Żak Zakład Robót Brukarskich Robert Żak

Wołomin

Opinie o Żak Zakład Robót Brukarskich Robert Żak

Kolega Kazika

Pseudo firma, lepiej "Pana Kazika" zatrudnić do kostki.

Dramat

Ta firma to jakiś dramat w pięciu aktach. Nie słowni, nierzetelni i niedokładni a jeszcze chcą za to wszystko masę siana.

Doświadczony

nie polecam, a wręcz odradzam

Anna

Firmy nie polecam. Nie chcą robić poprawek, ciągle się umawiają i nikt nie przyjeżdza. Kostka leży dopiero kilka miesięcy a już się zapada.

olef

Żak z Zielonki układała mi kostkę na jesieni a teraz wszysko zaczyna się zapadać. Woda stoi pod garażem, od bramy widać już koleiny a jak przyłożyłem poziomice w innych miejscach to nie żadnego spadku. Firmy nie polecam, będą poprawiać to do końca świata.

Zostaw opinię o Żak Zakład Robót Brukarskich Robert Żak - Wołomin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Żak Zakład Robót Brukarskich Robert Żak