Opinie o Amistad Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników na temat pracodawcy Amistad Sp. z o.o., jak również Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Amistad Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amistad Sp. z o.o. w Kraków

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 6 dni.

Jak dużo osób pracuje w Amistad Sp. z o.o.?

Kamila Nowy wpis
Kandydat

Rozmowa rekrutacyjna była bardzo przyjemna. Mili ludzie.

Aleksis Nowy wpis

Pozwalają rozwijać się pracownikowi (niezależnie od stanowiska jakie obejmuje: od administracji - po dział wydawniczy). Godziny pracy można dopasować do siebie. Załoga bardzo zgrana ze świetnym poczuciem humoru - praca z nimi to przyjemność.

Ile jest zmian w Amistad Sp. z o.o.?

Jerry
Klient
@Pytanie

Chodzi o rotację pracowników? Mój znajomy pracuje tam od ponad 10 lat. Na etacie. I zdaje się jest tam takich więcej. Ale nie znam szczegółów. Widziałem tylko na Linkedinie i rozmawialiśmy raz czy dwa o pracy. Mówił, że okey.

Elżbieta
@Jerry

Witaj Jerry, wspomniałeś, że Twój znajomy pracuje tam od ponad 10 lat. Wnioskuje więc, że w Amistad muszą być dobre warunki pracy. Czy wiesz cokolwiek odnośnie tego co oferuje firma swoim pracownikom? Takie informacje są bardzo cenne i warto by było dowiedzieć się czegoś na ten temat.

Ola Nowy wpis
@Pytanie

Jedna - oczywiście :)

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Amistad Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Handlowiec. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Czy zdarzają się nadgodziny w Amistad Sp. z o.o.?

Maja

Amistad to zespół świetnie współpracujących z sobą i szanujących się wzajemnie profesjonalistów. W firmie panuje luźna, rodzinna atmosfera, co przekłada się zarówno na komfort pracy jak i jej wyniki. https://www.google.com/maps/contrib/117892656695727375616/place/ChIJcV6YtXJbFkcR08V9sqgf40M/@50.0689899,19.8966183,12z/data=!4m6!1m5!8m4!1e1!2s117892656695727375616!3m1!1e1

Iza

@jakub a możesz napisać coś więcej o współpracy?

Jakub

Firma, która nie ma zasad! Nie dotrzymują słowa, zmieniają zdanie, manipulują partnerami. Nie polecam do współpracy!.

Irek

@niedoszły pracownik Czyżby konkurencja zainspirowała do tego wpisu. Mając odpowiednie kwalifikacje można otrzymać dobre warunki

niedoszły pracownik

Brałem udział w procesie rekrutacyjnym. Warunki finansowe nie do przyjęcia. Proponowano mi tyli, ile zarabiałem 10 lat temu, najchętniej na umowę B2B

minister

@Jacek Gacek Firma z opinią dobrego pracownika a konkurencja zainspirowała do napisania tych bzdur?

Wojtek

Mogę prosić o pomoc w podjęciu decyzji pracowników? Warto agitowac?

Jacek Gacek

Nie polecam. Janusz Soft. Traktowanie pracownika na poziomie osoby niższej rasy

zzz

Firma to działa aktualnie?

Czy masz jakieś rady dla osób wybierających się do pracy do firmy Amistad Sp. z o.o.? Komentuj na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Amistad Sp. z o.o. - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Amistad Sp. z o.o.
3/5 Na podstawie 8 ocen.