Opinie o Aluteam Polska sp.z.o.o w Biała Podlaska

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Aluteam Polska sp.z.o.o. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Aluteam Polska sp.z.o.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metali i rud metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aluteam Polska sp.z.o.o w Biała Podlaska

Witam odradzam pracę w tej firmie.Stawka na godzinę 12.90 netto za pierwsze dwie nadgodziny 50% potem100 %Oczywiście norma musi być wyrobioną.Praca akordowa więc i stawka powinna być akordowa.Powodzenia dla przyszłych pracowników haha

Neutral
@Zainteresowany

Są tylko 3 możliwości kto to napisał :) jestescie nie poważni niby takie powazne osoby w firmie A sami smrodzicie najbardziej chyba jest coś z wami nie tak

@Zainteresowany

Co z tego że stawka taka mała? Wszędzie w Białej płacą podobnie. Prawdą jest że trzeba tyrać jak woły i parobki. Człowiek zapocony i śmierdzący chodzi bo w firmie nie ma klimatyzacji i jak blacha na hali się nagrzeje to w upały jest około 35 stopni. Ale co ja lepszego znajdę jak ja jestem nieukiem po zawodówce, nie znam języków obcych, jestem mało inteligentnynie mam ambicji życiowych, nic sobą też nie reprezentuje. Więc pozostaje mi tylko Aluteam. Wiele moich kolegów i koleżanek z pracy też nie ma wykształcenia, nie zna języków obcych i też muszą razem ze mną tyrać za grosze. Nie chciało nam się uczyć w szkole to teraz mamy tą niedolę i tyramy zapoceni za grosze. Ci inteligentni, znający języki obce, wykształceni już dawno sami się zwolnili i wyjechali za granicę gdzie zarabiają naprawdę dużą kasę lub w innych firmach w Polsce też zarabiają dwa razy tyle co w Aluteam i mają o wiele lżej. No ale jak się nie ma szkoły, wykształcenia, nie zna się języków obcych, jest się mało ambitnym i mało inteligentnym, nic się sobą nie reprezentuje to pozostaje tylko Aluteam bo nigdzie indziej takich jak ja nie przyjmą. Do końca swoich dni będę w tej niedoli wykorzystywany i będę robił za te grosze w ciężkich warunkach jak niewolnik. Ja i moi koledzy i koleżanki. Ci co byli inteligentni, znający języki obce, wykształceni, coś sobą reprezentowali, mieli wygląd i postawę już dawno uciekli z Aluteam i naprawdę żyją na poziomie, dobrze zarabiają w Polsce lub, za granicą. Wystarczy popatrzeć jakimi autami dojeżdżamy do Aluteam, jakie auta stoją na parkingu. Jakieś stare graty. 15 letnie lub starsze szroty i śruty. Złomy jakieś pordzewiałe FORDY, OPLE, VOLKSWAGENY, SKODZINY czy inne wynalazki ponad 15 letnie. ALE SĄ TEŻ PLUSY PRACY W ALUTEAM....... Można sobie w pracy po kryjomu wódki lub piwa wypić. Mało kiedy koordynatorzy sprawdzają trzeźwość także się piję w kiblu lub na lakierni.

???
@Neutral

Chyba z tobą za 2100 cały miesiąc pracować w akordzie.Siedzisz w biurze pewnie i piszesz swoje wypociny.Teraz głupków nie ma za taką kasę i taką pracę wykonywać.Zastanów się a potem pisz.

Tak to jest

Ale fajnie ten szuraczysko zbierał te nity na kolanach przed dyrektorem jak pewna pani co jakiś czas specjalnie rozsypywała. Nie widziałem ale to musiało komicznie wyglądać ha ha ha ha. I bardzo dobrze zrobiła bo człowieki mówili że szuraczysko często tą panią do majstrowki zgłaszał że za często chodzi palić.

Szurak

Ten z ścian przednich mały lysawy to zawsze chodził do pracy we wszystkie soboty i niedziele. Na tyle jest bez honoru i bez wstydu że będąc na urlopie od poniedziałku do piątku przyszedł kiedyś w sobotę i niedzielę do pracy. Wstydu nie ma. Ale on zawsze pchał się na soboty i niedziele taki jest chytry. Jak zostanę koordynatorem to się za niego wezmę.

Lisica

Milczeć!!!!!!!!!!! Ja cię na kocham. Znajdź sobie kogoś innego do kochania. A ta co rozrzuca nity pod przyrządy przed sprawdzaniem pozadkow przez dyrektora aby później brygadzista zbierał te nity na kolanach będzie zwolniona. Wreszcie skończą się plotki na nabijaniu kleju i pakowaniu, skoczy się palenie na palarni co pół godziny. I nie będzie obgadywać ludzi na stołówce. Będzie kebaby sprzedawac.

Monter

Witam chce pan tu pracować? Tak dobrze to proszę zgłosić się do kadr po skierowanie na badania, tyle

żadne

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Szurak

Niech tylko zostanę Koordynatorem to się za was wezmę. Pozdejmuje z brygadzistow ludzi którzy się do tego nie nadają. Skończy się nic nie robienie, plotkowanie i palenie papierosów co 15 min. Największa sciema i nic nie robienie to jest na nabijaniu kleju i na pakowaniu. Wezmę się za was. Skończą się plotki. Skończy się wynoszenie z firmy czerwonych nożyków i ostrzy do nich. Pozdejmuje z kontrolerów tych co w okularach chodzą. Nie dowiedzą i puszczają szroty, dlatego tyle reklamacji przychodzi. Kontroler musi być młody w wieku do 45 lat a nie jakieś dziadki po 55 latach i na dodatek niedowidzący w okularach. Skończy się palenie w kiblu i picie wódki na lakierni w kiblu, w szatni i za magazynem. Wezmę się za was jak tylko zostanę koordynatorem. Te kobiety co robią zła atmosferę na żeńskiej stołówce będą zwolnione. Będziecie dmuchać co dziennie w alkomat i skończycie jak Łysy na odwyku. Biorę się za was niedługo.

@Szurak

Jak ty mi teraz Szurak zaimponowałeś. Wreszcie ktoś prawdę ośmielił się powiedzieć. Kontroler jakości to powinien mieć wzrok jak sokół aby wszystkie wady zobaczyć. Co to za kontroler jakości, który w okularach, chodzi, w okularach pisze i w okularach ogląda elementy do odbioru. Śmiech na sali. Choć raz w życiu Szurak coś mądrego napisałeś.

Normalny

Stęskniliście się za pracą w sobotę?. Nigdy nie zmądrzejecie

Rakowiska
@Normalny

A komu te soboty potrzebne? Sobota to jest po to aby odpocząć, posiedzieć z rodziną czyli z żoną i dziećmi. Gdzieś pojechać coś zwiedzić, pójść do restauracji. W sobotę do pracy chodzą zawsze te same osoby, które jakby mogły toby gó..... spod siebie zjadły. W sobotę pracują parobki i inne nieudacznicy

100% normy i nic więcej

Do " Szuraka " Szurak to się nadaje do wynoszenia koszy a nie na brygadzistę ale w tym wypadku ma rację . Ci z "przodów " przyłażą dużo wcześniej , tuptają w miejscu , drapią , ślinią się i sapią aby im dachy dawać bo oni muszą przody dostawić . A co mnie to obchodzi pytam się ????????? Za 8 godzin pracy mam zrobić 465 min. i to jest 100% normy , której wymaga pracodawca . Jeżeli więc przez zmianę czyli 8 godzin robię dwa dachy na który jest czas po 240 min. na każdy dach !!!!!!........ to wyrabiam przez zmianę 480 min. Czyli o 15 min. za dużo zrobiłem. Pracując załóżmy na II zmianie od 14.00 do 22.00 według planu drugi dach mogę skończyć o 22.15 i nikt mi nie ma prawa się do mnie przyczepić bo 100% normy zrobiłem . A że pracujemy do 22.00 to pracuję szybciej i drugi dach kończę o 21.50 aby jeszcze móc posprzątać przez te 10 min. bo tego wymaga pracodawca aby 10 min. przed końcem pracy sprzątać. Więc jeżeli dwa dachy po 240 min. każdy ,robię do godziny 21.50 to i tak robię to przed czasem o 25 min, i normę mam ponad 100% co nie jest wymagane i nie muszę robić więcej jak 100% czyli więcej jak 465 min. Tylko moją dobrą wolą jest że kończę ten drugi dach przed 22.00 . I nikt z kierownictwa nie ma prawa się do mnie przyczepić jak skończę ten dach o godzinie 21.59. bo norma ponad 100%została wykonana. A ci z przodów to mogą sobie pożalić się. !!!!!! BĘDĘ KOŃCZYŁ DRUGI DACH O 21.59 I NIKT MI NIC NIE ZROBI BO NORMĘ BĘDĘ MIAŁ PONAD 100% . I Nic mnie nie obchodzi kiedy ci z przodów będą te przody dostawiać czy o 21.59 czy zostaną po godzinach po 22.00 czy wcale nie dostawią ....obchodzi mnie to jak zeszłoroczny śnieg. A że jakiś tam przychodzi z przodów już o godzinie 21.30 i jęczy o dach i pogania pracowników to mnie nic nie obchodzi !!!! Kopniaka mu się da , pokaże palcem gdzie jest jego dział czyli ściany przednie i niech tam idzie i czeka do 21.59 na dach. Jak będę miał dobry humor to mu ten dach zaciągnę o 21.55 he he he he . Nie powinien też płakać bo już pokazał kiedyś jakim jest brygadzistą jak go ludzie zdjęli z tego stanowiska he he he. Dobrze "Szurak " robisz , że gonisz go z działu dachy do siebie na przody niech tam potulnie czeka do 21.55 na zrobiony dach.

Szurak

Ja wam dam. Będziecie chodzić jak w zegarku. Wydajność w mojej brygadzie będzie 150 %. Już ja się za was wezmę. Będziecie cali zapoceni robić w podskokach. Będziecie swoją robotę robić i jeszcze będziecie uszczelniać tym co nie umieją. Skończą się śmiechy i pogaduszki. Jak coś będzie nie tak to będę stopował dachy. Ten z przodów malutki łysawy będzie dachy dostawał 5 min przed końcem pracy i będzie po godzinach przody dostawiał. Jak zegarki będziecie chodzić. Wszystkich skacowanych będę zgłaszał do dmuchania w alkomat. Skończą się plotki na pakowaniu i palenie co pół godziny. Biorę się za was lenie.

Ruda

Wam się poprostu pracować nie chce i wymyślacie wirusa żeby zamkli zakład. Żebyście mogli w domu nic nie robić i hlać piwsko a państwo żeby dalo. Ja na ścianach zasówam za tczech i nie marudze

Urlopy Bezpłatne

W województwie Lubelskim : 402- zakażonych COVID-19 3,9 tys osób na kwarantannie . Dlaczego nie zamykają zakładu i nie wysyłają ludzi na bezpłatne urlopy ? Czy musi ktoś zachorować i pozarażać setki osób aby zamknęli Aluteam ?

Covidalu
@Urlopy Bezpłatne

W dużych sklepach 3500 klientów dziennie. Pracownicy pracują i nie chorują. Jak Ci się nie podoba to zawsze możesz się zwolnić i od nikogo się nie zarazisz;

Jakby tak wykryto Koronawirusa w Aluteam to by zamknęli zakład. Wysłali by ludzi na kwarantannę a po 2 tygodniach na bezpłatne urlopy. Zakład na pewno byłby zamknięty do końca roku. I byłoby super!!!!(usunięte przez administratora)

Kopalik

Jestem za. Mogliby zamknąć zakład i rozpuścić ludzi do domów na urlopy bezpłatne. Ale może tak będzie bo coraz więcej zakarzonych jest w powiecie.

Nie podam
@Kopalik

Wystarczy jedna osoba zakarzona na Koronawirusa w Aluteam i zakład stoi na parę miesięcy a ludzie odpoczywają na bezplatnych urlopach. Więc jest nadzieja patrząc na liczbę zakarzonych w Polsce i w Bialskim powiecie. Może niedługo poodpoczywamy sobie na bezplatnych urlopach. JEST NADZIEJA.

D.
@Kopalik

nie możecie się zwolnic skoro tak nie chce wam się pracować. jak można być takim kr.....em

Ruda

Wszystkich tych co palo co puł godziny bede kablowala. To nie wczasy tylko robota ja nie będę sama robić na tych ścianach a reszta się ...

Kolega
@Ruda

Chcesz zmieniać świat?? Zacznij od siebie !! Jestem tylko bacznym obserwatorem ale nóż w kieszeni się otwiera jak to czytam... uważam że każdy powinien pilnować własnego nosa A kamieniem w drogiego niech rzuca ten kto jest bez winy / nie bierzcie przykładu jeden z drugiego każdy z was ma swoją osobowość i swoje sumienie . Tobie nie pasuje palenie kolegów ??? Zastanawiałaś się ilu osobom nie pasuje Twoja osoba ,Twoje bycie? Wnosisz więcej do tej firmy niż Ci Co palą częściej od Ciebie ?

@Ruda

Jeszcze za tych z piszczaca trzeba się wziąść bo tylko larzą po zakładzie i wirusa roznoszo

Pracownik.
@Ruda

Tobie to już nic gorszego niż jest nie grozi.

Lisica

A ona robi tylko złą atmosferę na żeńskiej stołówce, chodzi palić co pół godziny, zajmuje się plotkami. I rozrzuca nity po hali aby brygadzista zbierał. Sama się przyznała tu na forum. Powinni ja zwolnić bo nie nadaje się do tej pracy. Powinna kebaby sprzedawać.

......
@Lisica

O kim "Lisiaca " napisałaś ? Która te nity po hali rozrzuca ?

Oko

Bo to stare panny i rozwódki

Najpiękniejsza

Koleżanka ma rację ja też będę zgłaszała tych co non stop palą na palarni papierosy. A ta co rozrzuca nity po to aby brygadzista zbierał na kolanach je później to też poniesie karę. Nie będzie się z tego cieszyć. Może naganę jej wlepią. I będzie dobrze jak ją zwolnią bo też nie umie uszczelniać , robi złą atmosferę na naszej damskiej stołówce i tylko plotkami się zajmuje na nabijaniu kleju i co parę minut biega na papierosa jak jest na pakowaniu. A ja nie będę dobrze uszczelniać , lub nie będę wcale bo będą za mnie uszczelniać współpracownicy . Zrobią na siebie normę a następnie wywalą jęzory na brody i będą na mnie robić czyli uszczelniać za mnie a ja będę w tym czasie facebooka przeglądać .

Młoda
@Najpiękniejsza

Jak stare panny czy rozwódki tu narzekacie i kłócicie się między sobą .

Słoik - Lider

Ma ktoś może do oddania za darmo jakieś gołębie pocztowe ? Jak mnie kiedyś zdjęli z brygadzisty i przydzielili do szuraka to mi mówili że szurak cały czas na mnie najeżdżał , wyśmiewał mnie i biegał do majstrówki i donosił na mnie , że ja niby nic nie umiem robić i do niczego się nie nadaję. Mówili mi że biegał non stop i żalił się prosił aby mnie zabrali z jego brygady. A jak ze mną się witał to się uśmiechał i na innych non stop gadał i wyśmiewał .

Koronawirus

Dlaczego nie zamykają Aluteam? Koronawirusa szaleje, wczoraj w Polsce rekord zachorowań ponad 850 osób. W powiacie bialskim też rekord, wykryto nowe ogniska. W Piszczac i okolicach też mnóstwo osób zakażonych. Największy zakład w Białej otwarty i największe potencjalne zagrożenie. Zamknąć zakład do końca roku, ludzi wysłać na bezpłatne urlopy. Człowiek dostał by bezpłatny urlop, pojechałby za granicę, zarobiłby z 8000 zł a nie siedzi w Aluteam za 2500. A urlopów bezplatnych nie chcą dawać. Gadałem z chłopakami i sporo osób chce zamknięcia zakładu do końca roku i wysłania ludzi na bezpłatne urlopy. Jedni boją się zarażenia, mają oszczędności i chcą do końca roku posiedzieć w domu i odpocząć. I nni tak jak ja chcą zamknięcia zakładu i bezplatnych urlopów aby wyjechać na 2-3 miesiące za granicę i zarobić dużo większe pieniądze niż w Aluteam. Ale firma całe życie robi ludziom na złość i nie zamyka zakładu i nie daje bezplatnych urlopów.

N...................
@Koronawirus

Masz rację firma zawsze nie szanowała i nie szanuje ludzi . U mnie na wiosce jest koleś który prowadzi taką małą firmę Budowlaną . Usługi remontowe, krycie dachów, płytki i inne tam sprawy związane z budową czy remontami. Zatrudnia ludzi z okolicy . Mają płatne 18 zł za godzinę na czysto. Dniówka za 10 godzin pracy wyjdzie im 180 zł. Na dodatek się opierdzielają i piwo sobie legalnie piją. Miesięcznie wyciągną ponad 4500 zł i na pewno lżej mają w pracy niż jest w Aluteam . Na ciężarówkach ludzie 7000-9000 zł wyciągają też na czysto . Za granicą ludzie średnio na polskie pieniądze około 10000 zł zarabiają co po odliczeniu mieszkania daje kwotę około 7000-8000 zł tez na czysto . Znajomy w Warszawie jako mechanik w warsztacie zarabia 6500 zł netto . Nawet przy owocach czy pieczarkach można zarobić 200 zł dniówki ( to oczywiście praca na akord ) Ale ponad 4000 zł na rekę zarabiają kobiety przy pieczarkach . WIĘC JA SIĘ PYTAM KTO TAM JESZCZE PRACUJE W AluTeam ??????????? Za 9 złoty netto !!!!!!!!!!!!!!!! Miesięcznie zarabiacie tam 2500-3000 zł na rękę albo i mniej . LUDZIE opanujecie się ....... Czy wy nie macie ambicji wstydu i honoru ??????(usunięte przez administratora)Kto tam jeszcze pracuje ?????? Chyba same nieudaczniki ?????? Za co wy żyjecie jak wy zarabiacie 2500-3000 zł ???????? Ja już 7 lat temu ten (usunięte przez administratora) rzuciłem . Z żoną i z dziećmi jesteśmy w Wielkiej Brytanii. Ludzie jak nie chcą wam dawać bezpłatnych urlopów i nie chcą zamykać zakładu z powodu epidemii koronawirusa to rzucajcie ten AluTeam , zwalniajcie się i idźcie do normalnej pracy gdzie płacą godnie(usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora) Albo uczcie się języków obcych i za granicę jedźcie . Praca jest i to za dobre pieniądze , trzeba tylko trochę zainwestować w siebie , wyjechać lub poszukać . Siedząc na (usunięte przez administratora) i płacząc jak nieudacznicy będziecie dalej zarabiać 2500- 3000 zł i dalej będziecie jeździć 15 letnimi gratami albo jeszcze starszymi , nic w świecie nie zwiedzicie bo nie będzie was stać na wakacje 2 razy do roku . Ludzie szkoda życia .

Ja po Technikum
@N...................

Bo w Alutimie pracują w większości ludzie bez wykształcenie w większości po podstawówkach i zawodówkach nie znający języków to gdzie oni wyjadą za granicę jak oni ani be ani me w obcych jezykach. Poza Aluteam nic innego nie umieją robić więc całe swoje życie będą tyrać w Alutimie za te grosze i się będą cieszyć że na chleb mają i pordzewiałym Passatem 10 letnim się bujają.

@Ja po Technikum

Toż dziesiencio letni passata to prawie nuwka. Jeszcze jak 1.9 tdi to jusz wypas

Leszek

U niej każdy ma szanse. Kobieta lubi ten sport

Pracownik.
@Leszek

Lubi to lubi jej sprawa. Kto skorzystał to jego satysfakcja.

AluTeam
@Leszek

Lubi a kto nie lubi? Może nie jest miss Polonia ale lubi. Tym się trzeba panowie kierować.

Kto wynosi?

I co złapali już tego kogoś co z szafki z dachów kradł noże, pędzle i ostrza do noży? Są jakieś podejrzenia kto to robi? Podobno już są jakieś podejrzenia? Tak to jest jak cieć zamiast sprawdzać to siedzi w kanciapie. Ale i tak nie ma uprawnień aby przeszukać pracownika.(usunięte przez administratora)

Najpiękniejsza

A ja widziałam kto brał do kieszeni kilka paczek ostrzow od nożów. Najpierw chowa w szawce na samym dole a jak idzie na przerwę to do szatni niesie. Taki malutki i chudziutki pracownik.

Brygadier
@Najpiękniejsza

Tu się z tobą zgodzę. Dlaczego nie ma kontroli na wyjściu. Też widziałem jak taki jeden do kieszeni chował ostrza do noża i pędzle. Przecież pędzli bardzo rzadko się używa a schodzą ze stanu bardzo szybko. To samo dotyczy noży czerwonych, ostrzy do nich i kamieni do szlifierki. Wszystko szybko się zużywa.

Pracownica
@Najpiękniejsza

Jak dyrektor kiedyś sprawdzał porządki na hali to ja przed samym przyjściem dyrektora rozsypałam kilka garści nitów pod stanowiska pracy aby się walały i dyrektor się wkurzył . Dyrektor jak zobaczył te nity , to kazał zbierać brygadziście . Szurak na kolanach posłusznie zbierał te nity . Zasuwał po podłodze jak młody .

Szczurak na kolanach
@Pracownica

Szurak nie raz na kolanach podłogę froterowal zbierając nity. Bo od tego on jest w Aluteam....... Od tego on jest....

Zostaw merytoryczną opinię o Aluteam Polska sp.z.o.o - Biała Podlaska

• Jak się pracuje w Aluteam Polska sp.z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Aluteam Polska sp.z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 162.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aluteam Polska sp.z.o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 133, z czego 2 to opinie pozytywne, 109 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aluteam Polska sp.z.o.o?

Kandydaci do pracy w Aluteam Polska sp.z.o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aluteam Polska sp.z.o.o