Opinie o Caparol Farby (Caparol Polska Sp. Z O.O.) w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Caparol Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Caparol Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Caparol Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Klaudia

Można liczyć na bony na Wielkanoc ?

ERRR
@Klaudia

Nie

słoń w paski

Produkty do drewna są słabej jakości, po jednym sezonie wyglądają beznadziejnie.

drewniak
@słoń w paski

Potwierdzam, drewno malowane było 3 lata temu, a teraz się łuszczy i pęka. Trzeba będzie na wiosnę zeskrobać i pomalować konkurencją :)

Caparol

Dla mnie firma ok. Jak w każdej firmie jest raz lepiej raz gorzej i takie komentarze, że jak tu źle to śmieszy mnie. Nie uwierzę, ze w innych jest tak bajecznie, a tu lipa.

cos34
@Caparol

Cóż powiedzieć, masz słabe ambicje i małą wiedzę. Słaba wizytówka pracowniku. Zapewne jesteś z tych, co by zginęli poza firmą z powodu kiepskich umiejętności i trzymasz się kurczowo stanowiska odgrywając zadowolonego profesjonaliste, tak? zgadłem? jak to się zowie, trafiło się ślepej kurze ziarno? Szkoda, że to przez takich ludzi jak ty z mentalnością niczym PRL odchodzą dobre osoby. Szkoda tylko firmy tyle można napisać

Słoń
@Caparol

O, HRy Caparola wreszcie odkryły Gowork ,,XD musi ten być niezły pożar

White

Produkty są ok, pełen profesjonalizm ale ta ' kolorowa 'otoczka..

Firma Caparol Polska Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko PRACOWNIK PRODUKCJI. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

Witam. Jest ogloszenie o prace jako specjalista ds. Obslugi Klienta w Warszawie - chcialabym się dowiedzieć czy ktoś z pracowników poleca tam prace? Czy jest duża rotacja? Duże wymagania co do pracy? I oczywiście czy dobry supervisor i mila atmosfera? Mam duże doświadczenie w pracy z obslugą klienta, podoba mi się srodowisko pracy z językiem angielskim, wiec warunki powinnam spelniac. Będę bardzo wdzięczna za pomoc, ponieważ nie ukrywam, że szukam pracy na stałe, a nie na 3-4lata, zatem zalezy mi na szczerej rekomendacji.

Alpinista

Jakieś zamieszanie na poziomie Zarządu? Zmiana prezesa? Krążą plotki, chciałem dopytać.

...
@Alpinista

A tam plotki.. Proszę pytać u źródła :)

lolo
@...

Podzielisz się wiedzą? Zetknąłem się z firmą niedawno i robi wrażnie mordoru, więc podziękowałem...

WATGC

Odradzam szczególnie dział personalny w którym mniemanie co poniektórych o sobie jest takie jakby pracowali dla giełdowych gigantów, a nie małym przedsiębiorstwie na peryferiach Warszawy. Wypisywanie o sobie bóg wie czego oraz kreowanie się na nie wiadomo kogo nic nie da. Na co dzień trzeba prezentować określone standardy.

Jak długo czekaliście na odzew z Caparol Polska Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Kruk

Oddzwaniają w przypadku zainteresowania kandydaturą na stanowisko i wtedy zapraszają na rozmowę. Chyba jak każda firma na rynku.

Jaka umowa obowiązuje w Caparol Polska Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

eee

Umowa zlecenie.

Nieznajomy

Firma działająca trochę jakby czas zatrzymał się w latach 80-tych. Zero innowacji, ułatwień, brak inicjatywy, przestarzały system. Płace jak na warunki Warszawskie poniżej średniej. W większości zespoły stanowią pracownicy którym zależy głównie na dotrzymaniu do emerytury, albo tacy którzy pogodzili się z tym że tak już jest. Ambitni i zdolni po zdobyciu doświadczenia lądują w innych firmach, które płacą znacznie lepiej, mają poczucie misji i są dobrze zarządzane. Niestety obecny zarząd firmy uczył się zarządzania w czasach, gdzie bezrobocie sięgało 20%, pracowników można było zmieniać jak rękawiczki, a za główny motywator stosowano werbalny przymus. W obecnych czasach się to już nie sprawdza. Efekt - dobrzy pracownicy traktują pracę w firmie "na przeczekanie", w kluczowych działach firmy ciągła rotacja. W mojej ocenie firma bez perspektyw, dobra na przeczekanie ciężkich czasów lub dotrwanie do emerytury.

ve

czy firma organizuje trnasport pracownikow np z łodzi czy kazdy dojeżdża na własną rekę ?

Sebastian
@ve

Od Twojego wpisu minął niecały miesiąc, czy zdążyłeś w tym czasie dowiedzieć się już czegoś na temat transportu? Też ciekawi mnie ta kwestia, więc jeśli wiesz coś na ten temat to daj znać.

eee
@ve

Na własną rękę. Firma nie organizuje dojazdów pracownikom.

Joanna

@PPHU Budmax bobula Józef Firmę polecasz jako wykonawcę usług? Czy firma wykona mi remont z moich materiałów? Czy narzuca swoje?

Gabriela

Czy jest na forum ktoś, kto korzystał z zamieszczonego na stronie firmy Poradnika Kandydata? Jeżeli tak, to napiszcie proszę, czy zamieszczone w nim porady pomogły stworzyć Wam odpowiednią aplikację do Caparol Polska, dzięki której otrzymaliście ofertę zatrudnienia. Wasze wpisy będą cenną wskazówką dla osób rozpoczynających swoją ścieżkę zawodową. Zatem bądźcie na nim aktywni.

Praca na produkcji szczególnie ''mokrej'' ciężka, w zapyleniu, brak jakiejkolwiek automatyzacji cały tonaż przechodzi przez ręce pracowników. Ludzie którzy tu pracują po ponad 10 lat nie zarabiają nawet 3 tyś a są doświadczonymi pracownikami. Brak jakichkolwiek możliwości rozwoju, czyli jak przyjąłeś się na produkcje to już na niej zostaniesz do emerytury (o ile dożyjesz przy obecnej wykonywanej pracy). Jeśli większość ludzi odchodzi (usunięte przez administratora) w tym kierownik produkcji który pracował w Caparol od początku istnienia firmy w PL to coś chyba jest nie tak z firmą ? Jeśli firma nie zaoferuję pracownikom dobrych warunków pracy i godziwego wynagrodzenia za tak ciężką pracę to średnio widzę przyszłość tą firmę. Pozostaną w niej sami desperaci.

Beztroski

W którym oddziale?

TOMII

Jarek pracowałeś 8 lat i teraz narzekasz że ci zle było w pracy bo sam nie wiesz co jest dobrego takim podejściem niezarobisz nigdzie na ulubioną AUDI RS

Zdzisław

Czy to prawda że zwolniło się miejsce na stanowisko DTH region śląski? Słyszałem że długoletni i zdolny pracownik ze względu na atmosferę w pracy zrezygnował i przeszedł do konkurencji. Jednocześnie pozdrawiam serdecznie dyrektora regionu Pana A.W.

Wałsizsz
@Zdzisław

rozumiem ze " zdolny " miało być wpisane w "" a ktoś zapomniał

dobry
@Zdzisław

wieśniak z zajaczkowa odszedł? lol

Obiektywny
@dobry

Mały odszedł ,to zostały same niedojdy ,żenada

@Obiektywny

Tu sie pozwole niezgodzic, chyba ze to pisze właśnie mały, rudy :) wtedy rozumiem ze uwaza sam siebie za "miszcza swiata"

Natalia

@byly pracownik z regionu śląsk, Twój komentarz jest niezgodny z regulaminem: https://www.gowork.pl/regulamin Na forum nie wolno opisywać osób z imienia i nazwiska oraz obrażać innych, dlatego Twój wpis prawdopodobnie zostanie usunięty. @Dariusz, co masz na myśli? Może rozwiniesz swoją wypowiedź?

Dariusz

Może sami coś zawiniliśmy a teraz szukamy winy po stronie firmy?

Adrian

Czy obecnie jest może rekrutacja do działu IT? Jak się pracuje w tym dziale? Czy jest możliwość rozwoju czy tylko wiedza zdobyta we własnym zakresie? Dziękuje za informacje

Mariusz

Jak sie szuka pracy to trzeba popytać, poczytać i właśnie mogę napisać, że Caparol Polska to dobry pracodawca. Trochę zastanawia mnie sytuacja , że macie sprzedawać jakiś gorszy towar?

jkj

Jak sie pracuje w fabryce w Kleszczowie (Żłobnica)? Duzo osób ta fabryka zatrudnia? Czy park maszynowy jest w pełni nowoczesny, z automatyzowany? Dużo jest pracowników biurowych w tej fabryce? Na jakich systemach informatycznych pracują w tej fabryce. Bede wdzieczny za informacje

Zostaw merytoryczną opinię o Caparol Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Caparol Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Caparol Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Caparol Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Caparol Polska Sp. z o.o.

Caparol Polska Sp. z o.o.