BDO Sp. z o.o.

Opinie o BDO Sp. z o.o.

Dominika

@Gertrude czyli praktyki/staż dla studentów polecasz? Student ma możliwość w BDO Sp. z o.o. nauczyć się wiele przydatnych rzeczy i zdobyć doświadczenie? Aktualnie widzę, że szukają stażystów, a a jest okres wakacji, więc chętni mogą szukać opinii, by np. gdzieś nie musieć parzyć kawy. @xyz2323 czyli polecasz firmę BDO Sp. z o.o.? Jest wiele ofert pracy (https://www.bdo.pl/pl-pl/kariera/oferty-pracy?level=2), czy na którymś ze stanowisk pracujesz i wypowiesz się na temat pracy i rekrutacji?

Gertrude

Firma dobra na początek, szczególnie dla studentów, którzy nie mają doświadczenia po studiach. Można wiele się nauczyć w krótkim okresie czasu. Niestety to jedyne plusy. Firma tnie koszty na czym się da. Zdarza się nawet że pracownicy nie dostają w terminie wynagrodzeń lub dostają niższe niż powinni. Wynagrodzenie bardzo niskie w stosunku do obowiązków i odpowiedzialności. Ludzie na niższych stanowiskach są wykorzystywani przez wyższych rangą. Na dłuższa metę pracownik jest wykończony psychicznie. Ciągłe pretensje to rzecz normalna. Chęć wzięcia chociaż jednego dnia urlopu wiąże się wręcz z błaganiem przełożonego o wolne i podania powodu dlaczego. Zdecydowanie nie polecam!

xyz2323
@Gertrude 07.05.2017 17:12

Czytając opis nie domyśliłabym się, że chodzi o BDO. Z ani jednym zdaniem się nie zgadzam. Nigdy nie było problemu z terminowością wynagrodzeń, mało tego, w sezonie przedświątecznym wysyłali wynagrodzenia jeszcze szybciej niż na koniec miesiąca. Dodatek do delegacji wprawdzie niewielki, ale mogliby nie dać w ogóle. Z urlopami wiadomo, że w sezonie krucho bo pracy wiele - taka specyfika pracy, ale zawsze można się dogadać. Jak widać doświadczenia są różne.

Były pracownik bdo
@xyz2323 29.05.2017 10:01

Zgadzam się z opinia Gertrude. O urlop który zgodnie z kodeksem pracy się należy trzeba wręcz błagać. Ludzie maja mnóstwo zaległego urlopu. Pracownicy są zmuszani do podpisywania wniosków o przeniesienie nadgodzin, a firma powinna te nadgodziny wypłacić.

Daam

Bardzo fajna branża, stale się rozwija, więc generalnie wszystko jest na swoim miejscu i warto wiedzieć, że jest to nieźle rokująca firma na przyszłość

zainteresowana

hej kepler proszę o szerszą informację na temat tej firmy Mam propozycję pracy w oddziale w Krakowie. Jak tam jest atmosfera pracy.., Aktualnie mam pracę, ale w BDO proponują lepsze warunki, natomiast obawiam się atmosfery i tzw. wyścigu szczurów

dorcia

hej, czy ktoś mógłby się wypowiedzieć o obecnej sytuacji w firmie? Jaka panuje atmosfera? Jak wyglądają zarobki?

Marek

Prokuratura juz bada jak oni dzialaja......

Ron

Bardzo nieprzyjemna atmosfera pracy, techniki motywacyjne polegające na ciągłym zastraszaniu, firma oszczędza na wszystkim. Polecam osobom chcącym nauczyć się jak najefektywniej wykorzystywać pracowników oraz tym, którzy pragną odświeżyć sobie pakiet MS Office 2003, na którym pracują konsultanci.

current

Zarobki są rynkowe, generalnie, ale atmosfera pracy stanowczo nierynkowa. Nie polecam. Wyścig szczurów oparty na kreowaniu swojego wybitnego wizerunku oczernianiu wszystkich wokół. Jeśli ktoś chce pracować w normalnej atmosferze, niech nawet nie próbuje BDOwskiego przedsięwzięcia.

xxx

żenada i porażka! marna płaca, podwyżki obiecywane od września 2008r....Nigdy nie wiadomo co i kiedy się sypnie! Duża rotacja pracowników i klientów. Nie polecam.

Zostaw opinię o BDO Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BDO Sp. z o.o.