Opinie o Drukarnia KEA w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Drukarnia KEA. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Drukarnia KEA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wydawnictwa książek i e-booków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drukarnia KEA w Wrocław

za i przeciw

Nowe rządy nowe obowiązki. Praca stała się lżejsza i przyjemniejsza. Co za przeinaczenie :)

reklamowiec

Szanowni Państwo (pracownicy). Mam już trochę lat na karku i z niejednego pieca chleb jadłem (z niejednego okienka kasowego odbierałem wynagrodzenie). Nie było tych okienek za dużo ale i tak najlepiej wspominam pracę w drukarni Kea. Uwierzcie proszę - wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Szanujcie pracodawców to i Oni będą Was szanować. Szanujcie pracę. którą wykonujecie i dopiero gdy sami sobie powiecie że jestem dobry - wymagajcie dobra od pracodawcy. I tyle w tym temacie.

jacek71
@reklamowiec

Witam a wiecie czy sa jakies przyjęcia do drukarni KEA na osobowicach, bo bardzo bym chciał sie przyjąć może znacie kogoś czy coś aby podesłał CV moje gg: 48935138

buahaha

patrykos555 - 2012-01-19 17:19:39 i bony i wypłata była przed wigilją przestancie (usunięte przez administratora)błyszcz błyszcz jak gwiazdeczka.

ten

kasztan

no wez sie wysil bo narazie to sa jaja ale z ciebie

ten

ale jaja

standard

Przecież od kwietnia 2011 obowiązuje standard KEA - przedstawiamy się, ubieramy i zachowujemy zgodnie z wytycznymi. Na przygotowanie standardu i samej prezentacji poświęcono wiele cennych godzin, które walnie przyczyniają się do poprawy jakości obsługi. Każdy przecież przyzna, że pracownik w t-shircie z napisem nie dorównuje wydajnością pracownikowi w t-shircie założonym na lewą stronę :D A tak poza tym: zmiany personalne obejmują coraz wyższe stanowiska, ciekawe kiedy Bodzio sam się zwolni dyscyplinarnie za mobbing :D Persil rządzi!

kojot

Mam pytanie o przestrzeganie przepisów BHP w firmie KEA. Czy rewia mody w kajocie jest zgodna z przepisami i bezpieczeństwem pracy. Niektóre kreacja niespecjalnie nadają się do drukarnie a o burach nie wspomnę.

ja@lubie.to.na 100%

KEA!!!! TO FIRMA ....NIE TO NIE FIRMA!!!! KIEDYS NIA BYLA!!!! NIE TERAZ!!! JEZELI MASZ ZNAJOMOSCI...PRACUJESZ OD RAZU...JEZELI UMIESZ LIZAC [usunięte przez moderatora]...TEZ PRACUJESZ!!! DROGI PANIE PREZESIE....JEZELI CHCESZ ZEBY TA FIRMA DZIALALA POPILNUJ TROCHE DZIECI...OD NICH ZACZNIJ...ALE MNIEJ SZCZEGOLNA UWAGE NA KIEROWNIKOW!!!!!! A NAJWIEKSZA NA DYREKTORA!!!!! BO TO,CO DZIEJE SIE TERAZ W PANSKIEJ FIRMIE....TO TYLKO JEGO WINA!!! KIEROWNICY NIE POTRAFIA POWIEDZIEC SWOJEGO ZDANIA...BO ON JEST NAJWAZNIEJSZY!!!! WAZNIEJSWZY OD PANA!!!! I CZESTO TO POWTARZAL:"TO OD NIEGO ZALEZY KTO BEDZIE TU PRACOWAL"!!! I TE GODZINY PRACY!!! MOWICIE,PISZECIE,MACIE DUZO DYPLOMOW,ZE JESTESCIE FIRMA THE BEST DLA OSOB NIEPELNOSPRAWNYCH!!!! MOZE I TAK,ALE TYLKO WTEDY KIEDY MAJA PRZERWY!!! GODZINY PRACY I WARUNKI,W KTORYCH PRACUJA CZASAMI ,POZOSTAWIAJA WIELE DO ZYCZENIA....(OSOBY NIEPELNOSPRAWNE PRACUJA NA SKLEJARKACH!!! A TEGO IM NIE WOLNO !!!) .TYLKO CO WY WTEDY MOWICIE???? TO ONI CHCA PRACOWAC!!! NIE WAZNE ZA JAKA CENE!!! (MAJA PREMIE!!) ZA BLEDY OSOB UPRAWNIONYCH DO OPEROWANIA MASZYN,SA ZWALANIANI LUDZIE NA PRODUKCJI!!!PYTAM DLACZEGO???? JEZELI KAZDY POPELNIL BLAD TO ALBO ZWALNIAMY WSZYSTKICH,ALBO WSZYSCY DOSTAJA NAGANE I PRACUJA NADAL!!! A TU CO??? PRACOWNICY ZWOLNIENI...ODPOWIEDZIALNY ZA MASZYNE NA URLOPIE...A ;PO WSZYSTKIM...WSZYSCY UDAJA,ZE NIC SIE NIE STALO Z TYM WYJATKIEM,ZE KIEDY ODPOWIEDZIALNY ZA ZWOLNIENIE LUDZI NA PRODUKCJI JEST NA URLOPIE,TO JEGO ZONA ..MOZE ROBIC PO GODZINACH MAJAC WLASNA DZIALALNOSC I PRACUJAC TAM NA UMOWE O DZIELO!!!! A DLA ZWYLYCH PRACOWNIKOW PRACY NIE MA !!! I JAK MOZNA NAZWAC TAKA FIRME??? PISAL KTOS KIEDYS O DODATKOWYM POSILKU...PROSZE POWIEDZIEC GDZIE TAK DAWALI???? BO NIE NA PRODUKCJI!!! OPERATORZY NIE RAZ ROBILI DLUZEJ I NIC Z TEGO NIE MIELI...POZA NADGODZINAMI....BO NAWET NADGODZIN NIE MOZNA POLICZYC BO WSZYSTKO WPISYWANE JEST W PREMIE OD GORY!!! I TERAZ ZWOLNIENIA TYLKO KOGO I KTO TO WYBIERA??? SKAD SIE BIORA TE ROZPISKI??? PANIE BASZAK....JEZELI NIC PAN Z TYM NIE ZROBI TO PANSKIE PRAWIE 22 LATA POJDZIE Z DYMEM!!! JUZ SIE ZACZYNA!!! ZACZNIJ PAN ZWRACAC UWAGE NA TYCH KOMU PAN POWIERZYŁ SWOJA FIRME!!! A SZCZEGOLNIE NA SWOICH ZWYKLYCH PRACOWNIKOW PRODUKCJI...BO TO OD NICH ZALEZY NAJWIECEJ!!!! I POWODZENIA ZYCZE!!! I JESZCZE JEDNO: ZWROC PAN UWAGE NA NADUZYWANIE ALKOHOLU!! DRUKARZE PIJA KIEDY I ILE CHCA,ZA ROBIENIE BLEDOW NIE PONOSZA ODPOWIEDZIALNOSCI...PROSZE IM KIEDYS ISC I PRZEBIERAC ICH BUBLE) NA SKLEJARKACH TEZ JESTPROBLEM...PRZEZ JEDNA OSOBE OBERWALA CALA RKIPA,BO NIKT NIKOGO NIE SPRZEDA....KIEROWNICY TO WIDZA...NAWET DYREKTOR!!!! TYLKO TA OSOBA MA WZGLEDY!!CIEKAWE U KOGO!!! NO NIC TYLE Z MOJEJ STRONY...ZYCZE POWODZENIA....

chochlik

Co ja słyszę odchodzą kolejni ludzie z Białego Domu. Pewnie stary za dobrze im płacił i był zbyt wyrozumiały. Super, co chwila będzie przychodził ktoś nowy i od nowa trzeba mu będzie wszystko tłumaczyć i będzie zadawał głupie pytania jak córeczka tatusia. Strach się bać.

lakiernik

a czy ktoś zauważył, że w KEA wynaleziono nowy rodzaj lakierowania? Jest to wymyślona przez W1 metoda lakierowania WYWIÓRCZEGO. To chyba nazwa od takiego gatunku WYWIÓREK zamieszkujących okolice drukarni. Śmiech przez łzy po prostu.

ANONIM

PALANCIE SKĄD WŹIOŁEŚ TAKIE BZTEDY KIEDY BYŁA IMPREZA 20LECIA FIRMY NIE BYŁO BONÓW NA ŚWIETA ANI ZADNEJ PREMI TERAZ CHCESZ SIE PODLIZAĆ KIEROWNICCE I DEREKTOROWI I SZEFOSTWU I IM [usunięte przez moderatora] LIZESZ GDZIE JEST TWOJA TWRZ ...??

Red

tamir rządzi - 2012-03-08 15:41:08 wąs taksówkarski - nie ma co ;-) Czytam ostatnie wpisy i tak sobie myślę, że to się do pracodawcy roku nadaje, dobroczyńcy roku, albo nawet sprawiedliwy wśród narodów świata. Myślę, że właściciel powinien sobie przed nazwikiem dopisywać "Santo subito". Wkrótce jak główni odbiorcy zostaną przejęci (lub powrócą) przez regionalną konkurencję, będzie trzeba wykazać się prawdziwą umiejętnością kierowania przedsiębiorstwem.zapomniał pan dodać,że zawsze pan \"zdanrza" :))))))

shall

Ja się pytam jakie 13 i 14 pensje i jakie ciepłe posiłki ? po 12h i dłużej się pracowało i nic takiego nie miało miejsca. Praca fajna ale presja ze strony dyrektora produkcji to przegięcie. Zero pozytywnej motywacji pracownika. Cięgle tylko źle i mało. Cięgle też ingeruje w prace kierowników. I te jego pomysły... szkoda pisać. Firma spoko ale niektórzy psychicznie nie wytrzymują. Przydało by się parę drastycznych zmian. Można by w koncu tez docenić pracownika i poświęcić mu troch czasu a nie cięgle zwalniać i przyjmować nowych którzy w ostatnim czasie pozostawiają wiele do życzenia. Jak mamy być zespołem i funkcjonować jak należy to trzeba popracować razem trochę.

tamir rządzi

ANDRZEJ

POPIERAM! FIRMA JEST REWELACYJNA, OSTATNIO POD KONIEC ROKU KAŻDY Z PRACOWNIKÓW DOSTAŁ PRZED ŚWIĘTAMI TELEFON KOMÓRKOWY WRAZ Z NIELIMITOWANYM DOSTĘPEM DO INTERNETU ORAZ Z DARMOWYMI MINUTAMI. DODATKOWO KOSZ PEŁEN WĘDLIN, BARSZCZ WIGILIJNY DOMOWEJ ROBOTY, PIEROGI Z GRZYBAMI ORAZ KAPUSTĘ Z GROCHEM I ŚWIEŻEGO MILICKIEGO KARPIA. W JAKIEJ FIRMIE MOZNA WIĘC LICZYĆ NA TAKIE PROFITY? PRAKTYCZNIE CALĄ WYPŁATĘ GRUDNIOWĄ (860ZŁ NETTO) MOGŁEM ODŁOŻYĆ NIE MARTWIĄC SIE O ŚWIĘTA. BIORĄC TAKŻE POD UWAGĘ PRZYCHODY UZYSKANE Z PAPIERU Z DRUKARNI KTORY SPRZEDAJE NA ALLEGRO W NIEWIELKICH ILOŚCIACH (DODATKOWE 200ZŁ MIESIĘCZNIE) NIE BOJĘ SIE O SWOJĄ PRZYSZLOŚĆ. W TYGODNIU PIJĄC PORANNĄ KAWE NA MYŚL ZE ZNÓW IDĘ DO PRACY JESTEM SZCZESLIWY. STOJĘ DUMNIE NA PRZYSTANKU I WYCZEKUJĘ NA SWÓJ TRAMWAJ, ZA 6 MIESIECY KONCZY MI SIE UMOWA O PRACĘ, MAM NADZIEJĘ ZE SZEF PODPISZE MI UMOWĘ NA KOLEJNE LATA. TA PRACA TO DLA MNIE WSZYSTKO. POZDRAWIAM

Marzena W-w

Zgadzam się w pełni z moją przedmówczynią. Ircia ma racje twierdząc, że firma reprezentuje bardzo wysoki poziom jeśli chodzi o traktowanie pracowników. Nikt z szefostwa nie patrzy na nas z góry mimo że dzieli nas przepaść zarówno finansowa jak i niejednokrotnie intelektualna. Czujemy się przez to potrzebni a ponadto jesteśmy motywowani godziwymi zarobkami i częstymi premiami uznaniowymi. Miło jest kiedy kierownik a zdarza się również, że i sam właściciel wypije z nami poranną kawę i da się wciągnąć w jakąś ciekawą pogawędkę. Zacieśnia to niesamowicie więzy między nami i daje poczucie gry w drużynie stojącej na tej samej połowie boiska. We wcześniejszych postach można było zauważyć narzekanie na niską temperaturę na halach produkcyjnych. Stanowczo muszę to sprostować ponieważ temperatura nigdy nie spada poniżej 17-18 stopni a biorąc pod uwagę tęgie mrozy występujące na przełomie stycznia i lutego, uważam że jest bardzo przyzwoicie. Tak jak napisała Pani Irena otrzymujemy raz dziennie ciepły posiłek a jeśli występują tzw. nadgodziny możemy również liczyć na ciepła frankfurterkę ze świeżym pieczywem. Moim skromnym zdaniem wspomniana drukarnia zasługuje na miano dobrego pracodawcy. Pozdrawiam poszukujących pracy i mam nadzieję, że moja opinia pomoże komuś w podjęciu tak ważnej decyzji jaką jest podjęcie pracy w nieznanej sobie firmie.

psiocha
@Marzena W-w

tak Pani B pisze prade zapomniala dodac wczasy pod grusza

Irena B.

Proszę nie kłamać! Firma jest bardzo porządna. Wypłaty zawsze na czas! Atmosfera w pracy świetna, wszyscy do siebie sa bardzo pozytywnie nastawieni, porsche wyglada przeslicznie a wlasciciele przemili, kierownictwo zawsze sluzy dobra radą i pomocą, malo tego pamietajcie ze firma docenia osoby pracowite i praktycznie co miesiac mozna liczyc na solidne wynagrodzenie i ogromne premie. Oprocz tego zwrot kosztow dojazdu do pracy oraz 13 i 14 pensja w styczniu. Malo tego codziennie w pracy kazdy pracownik dostaje raz dziennie cieply posilek. Caly zespol jest bardzo zgrany, pracownicy maja ze soba bardzo dobry kontakt i utrzymuja takze relacje przyjacielskie poza pracą. Swietna firma. Pozdrawiam.

Ag
@Irena B.

Nie jestem pracownikiem tej firmy, ale po przeczytaniu tylu negatywnych komentarzy widać ewidentnie, że ten post był pisany przez kogoś "z góry" hehe

Kleo
@Irena B.

No to widzę że jeszcze dwa lata temu to tu fajnie tutaj było. Teraz to bez rewelacji i z wynagrodzeniem i z klimatem utrzymującym się w pracy. Ludzie fałszywi obrabiają na okrągło tyłki szczególnie tym co 'mają lepiej' a praca pracowników nie jest doceniana przez górę. Żeby być docenionym trzeba siedzieć jak mysz pod miotłą, przytakiwać nad przełożonym i wypruwać żyły jak murzyn. Do tego te zasady dyrektora odnośnie działania firmy jak z zachodu, patrzcie na zachód, gospodarka pada a ludzie wychodzą na ulicę + te jego chińskie słóweczka, ludzie żyjemy w Polsce więc szanujmy nasz język a jak ktoś chce zaśmiecać sobie głowę jakimiś chińskimi pierdami to niech jedzie do chin pracować za miskę ryżu (albo zostanie w KEA). Na koniec wspomnę o BeHaPowcu który nadaje się do chodzenia z spiętymi pośladami po hali i nic więcej, na zebraniu obiecał nam że zainteresuje się niewygodnym obuwiem i strojem roboczym, nie wiem za co mu płacą bo jak do tej pory nic z tym nie zrobił. P.S. odnośnie wyborów też porażka firma zarobiła 'oficjalnie' ponad 3 bańki a pracownikom dała tak marną premię za pracę 24/7 że pożal się boże. Do tego biedna Nela jak mogli jej nic nie dać, powinni się cieszyć że będąc na wypowiedzeniu nie rzuciła L4.

patrykos555

i bony i wypłata była przed wigilją przestancie [usunięte przez moderatora]

sekta

Pracodawca straszny.Praca przypomina przebywanie w jakiejś sekcie.Totalna inwigilacje,donoszenie.Ktoś coś powie a za godzinę wie o tym kierownik,a za 4 szef.Płace bardzo marne,o wiele niższe niż u konkurencji.Totalny brak poszanowania pracowników. Poniżanie jest na porządku dziennym.Jak może być inaczej skoro jedna kierowniczka została zwolniona za mobbing ze Speeda.A druga chyba nie zna wymiaru papieru A4. potrafi tylko gnoić podwładnych.Zrobiono fajną imprezę na rocznicę ale pracownikom obcięto jej koszt z wypłaty.To jedyna firma jaką znam która nie dała na Święta złamanego grosza nierobom którzy w niej pracują. Pewnie na opony do Porsche zabrakło.Opinii o Prezesach i ich rodzinie nie zamieszczę.

Zostaw merytoryczną opinię o Drukarnia KEA - Wrocław

• Jak się pracuje w Drukarnia KEA?

Zobacz opinie na temat firmy Drukarnia KEA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drukarnia KEA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Drukarnia KEA?

Kandydaci do pracy w Drukarnia KEA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Drukarnia KEA
2.2/5 Na podstawie 577 ocen.
  • Osobowicka 89
    51-008 Wrocław