Zbigniew Zajdenc Insel

NIP: 1250014191 REGON: 006715349

Zbigniew Zajdenc Insel

Opinie o Zbigniew Zajdenc Insel

Janusz

Totalny brak perspektyw, na ich stronie dotyczącej działu elektroniki można wyczytać jakie to cudne certyfikaty posiadają i jak to podnoszą kwalifikacje pracowników, tymczasem spoglądając w "aktualności" widnieje ostatnia aktualizacja z 2014 roku. Widzimy zatem jak sama strona internetowa jest zaniedbana, a to przecież wizytówka firmy. Chcąc dalej zagłębić się w to co się tam dzieje zwłaszcza na pseudo dziale elektroniki to możnaby książkę napisać. Wystarczy popatrzeć na zarząd w składzie: mamusia, synuś, tatuś. Wcale nie twierdzę że firmy rodzinne są złe, ale bardzo dziwi mnie fakt, że syn młody i wykształcony człowiek boi się odezwać widząc, co się tam dzieje. Dziwne albo jest tak nieświadomy albo boi się utraty pracy jako iż jest w wieku prawie 30 lat i tak na prawdę utrzymywany jest przez rodziców! Szczerze, zwłaszcza młodzi ludzie omijać tę firmę szerokim łukiem, póki cudem utrzymuje się jeszcze na rynku!

Wojciech

Tragedia podejście i sposób zarządzania przedpotopowy, małe możliwości rozwoju, nieprzyjazna atmosfera. Szef o mocnym przerośniętym ego. Warunki pracy żenujące, podobnie jak i wynagrodzenie.

Nie podam
@Wojciech 18.10.2018 20:48

PRL w pełnym wydaniu, ale jeśli jesteś za jedyną słuszną partią, to atmosfera jest ok.

Adam

Powyżej cała prawda. Do tego należy dodać, że pracodawca jest osobą niesłowną, o bardzo dużym przekonaniu o swojej nieomylności i doskonałości swojej firmy, jednak w praktyce okazuje się, że musi się jeszcze wiele nauczyć. Warunki pracy archaiczne, do tego "małomiasteczkowy klimat", co przejawia się wielką niechęcią do osób spoza obszaru Wołomina. Firma zdecydowanie nieprzyjazna dla młodych i kreatywnych osób, gdyż własne inicjatywy i pomysły traktowane są z pogardą. Szczególnie odradzam młodym inżynierom, aby za żadne skarby nie wierzyli w zapewnienia starszego pana jak im tam będzie dobrze, gdyż mogą mieć bardzo nieprzyjemne doświadczenia na początku swojej kariery. Moje sugestie dla Zbigniew Zajdenc Insel: Zdecydowanie wymiana zespołu i zatrudnienie kompetentnych i wykształconych ludzi na stanowiskach, do tego zmiana norm i zasad i postrzegania pracowników na mniej archaiczny. W przeciwnym wypadku zakończenie działalności na pewno na polu elektronicznym

Tomasz
@Adam 18.10.2018 20:36

Czyli dobrze, że nie sprostałem wymaganiom tego pana. Wolę pracę w McDonald's.

Peter

Szef/pracodawca nie zdaje sobie sprawy z tego co się tam dzieje, a również z tego jak powinny być podejmowane decyzje. Szkoda czasu i nerwów na tą firmę. ODRADZAM.

Zostaw opinię o Zbigniew Zajdenc Insel - Wołomin

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zbigniew Zajdenc Insel