100 mega,korzystamy z synem (oczywiście ciągle gra w gierki) w jednym czasie i nie narzekamy na zacinanie się czy słabą prędkość...Z telewizji mam największy pakiet i naprawdę jest co oglądać...Wybieram się po promocję (dostałam ulotkę z bardzo ciekawą ofertą więc trzeba skorzystać)!

Zostaw opinię o Elpos Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Elektroniczno-Mechaniczne - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elpos Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Elektroniczno-Mechaniczne