Jard Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jarosław Dziemian Klub Rozrywki Krąg

Białystok

Opinie o Jard Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jarosław Dziemian Klub Rozrywki Krąg

Adam

Ochrona wstyd 6 ochroniarzy nie umie wyprowadzic jednego agresywnego klienta zmiencie ochronę na skuteczna już napewno tam nie wrócę odkąd stoi ta ochrona gwardia jest niebezpiecznie w lokalu

wiola

Wstyd się przyznać że się tam pracuje

Paula

Zatrudniają na jeden dzień do pracy, nie podpisując z daną osobą umowy. Jeśli dana osoba się nie spodoba to po prostu biorą inną. Hm i tak w kółko przebierają. Także nie warto, nie polecam.

Szukasz pracy w Białymstoku?

Marta

Nie polecam nikomu pracy w tym klubie.

Patrycja

To jest masakra co tam się dzieję.(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Jard Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jarosław Dziemian Klub Rozrywki Krąg - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jard Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jarosław Dziemian Klub Rozrywki Krąg