Opinie o Caparol Farby (Caparol Polska Sp. Z O.O.) w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Caparol Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Caparol Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Caparol Polska Sp. z o.o. w Warszawa

jkj

Jak sie pracuje w fabryce w Kleszczowie (Żłobnica)? Duzo osób ta fabryka zatrudnia? Czy park maszynowy jest w pełni nowoczesny, z automatyzowany? Dużo jest pracowników biurowych w tej fabryce? Na jakich systemach informatycznych pracują w tej fabryce. Bede wdzieczny za informacje

Natalia

@Malarczyk możesz napisać, co sprawia, że według Ciebie Caparol Polska to dobra firma? Długo już w niej pracujesz? Dodatkowe informacje na temat mocnych stron tego pracodawcy będą szczególnie cenne dla osób, które wahają się nad aplikacją. Co możesz im doradzić?

Malarczyk

Ja nie spotkałem idealnej firmy dlaczego Caparol Polska ma taka być? Ważne, że generalnie jest dobrą firmą.

Natalia

Firma poszukuje osób na Staż / Praktyki letnie. Ktoś z Was brał udział w stażu w Caparol Polska? Co możecie doradzić osobom, które zastanawiają się nad aplikacją? Czego można się nauczyć podczas czasu spędzonego w firmie?

Firma Caparol Polska Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko PRACOWNIK PRODUKCJI. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Krytyk

Szkoda, że niektórym nie chce się pisać opinii na forum. Ale tak to już jest, że jak jest dobrze to się ludziom nie chce tracić czasu i nerwów na bzdury które tu niektórzy piszą! Jak się nie chce pracować to trzeba się rozstać.

Witek

Produkt ten jest akurat dobry Zastanawiam sie jak został zaaplikowany i czy zgodnie z zaleceniami producenta. Dodam ze nie jestem wielbicielem ani pracownikiem firmy Caparol ale lubię gdy opinia jest prawdziwa Niestety nie wszystkie produkty trzymają taka jakosc

weteran uciekinier

,,szkoda" gdyż trafił się albo debil co nie czyta ze zrozumieniem postów (które są niestety prawdziwe) albo ,,szkoda" i aż żenujące ze pisze to ktoś z pracowników, który próbuje ugrać i pokazać jaka to jest Caparol super firmą na ryku pracy i czego ona nie robi dla pracowników. Może to była ona i super ale pod innym zarządem. Dobrze się pracowało z ludźmi kierowanymi przez szefa, który był Dyrektorem a zarazem kolegą, i dzięki niemu jakoś wszystko dobrze się układało i każdy normalnie funkcjonował. Miał zresztą klasę sam w sobie. W obecnej sytuacji co niektórzy Kierownicy przyjęli nowe autorytety, i nabrali pewne od nich zachowania czy też zagrywki, których ludzie nie tolerują i nie będą tolerować, dlatego też wskaźnik którym Caparol się chwali na stronie powinien być zaktualizowany. ,,Największe liczby" i nie najmniejsza a największa rotacja na rynku. I myteam, też powinien być aktualizowany. Ludzie odchodzą i będą odchodzić gdyż ,,praca jest dla człowieka a nie człowiek dla pracy”. Każdy wie jak jest i tylko ,,szkoda”, że dla (usunięte przez administratora) liczy się tylko zysk i koszty, dla tych odchodzących nie liczyły się pieniądze a normalne psychiczne , ludzkie warunki pracy, których obecnie brakuje i nie ma się co dziwić, że większość długoletnich pracowników poszło tam do (usunięte przez administratora), gdyż mieli zapewnione normalne stabilne i czysto biznesowe warunki pracy, a na dodatek sternika , który dla wielu jest i będzie autorytetem.

Marenio

Szkoda, że Caparol nie ma ostatnio nowych ofert pracy. Słyszałem dużo dobrego o firmie i chciałem złożyć cv. Może ktoś wie o nowych rekrutacjach i mógłby tu wspomnieć?

@Marenio

Hmm..pr wewnętrzny działa;) widze już 3-cia opinie napisana przez kogoś z wewnątrz w temacie " szkoda że Caparol nie ma nowych ofert pracy" ewidentnie pisane przez ta sama osobe;) jeśli to ma poprawić opinie o firmie to radzę włożyć we wpisy więcej kreatywnosci!

@Marenio

Natalia

Widziałam najnowszą ofertę pracy dla specjalisty ds. administracyjnych. Mam pytanie i prośbę o kilka informacji, jak przebiega rekrutacja? Jakie wymagania ma firma na początek? Zależy mi na pracy tutaj bo do dobra firma.

Gocha
@Natalia

Praca w administracji jest zawsze dobra z przełożoną, która cześciej jest niedysponowana niż w pracy haha...tylko jeśli już dostaniesz tą pracę uważaj żeby nie wyrażać własnego zdania, bo takich tam nie lubią ;p a tak serio już.. zdrowo tam nie jest i stabilnie też, rekrutacja zarzadzającej tym bałaganem owiana została wielką tajemnicą - nikt nie wie co to to robi ani skad się wzieło, jak trzeba coś załatwić nagle znika ;p więc cieżko powiedziec jak się tam odbywa rekrutacja.. ogólnie gorąco nie polecam. firma może i była dobra, ale kilka lat temu...

Nurek

Czasem trzeba odbić się od dna Ważne tylko żeby pacjent przeżył :) i żeby nie okazało się że to co wydaje się dnem jest tylko wierzchnią warstwą mułu a do dna jeszcze dłyga droga

Jerzyk

Szkoda, że Caparol Polska nie ma nowych ofert pracy. Mam informacje, że to dobra firma i chciałabym pracować. Może ktoś wie, chodzi o etat specjalisty ds. technicznych?

@Jerzyk

Jerzyk, nie polecam.. chyba że lubisz pracować pod ludźmi którym brakuje odwagi i kompetencji do zarządzania firmą i pracownikami, a dbają tylko o swój interes...

Caparol to marka , jako pierwszy na świecie opracował recepturę farb dyspersyjnych i rozpoczął ich produkcję. Firma się rozwija!

@Marek

A Kodak wymyślił forografię cyfrową :-)) historia jest, ale trza ją pielęgnować... inaczej zginiesz...

@Marek

Firma się rozwija?? No tak..Firma to pracownicy a nie marka. Firma to zadowoleni klienci. Bez tego sama marka nie znaczy nic.

Pan Grzegorz już tu od roku nie pracuje :-(

Słonik

Grzegorz F. nie pracuje w Caparol już od dawna. Wspominany jest miło przez współpracowników i jego zespół. Co do postów o firmie Caparol to albo się stara zmienić coś w firmie albo się zmienia firmę. Niemniej czasy świetności tej firmy już minęły bezpowrotnie.

Ciekawski John

Czy mógłby ktoś napisać jak pracuję się z Panem Grzegorzem F. który jest Dyrektorem ds Rynku klienta indywidualnego ??

mła
@Ciekawski John

całkiem dobrze :) niestety już nie pracuje w Caparol

Alpina
@Ciekawski John

On od ponad roku już tam nie pracuje.

pracowity

Oj tam praca jak praca 8 godzin i do domu . Dużo takich może być firm z układzikami . CAPAROL to pewnie super firma skoro tyle jej widać na ryneczku. Ile tam zarabia DTH podstawy i premii? Mniej więcej?

Pracuję wśród tych wampirów emocjonalnych, którzy za fasadą koleżeństwa, wbijają Ci szpilę i tylko czekają na Twoje potknięcie. Ktoś wcześniej pisał, że jest tam pełno kumoterstwa, machlojek i załatwiania po znajomości. Wszystko się zgadza. Dodam jeszcze do tego plotki, plotki i jeszcze raz plotki, które potrafią człowieka zniszczyć, mimo że nie jest świadomy, o co dokładnie chodzi. Firma jest teraz pod nowymi sterami... nowy prezes, nowy dyrektor sprzedaży, nowy dyrektor HR, nowy dyrektor marketingu etc.. Same nowe twarze, bo ludzie z tamtąd uciekają!!! Nie liczy się dla szefostwa pracownik, tylko liczby, dane, analiza. Panowie ze sprzedaży zachowują się jakby wzystkie rozumy pojedli, dział obsługi klienta to klika która na papierosku i wspólnych integracjach żyje życiem każdego z pracowników, księgowość to kopalnia mobbingu, a panie tzw. kierowniczki z marketingu to osoby które zachowują się jak niezrównoważone i chyba mają problemy z samymi sobą – zakompleksione, małostkowe, awans dostały tylko dlatego, że namaściła je poprzednia dyrektor marketingu – gwiazda sama w sobie. smieja sie z nas na rynku, że nowego dyr.marketingu to nikt nie widział na oczy, bo tylko za biurkiem siedzi. Ostatnio wiele działów, w tym mój, był eksperymentem HR, by przeprowadzić integrację i rozwiązać konflikty jakie u nas narosły. Efekt był taki – to, co miało być działaniami pojednawczymi, jeszcze bardziej zaostrzyło konflikt i teraz to już kwestia czasu jak kolejna osoba z mojego działu odejdzie. Odradzam pracę w tej firmie – ani się nie rozwiniecie, ani awansu nie dostaniecie, ani grosza więcej nie wpadnie, ani nie usłyszycie słowa podziękowania. Taka to firma – i raczej nic się nie zmieni. Coś w tym jest, że w przeciągu roku odeszło wiele osób z różnych działów. A kolejni w kolejce...w tym ja. Nie mogę się doczekać!

Natalia

@Księgowa Oferty pracy nie mają zapotrzebowania na księgową ale myślę, że najlepiej będzie jak złożysz takie zapytanie bezpośrednio do firmy Caparol Polska Sp. z o.o. na ich adres e-mail: info@caparol.pl

Znudzony

A na tym tancu z gwiazdami korzysta konkurencja, Weber, Baumit.

eustachy

sytuacja w Caparol vs quick-mix przypomina troszkę Taniec z Gwiazdami - poczekamy zobaczymy ")

Zostaw merytoryczną opinię o Caparol Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Caparol Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Caparol Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Caparol Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Caparol Polska Sp. z o.o.

Caparol Polska Sp. z o.o.