MERKATOR - SPÓŁKA JAWNA A.M. BUBIK

Gliwice

Opinie o MERKATOR - SPÓŁKA JAWNA A.M. BUBIK

szczęśliwy

Ciekawe czemu więc w tej firmie jest taka mała rotacja personelu a ludzie pracują tyle lat??!! Jak się wylatuje za kradzież to takie bzdety się pisze. Weź się do roboty albo załóż sobie swoją firmę i pozwól się okradać...Polecam, fajna praca i niebanalni ludzie. Ćwoki które się nie odnajdują- wylatują! :)

Tom

Ludzie omijajcie tą firmę szerokim łukiem!

got

Skoro są na plus @joka, to rzeczywiście warto się do nich załapać. Nie ukrywam, że takie podejście sprawia, że lepiej się za wczasu do nich umówić na rozmowę rekrutacyjną, bo może coś się zdziała na ogłoszenie.

Mkaa

Uwaga na tego pracodawcę. Oszukuje ludzi odnośnie umów, co do warunków pracy słyszałam, że szef jest ogromnym sknerusem i skąpi na wszystkim co się da.

Szczęśliwy

Nie polecam pracować w tej firmie. Robota na 8h, a umowa albo na pół etatu, albo na 1/4, wiele rzeczy brakuje, zwykłym paleciakiem ciągnie się z 2 tony, bo szefowi szkoda na wózek z elektrycznym napędem jazdy i podnoszenia. Szef sknerus do potęgi, byle by jak najwięcej mieć w kieszeni. Na magazynie atmosfera ok, lecz przyszłości w tej firmie nie ma, prędzej tylko można zniszczyć sobie zdrowie i mówię dosłownie. Ludzie tam są ok, ale szef + księgowa to osoby o braku kultury osobistej. Jeśli ktoś chce być okradany przez właściciela tej firmy, to niech tam popracuje.

Klient G
@szczęśliwa 09.08.2017 15:06

ludzie wylatują przez zboczonego kolesia pana Krzysztofa P. Konfident straszny, kapuje na pracowników w swoim oregonie i podstawia świnie tym na drugim magazynie. Do tego ta księgowa pani Ewa oczywiście chodzi o tą większą pod względem gabarytowym i chamstwa. Nie wiem co szef jej robi a co ona jemu, ale dzięki niej ludzie w firmie wiedzą jak wielką świnią potrafi być ich rodak. Można powiedzieć, że trochę osób wyleciało z tej firmy, albo same odeszły. Są to osoby, które skończyły z dokładaniem do kieszeni pana Bubika z powodu odprowadzania do ZUS-u ochłapów. Jak można pracować w pełnym wymiarze godzin, a mieć odprowadzane do ZUS-u 1/4 minimalnej. Właściciel tej firmy będzie jeszcze bardzo żałował... I ta Ewka też, bo ich machloje już poszły dalej. Jedna już wybudowała się dzięki kombinatorstwu Bubika.

Klient G
@szczęśliwa 09.08.2017 15:06

co do kradzieży, to robią to najczęściej przedstawiciele handlowi. Nie będę wymieniał nazwisk, ale kilka osób się znajdzie. Choćby ten, który odszedł sam z firmy Merkator i teraz działa na takich samych zasadach jakie stosuje szef firmy Merkator i Oregon. Szczęśliwa głupoty takie piszesz, bo ci się udaje. Obyś się nie zdziwiła, gdy nagle kopną cię w tyłek w tej firmie. Najpierw pan Krzysztof P uśmiechnie się, potem uda się do szefa, a później otrzymasz wypowiedzenie wraz z fałszywym uśmiechem pana Bubika :)

Zostaw opinię o MERKATOR - SPÓŁKA JAWNA A.M. BUBIK - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MERKATOR - SPÓŁKA JAWNA A.M. BUBIK