Opinie o Caparol Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Caparol Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Caparol Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Caparol Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
ERRR

Niestety... Caparol dzisiaj to nie to samo co kilka-kilkanaście lat temu. (usunięte przez administratora)firma była faktycznie rodzinna. Atmosfera była niesamowita. Były również możliwości awansu, zmiany stanowiska. Dzisiaj... jeśli przychodzisz do firmy na produkcję, to zostaniesz tam po wieki wieków, na tym samym stanowisku lub odejdziesz z firmy. Nie istnieją już rekrutacje wewnętrzne. Wszystkie nowe stanowiska obsadzane są ludźmi z zewnątrz. Zapanowała atmosfera korporacji. Bezdusznej, nastawionej na zysk. Doświadczeni ludzie są zwalniani z pracy lub sami odchodzą. To co się dzieje od dłuższego czasu (bo zaczęło się na długo przed koronawirusem), nie idzie w dobrym kierunku...

kaiser

Produkty bardzo słabej jakości. Po rozmowie z kilkoma firmami budowlanymi przed wykonaniem ocieplenia domu wszyscy odradzają ten system.

1
Pytanie
 Pytanie

Jakie godziny pracy obowiązują w Caparol Polska Sp. z o.o.?

Skamol news Nowy wpis
Pracownik

MG doprowadził do całkowitego zatrzymania zakładu w Opolu Ilość wyrobów niezgodnych 100% po jego zmianach w procesie straty liczone w milionach Szczegóły na Skamol opinie

ikonka

Sprawdź 2 opinie klientów firmy Caparol Polska Sp. z o.o. w Warszawa.

Sprawdź
kaiser

Produkty bardzo słabej jakości. Po rozmowie z kilkoma firmami budowlanymi przed wykonaniem ocieplenia domu wszyscy odradzają ten system.

1
łukasz
@kaiser

Jaki system , gdzie ?, na co ? odradzają bo się nie znają , jak dobry wykonawca to z każdym produktem sobie poradzi czy to Caparola czy Quick mix ;)

pl
@łukasz

caprola nie znam, a na quick mixa szkoda płacić.

Nick
Klient
@kaiser

Potwierdzam. Jakość produktów jest tragiczna. Po roku tynk zaczął pękać.

Tom z Poznania
Kandydat
@Nick

Caparola współpracuje z firmami budowlanymi, które nie znają się na budownictwie, tak więc tynk może pękać, bo został nieprawidłowo nałożony. Polecam zapoznać się z warunkami gwarancji caparol

K
Pracownik
@Tom z Poznania

Potwierdzam

tecgnolog
Pracownik
@kaiser

Człowieku a jakiej jakości mają być jak ekonomista wtrącał się w proces produkcji zupełnie ignorując ludzi technicznych. Tak chcę przez to powiedzieć że Mariuszek wszystko wiedział zawsze najlepiej. Każdy technik był zwykłym (usunięte przez administratora) dla niego., Zmieniał systemy produkcji, programy miksowania no i w efekcie zamiast produktu wychodziła papka nadająca się na odpad.

Nick
Pracownik
@Tom z Poznania

Prawda

Klient
Klient
@Nick

Nieuczciwą firma, kiepskie produkty

Gabriela
@Klient

Wszystkie produkty kiepskie? Czy jakie masz na myśli? i dlaczego piszesz że firma jest nieuczciwa?

Andrzej Nowy wpis
Klient
@kaiser

Cala prawda i tylko prawda. Serwis oraz produkty słabej jakości.

Nowwy
Kandydat

Witam. Jestem w trakcie szukania pracy, i mam zamiar aplikować na produkcję mokra w caparol. Jak tam się pracuje ❓ jaka panuje atmosfera ❓poprzedni zakład gdzie pracowałem to był czysty wyzysk, dlatego jestem ciekaw jak jest w caparolu.

Irena
@Nowwy

A to teraz u nich przyjmują ludzi, że już planujesz aplikowanie do nich?

Nowwy Nowy wpis
Kandydat
@Irena

Tak, jest rekrutacja dlatego zadałem pytanie.

Irena Nowy wpis
@Nowwy

O nie widziałam! na jakie stanowisko biorą teraz?

Pytanie
 Pytanie

Jakie godziny pracy obowiązują w Caparol Polska Sp. z o.o.?

Pasiasty
Były pracownik
@Pytanie

6-14, 15-23 Chyba że się zmieniło coś. Ale pracy nie polecam. Dlaczego.. Ano dlatego ze odchodząc po kilku latach dostałem więcej w innej firmie na start niż miałem w caparolu. Mowa o produkcji. Pozatym ludzie zaczęli się zwalniać na potęgę, co już o czymś świadczy. Nie mam nic do wspolpracownikow, chociaż niektórzy przychodzili tam do pracy żeby odbebnic swoje i niczym się nie przejmować. O podwyżkach na rozsądnym poziomie również można zapomnieć.

Kamila
@Pasiasty

To dużo osób stamtąd odeszlo?

Kamilek
Były pracownik
 Pytanie
@Kamila

@Kamila, a czytałaś inne posty? Co drugi jest o tym ile osób odeszło z Caparol, wystarczy trochę się wysilić, poczytać i można wysnuć sobie już wnioski.

Kamila
@Kamilek

Wyczytałam, że "bardzo dużo osób" co mi nic kompletnie nie daje, bo równie dobrze może to być 20 albo i 100 osób. A Ty nie masz konkretniejszych informacji?

Te 20 albo i 100 osób
Pracownik
@Kamila

Już 20 osób to bardzo dużo w skali dwóch lat :)

Marta
@Te 20 albo i 100 osób

No trochę tak i co myślicie, że ten trend będzie się tak utrzymywał? :/

Skamol
Pracownik
 Pytanie
@Te 20 albo i 100 osób

Ze Skamola tam gdzie zarządza Mariusz Wasz były dyr też ze 20 lub ponad 20 wykwalifikowanych odeszło lub M im podziękował - przypadek? Nie sądzę

Te 20 albo i 100 osob
Były pracownik
@Skamol

Owszem, Mariusz namieszał, ale ja mówię tu o przypadku biura w Warszawie, gdzie raczej Mariusz nie miał za dużo do powiedzenia :) Tutaj były różne czynniki, które powodowały że ludzie odchodzili - Mariusz nie był jedynym :)

Katarzyna
@Te 20 albo i 100 osob

Może w takim razie jesteś w stanie się podzielić tymi innymi czynnikami, przez które występuje tak duża rotacja?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Caparol Polska Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Analityk Sprzedaży i Marketingu. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Pakowanie lekkich paczek eprezencik.pl
Warszawa
Toxic Shirts Janusz Badełek
Wyślij CV
logo firmy Księgowa/y
Warszawa
Domena & Trade Sp. z o.o.
(1 opinia)
Wyślij CV
logo firmy Pomoc kuchenna-zmywak
Warszawa
GoWork.pl
(489 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Zatrudnię kierowcę wywrotki
Warszawa
Usługi Transportowe-Budowlane Siarkiewicz Zbigniew
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Skamol Opole
Kandydat

najnowsze info Działania Waszego byłego dyr. doprowadziły do kompletnego zatrzymania całego SKAMOLA, Tak ulepszał, że zakład pracy ciągłej stoi od soboty. GENIUSZ optymalizacji. Na własnej skórze się przekonałem co żeście z nim przechodzili. Współczuję Wam Straszny człowiek.

mieszacz mokry
Pracownik
@Skamol Opole

To na bank będzie szukał kozła ofiarnego zasłoni się albo logistyką albo UTR Potem wymyśli genialną jego zdaniem procedurę i zapewne użyje swojej tajnej broni z której tu wszyscy grzali OK to START sprawdź czy jest zasilanie sprawdź czy zbiornik jest na miejscu i takie pierdoły

Franciszek
@mieszacz mokry

Czy po odejściu tego dyrektora, o którym tyle słów już padło, jest lepiej z organizacją i kulturą pracy? Szukam pracy, ale w spokoju. Jak wyglądają inne aspekty pracy w Caparol? Jak wygląda podział obowiązków, wynagrodzenie, kwestie urlopów?

Trzy Plus
Pracownik
@Franciszek

Moim zdaniem jest lepiej. Udgrzebujemy się z gów... ale na pewno jest spokojniej. Co prawda od początku roku z firmy odeszło bardzo dużo ludzi (myślę, że padł rekord odejść), ale atmosfera się poprawiła. Pracodawca chyba spokorniał... :) Niestety ze względu na kryzys (przez zamkniętą sprzedaż eksportową do Rosji i Białorusi), firma wstrzymała zatrudnienia.

Kamila
@Trzy Plus

Szkoda. A niw myśleli żeby zacząć eksport na inne rynki niż te kraje?

Były
Były pracownik
@Kamila

Nie musieli myśleć, w innych krajach również są oddziały Caparola i fabryki :)

Antoni
@Były

Ok, dzięki za info. A możesz napisać coś o zarobkach? Ty już chyba tu nie pracujesz sądząc po nicku więc chyba możesz podać jak zarabiałeś. Wypłaty były na dobrym poziomie? Bo jak tak to pewnie to się nie zmieniło, nie?

Były
Były pracownik
@Antoni

Były trochę poniżej średniego rynkowego wynagrodzenia dla danego stanowiska :)

anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

Omen
Pracownik
 Pytanie

Oczy mnie bolą jak czytam takie wypociny.. Po pierwsze Mariusz G. nigdy nie objął firmy tylko zakład w Kleszczowie. Po drugie "Ich Troje" wspaniałych o których wspominasz w czarnej d... mieli pracowników.. i nigdy nie prowadzili firmy a jedynie produkcję. Zrobili sobie swoiste Eldorado. Może i było za ich czasy lepiej ale na pewno nie to była ich zasługa. Nie rozumiem dlaczego całą winne obecnej sytuacji firmy widzisz w tym że przyjęto nieodpowiednią osobę?? Na to się składa wiele czynników i trochę więcej osób oraz nieodpowiednie decyzje. Spójrz czasami szerzej i bardziej obiektywnie..

Pracownik
Pracownik
@Omen

Jedynie moge sie zgodzić ze zrobili sobie swoiste eldorado. Czepiasz sie troche moich słów bo chodziło mi oczywiście o fabrykę w kleszczowie a nie całą firmę. Nie wiem czy miałeś z tymi ludźmi duzo doczynienia ale Ja mialem bardzo duzo i ludzie z produkcji również. Ja tutaj mowie o atmosferze jaka panowała w firmie za czasów mariusza g. a jesli mowisz o wielu czynnikach nie do końca chce w to wnikac. Jesli chodzi o zmiane w fabryce w kleszczowie zmieniło sie na gorsze po zmianie dyrektora, zwolnieniu pozniej Bogusia i zatrudnieniu za niego koleżki wspomainego wyżej mariusza g. Kto na to wszystko pozwolił wiadomo. Sprawy szerzej pojęte, inne czynniki mnie nie interesują bo od tego sie zaczęło psuć w kleszczowie a sprawy firmy w Warszawie akurat mnie nie dotykały. Wyraziłem swoja opinie i podziela je wiele osob z fabryki, magazynu a nawet produkcji suchej którzy mieli mniej styczności z nimi

Irena
Pracownik

Musicie się zebrać i razem zadziałać bo ten typ pozwalania najmądrzejszych i zatrudni usłużnych nieudaczników. Tutaj wyleciał z hukiem a nie że sam się zwolnił. Nie wierzcie w żadne jego słowo. Na końcu zawsze chodzi mu żeby upodlic pracownika, obniżyć wynagrodzenie i zwiększyć wydajność. To bardzo fałszywy typ i wierzy w. To że jest najmądrzejszy. Po czasie tak upodlic załogę że sami zaczną się ludzie zwalniać.

Pracownik
Pracownik

Zareagujcie bądź przekażcie komus jaki to człowiek bo gosciu zniszczy wszystko i albo ucieknie albo będzie czerpał radosc z upodlenia ludzi zanim go zwolnią ale może być już za późno

były już pracownik
Pracownik
 Pytanie
@Pracownik

To co myśmy tu z Mariuszem przeżywali to szok. Można by książkę napisać. Niemniej trzeba o tym głośno mówić bo taki człowiek skacze z firmy do firmy i je niszczy od środka. Naszą czujność uśpił fakt, że jeszcze kilka tygodni przed przyjściem tego typa właściciela chwalili zakład i postępy. Atmosfera w zakładzie była wręcz rodzinna wszyscy no prawie wszyscy się szanowali, żyliśmy jak rodzina. Mariusz to wszystko zniszczył :( Dlatego myśleliśmy, że zatrudnili nam managera z krwi i kości. Chociaż po pierwszym spotkaniu uczucia były mieszane. Chłop wyglądał jak by od pługa był oderwany a i wysłowić się za bardzo nie umiał. Wiedzy jak się okazało nie miał ani ekonomicznej ani tym bardziej technicznej. Ludzie zczytali figuranta dość szybko. To typ psychopatyczny, mściwy i w dodatku egoista. Wierzy uparcie w swoją nieomylność, każdy kto będzie nawet próbował uświadomić go, że nie ma racji na przechlapane na starcie. Do tego dochodzą krzyki, wyzwiska, straszenie wszystkich zwolnieniem i odesłaniem do szpitala dla obłąkanych. Nawet jak okaże się że Mariusz nie miał racji będzie realizował swój pomysł niszcząc przy tym zakład, ludzi i narażając na koszty spółkę. Z załogi wytypuje kilku słabych, zrobi z nich coś na kształt emisariuszy swojej niefachowości i każe raportować. Ci przedstawiciele będą mieli za zadanie popieranie jego durnych pomysłów. Nie wiem jak jest w Slamol ale prawdopodobnie tak samo bo to typ działający wg tych samych utartych schematów. Tak, że załogo Skamol pozostaje mi przekazać kondolencję i zachęcić do walki. Z tym człowiekiem sukcesów nie osiągniecie. A dla Mariuszka :) Jak tak zespół ds czystszego powietrza, o ile spadło zapylenie, ile nerwów nas to kosztowało, ile kasy poszło, jakie są efekty pracy zespołu? - odpowiedź środków sprzeniewierzono mnóstwo efekt 0 - słownie zero jak było tak jest.

krzuchu
Pracownik
@były już pracownik

W istocie rzeczy tak było a skutki złych decyzji są odczuwalne do dziś.

Pracownik
Pracownik
@Omen

@omen mówiłeś ze oczy Cie bolą od moich wypocin. Wejdz na strone skamol go work i zobacz co byly dyrektor zakladu w kleszczowie mariusz g. wyprawia i co sądzą o nim ludzie a nie jest tam dlugo zresztą jak u Nas :) Fabryka stała a jego metody ulepszania juz sie ulewają pracowniom natomiast bardzo dzielnie sie udziela na forum broniąc swoich idiotycznych racji. PS. Zalatwil tez krzysiowi G. stanowisko kierownicze w vesuvius w gliwicach defacto w firmie gdzie był szefem przed caparol, moze tam go chwalili ze zaufali jego koleżce haha

Skamol biedny pracownik
Pracownik
 Pytanie
@Pracownik

a jaj był szefem i go chwalili to czemu odszedł? To taki sam mit jak nam wciskał, że w Campsrol go chwalili i nie chcieli żeby odchodził po tym jak ulepszył mieszalniki tynków i miksowały 6000 obr/min :)

ciekaF
Pracownik
 Pytanie

Dlaczego firma odwłosiła rekrutację na szefa utrzymania ruchu?

technik
Pracownik
@ciekaF

bo stary na niczym się nie znał i pracował pod dyktando MG

Kamila
@technik

I jak, jest już ktoś na to stanowisko? Jak go oceniacie? Jest lepiej?

Obiektywny
Pracownik
 Pytanie

Czy po odejściu dyr. Mariusza G. coś się u Was poprawiło? Ja piszę ze Skamola. U nas po jego przyjściu się znacznie pogorszyło. To szkodnik jest i żadnego pojęcia o robocie, technice i zarządzaniu tylko ludzi upodlić

technik
Pracownik
 Pytanie
@Obiektywny

Niszczy się szybko. Takich ludzi, takiej atmosfery już tu nie będzie. Ludzie poszli do innych firm. Zobaczyli że za ciężką i fachową pracę tak im podziękowano mam na myśli wyzwiska, wyśmiewanie, zarządzanie prze konflikt itp. Powiem tak było fajnie, "carski urzędnik" MG wszystko rozwalił a teraz to znowu od nas oczekuje się żeby to wszystko naprawią. Zapytam więc wprost - to po co było niszczyć? Praca Mariusza nie przyczyniła się do niczego, nic nie zaoszczędziliśmy, nie mamy żadnych ulepszeń, nic firma nie zyskała. Straciliśmy tylko ludzi, pieniądze a teraz odkręcamy jego złote pomysły i będziemy odkręcać do końca roku może dłużej.

BenTen
Były pracownik

A cóż to się stało z negatywnymi opiniami o firmie ❓ gdzie się podziały o tym że firma jest obecnie tragiczna brak ludzi do pracy(usunięte przez administratora)

Mateo
Pracownik
 Pytanie
@BenTen

A to co sie stalo ze hr fatalne?? Brakuje najwidoczniej Marlenki:)

BenTen
Pracownik
@Mateo

(usunięte przez administratora) osoba która tam urzęduje jest skrajnie niedoinformowana, delikatnie zecz ujmując. Ludzie którzy chcą coś załatwić otrzymują odp że nie wiem, muszę się dowiedzsiec, dam znać itp. Dotyczy to 80% spraw które ktoś chce załatwić.

anonim
Kandydat

(usunięte przez administratora)

Pracownik
Pracownik

Chyba nie masz porównania do innych firm, bo ja w innych pracowałem i tam dopiero były buble, bałagan, nic nie miało ręki ani nogi, zero szans na powodzenie czegokolwiek a później wszyscy ogłaszali sukces projektu, który był fikcją. Mam porównanie i w Caparol nie jest źle

Core
Pracownik
@Pracownik

To dziękujmy Panu że jako jedyny pracowałeś w innych firmach.. dzięki Tobie dowiemy się co się dzieje w świecie.. będziesz nam naszym przewodnikiem. Jeżeli pracowałeś w innych firmach gdzie nie było szans na powodzenie czegokolwiek, były same buble i bałagan to miłe doświadczenie do nas wprowadzasz.

Matrix
Pracownik
@Pracownik

Mariusz starczy już daj se na wstrzymanie

anonim
Były pracownik

(usunięte przez administratora)

Przypominacz
Były pracownik

Chociaż byś użył mniej rynsztokowego słownictwa, możesz czuć do nich antypatię, ale wyrażanie jej w Argumentum ad personam niestety z Ciebie kolego robi tylko błazna i chama. Postaraj się trochę bardziej pisząc krytyczną opinię, bo obrażanie kogokolwiek w taki sposób nic tu nie wnosi.

Pytanie
 Pytanie

Na jakie benefity można liczyć w Caparol Polska Sp. z o.o.?

Bucu
Pracownik
@Pytanie

Nerwy, stres, płacą na czas.

Przypominacz
Pracownik
@Bucu

Wszystko w punkt, ale zapomniałeś Kolego o wczasach pod gruszą!

Pytajnik
Były pracownik

(usunięte przez administratora) Ciągle rotacje, zwolnienia brak chętnych do pracy... A podwyżki sb potrafią przyznac (usunięte przez administratora) a dla roboli kasy brak..

anonim
Pracownik
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

Ten
Pracownik

Tak

Młody
Pracownik

A ja tu widzę wpis kogoś z ambicjami na wyższy stołek lecz błyskotliwa karierę blokuje brak kompetencji.

technolog
Pracownik

Nie on do jakieś Duńskiej firmy poszedł koło Gliwic uzdrawiać struktury. i optymalizować proces

sramol
Klient

Gorzej, pozamykał okna i rozwiązuje problem upałów...

Pytanie
 Pytanie

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

ERRR
Pracownik
@Pytanie

Niekoniecznie. Zależy też od samych negocjacji, ale na początek raczej preferują umowy zlecenia.

Magdalena
@ERRR

Na początek, czyli na okresie próbnym, tak? Później po nim można liczyć już w Caparolu normalnie na UoP dla każdego? Czy może trzeba również się w tej sprawie dogadać lub jakoś wykazać? :P

Glok
Pracownik
@Magdalena

Po okresie próbnym każdy raczej dostaje UoP.

B
Pracownik
@ERRR

Bzdura jakich mało. Nikt w Capaprolu nie otrzymuje umów zlecenia. Każdy od początku umowa o pracę

B
Pracownik
@Glok

Wszyscy otrzymują umowy o pracę od samego początku zatrudnienia.

Referent
Kandydat
 Pytanie

Firma poszukuje osobę na stanowisko technika zastosowania systemów,czy ma ktoś wiedzę jakie warunki oferują,jak wygląda sprawa nie normowanego czasu pracy,czy warto sobie zawracać głowę tym etatem?

Pytanie
 Pytanie

Czy pracodawca Caparol Polska Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Berni
Pracownik
@Pytanie

No oczywiście że motywuje. W prosty sposób : nie podoba się praca, to zawsze możesz odejść. Chcesz podwyżkę ❓ nie ma budżetu. Starzy pracownicy odchodzą i nawet nie ma próby zachęcenia ich aby zostali (zaoferować większą stawkę). Polityka firmy jest beznadziejna. Typowa korpo się robi. Mam tu cały czas na myśli zakład produkcyjny. Ale i w Wa-wie nie jest lepiej. Jak tak dalej będą postępować z ludźmi to wkrótce Caparol będzie firma z pracownikami sezonowymi. Właściwe już tak się dzieje powoli.

ERRR

Niestety... Caparol dzisiaj to nie to samo co kilka-kilkanaście lat temu. (usunięte przez administratora)firma była faktycznie rodzinna. Atmosfera była niesamowita. Były również możliwości awansu, zmiany stanowiska. Dzisiaj... jeśli przychodzisz do firmy na produkcję, to zostaniesz tam po wieki wieków, na tym samym stanowisku lub odejdziesz z firmy. Nie istnieją już rekrutacje wewnętrzne. Wszystkie nowe stanowiska obsadzane są ludźmi z zewnątrz. Zapanowała atmosfera korporacji. Bezdusznej, nastawionej na zysk. Doświadczeni ludzie są zwalniani z pracy lub sami odchodzą. To co się dzieje od dłuższego czasu (bo zaczęło się na długo przed koronawirusem), nie idzie w dobrym kierunku...

Buczaczo
Pracownik
@ERRR

Praca w caparol to zły pomysł. (usunięte przez administratora) robi problemy, ludzie uciekają przez niego. (usunięte przez administratora) ewidentnie niszczy atmosferę(usunięte przez administratora)Pracowałem tam prawie 3,5 roku wiem co jest na rzeczy...

ERRR
Pracownik
@ERRR

Największym problemem firmy jest teraz (usunięte przez administratora) brak logicznej organizacji, zarządzania. Brak pomysłu na to jak firma ma funkcjonować. Wiadomo tylko co chcemy osiągnąć, ale nie patrzy się na to, w jaki sposób to zrobić. Góra skupia się raczej na samych wynikach sprzedaży, wykresach, tabelkach, nie patrząc na szanse i zagrożenia wewnątrz firmy.

niezatapialny
Pracownik
@ERRR

I dyrektora już nie ma. Uf co za ulga. Wyrządzonych strat nie da się tak szybko naprawić. Szkoda.

Wiewióra
Pracownik
@niezatapialny

Niesmak i rozczarowanie to jedyne co pozostało. Wyjątkowo podły i fałszywy typ.

Sebastian
@niezatapialny

Widzę że pracujesz w Caparolu i dobrze znasz firmę od środka. Powiedz mi - warto tu wysyłać CV obecnie? Przyjmują ludzi bez dużego doświadczenia? Można liczyć na rozwój? Jak sądzisz, warto się starać o pracę tutaj? :)

Anna
Pracownik
@Sebastian

nie

Sebastian
@Anna

Ale absolutnie żadnych plusów nie wymienisz? Nie wierzę że jest aż tak źle ;>

aaa
Pracownik
@Sebastian

To uwierz.

Xxx
Pracownik
 Pytanie

Księgowa czy dyrektor finansowy na godziny wynajęty przez pośredniczak?

anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

Andrzej T.
Były pracownik
 Pytanie

Jeśli chodzi o takie generalizowanie, to zupełnie nie mogę się zgodzić. Fakt, znalazłyby się przypadki, które faktycznie można podpiąć pod łatkę "niekompetentnych', jednak są to przypadki skrajne, przynajmniej jeśli chodzi o Warszawę. Piszesz o braku ludzkiego podejścia kierowników.. "Ile dajesz od siebie, tyle do ciebie wraca" - może tak było w Twoim przypadku? Nigdy nie jest tak, że stosunek ludzi do Ciebie będzie bezwarunkowy. Zdecydowana większość pracowników na stanowiskach kierowniczych to ludzie, którzy zawsze służyli pomocą, wspierali i motywowali do działania. I choć nie pracuję już dla Słonia kawał czasu, to jednak zawsze miło wspominam tę przygodę. I tych ludzi.

2
Andrzej T.
Pracownik

W takim razie jesteś w błędzie, nie jest oparty na "dawnej przeszłości". Kawał czasu to pojęcie względne - mieszczę się w tych 4 latach :)

Irena

Dobra, dużo w sumie opowiadasz o historię życia osób, które tam są zatrudnione, a mało o rzeczywistych problemach, które tam są w pracy. Co więc jest nie tak?? :/

Pytanie
 Pytanie

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Caparol Polska Sp. z o.o.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Glok
Pracownik
@Pytanie

Nie.

Zostaw merytoryczną opinię o Caparol Polska Sp. z o.o. - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Caparol Polska Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Caparol Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Caparol Polska Sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jakie są opinie klientów o firmie Caparol Polska Sp. z o.o.?

  Liczba opinii klientów firmy Caparol Polska Sp. z o.o., to 4, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a, 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Caparol Polska Sp. z o.o.
2/5 Na podstawie 148 ocen.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 4 014 360
 2. linkedin.com 3 587 328
 3. olx.pl 3 276 288
 4. jooble.org 3 086 424
 5. pracuj.pl 3 054 024
Caparol Polska Sp. z o.o.