Media Sp. z o.o. Agencja Reklamowa

Opinie o Media Sp. z o.o. Agencja Reklamowa

Filtruj opinie po kryteriach:

Libertina
 Opinia

Jednostka nastawiona na dynamiczny rozwój, którą definitywnie jest Media oferuje świetne środowisko pracy dla osób świeżych w branży produkcyjno-usługowej jak również dla tych z doświadczeniem. Bazowe zarobki są przeciętne, ale również elastyczne w zależności od poziomu zaangażowania (nie mówię tu o nadgodzinach). Każda rozumna, choćby z nutą aspiracji jest w stanie osiągnąć satysfakcjonujące rezultaty, nie tylko z perspektywy pracodawcy, ale również pracownika.

Hanna
 Opinia

Już bardzo dużo czasu minęło od zamieszczenia przez Was ostatniej merytorycznej opinii o Media Sp. z o.o. Agencja Reklamowa jako pracodawcy. Moglibyście wrócić do prowadzenia dyskusji o tej firmie? Jak w tym momencie wygląda aktualna sytuacja wewnątrz niej? Czy na przestrzeni czasu zaszły może w firmie jakieś istotne zmiany? Może warto o czymś wspomnieć na forum?

Opinia

wyjaśniam iż Media spzoo nie jest schroniskiem dla nieudaczników, nierobów czy awanturników, takim osobom bezwzględnie dziękujemy gdyż priorytetem jest zespół, oparty na szacunku i zaufaniu! Załogę tworzą ludzie kompetentni i zadowoleni z pracy, może właśnie dlatego że nie każdy może być pracownikiem naszej firmy a osoby którym podziękowaliśmy mogą żywić urazę w kierunku firmy ale jeśli są faktycznie tak wartościowe jestem pewny iż znajda pracę na miarę swoich umiejętności! Tych którzy nie znają naszej firmy, pozostaje do przemyślenia fakty iż Media spzoo prowadzi działalność od 1999r oraz dlaczego mamy pracowników z takim samym stażem pracy w naszej firmie (18lat!), ostatnie lata firma przeżywa dynamiczny rozwój (dziwne? mimo tych złych opinii?) a załoga systematycznie powiększa się w tempie którego może tylko pozazdrościć konkurencja PS takie portale służą tylko do obsmarowania byłego pracodawcy bo ktoś kto jest zadowolony z pracy nie będzie tu niczego szukał ;)

Tak8Nie2
katarzyna
@Prezes 12.09.2017 11:57

Panie prezesie jedynym awanturnikiem w firmie jest szefowa, śmieszna osóbka, która ma wiele kompleksów i wyżywa się na innych. Ludzie którzy przychodzą do Media spzoo nie są nieudacznikami, tylko osobami poważnymi, szukającymi pracy i godnego traktowania. Czy to tak trudno zrozumieć? Pan nie ma żadnej załogi, ma Pan ludzi, którzy idą do pracy ze ''ściśniętym żołądkiem'' z nerwów i ze stresu, jaki muszą znosić przez pare godzin dziennie w pana firmie. Nie istotne tu jest ile lat prowadzi pan firmę, istotne jest jaka atmosfera tam panuje, co mówią o panu pracownicy i nie mówię tu o byłych lecz o tych którzy nadal tam pracują. Czy zadał pan sobie to pytanie? Czy wypłaty są na czas? Czy faktycznie do 10- tego każdego miesiąca płaci pan wynagrodzenie? Czy w dzień wypłaty znika pan z firmy? Nie ma pan racji pisząc, iż to forum jest do cyt. "obsmarowania byłego pracodawcy bo ktoś kto jest zadowolony z pracy nie będzie tu niczego szukał". To forum jest do ostrzegania młodych, ambitnych ludzi przed taką firemką jak ta, gdzie obiecuje się bardzo dużo, a w rezultacie jest się oszukanym. Proszę zwrócić uwagę na to, że o dobrych firmach na takich forach nie ma słowa, bo ludzie mają dobrze, cieszą się że idą do pracy, witają się z szefem, uśmiechają się do siebie, nie płaczą jak to nie raz miało miejsce w pana firmie.

Tak17Nie
PREZES
@katarzyna 08.11.2017 18:06

Katarzyno! czy przyjemnie obsmarowuje się innych będąc anonimowym? sprawdzam to forum raz na pół roku gdyż liczę się z każdym zdaniem i reaguję na kłamliwe zarzuty! 1) w naszej firmie na wypłatę nie zarabia się uśmiechaniem się do szefa! 2) MY nie mamy załogi? ...więc kto jak nie nasza załoga za 2017 r zdobył prestiżową nagrodę Gazele Biznesu ...1 miejsce w województwie najszybciej rozwijająca się firma!!! 3) nieterminowe wypłaty? ...korzystamy z PEFRON i każdy to wie że rodzi OBOWIĄZEK TERMINOWYCH wypłat! bez spóźnień nawet 1 dnia! 3) wysokość wypłat naliczana wg regulaminu, przez kierowników ...po co jest wg ciebie konieczna moja obecność w dniu wypłaty? (Twój uśmiech do szefa nie zmieni kwoty przelewu!) :) Twój wpis utwierdza mnie iż pracują u nas najlepsi! Życzę ci wymarzonej pracy wśród wyłącznie uśmiechów, w radości i bez wysiłku! ...o ile znajdziesz taką pracę, to miej świadomość że na twój uśmiech i radość będzie musiał zarobić ktoś inny ...ciążka pracą!

Tak4Nie1
Edi
@PREZES 19.03.2018 12:58

Uzala sie prezes nad soba......jak baba z Madro

Maria
 Opinia

Nie wierzę, że ktoś czekał ponad miesiąc na wypłatę, pracuję w tej firmie długo i zawsze wypłaty dostaję w terminie.

Tak3Nie
 Opinia

Informuję iż skierowałem zawiadomienie do prokuratury w celu ustalenia tożsamości "Byłego Pracownika" oraz kancelaria prawna pociągnie do odpowiedzialności oszusta za publiczne oczernianie wizerunku. Internet nie jest miejscem anonimowy a za fałszywe oskarżenia należy brać odpowiedzialność!

wiola
 Opinia

Obecnie najwiekszy problem w firmie stanowią białorusinki nie znające jezyka polskiego,siedzą w pracy dla godzin ,robia co chcą i biegaja na skarge do kierowniczki.Od polskich pracowników wymaga sie wykonywania odpowiednich norm a od białorusinek nie bo zaraz się stresuja i płaczą,one nie przyjechały do pracy tylko żeby zarabiać pieniądze

Tak8Nie
Hanna
 Opinia

@Były pracownik, przypominam, iż wypowiadamy się na forum publicznym. Zarzuciłeś firmie Media Agencja Reklamowa poważne przestępstwo jakim jest mobbing, dlatego muszę zapytać Ciebie czy dobrze rozumiesz to pojęcie. Czy w firmie występuje poniżanie pracowników, nękanie, zastraszanie lub ośmieszanie? Czy takich zjawisk doświadczyłaś pracując w tej firmie? Uzasadnij proszę swoją wypowiedź. @Maria, możesz podzielić się z nami swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w firmie Media Agencja Reklamowa. Twoja opinia będzie pomocna dla osób, które poszukują informacji na temat tego pracodawcy.

Opinia

Co jeszcze możesz powiedzieć o pozostałych warunkach zatrudnienia w Media Sp. z o.o. Agencja Reklamowa. Twoja wypowiedź będzie przydatna dla wszystkich tych, którzy rozważają aplikację do tej firmy.

Opinia

Czy znajdzie się osoba, która mogłaby w kilku słowach przedstawić teraźniejszy stan firmy Media Sp. z o.o. Agencja Reklamowa?

Stefan
 Opinia

Słyszałem, że firma ma opinie dobrego pracodawcy. Zupełnie nie rozumiem dlaczego niektórzy piszą tak złośliwe opinie!!

Emila
 Opinia

Witam, ukazała się oferta na "opiekuna klienta" czy warto aplikować?? Czy ktoś może coś powiedzieć o tej firmie? Opinie nie są za miłe, więc proszę o pomoc. Co znaczy wynagrodzenie - atrakcyjne? Najniższa?

ania
 Opinia

pan "prezes" zapomniał napisać o swojej kulturalnej żonie, która wyzywa pracowników.

iza

Pan prezes ha ha ha

Emi

Czyli warto tam iść?

Skorki

Cwaniaki i tyle.

Asia
 Opinia

Trzy słowa do pana prezesa ....... WSTYD WAS ZNAĆ.

Opinia

opinie na temat naszej firmy są dla mnie bardzo ważne, zawsze jestem otwarty na wszelkie sugestie od pracowników jestem zamknięty na narzekania leniwych, roszczeniowych i nieuczciwych pseudo-pracowników! dlatego zatrudniamy tylko zadowolonych pracowników umowa pracownik pracodawca jest prosta, pracownik oddaje do dyspozycji swój czas a pracodawca za to płaci jeśli nie wywiązujesz się z umowy to nie możesz liczyć na dodatkowe premie i nie narzekaj! jeśli cię nie doceniają a nie masz sobie NIC do zarzucenia to zmień pracę gdzie cię docenią i nie narzekaj! ale jeśli narzekasz na firmę w której pracujesz jesteś nieuczciwy i nie oczekuj że cie ktoś za to doceni, jeśli masz coś do powiedzenia to tylko bezpośrednio do swego pracodawcy bo tylko taka forma może coś zmienić ...bo narzekanie to taki polski sposób, chyba na wzbudzenie litości spójrz najpierw na siebie co dajesz i co oczekujesz w zamian i walcz ale nie narzekaj!

Iza
 Opinia

W 100% zgadzam się z poprzednią opinią.

Tak1Nie1
coztapolska
 Opinia

Wszystko brednie...szef to oszust i kanciarz. Omijać z daleka...płaci 15go mimo że uzgodnione rozliczenie jest 10go i trzeba się dopominać o pieniądze. Szefowa jest arogancka i chamska do granic...pracownik ma tam non stop pod górkę.

Tak3Nie
miś
 Opinia

aktualnie pracuję w tej firmie płace? może bez rewelacji ale co dla mnie ważne zawsze na czas, atmosfera? nie mogę narzekać, zawsze można coś zmienić premie? to nie dowcip ...otrzymuję! postanowiłam napisać bo nie lubię jak ktoś obsmarowuje niesłusznie

żaba
 Opinia

Alina ponad rok na stanowisku szwaczki, a która to, rozliczenie premii świetny dowcip.

Tak1Nie
Alina
 Opinia

Witam! Jeśli ktoś zastanawia się nad pracą w tej firmie to: Pracuję już ponad rok na stanowisku szwaczki. Praca dość dynamiczna :), są normy do wykonania i raport na koniec dnia. Na moim dziale rządzi kierowniczka i ona ustala urlopy, zmiany, wolne dni itp. Kontakt z szefem jest tylko na koniec miesiąca, w celu rozliczenia czasu pracy i norm, za ponad normy są premie uznaniowe. Ciężko czasami złapać szefa na rozliczenie premii :D moje wrażenia: robię to co robię lubię, do pracy idę chętnie, wypłata do 10-go na rachunku, jest to moja kolejna praca i nie zamierzam z niej rezygnować z własnej woli :D

Tak1Nie
kameleon
 Opinia

Kasia... 4 lata na stanowisku handlowca? A kiedy to było? Z tego CO WIEM, to pracownicy sami się zwalniają, bo nie są doceniani. A jak wiadomo - z dobrej firmy się nie odchodzi...

Kasia
 Opinia

pracowałam ponad 4 lata na stanowisku handlowca, nie ma rewelacji finansowych, system prowizyjny, zdarzały się ekstra premie, nigdynie dostałam tylko minimalnej pensji a zrezygnować z pracy musiałam z powodów osobistych. wyplata zawsze przed 10tym na koncie, ale też nie zgodzę się z "mala": atmosfera naprawdę niezła, stres jedynie z kontaktu z klientami ale to norma, rozliczenia z nadgodzin z elektronicznego rejestratora, szefostwo zwalniało z działu produkcji osoby "robiące bokami", moja ocena? pozytywna

mała
 Opinia

witam jestem zdziwiona poprzednimi wpisami a szymon-44 to chyba pani prezes firmy pisząc przyjazna dla pracownika - to śmiech i żenada nadgodziny płatne jak normalna stawka na hali smród od chemii trzeba często czekać na wypłatę do pietnastego następnego miesiąca albo dłużej a i tak więcej nie zarobisz niż minimalna stawka bo coś zawsze utną albo policzą po swojemu nie znam nikogo kto byłby naprawdę zadowolony tam pracując sama atmosfera w pracy też niemiła zresztą rotacja pracowników podobno ogromna to też o czymś świadczy praca raczej dla desperatów pozdrawiam i życzę powodzenia

żubr
 Opinia

witam pracowałem tam ok 3 lat, praca wymagająca, trochę stresu, duży nacisk na jakość, rozliczenia z pracodawcą uczciwe

Opinia

zgadzam się z poprzednikiem mogę polecić, jest OK ważne, jeśli jesteś profesjonalistą w tym co robisz staraj się o prace, sądzę że cię docenią

Zostaw opinię o Media Sp. z o.o. Agencja Reklamowa - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Media Sp. z o.o. Agencja Reklamowa

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie