Zbigniew Zajdenc Insel

Wołomin

Zbigniew Zajdenc Insel

Opinie o Zbigniew Zajdenc Insel

Wojciech

Tragedia podejście i sposób zarządzania przedpotopowy, małe możliwości rozwoju, nieprzyjazna atmosfera. Szef o mocnym przerośniętym ego. Warunki pracy żenujące, podobnie jak i wynagrodzenie.

Adam

Powyżej cała prawda. Do tego należy dodać, że pracodawca jest osobą niesłowną, o bardzo dużym przekonaniu o swojej nieomylności i doskonałości swojej firmy, jednak w praktyce okazuje się, że musi się jeszcze wiele nauczyć. Warunki pracy archaiczne, do tego "małomiasteczkowy klimat", co przejawia się wielką niechęcią do osób spoza obszaru Wołomina. Firma zdecydowanie nieprzyjazna dla młodych i kreatywnych osób, gdyż własne inicjatywy i pomysły traktowane są z pogardą. Szczególnie odradzam młodym inżynierom, aby za żadne skarby nie wierzyli w zapewnienia starszego pana jak im tam będzie dobrze, gdyż mogą mieć bardzo nieprzyjemne doświadczenia na początku swojej kariery. Moje sugestie dla Zbigniew Zajdenc Insel: Zdecydowanie wymiana zespołu i zatrudnienie kompetentnych i wykształconych ludzi na stanowiskach, do tego zmiana norm i zasad i postrzegania pracowników na mniej archaiczny. W przeciwnym wypadku zakończenie działalności na pewno na polu elektronicznym

Peter

Szef/pracodawca nie zdaje sobie sprawy z tego co się tam dzieje, a również z tego jak powinny być podejmowane decyzje. Szkoda czasu i nerwów na tą firmę. ODRADZAM.

Zostaw opinię o Zbigniew Zajdenc Insel - Wołomin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zbigniew Zajdenc Insel