Opinie o Lidl w Wołomin 1 Maja 17a

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Lidl. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Lidl o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lidl w Wołomin 1 Maja 17a

Jakie godziny pracy obowiązują w Lidl?

Gerwazy Nowy wpis

Jakim trzeba być cymbałem, żeby na stronie pracodawcy wystawiać negatywna opinie bo mu reklamacji nie przyjęli na śmieciowy sprzęt. ????

Caroline1989 Nowy wpis

Chciałam dać popsuty nawilżacz powietrza oraz czajnik do naprawy. Nie dość, że czekałam aż kierowniczka łaskawie skończy palić papierosa i rozmawiać przez telefon i do mnie podejdzie po 20 minutach czekania. W końcu nikt do mnie nie podszedł i zdenerwowana podchodzę do kasjerki w blond włosach na kasie numer 3 i proszę jeszcze raz czy można prosić kierowniczkę. 10 minut czekania i wychodzi w końcu z biura rudowłosa Pani i mówi mi, że bardzo przeprasza i że reklamacje oddajemy na infolinii. Serio ? Czekałam 30 minut aby usłyszeć, że jednak nie rozpatrzy mi reklamacji. Inna sytuacja są kolejki a, że jestem kobietą w 7 miejscu ciąży z widocznym brzuchem, powinnam zostać przepuszczona i po raz kolejny kobieta na kasie w krótkich blond włosach bardzo szczupła, patrzyła się na mnie i nic zrobiła.

Mateusz Nowy wpis

Witam czy w lidlu biorą ludzi bez wykształcenia ?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Lidl spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Jola

coś dziwnego dzieje się w sklepie Lidla w Wołominie. Towary które są reklamowane w gazetkach jakimś dziwnym trafem rano w dniu promocji już się kończą. Wczoraj miały być w promocji ręczniki papierowe. No chyba było tylko kilka rolek bo po otwarciu sklepu zniknęły. Wystarczyło tylko dla personelu i znajomych......chyba.

kama

Właśnie tak tam szanuje się ludzi , tych co już tam pracują i tych co chcieliby podjąć tam pracę nie masz czego żałować dziewczyno, a krs Robert to wyjątkowy gbur i ignorant. Firma szczyci się tym że najlepiej płacą tylko za jaką pracę jak niewolnik.

kamiko

Zostałam zaproszona na rozmowe telefonicznie. Nastepnie dostałam maila potwierdzającego termin i miejsce spotkania. W umówionym dniu i czasie nikt na mnie nie czekal, rekruter "zapominial" a sosoba z która rozmawiałam o stanowisku nie mogla zbyt wiele mi powiedzieć poza ogólnikami bo nawet nie wiedziała ze ja mam przyjść i na oczy nie widziala mojeco CV. Po jakism czasie dostałam maila-automat, ze niestety nie zaprosza mnie do dalszej rekrutacji. Rekruter p.Robert nawet nie zadzwonil przeprosić za zaistniałą sytuacje.

Zostaw merytoryczną opinię o Lidl - Wołomin

Lidl