Opinie o BDO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy BDO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w BDO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BDO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. w Warszawa

Czy można liczyć w BDO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. na prywatną opiekę medyczną?

Tak, jest oferta, z której można skorzystać, ale nie ma co liczyć na dofinansowanie przez pracodawcę:(

Pracownik Działu HR

Oczywiście - każdy pracownik może liczyć na dofinansowanie do pakietu prywatnej opieki medycznej :) Do wyboru są trzy warianty pakietów. Dodatkowo, w ramach każdego z nich można korzystać z opieki stomatologicznej :)

@Pracownik Działu HR

Można prosić coś na temat dofinansowania? Pracownicy BDO chyba nie wiedzą o takiej możliwości.

@Pracownik Działu HR

Tak i każdy płatny przez pracownika w 100% - warto to wspomnieć. MultiSport i inne „benefity” tak samo - wyciągnij 100% z kieszeni, gdzie konkurencja sponsoruje Ci prawie całość :)

Natalia
@Kandydat

Nie rozumiem chyba, to niedawno zrobili, że 100% płatne jest? Bo wyraźnie napisał "dofinansowanie", więc część kosztów powinna zostać pokryta, dlaczego to się zmieniło?

A
@Natalia

Jest dofinansowanie

zatudniony
@A

tak, jest dofinansowanie. Co prawda, nie na jakims duzym poziomie, ale cos tam jest. Najwiekszy poziom dofinansowania na pakietach Medicover podstawowych i srednich.

Julia

Firma obecnie rekrutuje kogoś jako Młodszy Konsultant ds. Aktuarialnych. Oferują tam w benefitach prywatną opiekę medyczną. Mnie interesuje, czy można do tego pakietu dołączyć swoją rodzinę?

XYZ

Wynagrodzenie jest żartem, praca za bardzo niskie pieniądze. Brak możliwości pracy zdalnej, trzeba codziennie być w biurze, a jak na zdalnej to cały czas dostępny. Benefity, a raczej ich brak, ponieważ za wszystko musisz zapłacić sam w całości. Na star dostaniesz stary komputer, który nie będzie działał, bo miał iść do utylizacji. Bardzo niemiła atmosfera w zespole, nagabywanie na siebie, a najlepsze to obgadywanie danej osób, gdzie siedzi ona obok! Dopytywanie, często dostawałem pytania nie na miejscu, niemiłe docinki, traktowanie innych z góry. Przerzucanie bezsensownych obowiązków, jak przyklejanie niepotrzebnych tabelek, przygotowanie plików na asystentów, bo nie chce się przygotować albo trzeba zjeść obrad. Bezczelność na porządku dziennym, osoby pracujące prawdopodobnie zdobyły szczyt ich możliwości, a tak naprawdę to reprezentują sobą nic innego jak tzw. „słomę z butów”. Manager sam robi problemy w zespole, niepotrzebnie nastawia innych przeciwko. Bardzo źle, lepiej iść do innej firmy, bo tu nic dobrego.

Lidia
@XYZ

zawsze mnie dziwi narzekanie na wynagrodzenie, podpisując umowę przeciez XYZ widziales na co sie zgadzasz no nie ?

@Lidia

Tak, wiedziałem. Natomiast, była obiecana podwyżka po 3 miesiącach, której nie uświadczyłem przez kolejny rok. Z pytaniem o nią byłem zbywany z miesiąca na miesiąc.

Emi
@XYZ

Ile wynosi wynagrodzenie na okresie próbnym?

A
@XYZ

To dziwne, ponieważ podwyżki w BDO są przyznawane w każdym roku we wrześniu

Niedoszły kandydat

Oddział Katowice: serdecznie nie polecam aplikowania do tej firmy. Mailowo umówiliśmy się na termin rozmowy online, po czym kontakt z ich strony urwał się i ostatecznie do rozmowy nie doszło.

Lidia
@Niedoszły kandydat

Ja osobiście staram się w takich sytuacjach nie zakładać złej woli. Może spróbuj ponownie złapać kontakt?

@Lidia

Skoro nie odezwali się, to chyba nie są zainteresowani. Jeszcze opcja, ze zapomnieli bo taki bałagan jest w tej firmie. Ale lepiej dla niego- nie będzie mieć traumy po pracy tu.

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Asystent w Dziale Audytu w firmie BDO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Rzeszów
Frac Detal Sp. z o.o.
Julia

Hmmm pisał ktoś, że za benefity trzeba płacić całkowicie samemu. To chyba raczej nie są benefity jeśli tak jest/ Teraz szukają Asystentki Działu Audytu. Nie ma tam nic o kasie, wiecie jaka tam jest pensja? I jak taka asystentka może korzystac z ich 'Akademii BDO'?

Ola
@Julia

Tez właśnie widziałam tę ofertę i jestem ciekawa jakie oferują zarobki

@Julia

Max 4k brutto, zależy od lokalizacji. „Akademia BDO” możesz korzystać, ale nie ma na to nigdy czasu.

D

BDO to firma, która chce sprawiać wrażenie idealnego miejsca do pracy, gdzie pracownik jest traktowany lepiej niż gdziekolwiek indziej. Z mojego doświadczenia wynika, że do pracy na start prawdopodobnie otrzymamy stary wysłużony sprzęt. Firma stara się mydlić oczy pracownikom, starając się ich utrzymać, traktowanie miski owoców jako wielkiego przywileju to już nie jest dobra taktyka na zachęcenie do pracy w audycie. Wynagrodzenia są mizerne, naprawdę mizerne, dużo niższe niż u konkurencji. Atmosfera w biurze mocno uzależniona jest od działu i zespołu z którym pracujemy, na ogół z tym jest nieźle. Jako pracownik, wcale nie czuć, że ma się jakieś pole do rozwoju, a cała "platforma" z różnymi kursami i zasobami wiedzy nie zachęca, poza tym nigdy nie byłoby czasu na to, żeby z niej korzystać w czasie pracy. W zasadzie w moim przypadku, po zatrudnieniu, nie odbyłem ani minuty szkolenia z jakiegokolwiek zakresu, od razu usadowiono mnie przed komputerem, a o resztę trzeba było już dopytywać zabieganego seniora w trakcie sezonu z kilkoma projektami na głowie. Podsumowując kategorycznie nie polecam pracy w BDO, nigdy nie poczujecie się tam zauważeni, a do tego najlepiej by było, jakbyście mogli pracować tam za darmo, bo to chyba najbardziej odpowiadałoby zarządowi.

@D

Niestety - wszystko się zgadzam, pensja bardzo niska, wręcz śmieszna, traktowanie bardzo zdawkowo, niemiła atmosfera. Nadawanie na siebie, często dostawałam pytania, które były nie na miejscu. Jak nie przytakujesz przełożonemu na wszystko, to nie licz na jakakolwiek podwyżkę, a co dopiero awans….

Małgorzata
@D

To widzę ze nie jest za kolorowo:( a dla osób bez doświadczenia wielkiego myślisz ze praca się sprawdzi? Tak na początek? Czy lepiej faktycznie szukać czegoś innego?

Big4
@Małgorzata

Lepiej do wielkiej czwórki (ey, pwc, deloitte, kpmg), lepsze zarobki 1.5 razy :) i kultura pracy też lepsza.

@Małgorzata

Dla mnie istnieją trzy minusy BDO: 1.W teorii wymagana jest praca 100 procent z biura (co moim zdaniem jest bezzasadne) i wszelkie dni zdalne należy oficjalnie ustalac (nie ma problemu na otrzymanie zgody szczególnie gdy jest to czymś uzasadnione). Wprowadzono to mimo wyraźnego sprzeciwu wielu pracowników oraz odmiennych trendów w branży. Zawód trudny, wymagający nadgodzin, praca zdalna bardzo ułatwia wykonywanie go, dlatego bardzo mnie dziwi to podejście. Możliwe że z czasem firma wypracuje stanowisko które zadowoli wszystkie strony - na razie brak widocznego dialogu. 2.Firma finansuje wyłącznie zdane egzaminy PiBR, podczas gdy na rynku wiele firm finansuje X nieudanych podejść. 3.Wynagrodzenie rzeczywiście jest trochę niższe od 'big4' i brak znaczacych benefitów poza płacowych ALE Gdy się poczyta opinie o big4 widać że to wyższe wynagrodzenie przyćmione jest niższym komfortem pracy i jej dużą ilością. Nie znam całego BDO, mamy wiele biur, natomiast faktem jest że pracujemy w małych, zgranych zespołach, ułatwia to pracę w sezonie, ułatwia to nauke nowym osobom, ułatwia to integrację, ułatwia ustalenie trybu pracy komfortowego dla wszystkich w zespole. Mam wrażenie że dzięki temu ogólnie odczuwalna presja/stres nie jest aż tak wysoka - a praca nie jest najłatwiejsza. Nie odczuwa się też aż tak korpo atmosfery. Jak dla mnie jak na razie te czynniki rekompensują różnice w zarobkach. Warto rozważyć pracę tutaj, generalnie znam trochę osób z B4 i uważam że praca w BDO w moim przypadku to trafiona decyzja. Te komentarze na zasadzie "idz do B4 bo większa kasa" to na prawdę ogromne uproszczenie. I odnośnie twojego pytania - dla młodej osoby z małym doświadczeniem praca w BDO brzmi jak bardzo dobra opcja.

@D

Opinia trafia w punkt. Jeżeli chodzi o zarobki u stażystów to podobnie do BIG4 (może minimalnie mniej), ale rozjazd płacowy zaczyna się na wyższych stanowiskach. Na start fajna firma o ile trafi się na fajny zespół.

Mam bardzo złe doświadczenie jeżeli chodzi o tą firmę. Zaprosili mnie na rozmowe(kilka etapów) następnie zadzwonili do mnie i poinformowali mnie, że nie dostałem tej pracy. Odezwali się ponownie po kilku tygodniach z propozycją pracy. Pani manager powiedziała mi, że zmieniły się okoliczności i chętnie mnie zatrudnią. Ucieszyłem się złożyłem wypowiedzenie aż nagle po kilku dniach od propozycji pracy znowu dzwoni Pani manager, że jednak mnie nie zatrudniają. Szkoda słów. Żenada!!!!!!!!!! Szkoda czasu dla tej firmy. Co ich obchodź, że człowiek nie ma pracy przez nich.

bob

Nie wierzę

@bob

Cóż wiem jak było a prawda jest tylko jedna i niestety moja. Pozdrawiam

@Kandydat

Drogi Kandydacie, dziękujemy za przedstawienie sytuacji. Jesteśmy bardzo zaniepokojeni opinią, ponieważ wszystkie oficjalne oferty w BDO zawsze składane są przez Dział HR. W pierwszej kolejności przedstawiamy Kandydatowi warunki telefonicznie, a następnie po uzyskaniu informacji o przyjęciu warunków, Dział HR oficjalnie w mailu potwierdza przedstawione warunki i wysyła stosowne dokumenty. Managerowie poszczególnych Działów/sekcji owszem mogą rozmawiać z Kandydatami o potencjalnej ofercie i warunkach w czasie procesu rekrutacji, jednakże nie przesyłają oficjalnego potwierdzenia i dokumentów związanych z zatrudnieniem. Serdecznie prosimy o kontakt z nami poprzez adres mailowy: rekrutacja@bdo.pl - bardzo zależy nam na wyjaśnieniu zaistniałej sytuacji.

była
@bob

A ja wierzę - standardy pracy w BDO są niskie, więc i rekrutacja może szwankować. Z drugiej strony, nie składa się wypowiedzenia bez podpisania umowy przedwstępnej albo otrzymania listu intencyjnego.

@Kandydat

Też miałam podobną sytuację, może nie identyczną, ale jednego dnia pytali czy za pewną stawkę byłabym w stanie rozpocząć pracę, natomiast kilka dni później okazało się, że ot tak się tylko pytali. Z ciekawości?

JąMen

Znam podobny przypadek w WAW

magnus
@Kandydat

Potwierdzam . firma porażka. chce wypisac sie z mailingu ktory nie wiem skad sie pokawił. grzecznie pisze 3razy i nic ciagle pełno spamu.

audyt2022

Jak wygląda kwestia dress codu w zespole audyty? Jest karta multisport do wyboru jako benefit?

@audyt2022

Tak, jak sam za nią zapłacisz to możesz sobie wybrać jaki typ karty multisport chcesz. Dresscode ma być przestrzegany, z wyjątkiem piątku, w piątek możesz założyć tylko koszule zamiast marynarki.

Natalia

Tak właściwie można spytać czemu w piątki tak zrobili? Po prostu bo weekend?

W mojej opinii praca w BDO była jednym z najciekawszych doświadczeń zawodowych w mojej karierze. Spotkałem tam bardzo dużo interesujących ludzi, którzy zawsze byli chętni do pomocy. Firma oferuje swoim pracownikom bardzo szeroki wachlarz szkoleń z zakresu prawa i finansów. Jest to niesamowicie pomocne w tak dynamicznie zmieniającej się branży jak audyt. Mogę wymieniać wiele takich zalet tej firmy ale najważniejsza w niej jest jej dusza i wartość. Pracując tam czujesz się jak prawdziwy profesjonalista, a Twoja praca jest doceniana przez przełożonych (Trochę inaczej niż u konkurencji, u której też miałem okazję pracować). Podsumowując WARTO!

@Michał

podbijam. swego czasu miałam okazje pracowac w bdo, to fajny okres, nawet sezon dalo sie jakos przetrwac bez nocek i tylu nadgodzin co w b4. Ekipa była spoko, dobrze sie znalismy. W czworce jestes anonimowy, nie ma takiego zgrania.

nowy
@Michał

niedawno zacząłem pracować w BDO i chociaż nie była to dla mnie łatwa decyzja bo w big4 "zostawiłem" wiele znajomych i fajnego Managera to sądzę że to najlepsze co mogłem zrobić. Pracuję co prawda dopiero kilka tygodni ale jestem naprawdę zadowolony. potwierdzam, że panujący klimat jest super. jeszcze nie czuje się jak profesjonalista o którym piszesz, bo do tego mi daleko ale wiem że z profesjonalistami pracuje i czuje że pomoże to dołączyć do ich grona

B
@nowy

a jak ze szkoleniami? rzeczywiście są organizowane? widzę ogłoszenie na stanowisko asystenta i zastanawiam się czy nie spróbować swoich sił

@B

tak, potwierdzam. Szkoleń jest dużo i w różnych formach - wewnętrzne (te są bardzo często, w sumie prawie co tydzień), przygotowujące do egzaminów pibr, ale bdo też sprzedaje szkolenia dla Klientów i ta oferta też jest dla nas osiągalna ;)

Agata
@Nowy

Czytam Wasze wypowiedzi i wnioskuję, że można rzecz, że praca w BDO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością brzmi jak praca marzeń. Przynajmniej dla mnie. Czy w takim razie trudno się dostać do pracy? Jak wygląda rekrutacja, jest parę etapów? Najbardziej przekonał mnie fakt szkoleń i możliwości rozwoju zawodowego.

@Agata

Z tego co zrozumiałem podczas rekrutacji to etapy różnią się też trochę w zależności od poziomu stanowiska. Ja jestem Seniorem pierwszorocznym i miałem dwa etapy - rozmowę z HR, a potem z moim obecnym przełożonym. Spróbuj aplikować, może akurat się uda ;)

@Nowy

Ja aplikowałem na Asystenta i tutaj pomiędzy rozmowami są jeszcze testy. Jest więc ten jeden etap więcej ale w sumie można naprawdę go przejść bardzo dogodnie bo można umówić się na termin który Tobie pasuje, nic nie jest narzucane

Myster067
@Asystent

Możesz opisać jak wyglądały testy na asystenta?

Audyciarz

Proces rekrutacyjny do działu audytu ogólnego uważam za bardzo przyjemny. Wszystko poszło tak sprawnie, że byłem w szoku po wcześniejszych doświadczeniach gdzie to rekruterzy odpisywali po 3-4 miesiącach albo w ogóle :) Stawka na początek może nie powala, ale od czegoś trzeba zacząć.

@Audyciarz

Stawka nie powala, bo to ok 1500zł mniej niż u konkurencji.

kkk
@Asystent

Nie zgodzę się, z moich doświadczeń stawki są wyższe niż u konkurencji. Konkurencja proponuje wyższe stanowiska za wynagrodzenie jakie przypada na niższe stanowisko w BDO, więc trzeba się zdecydować czy komuś zależy na wynagrodzeniu czy wyższym stanowisku bez adekwatnej do tego stanowiska płacy. W BDO nie ma również jakichś dziwnych i patologicznych praktyk/zachowań jak w niektórych innych firmach, dlatego postanowiłam tutaj zostać.

Teresa
@kkk

Jak to w praktyce wyglądało? Zaczęłaś jako asystentka, a potem awansowałaś, czy nadal asystujesz?

@kkk

Jest zupełnie na odwrót, niż piszesz. Aż śmiesznie się to czyta. Konkurencja oferuje wyższe stawki już na niższych stanowiskach niż tutaj w firmie. Zresztą nieważne, bo stanowisko to tylko nazwa.

@123

Czemu ktoś miałby tu pisać specjalnie na odwrót?

Student ksiegowy

Cześć, czy znajomość angielskiego jest kluczowa umiejętnością na stanowiska asystenckie w audycie? Czy jest możliwość, rzeczywista, łączyć prace ze studiami?

@Student ksiegowy

Znajomość angielskiego nie jest kluczową umiejętnością przy stanowiskach Asystentów w dziale Audytu. Warto wspomnieć, że w BDO Polska nie pracujemy w międzynarodowych zespołach, więc w codziennej komunikacji zespołowej nie używamy języka obcego, jednak jego znajomość jest już potrzebna do obsługi programów czy kontaktu z zagranicznymi Klientami. W procesie rekrutacji więc sprawdzamy poziom języka angielskiego testem, a także w czasie rozmowy z Działem HR zatem pomożemy Ci oszacować Twój poziom. Mamy doświadczenia we współpracy ze studentami, co wskazuje na to, że łączenie pracy ze studiami jest możliwe, ale na pewno jest wyzwaniem, szczególnie w okresie sesji na studiach i tzw. sezonu w audycie. Wszystko zależy od tego, jak w danym semestrze wygląda plan na uczelni- czyli ile Kandydat jest w stanie wygospodarować godzin tygodniowo. Zachęcamy do aplikowania, wówczas będziemy mogły być może jeszcze coś podpowiedzieć :)

kdz

Po spędzeniu kilku lat w dziale administracji BDO nadal miło wspominam spędzony tam czas i nabyte doświadczenie. Można tam się bardzo wiele nauczyć, nie tylko dzięki przystępnemu i zróżnicowanemu programowi szkoleń (na miejscu i online) prowadzonemu przez HR, ale także dzięki naprawdę obszernej wiedzy wieloletnich pracowników, którzy są prawdziwymi ekspertami w swoich dziedzinach. Mimo bardzo profesjonalnego i formalnego podejścia do klientów, praktycznie wszyscy w BDO są "down-to-earth", pomocni, otwarci i zwyczajnie sympatyczni. Firma też stale inwestuje w nowe narzędzia IT ułatwiające pracę z klientem, a współpraca z Microsoft bardzo uprościła wiele wewnętrznych procesów. Biuro może i nie jest najnowsze, ale za to ze sporym parkingiem dla pracowników i bez open space'u, zamiast którego są wygodne kilkuosobowe pokoje.

Emilia
@kdz

A jest szansa w ogóle pracować zdalnie jakby ktoś chciał ?

Witam Czy ktoś mógłby podzielić się opinią na temat pracy jako Senior w Dziale Audyt w Warszawie? Jaka atmosfera pracy? Czy można się czegoś więcej nauczyć (po kilku latach pracy na samodzielnym stanowisku w mniejszej FA)? Jakie sa widelki wynagrodzenia na tym stanowisku? Z góry dzięki za opinię.

@1234

Chyba nie powinienem dzielić się tutaj swoimi zarobkami ale myślę, że będę w stanie odpowiedzieć na pozostałe części pytania ;) praca audycie w bdo jest w dość małych i stałych zespołach. Jak jest u innych to wiem, ze słyszenia ale raczej nikt nie narzeka. W moim zespole jest super atmosfera - po prostu przyjazne relacje. Pracę zaczynałem od stanowiska Seniora prowadząc proste proste projekty, a obecnie nadzoruje myślę, że jedne z bardziej kluczowych badań - co do rozwoju więc to jak najbardziej! Jeśli chcesz się czegoś nauczyć i rozwijać umiejętności to wcale się nie zastanawiaj ;)

Martin

Możesz się podzielić chyba :)

@Martin

Zarobki na pewno mniejsze niż w big4 Ja na asystencie dostawałem 4000zł brutto. Asystent w big4 to 5500-6000zł brutto Ale w big4 jest sporo więcej pracy (czyt. Nadgodzin) coś za coś, ale to nie oznacza, że w BDO jest lekko

@1234

Zarobki w BDO to jedne z niższych w branży, dlatego ludzie przechodzą do konkurencji.

@Asystent

Poziomy Asystentów w BDO są tak samo zróżnicowane - sa 3 stopnie. Warto wziąć to pod uwagę, ja np na Asystencie miałem 5000 brutto

@1234

dzien dobry czy moge prosic o wiadomosc i kontakt z Panem?

Mieczysław
@1234

I te 5000 to już najwyższy poziom ma się rozumieć?

st
@Mieczysław

Chyba można wiecej

Czy w BDO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku Specjalista ds. Kadr i Płac?

Pracownik Działu HR

Pierwsza umowa zawierana jest na trzymiesięczny okres próbny :)

Praca w Dziale Rozwoju Personelu (HR) w BDO to okres, który będę wspominać bardzo miło przez długi czas. Mimo krótkiego stażu miałam możliwość poznać temat HR od podszewki, w różnych sytuacjach i z każdej strony. W BDO dowiedziałam się, czym jest profesjonalizm w kontakcie z Kandydatem i Pracownikiem, jak ważne jest budowanie pozytywnych relacji, a z drugiej strony jak bardzo wymagająca jest praca w obszarze rekrutacji i zarządzania personelem, czego często na pierwszy rzut oka można nie dostrzec. Panie z HR zasługują na miano moich Mentorek :) A wysokie standardy w firmie BDO zakorzenią się w moim życiu zawodowym myślę, że już na dobre.

Jako były pracownik muszę przyznać, że BDO z każdym rokiem rozwija się coraz bardziej i zmierza ku lepszemu. Firma wychodzi naprzeciw potrzeb nie tylko swoich pracowników i klientów ale również rynku. Poza bogatą ofertą szkoleń i benefitów, w BDO można liczyć na duże wsparcie i pomoc, zwłaszcza ze strony Działu HR i Przełożonych. Panujący profesjonalizm świetnie koreluje z dobrą atmosferą wewnątrz firmy, co z pewnością przekłada się na coraz lepsze wyniki.

Jaka umowa obowiązuje w BDO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. podczas okresu próbnego?

PRACOWNIK BDO

Umowa na 3 miesiące - umowa zlecenie lub umowa o pracę do wyboru. Raczej firma celuje w zatrudnianie pracowników długoterminowych, więc jeśli sprawdzisz się po trzech miesiącach najprawdopodobniej dostaniesz kolejną umowę na kilka lat.

Blue

Witam, Jakie zarobki na stanowisku Konsultanta lub Seniora w rewizji finansowej? Czy są dodatki na święta itp?

Proszę.nie.ussuwajcie

Moja opinia dotyczy pracy w outsourcingu kadrowo-placowym w Warszawie. Plusy: wbrew pozorom niewydolny system, który zmusza do myślenia; czesc zespolu - sa tu osoby dzieki ktorym czas w pracy plynie przyjemnie. Pracownicy firmy sa uprzejmi, atmosfera w firmie jest dobra. Wszystkie działy wspierające sa bardzo pomocne, niezaleznie czy mowimy o IT, administracji czy HR. Minusy: Nowi pracownicy działu nie maja w ogole wsparcia przelozonego. Pracownice, które byly lubiane przez Pania menedżer mialy wzgledna pomoc, pozostali dostawali tylko niechec, brak wsparcia merytorycznego. Pracownicy są zmuszani do odbierania telefonu i odpisywania na maile przełożonego. W pracy pojawia sie wiele komentarzy dotyczacych wygladu, nie ma tu szacunku dla drugiego człowieka ani do jego wiedzy. Proby manipulacji, skłócania pracowników i wprowadzanie atmosfery nieufności i zastraszania sa codziennoscia. Podsumowujac: jesli ktos z Panstwa zastanawia się czy warto podjac prace w tym miejscu to radze sie dwa razy zastanowic aby uniknac nieprzespanych nocy. Pierwsze, dobre wrażenie z rozmowy rekrutacyjnej jest bardzo mylne.

yxyxyyx
@Proszę.nie.ussuwajcie

No to zdecyduj się - czy jest dobra atmosfera czy jednak zastraszanie ?

Jak długo trwa proces awansu w BDO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.?

Odpowiedź

Myślę, że wszystko zależy od oceny pracy i rozwoju umiejętności - jak w każdej firmie :-) Z perspektywy pracownika mogę podpowiedzieć że w BDO funkcjonuje usystematyzowany proces ewaluacji - w jego wyniku można dostać również awans

Bożena
@Odpowiedź

I właśnie takie odpowiedzi są tu jak najbardziej pożądane - konkretne i merytoryczne. No i to naprawdę bardzo dobrze, że firma BDO daje pracownikom możliwość awansowania. Widziałam, że właśnie szukają tam pracowników, ale mnie bardziej interesowałby staż. Wiesz może, czy można go tam teraz odbyć?

Odpowiedź
@Bożena

A w jakim dziale i w której z lokalizacji biur?

Zostaw merytoryczną opinię o BDO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. - Warszawa

• Jak się pracuje w BDO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy BDO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BDO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 7 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BDO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.
3.9/5 Na podstawie 60 ocen.
  • Postępu 12
    02-676 Warszawa

BDO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.