Przedsiębiorstwo Elektroniczno - Mechaniczne Elpos Sp. z o.o.

Białystok

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Przedsiębiorstwo Elektroniczno - Mechaniczne Elpos Sp. z o.o.
0 0 6 1

Opinie o Przedsiębiorstwo Elektroniczno - Mechaniczne Elpos Sp. z o.o.

Administrator

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Czy tak samo jest w Elpos Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Elektroniczno-Mechaniczne? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

admin
@Administrator 24.02.2018 10:16

Nowych informacji brak, ale pracownicy nadal są zatrudniani. Może ktoś z Was będzie chciał się podzielić swoimi wrażeniami odnośnie aktualnych warunków pracy?

Jacek K
@admin 02.07.2018 11:09

ile można zarobić jako technik i jaka umowa?

ala m

Internet z pewnością godny polecenia. Nie wiem dlaczego dopiero kilka miesięcy temu do nich przeszłam. Umowa do 50 Mb i naprawdę mam 50, a nie jak wcześniej umowa do 20 Mb a mam 8-10. Daję 5 !!!!!!!! Telewizji nie oglądam.

admin

Sądzisz, że masz wiedzę o firmie Elpos Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Elektroniczno-Mechaniczne które może zaskoczyć internautów? Podziel się nią z innymi na naszym forum.

Pola P
@admin 10.11.2015 16:24

Mam internet 100 mega,korzystamy z synem (oczywiście ciągle gra w gierki) w jednym czasie i nie narzekamy na zacinanie się czy słabą prędkość...Z telewizji mam największy pakiet i naprawdę jest co oglądać...Wybieram się po promocję (dostałam ulotkę z bardzo ciekawą ofertą więc trzeba skorzystać)!

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Elektroniczno - Mechaniczne Elpos Sp. z o.o. - Białystok

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Elektroniczno - Mechaniczne Elpos Sp. z o.o.