Hatex S.C. Stolarka Aluminiowa A. Hatossy K. Giza

Gliwice

Opinie o Hatex S.C. Stolarka Aluminiowa A. Hatossy K. Giza

Spedycja

Nie polecam tej firmy, nie płacą za usługi transportowe !

Niezadowolony klijent

Odradzam wszystkim osoba ta firme.Bardzo nieodpowiedzialny wlasciciel (usunięte przez administratora)Dostarczyl mi on mnóstwa problemów .Klamca,niekompetentny człowiek nie znający sie na pracy oraz produktach ktore proponuje.Wygórowane ceny,nieterminowe wywiązywanie sie gotowością zamówionych produktów oraz niezgodność wykonanych produktów zatwierdzonych wcześniej projektów.Naprawde ODRADZAM!!!! (usunięte przez administratora)

ZAWIEDZIONY

NIE PRACOWAŁEM W TEJ FIRMIE, ALE SĄDZĘ SIE Z TYM PODMIOTEM Z POWODU WADLIWIE WYKONANEGO OGRODU ZIMOWEGO I WSZYSTKIM ODRADZAM TEGO WYKONAWCĘ.

Zostaw opinię o Hatex S.C. Stolarka Aluminiowa A. Hatossy K. Giza - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hatex S.C. Stolarka Aluminiowa A. Hatossy K. Giza