Opinie o BCT Bałtycki Terminal Kontenerowy w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy BCT Bałtycki Terminal Kontenerowy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w BCT Bałtycki Terminal Kontenerowy o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BCT Bałtycki Terminal Kontenerowy w Gdynia

LuckyLuke

Pracowałem tu przez pół roku za 17 zł brutto/godz. Nie przedłużyli ze mną umowy. Robota stresująca, a zwłaszcza w brygadzie elektryków suwnic, gdzie podchodziło to pod mobbing...

racja
@LuckyLuke

nadal tu tak jest. nie pracuje u elektrykow ale widze co sie tam dzieje i ilu ludzi stamtad odchodzi. w zadnej innej brygadzei nie ma takiej rotacji jak u nich

operator

U operatorow tez tak jest. Wg mnie najgorszy jest ojciec chrzestny bandy - pseudomafii z Wejherowa. Siedzi w piwnicy w kapciach, robi innym pod gorke i przykleil sie do stolka jak mucha do lepu. Te wszystkie premie i buzkowa klasyfikacja to jakis zart. gorzej niz w przedszkolu.

jak

Umowa o prace. stawki 18-29 na godz dla elektrykow

Fizol

Czemu nie napiszesz zwyczajnie "szukamy", tylko ściemniasz, że szukają ? Wstydzisz się, BCT, czy jak ?

jojo

Nie, bo tacy im najczęściej i najszybciej uciekają.

Elektryk

Wysłanie cv drogą mejlową. Rozmowa z szefową działu kadr, kierownikiem i vicedyrektorem działu technicznego. Telefon zwrotny z decyzją od kierowniczki kadr.

Moje mocne i słaby strony, doświadczenie, największy sukces, co jest dla mnie ważne w pracy.

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Fizol

Ale dobrze jesteś poinformowany/a w kwestii zakresu obowiązków na tym stanowisku. Gratuluję rozeznania. I dobrze, że wspominasz o tym, iż gdyński BCT szuka pracownika w Gdyni (a nie np. w Kartuzach).

jojo

Niezłą tam mają rotację wśród elektryków, skoro co chwilę szukają kogoś na to stanowisko...

wiembotambyłem
@jojo

W takiej atmosferze, jaka panuje w brygadzie elektryków to mało kto wytrzymuje. Za dużo tam egoistów, gwiazdorów i ślizgaczy. Młodzi jak tylko łykną trochę doświadczenia to stamtąd spadają, bo szkoda nerwów. "Najlepsza" brygada w BCT...

hejhej

Taki to nasz prezio jest słowny. Zarzekał się, że nie będzie zwalniał, bo brakuje wykwalifikowanych, portowych pracowników...

hejhej

Ciekawe to co piszesz o szkoleniach i skąd masz takie info... Zapomnij o szkoleniach i jakichkolwiek kursach. Do egzaminów dozorowych każdy przygotowuję się na własną rękę, a jak nie zdasz to za poprawkę musisz zapłacić z własnej kieszeni. Łaski nie robią, bo te uprawnienia są potrzebne, żeby móc wykonywać tam pracę. Oczywiście na podwyżkę nie licz. Po zdobyciu uprawnień będziesz miał tylko więcej roboty i kłopotów.

Pepper

Witam serdecznie. Mam pytanie... czy wiecie moze kto zajmuje sie wymiana lin na suwnicach? czy jest to prywatna firma czy moze jakis zespol bezposrednio z portu? Dziekuje

Mechanik
@Pepper

Brygada mechaników BCT.

Artur

Najgorzej jest na magazynie bo kierownik boi się o swoją ciepłą posadkę i tnie koszty,jak najwięcej roboty jak najtańszym kosztem większość dobrych chłopaków co potrafiła coś tam zrobić to po uciekali,bo kto normalny będzie robił mocowania itp. za 9 zł,w zimę i w deszczu na umowę zlecenie !

hejhej

Nie jest popularna? Spójrz na DCT w Gdańsku. Po prostu przez brak możliwości przyjmowania oceanicznych statków mamy kryzys w gdyńskim porcie.

Mechanik

Stawki dla mechanika to 15,68 do 25,77 zł/godz brutto, tj. 1900 zł do 3000 zł netto miesięcznie. Ale tych najwyższych stawek to nie mają nawet Ci najlepsi i najstarsi pracownicy. Max 22 lub 23 zł brutto za godz. Umowa o pracę, najpierw na pół roku, a potem na czas nieokreślony.

lolo

kurs operatora rechstackera Radomsko cku , jakieś opinie?

lolo

kurs operatora rechstackera Radomsko cku , jakieś opinie?

Bazyl

Operatorzy ok jeszcze jakoś zarobią. Dział techniczny za miskę ryżu . Niedługo ludzie z łapanki byle taniej .... Polak potrafi...

Popo

Ile w tej firmie zarabiają informatycy?

Info
@Popo

2200 do 4900

PS

Pracowałem tu przez 3 miesiace na umowie na okres próbny za 20/godz. jako mechanik w 2010/11. Zarobki slabe, ale atmosfera w brygadzie fajna

echh
@PS

2500-3100 netto i więcej nic

Mari

bylem tu w X na rozmowie o prace i na pytanie o zarobki odp 5000 zl na reke. Przesluchujacym mnie kierownikowi i kadrowej opadly kopary. Uprawnienia sep e i d b.o. + pomiary, konserwator zurawi, suwnic, wciągarek i wciagnikow, uprawnienia operatora tego sprzętu i chcieli mi dac tylko 21/h i to brutto, bo nie miałem na urządzenia kontenerowe, a podejrzewam ze zdac egzamin to nie problem, nawet sam moglbym go sobie oplacic… cienizna, fachowcow nie przyciagna za takie pieniądze

operator

Operatorzy zarabiaja tu calkiem dobra kase. Niestety trzeba sie liczyc z ukladami w rozdzielaniu roboty kto na suwnice, ciagnik, itd...

ciekawy
@operator

konkretnie ile?

GalAnonim
@ciekawy

zalezy na jakim sprzecie jezdzisz. podstawa to 16,2 zl/h a potem masz dodatek za sprzet od 4 do 18 zl. np. operator suwnicy placowej ma 16,2+12=28,2zl/h brutto, a nabrzezowej +18. to daje zarobek 3000-5000 na reke na miesiac.

Złoty

Pozdro dla Kurczaka i oszołomów z W11 :P

Bylemtu

20 lat pracy, uprawnienia na konserwację i obsługę wszystkich urządzeń na terminalu i 22,5 zł brutto/h, co daje ok. 2700 zł netto...

Zostaw merytoryczną opinię o BCT Bałtycki Terminal Kontenerowy - Gdynia

• Jak się pracuje w BCT Bałtycki Terminal Kontenerowy?

Zobacz opinie na temat firmy BCT Bałtycki Terminal Kontenerowy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BCT Bałtycki Terminal Kontenerowy?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 1 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BCT Bałtycki Terminal Kontenerowy?

Kandydaci do pracy w BCT Bałtycki Terminal Kontenerowy napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BCT Bałtycki Terminal Kontenerowy