Opinie o BDO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy BDO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w BDO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BDO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. w Warszawa

Kandydatka

Dzień dobry widzę że w sieci widnieje ogłoszenie na Młodszą Księgową (Katowice). Czy ktoś z Państwa może wypowiedzieć się o firmie? Czy warto aplikować? Jak wygląda rekrutacja? Ile jest etapów?

@Kandydatka

Brałam udział ostatnio w tej rekrutacji tylko do centrali w warszawie. Etapy były dwa i testy merytoryczne. rozmowa z Managerką zespołu była bardzo miła więc myślę, że atmosfera pracy również Powodzenia!

Kandydatka Katowice

W Katowicach jest tak samo jak napisała Pani Nick

Anonimowy

Zauważyłem, że BDO szuka osób do Działu Corporate Finance w Krakowie. Nie wiedziałem, że jest taki dział w tej lokalizacji. Czy ktoś ma jakieś informacje?

@Anonimowy

Obecnie Dział Doradztwa Finansowego można znaleźć w dwóch naszych lokalizacjach - Warszawie i Krakowie. Zespół Corporate Finance w Krakowie swój prężny rozwój rozpoczął w minionym roku. Zapraszamy do aplikowania - chętnie opowiemy więcej podczas rozmowy rekrutacyjnej :-)

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w BDO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.?

Pracownik Działu HR

Witam serdecznie, czas pandemii koronawirusa niestety uniemożliwia nam obecnie planowanie wyjazdów i spotkań integracyjnych. W poprzednich latach takie wydarzenia były jednak organizowane - zależy nam na budowaniu przyjaznej atmosfery w firmie. W tym roku obchodzimy swoje 30-lecie w Polsce. Mamy nadzieję, że niedługo będziemy mogli odpowiednio to uczcić :-) Pozdrawiam

Proszę nie usuwajcie opinii

Moja opinia dotyczy pracy w dziale outsourcingu kadrowo- płacowego. Zgadzam się z opinią, która pojawiła się na portalu około rok temu- tamta najprawdopodobniej pochodziła z innego oddziału. Program kadrowo- płacowy jest BEZNADZIEJNY- wszystko trzeba sprawdzać i weryfikować ręcznie lub w exelu, jest dużo błędów. Co więcej, program nie jest na bieżąco dostosowywany do zmian w przepisach prawa. WYNAGRODZENIE ZA PRACĘ jest KIEPSKIE, nastawione na to, żeby zapłacić pracownikowi jak najmniej. Jeśli chodzi o SZKOLENIA to mimo, że każdemu pracownikowi firmy przysługuje określona liczba szkoleń, w których może wziąć udział na rok to dla pracowników mojego działu takowe się NIE ODBYŁY. Po prostu nie zostały zaakceptowane przez przełożonego. Temat udziału w szkoleniach był zbywany aż do momentu kiedy było już za późno i nie udało się na nic załapać. Przypominane nie pomagało. Żal środków?! Osoba zarządzająca działem robi to w sposób pozostawiający wiele do życzenia: nieumiejętny i chaotyczny, w nieodpowiedni sposób zwraca się do pracowników, TOTALNE POCZUCIE BEZKARNOŚCI! W moim przypadku kończyło się to łzami i dużym stresem w pracy... O wszystko trzeba się przypominać i dopraszać. Jeśli ktoś jednorazowo może się spóźnić nawet 2 minuty to trzeba o tym informować. Pozytywem jest to, że można się wiele nauczyć, ale SAMEMU- na podstawie prób i błędów...

Payroll Manager
@Proszę nie usuwajcie opinii

Witam serdecznie. Dziękuję za przekazaną informację zwrotną. Jako osoba wspierająca i koordynująca dział Payroll w jednej z lokalizacji chciałabym zająć stanowisko. Szanowni Państwo na portalu tym wypowiadają się osoby, które rozstały się z firmą BDO na podstawie naszej decyzji. Rozumiem frustrację i złość jednak tego typu opinie są nierzetelne i zwyczajnie nieprawdziwe - podyktowane emocjami. Oczywiście staramy się każdemu pracownikowi udzielić informacji zwrotnej na temat naszej współpracy. Jak widać z zamieszczonej opinii różnie bywa z przyjęciem do wiadomości pewnych uwag. Zarówno pierwsza archiwalna tego typu opinia, którą się Państwo kierują jak i druga w zakresie dzialu kadr i płac jest napisana przez konkrentych byłych pracowników. Gdyby ktokolwiek z aplikujących osób posiadał wątpliwości co do warunków pracy w BDO jak rówież używanych narzędzi serdecznie proszę o kontakt z Centralą firmy. Chętnie udzielimy konkrentych odpowiedzi.

@Proszę nie usuwajcie opinii

Współczuję bardzo i Pani i Pani kolejnemu pracodawcy postawy pełnej pretensji o to, że "wszystko trzeba sprawdzać". Może warto się zastanowić nad przekwalifikowaniem, skoro brakuje Pani cech dobrego specjalisty? Na tym polega istota tego zawodu, żeby sprawdzać, poddawać kontroli i czuwać nad bezpieczeństwem rozliczeń. Rola specjalisty nie ogranicza się do bezmyślnego operowania systemem, który wszystko zrobi sam. Jeśli chodzi o akceptację wniosków o szkolenie- proszę wziąć pod uwagę to, że jeśli podlega Pani komuś służbowo, to ta osoba odpowiada za to, czy dane szkolenie będzie odpowiednio dobrane do potrzeb i kwalifikacji pracownika. System szkoleń w organizacji nie powinien bowiem tylko realizować naszych indywidualnych ambicji, ale powinien realizować biznesowe cele firmy. Tak to działa wszędzie, gdzie świadomie dba się o inwestycję w pracownika. Kwestia wynagrodzenia- wynagrodzenie jest adekwatne do posiadanych kwalifikacji i firma z pewnością docenia prawdziwych specjalistów. Obowiązki polegające na kierowaniu zespołami zostały powierzone osobom posiadającym odpowiednie predyspozycje, umiejętności, doświadczenie zawodowe. Pracownicy są dla siebie mili, pomocni i kulturalni. Wszyscy w firmie mamy bowiem świadomość występowania stresu w pracy, związanego z odpowiedzialnością na zajmowanych przez nas stanowiskach i chętnie współdziałamy w celu współtworzenia zdrowego i wolnego od niepotrzebnego stresu miejsca pracy. Czytając opinię w części dot. relacji z Pani przełożonym mam wrażenie, że pisze Pani o zupełnie innym pracodawcy...

Ela
@Proszę nie usuwajcie opinii

Jak to ta osoba co myślę to w sumie się cieszę z tej opinii ????. Polecam się podszkolić i popracować nad komunikacją.

Gal
@Proszę nie usuwajcie opinii

Szkolenia w okresie wypowiedzenia nie przysługują. Widziałaś, żeby ktoś szkolił odchodzącego pracownika?

ABC
@Payroll Manager

Szanowna Pani, jeżeli rzeczywiście jest Pani szefem działu i jako szef działu zamieszcza Pani taką wypowiedź to niestety należy się zgodzić z niektórymi wpisami o braku profesjonalizmu wśród przełożonych. Manager z doświadczeniem nigdy nie napisałby takiego posta. Niestety, ale kłaniają się tu podstawy komunikacji i zarządzania (a raczej ich brak). Ciekawe tylko czy ten wpis był autoryzowany przez firmę.

@ABC

To dopiero szczyt umiejętności komunikacyjnych. Polecam pracę u podstaw. Pozdrawiam i powodzenia życzę ????.

HR
@Proszę nie usuwajcie opinii

nie zgadzam się z niniejsza opinią "nie do usunięcia", osoba ma jak każdy, prawo do subiektywnej oceny, moja jest kompletnie odwrotna i poparta faktami, ponieważ poznałam BDO jako Pracodawcę Jednak w wypowiedzi jest rzecz, która mnie nurtuje - skoro było aż tak źle to skąd taki żal bijący dzisiaj? - te emocje sugerują zastanowienie się nad rzeczywistym powodem tego wpisu. ...nie udało mi się na nic załapać ?..... pracownik musiał uczyć się metodą prób i błędów? program sam się nie aktualizował? - o czym świadczą elementy tej wypowiedzi? , czy idziemy do pracy żeby "załapać" się na darmowe szkolenia i jednocześnie samorozwój jest dla nas obcym pojęciem? Program - osobiście od lat szukam tego doskonałego, ale nadal bezskutecznie, być może dlatego, że taki nie istnieje? Branża outsourcingu dużo wymaga od pracowników, ale daje od siebie jeszcze więcej. Nie wystarczy jednak chcieć i oczekiwać "bo się należy". Umiejętności i chęci oczywiście są bardzo ważne,stoją na równi z kulturą w organizacji. Problemy się zdarzają wszędzie gdzie pracują ludzie, ważne jest jednak w jaki sposób są rozwiązywane - ale tutaj już wkraczają cechy osobowe, chęć budowania pozytywnych relacji i silnego zespołu a nie szukanie winnych wokół siebie. Roszczeniowe stanowisko, jakie widać w Pani wypowiedzi pokazuje osobę, z którą nie chciałabym pracować. Brak wiedzy jest do uzupełnienia, dlatego są tworzone ścieżki motywacji i struktury organizacyjne, aby każdy według kompetencji mógł zaleźć swoje miejsce na teraz jak i mógł zaplanować swoją przyszłość - wszystkie te możliwości daje BDO, ale pamiętajmy, że pewne rzeczy nie są obligatoryjne i "do wzięcia" bo mi się należy. Prawdziwe "Ja" zawsze wyjdzie choć bywa głęboko ukrywane. Ja osobiście polecam BDO jako Pracodawcę i zdania nie zmienię.

ABC

Nie sądzę by mój wpis był obrażaniem kogokolwiek a tym bardziej pluciem na kogokolwiek. Nie od dziś wiadomo, że ludzie pisali, piszą i będą pisać różne rzeczy, często nieprawdziwe. Krytyka nie zawsze jest konstruktywna, nie zawsze miła, nie zawsze podana w kulturalny sposób, ale to przedstawiciele firmy wypowiadający się oficjalnie w jej imieniu powinni zachować profesjonalizm i nie poddawać się emocjom. Jednymi z podstawowych zasad radzenia sobie z krytyką są zasady "Nie przyjmuj postawy obronnej i Wyłapuj prawdę z otrzymanej krytyki". Pani podająca się za Payroll Managera zrzucając winę na byłych pracowników i nie przyjmując krytyki zachowuje się nieprofesjonalnie. Takie radzenie sobie z negatywnymi opiniami jest niedopuszczalne. Czy pani Manager również z klientami komunikuje się w ten sam sposób - to nie my to oni? Jeżeli waszym zdaniem mój wpis jest obraźliwy a wpis pani Payroll Manager profesjonalny to.. cóż. Niech każdy sam się nad tematem zastanowi.

Xyz
@ABC

Wpis jest adekwatny do poziomu komunikacji wypowiadającej się osoby. To są podstawowe pojęcia radzę wybrać się na szkolenie. Dodatkowo taką opinię zamieszcza osoba której wypowiedź pozostawia wiele do życzenia. Polecam samej/samemu skończyć odpowiednie kursy w zakresie zasad komunikacji. Ja tam widzę odpowiedź godną zamieszczonego komentarza. Rozumiem jednak, że mam do czynienia z ekspertem który wyraża się negatywnie o osobach i sytuacji o której nie ma pojęcia. Czekaj czekaj a może to ty E....? Daj już spokój to zaczyna być żenujące. Skup się na rozwinięciu swoich kompetencji.

qwerty
@Payroll Manager

@Payroll Manager: Nie wiem kim Pan/Pani jest, ale to co Pan/Pani pisze jest zwykłym kłamstwem. Napisałam opinię o BDO w 2019 r. po tym jak SAMA ZŁOŻYŁAM WYPOWIEDZENIE W CZASIE OKRESU PRÓBNEGO - tak szybko zorientowałam się, że to zwyczajna "firma krzak" pod względem outsourcingu kadrowo-płacowego. PRZEDE MNĄ WYPOWIEDZENIA ZŁOŻYŁY: KIEROWNICZKA DZIAŁU I DWIE SPECJALISTKI DS KADR I PŁAC. Wtedy z całego działu pozostała JEDYNIE ASYSTENTKA. Sprawa dotyczy oddziału w Warszawie. Komentarze klientów chyba też świadczą o żenującym poziomie usług. Dodatkowo: Pan/Pani nie zna personaliów osób które piszą komentarze na tym portalu (np. moich). NIE MA PAN/PANI PRAWA TWIERDZIĆ że komentarze są "nierzetelne i nieprawdziwe"!!! Sądząc po poziomie Pani/Pana wpisu, nic się w BDO nie zmieniło. Ja moją opinię w 2019 r.napisałam ku przestrodze dla potencjalnych zainteresowanych, aby nie odrzucali innych ofert pracy zanim nie dowiedzą się ja naprawdę praca w BDO wygląda.

Pete
@Payroll Manager

A co to znaczy "posiadać wątpliwości"?

kadrowa
@Gal

A skąd Ty jesteś? Znasz prawo pracy i wiesz jakie sankcje grożą za dyskryminację? Wiesz, że pracownik w okresie wypowiedzenia ma te same prawa co każdy inny? Wystarczy mały donosik do PIP alb złożenie sprawy u dobrego prawnika...

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Asystent w Dziale Audytu w firmie BDO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Payroll Manager w Poznaniu. Czy to jakieś zmiany w firmie? Ponieważ do tej pory to stanowisko i zespół był w Warszawie.

@Kandydat

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie. Dział Usług Kadrowo-Płacowych w BDO jest w trzech lokalizacjach: w Warszawie, w Katowicach i Poznaniu. W razie pytań zapraszamy do kontaktu poprzez adres mailowy: rekrutacja@bdo.pl Pozdrawiamy serdecznie. :)

@Kandydat

Czy warto aplikowac na to stanowisko? Jakie sa warunki pracy, jakie wynagrodzenie (widelki), przelozony, atmosfera? To nie jest pytanie do dzialu HR w tej firmie wiec prosze HR o nieudzielanie odpowiedzi.

@Pracownik Działu HR

Czy mają Państwo otwarte rekrutacje do kadr i płac w Warszawie?

Pracownik Działu HR

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko Specjalisty do naszego Działu Usług Kadrowo-Płacowych w Warszawie :-) Zapraszamy do aplikowania: https://www.pracuj.pl/praca/specjalista-ds-kadr-i-plac-warszawa,oferta,1000406840

BDO UK

Witam, Pracuje już w dziale audytu BDO UK od ponad roku i bardzo sobie chwalę kulturę firmy. Zastanawiam się nad powrotem z emigracji jednak zastanawia mnie jaka jest polityka BDO PL co do nadgodzin? Czy można je odbrać jako dni wolne po przepracowaniu 72h overtime'u wliczonego w kontrakt tak jak w UK? Pozdrawiam ciepło i życzę zdrowia w tych dziwnych czasach

BDO PL
@BDO UK

"Czy można je odbrać jako dni wolne po przepracowaniu 72h overtime'u wliczonego w kontrakt tak jak w UK" - ty tak poważnie czy żartem? a może po ROKU pracy na emigracji jesteś już bardziej UK niż PL (overtime - hahaha)? Poczytaj sobie kodeks pracy i nie ośmieszaj się takimi pytaniami.

BDO UK
@BDO PL

@BDO PL Widzę iż kultura polska jak zwykle potrafi niektórym ludziom z butów wystawać. Pytanie zadane w pełni poważnie gdyż wiem że na polskim rynku niektóre firmy (z uprzejmości nie wymienię ale znam przypadki znajomych w branży) robią sobie z kodeksu pracy podstawkę do kawy, a niektóre dają albo pieniądzę albo dni wolne. Dlatego poprosiłam o sprecyzowanie (zakładając iż BDO w Polsce podstawki do kawy nie robi). Co do zawiści iż komuś się dobrze żyje, skąd założenie że jestem w UK tylko od roku? Albo że żyłam tylko w UK i Polsce? Co więcej, odnoszę wrażenie że myślisz że to moja pierwsza praca, bardzo ciekawe założenie. Mam nadzieję że nie pracujesz w audycie, domawianie sobie faktów źle wróży twej karierze. Kultura osobista również.

@BDO UK

Dzień dobry, dziękujemy za wiadomość i serdecznie zapraszamy do aplikowania - można zgłosić się do Nas przesyłając CV na rekrutacja@bdo.pl , przy okazji chętnie odpowiemy na pytania w zakresie kultury organizacyjnej BDO Polska. :) Nadgodziny oczywiście można odebrać w postaci dni wolnych. Pozdrawiamy serdecznie

Czy w BDO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. panuje luźna atmosfera?

Pracownik Działu HR

Witaj :) Bardzo staramy się, aby atmosfera w BDO nie była korporacyjna. W naszej firmie ludzie są dla siebie uprzejmi i darzą się wzajemnym szacunkiem. Jeśli chodzi o naszą kulturę organizacyjną to w nasze wartości wpisuje się przede wszystkim wiedza, którą chętnie się dzielimy. Wewnątrz firmy organizujemy mnóstwo szkoleń, a rolę wykładowców często wcielają się Nasi Eksperci (Pracownicy BDO). Dodatkowo, pracownicy mogą korzystać również z elearningow udostępnianych przez sieć BDO Global (BDO jest w ponad 160 krajach!) i zdobywać wiedzę, szlifując przy okazji umiejętności językowe. Staramy się też organizować zajęcia/warsztaty dla studentów, współpracując z Kołami Naukowymi. Jeśli ktoś z Państwa chciałby podejrzeć trochę naszej kultury, przy okazji dowiedzieć się więcej o aktywnych procesach rekrutacyjnych zapraszamy do polubienia "BDO Kariera" na Facebooku. :)

Anonimka

Czy ktoś bral udział i pamięta te trudniejsze pytania sytuacyjne z 2 etapu rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko administeacyjnei? Czy słabe 2 odp na pytania skreślają kansydata?

@Anonimka

Witaj, II etap rekrutacji obejmuje spotkanie z Managerem/Kierownikiem danej komórki/sekcji. Pytania zazwyczaj związane są z branżą, w przypadku stanowiska administracyjnego mogą pojawić się na przykład tzw. pytania behawioralne, związane z tym jak ktoś poradził sobie w danej sytuacji w przeszłości w zakresie rozwiązywania problemów lub reagowania na określone zdarzenia. Ponadto, mogą zostać przedstawione także przykładowe sytuacje, które mogłyby mieć miejsce w przyszłości na wybranym stanowisku, wówczas Kandydat jest proszony o podanie sposobu rozwiązania danej sytuacji "Co być zrobił gdyby [opis problemu]. Podaj proszę preferowane rozwiązanie i uzasadnij je". Mamy nadzieję, że choć trochę pomogłyśmy. :) Jeśli chodzi o podanie niepoprawnej/nieoczekiwanej odpowiedzi na dane pytanie, to nie są brane pod uwagę czynniki ilościowe. Dla nas liczy się całokształt, zarówno doświadczenie Kandydata, jego motywacja i czynniki osobowościowe, zatem nie skreślamy nikogo, tylko ze względu na dwie nieprawidłowe/ nieoczekiwane odpowiedzi. Ocena po rozmowie jest znaczenie szersza. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy powodzenia na wszystkich etapach rekrutacji do BDO.

Aleksandra

Ile trwa przeciętnie rwkruacja?

Paula
@Aleksandra

Ja ostatnio otrzymałam ostateczną informację po trzech tygodniach (miałam dwa etapy). Po pierwszym etapie dostałam info zwrotne w ciągu ok. 1,5 tygodnia.

@Aleksandra

Hej, ja ostatnio brałam udział w rekrutacji i uczestniczyłam w dwóch etapach. Odpowiedź po każdym etapie mniej więcej po tygodniu. Po odrzuceniu z rekrutacji dostałam informacje mailowa, co jest na plus, bo czesto spotykałam się z ciszą po spotkaniach przy innych rekrutacjach. Nie wiem jak to wygląda teraz w okresie urlopowym.

ile czasu trwa podjecie decyzji o przejściu do kolejnego etapu po rozmowie z hr?

@Kasia

Dzień dobry Pani Kasiu, dziękujemy za pytanie. Zwyczajowo staramy się, aby odpowiedź po I etapie pojawiła się w przeciągu dwóch/trzech tygodni. W przypadku niektórych procesów rekrutacyjnych odpowiedź może pojawić się wcześniej lub nieco później. W razie dodatkowych pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu mailowego: rekrutacja@bdo.pl Pozdrawiam

Sylwia

Cześć mam niedługo rozmowę telefoniczna pierwszy etap rekrutacji. O co pytają na rozmowie na młodsza księgowa ?

@Sylwia

I jak poszła rozmowa rekrutacyjna? Jakie są kolejne etapy? Daj znać.

@Sylwia

Nie wiem czy nie odpisuje Ci za późno, ale też miałam ostatnio rozmowę. Ogólnie nie ma się czym stresować. Pani rekrutująca pytała mnie o to jakie były moje obowiązki w pracy, na jakim programie pracuje itp. Przygotuj się do weryfikacji angielskiego, ale ja zostałam uprzedzona na początku rozmowy że będzie.

@Olga

A jakie pytania z angielskiego miałaś na rozmowie?

Sylwia
@Olga

Miałam rozmowę rekrutacyjna przez telefon i zostałam zaproszona do biura, niestety przez sytuacja jaka jest obecnie w Polsce i na świecie rozmowa została przełożona i termin zostanie uzgodniony w trybie późniejszym.

@Kasia

Nie pamiętam już dokładnie wszystkich pytań, ale na pewno było jedno pytanie o moje zainteresowania, które umieściłam w CV.

@Olga

Mnie na pierwszym etapie zapytano o moje mocne i słabe strony oraz o umiejętności. Były trzy pytania. A czy któraś z Was miała już 2 etap rozmowy online?

@Gość

Na razie czekam na informację ;-) Ogólnie podoba mi się, że te rekrutacje prowadzone są online. Nie chciałabym teraz narażać siebie i jeździć po mieście, zwłaszcza, że nie jestem osobą zmotoryzowaną...

Kandydatka
@Olga

Dla mnie to też duży plus. Ostatnio zrezygnowałam z rekrutacji, gdzie nie było takiej możliwości

@Kandydatka

Miałam drugi etap - potwierdzam, że jest online ;) Trochę się stresowałam, bo nigdy nie uczestniczyłam w czymś takim ale było bardzo miło. Wypadałam też chyba dobrze, a przynajmniej mam taką nadzieję ;)

Kamil

Cześć wszystkim. Swoje zapytanie kieruje przede wszystkim do osób, które pracowały lub pracują w BDO. Aktualnie prowadzona jest rekrutacja do działu audytu. Na jakie zarobki można liczyć począwszy od praktykanta/asystenta aż do supervisora? Jak długa może być ścieżka od asystenta do supervisora? Jak wygląda wsparcie uzyskiwania uprawnień biegłego rewidenta? Czy są dodatkowe dni wolne na naukę? Czy nadgodziny w sezonie są płatne? Jeśli znacie jakieś istotne kwestie o które nie zapytałem, dajcie proszę znać.

aktualnie Senior w BDO
@Kamil

Jestem aktualnie pracownikiem BDO i jestem też w kwalifikacji na biegłego rewidenta. BDO zwraca koszty za każdy zdany egzamin w postępowaniu. Jest też współorganizatorem szkoleń (razem z jedną z firm z big4). Te szkolenia są z mojej perspektywy bardzo przydatne, bo przygotowują już konkretnie pod dany egzamin. Nie wiem, czy mogę napisać ile zarabiam, ale zaczynałem od asystenta właśnie. Wcześniej realizowałem praktyki w innej firmie. W BDO pracuje już 3 lata i jestem Seniorem. Ogólnie jeśli się sprawdzasz, to nie ma problemu z awansem. W miarę jak stajesz się coraz bardziej samodzielny i umiesz coraz więcej to wiadomo, że są też z tego tytułu bonusy w postaci np wyższego stanowiska.

Rozumiem, że cały dział był w okresie wypowiedzenia i dlatego szkolenia się nie odbyły?

Zainteresowana

Jakiś rok temu pojawiła się bardzo negatywna opinia nt pracy w dziale kadr i płac. czy od tamtej pory coś się zmieniło? jak przełożeni, atmosfera i wsparcie IT? Czy warto aplikować?

Bartłomiej - dział IT
@Zainteresowana

Cześć, Mogę jako pracownik wsparcia IT odpisać że nie powinnaś mieć problemu z nami ;) Jesteśmy otwarci, czas w jakim odpowiadamy na zgłoszenia zwykle wynosi poniżej godziny, w firmie jest wdrożony system ticketowy dzięki czemu możesz śledzić status swojego zgłoszenia (gdy pomoc nie jest do końca zależna od nas i musimy się kontaktować z firmami zewnętrznymi i ich działem pomocy). Istnieje nawet możliwosć instalacji dowolnego oprogramowania jeżeli nie łamiemy przy tym postanowień licencyjnych.

@Bartłomiej - dział IT

Skoro współpraca z działem IT jest na odpowiednim poziomie skąd zatem uwagi nt źle działającego systemu? Czy dział wsparcia IT nie zajmuje się usprawnieniami i aktualizacją systemu?

Klient

Zawsze długo, pod górę i problematycznie. Nie raczą poinformować, gdy ktoś odchodzi z firmy i z kim dalej się kontaktować. Dziwię się że nasza firma z nimi współpracuje. Olewacze podejście do klienta, a gdy sami coś chcą i potrzebują to "na już" "na teraz". Nie polecam tej firmy!

@Klient

Rozumiem, że jesteś klientem, który współpracuje z firmą BDO? Jeżeli rzeczywiście tak jest, to mógłbyś napisać, jak ta współpraca wygląda? Chciałbym poznać jej szczegóły.

Jeszcze klient
@Michał

Wszystko co widzę powyżej to prawda. Nasza firma też współpracuje z BDO, choć chyba już cierpliwość się kończy. Błędy przy wyliczeniu płac, w każdym miesiącu. Brak komunikacji, ludzie odchodzą i niewiadomo do kogo się zwracać, manager i dyrektor większość próśb o reakcję pozostawiają bez odpowiedzi. Poziom usług na bardzo niskim poziomie, nie polecam

GK

Witam, zastanawiam się nad aplikowaniem do firmy BDO. Chodzi o stanowisko Asystenta w audycie. Czy jest tu ktoś kto pracował na tym stanowisku i może powiedzieć czy warto?

Aa
@GK

Warto ;) pracuję w oddziale w Warszawie już ponad rok i nie żałuję. BDO nie jest typowym korpo, gdzie nie wiesz do kogo i gdzie iść kiedy masz z czymś problem. Pracujemy w niewielkich sekcjach, co ma dwa duże plusy - po pierwsze atmosfera, a po drugie wydaje mi się, że więcej się możesz nauczyć, bo nie ma takiego rozproszenia. Ale wiadomo, co kto woli ;-)

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie BDO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.?

Pracownik Działu HR

Preferujemy zatrudnianie w oparciu o umowę o pracę. W przypadku, kiedy dana osoba wolałaby nawiązać inną formę współpracy, jest to kwestia do rozważenia.

kiedyś zatrudniona

Dzień dobry, miałam okazję poznać firmę BDO, jako młoda osoba dużo się tu nauczyłam, poznałam ciekawych ludzi i otrzymałam szansę rozwoju w postaci szkoleń. To co mogę doradzić, to możliwość częstszej pracy zdalnej.

Henry

BDO kolejny rok z rzędu ma świetne wyniki finansowe, to dobry pracodawca i praca dla ambitnych osób.

@Henry

Drogi Panie, bardzo dziękujemy za podzielenie się opinią. Dokładamy wszelkich starań, aby utrzymać się w czołówce firm audytorskich! :)

Klient

byłam ostatnio na szkoleniu organizowanym przez BDO - dużo się można nauczyć!

Zostaw merytoryczną opinię o BDO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. - Warszawa

• Jak się pracuje w BDO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy BDO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BDO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 7 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BDO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.
3.9/5 Na podstawie 60 ocen.
  • Postępu 12
    02-676 Warszawa

BDO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.