Opinie o Kuriernet Agnieszka Mianowska w Wołomin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Kuriernet Agnieszka Mianowska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kuriernet Agnieszka Mianowska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kuriernet Agnieszka Mianowska w Wołomin

Nick Nowy wpis

Firma zajmuje się wyłudzeniami, nazywana to dopłatami za paczki niestandardowe :)

Dorota Nowy wpis

Firma zajmuje się też przesyłkami międzynarodowymi, czy na rozmowie o pracę w administracji jest też sprawdzany poziom znajomości angielskiego lub innego języka? Używa się go potem w administracji?

Piotr Nowy wpis

Jak napisano wyżej "bardzo dobra firma do tanich przesyłek paletowych". Tylko że po półtora miesiąca nagle okazało się że wysłana przesyłka była niestandardowa i mam dopłacić ponad 200 zł. Jak wynika z opinii w internecie jest to powszechnie przez nich stosowana praktyka.

Dawid Nowy wpis

Tylko online działa ta firma?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Kuriernet Agnieszka Mianowska? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Anita

po przeczytaniu opinii miałam trochę obawy ze zleceniem czterech dużych przesyłek kurierskich z Wielkiej Brytanii do Polski. Mieliśmy problem ale wygenerowany przez firmę GLS (a raczej ParceForce), która miała świadczyć usługę przewozu, a nie odebrała paczek w umówionym terminie, co było dla nas dużym problemem z uwagi na wyjazd z Wielkiej Brytanii. Firma kuriernet dołożyła wszelkich starań aby szybko rozwiązać problem. Również polska strona GLS interweniowała w sposób zadowalający. Paczka nadana w piątek była we wtorek w moim domu. Mamy nadzieję że nie będzie jakiegoś niedomiarowania przesyłek gdyż kurier angielski GLS błędnie poprzyklejał etykiety adresowe. Na tę chwilę bardzo polecam

Barbara

Polecacie Kuriernet? Szybko dostarczają paczki? Jak możecie, to powiedzcie, nie jestem pewna, czy warto ich wybrać.

Mariusz

Polecam, szczególnie do tanich palet. Wybrałem przy realizacji szybki zwrot pobrania i zwrot miałem następnego dnia.

Świetny serwis do nadawania tanich paczek do Anglii. Pomocna infolinia i szybka realizacja.

Mam pozytywne wrażenia. Wysłałem przez kuriernet kilka tanich przesyłek paletowych i tanich paczek do Niemiec. Świetna obsługa

agniś

Powyższe dwie opinie to chyba sobie sami wypisali. Są żałośni,nie radzą sobie,to tak w skrócie!

Współpracownik

Potwierdzam,w dzisiejszej dobie kiedy ważne jest jak firma traktuje pracowników i klientów w firmie kuriernet można spotkać się z poważnym traktowanie.

Zostaw merytoryczną opinię o Kuriernet Agnieszka Mianowska - Wołomin

Kuriernet Agnieszka Mianowska
3.1/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Mostowa 77
    05-200 Wołomin