Opinie o JZO sp. z o.o. w Jelenia góra

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy JZO sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w JZO sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JZO sp. z o.o. w Jelenia góra

Jantar

Andżelika - bardzo celne spostrzeżenie, masz w całkowitą rację.

Andżelika

Zastanawiające jest, że przez tyle lat nie było w ogóle komentarzy. Czyli nie było potrzeby pisać negatywnych opinii. Aż przyszedł rok 2014 i się chyba coś posypało. Jakieś zmiany kadrowe może nowi zarządzający, którzy myślą tylko o sobie. Patrząc na opinie to nie jest to firma, którą można polecać, a pojedyncze wpisy, które próbują zmienić wizerunek firmy świadczą tylko o bardzo złej kondycji jzo.

Szmaragd

Zawsze przed wejściem do firmy zastanawiam się jaką nową plotkę usłyszę, kogo zwolnią, kogo zwolnili, ile osób zaplanowanych do zwolnienia - czy ktoś nam powie a jeśli tak to kiedy, że nas zamykają - takie obecnie są nastroje w JZO. Korporacja to młynek i albo będziemy w niej tkwić do "przeżucia" w okolicy nie ma zbyt wielu opcji - albo wiejcie gdzie pieprz rośnie. Czasy gdy praca była przyjemnością, a nie koniecznością w firmie JZO odeszły jakieś 4 lata temu - ja jeszcze się bronię - ale wam pozostawiam decyzję, czy chcecie do mnie( i ok 250 innych duszyczek ) dołączyć.

róża

Zgadzam się z powyższą opinią Ptaszka z dnia 4.11.14, tylko mam jedno "ALE", racja każdy wyraża swoją opinię (dobrą czy złą) ale wróćmy do firmy JZO, którą tutaj oceniamy, i oczekuje pozytywnych opinii od Ptaszka na temat tej firmy, w której było mi dane pracować przez kilka ładnych lat. Jeśli by byłą to firma mlekiem i miodem płynąca to proszę mi wierzyć nie byłoby tutaj marnych ocena tak niestety są, bo: - czy są zwolnienia w tej firmię- tak niestety są, w przeciągu kilku ostatnich lat, miesięcy jest ich coraz więcej, są owszem pojedyncze oferty pracy ale niestety chętnych brak - w jakim kierunku zmierza firma JZO - moim zdaniem bardzo marnym, Korporacja rządzi się swoimi prawami, raczej nikt nie przejmuje się losem firmy i pracowników, chodzi o pozyskanie klientów i "wyciśnięcie soków z JZO" W związku z tym, pracujący tam ludzie boją się o swoją przyszłość..pracę - czy atmosfera w pracy jest pozytywna- raczej każdy obawia się następnego dnia, a jeśli "uchowa posadę" w tym roku to w następnym może ją stracić Więc proszę o napisanie chociaż 1 pozytywnej opinii o firmie JZO, zależy mi na opinii pracownika JZO biorąc pod uwagę kondycję i pozycję firmy w obecnym czasie

Cyprys
@róża

jpozytywna opinia o JZO - zarabiam powyżej średniej w swoim regionie na rynku gdzie trudno jest znalezc ofertę pracy. Jednak chciałbym by Moje zarobki były konkurencyjne do zarobków w branży poniewaz uważam zie nie są. Czy jestem zadowolony? Nie wiem w jakim kierunku idzie Firma i gdzie bedzie za rok lub dwa, a tym samym trudno Mi dzisiaj wybiegać w przyszłość co oznacza ze rowniez biorę pod uwagę nie tyle rozstanie z Tą Firma a raczej emigracje z Tego kraju.

mystic-mistake
@róża

Ooo! wg.ciebie są wogóle jeszcze w firmie osoby które starają się osiągnąć założony deal bo od roku mam nieustanne wrażenie że wszyscy handlowcy są do niczego.A swoją drogą podoba mi się ten marketingowy bełkot ,,deal" ,,challenge" a w głowie siano za jedyne 6 tyś. miesięcznie plus siedzenie z tyłeczkiem w domku.

mystic-mistake
@mystic-mistake

oczywiście odpowiedź miała być do praszka

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie JZO sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Ptaszek

fora internetowe zapewniają anonimowość dlatego tak łatwo wyrażać opinie. Statystyki jednak wskazują ze zadowoleni z pracy rzadko wyrażają swoje opinie. A frustraci nie wyślą oficjalnie @ z opinia/ sugestia do przełożonych tylko szkalują dobro firmy na anonimowym forum. A niezadowolenie i nieprzykladanie sie do pracy jednej osoby moze miec duży wpływ na wyniki osob ktore starają sie osiągnąć założony deal.

były ksiądz
@Ptaszek

jeśli ktoś w tej firmie się przykłada do pracy to napewno ty, wymyślając zbęne analizy i nowe tabele kradnąc nam PR-om czas cenny czas,rusz się z tego wrocka zrób pare tysięcy kilometrów to zobaczymy czy będziesz miał ochote na te bzdety swoje a i więcej szacunku do optyki i ludzi którzy w tym siedzą od lat.

Sirius
@były ksiądz

DOBRZE GADA!! W GÓRĘ DZIADA!! normalnie aż chce się kliknąć "lubię to" :P

Pracuś
@były ksiądz

Byłem na rozmowie rekrutacyjnej na stanowisko operator maszyn i powiem tak 2000,- Brutto + Premia uznaniowa uzależniona od wyników pracownika i zamówień zakładu. Pierwsza umowa o pracę na czas określony 3 miesięczna na okres próbny. Do tego częste nadgodziny oraz soboty za które zakład płaci ale pewnie wymienia te nadgodziny na urlopy jak wszędzie. Praca w dość sterylych warunkach na halach produkcyjnych bo główne ciągi komunikacyjne widziały czasy socjalistyczne i zniechęcają brakiem farby.

Nowak
@Pracuś

stawka żałosna. Powinni przynajmniej płacić 2000 netto. Na premie bym nie liczył bo zawsze mogą powiedzieć że wyniki były słabe albo podkręcić plan do nierealnych wartości.

kudłaty

Czyżby "Ptaszek" był kierownikiem?!? hmm... ciekawe którym, hehe. Wtajemniczeni chyba wiedzą kogo mam na myśli. (nawiasem... w tym zbożu się wołków zalęgło...) :P

in

sorry chodziło mi komentarz "ptaszka"

in

Czytam opinie "kolena" i jako były pracownik to mysle, ze jesli ktos w tym czasie jest zadowolony z pracy w jzo to tylko na stanowisku kierowniczym, bo na stanowiskach "szeregowych" jest teraz niewesoło itd a wszystko przez zwolnienia które były w ostatnim czasie i które jeszcze na pewno będą. Wiec Ci którzy się wybierają do jzo po pracę niech mają to na uwadzę.

serduszko

Ptaszek nie siej demagogii. Jesteś zadowolony z pracy w jzo chyba byłeś wczorajszy jak to pisałeś. W tej firemce jest tylko jedna osoba zadowolona z pracy. Zgadnij która? Ptaszek mam prośbę abyś już nie zabierał głosu na tym formu, ponieważ wprowadzasz ludzi w błąd swoimi opiniami.

kopytko :-P

Aście się rozpisali :) ale w sumie dobrze, trzeba ostrzec tych co to planują karierę w w/w korpo-firmie i liczą na zarobek albo karierę.

colo

NIE POLECAM PRACY W JZO,BRAK PODWYŻEK, BRAK PREMII, SZTUCZNE PLANY BUDŻETU,DOKŁADANIE PRACY I BRAK SZACUNKU DLA PRACOWNIKA I STRASZENIE ZWOLNIENIAMI

Ptaszek

jezeli szukasz pracy tylko na rok, to po cholerę Ci wiedza o warunkach itd. Zanim sie wdrozysz poznasz sytuacje i wyrobisz Sobie opinie to juz bedziesz sie zbierał do odejścia. JZO jak każda korporacja przechodzi zmiany ktore odczuwają osoby z długim stażem i przyzwyczajeni do innej sytuacji. To nie jest firma rodzina, tylko organizacja nastawiona na zysk. A co do pensji, rekrutacji - bedziesz Miał kilka propozycji z kilku Firm, to przyjmiesz najlepsza. Wymagania, nadgodziny - są, będą Ja jestem zadowolony.

washere

Ptaszek: powiem ci że jakość z możliwością negocjowania wynagrodzenia nigdy się w tej firmie nie spotkałem, przeciwnie, komunikat jest jasny: jak ci się wynagrodzenie nie podoba to nie musisz tu pracować". No ale nie wszyscy muszą być mierzeni jedną miarką, może tobie udało się uzyskać lepszą podstawę niż inni, jeśli tak to gratuluje, jesteś wyjątkiem. JZO jako ideał na tle innych?!? W kategorii sarkazm to określenie ma miejsce bytu :) ex pracownik: uaktualnię twoje dane - przyjmują na zwolnione miejsce ale... nie mogą nikogo znaleźć, rekrutacja trwa w najlepsze :D Czyżby wymagania za duże w odniesieniu do proponowanej płacy? :P

Ptaszek

jak w każdej Firmie - sa zmiany, oczekiwania i plany. Czy warto pracować - jezeli chcesz zmienić prace i przyjść do JZO oznacza ze w obecnej narzekasz. Przyjdź zobacz, porównaj. Jezeli ńie ma ciągłej rotacji oznacza ze w JZO mozna pracować. Pensja - możesz negocjować i przyjąć warunki lub nie. Liczba wizyt - mniejsza ńiz w coca-cola ale na większym terenie. Ja pracuje i na dzien dzisiejszy jęstem zadowolony I moge polecić kilka Firm z tego forum, że jak porównasz opinie to JZO okaże sie idealnym pracodawca. Ale to subiektywna Moja ocena : )

ex pracownik
@Ptaszek

Rotacji nie ma bo są zwolnienia i już na zwolnione miejsca nie przyjmują, pierwsze słyszę ze można pensję negocjować....czy to jest wypowiedz osoby pracującej w JZO??? coś mi się wydaje że nie mówimy o tej samej firmie :)

washere

Faktem jest że od czasu jak firma przejęta została przez Francję i stała się korporacją wszystko zmieniło się na gorsze, począwszy od atmosfery pracy na jakości skończywszy. Obecnie nie liczy się pracownik, jakość produktu ani nawet klient!! Liczy się tylko i wyłączenie wykonanie planu, cyferki i to ile firma zarobiła dla korporacji. Osobiście pracy na stanowisku przedstawiciela nie polecam, m in. dlatego, że wynagrodzenie jest niskie w stosunku do innych firm optycznych, nakład obowiązków bardzo duży i do tego głównie sprowadza się do robienia analiz, tabelek, obliczeń, wykonania norm wizyt, a w tym wszystkim główne zadania przedstawiciela czyli wizyty u klientów wydają się zmarginalizowane i nieważne wobec nawału pracy biurowej. Czy kierownik jest normalny? Powiem obiektywnie, że jest niekompetentny i bez ikry. I na pewno nie powinien piastować funkcji kierowniczej, zwłaszcza w branży optycznej. Potwierdzę niektóre opinie, że z bardzo dobrej firmy dbającej o jakość i klienta za czasów starego zarządu, zrobił się korporacyjny kołchoz, a szkoda. Ogólnie, pracę tutaj można polecić masochistom. :(

ex pracownik

jestem byłym pracownikiem tej firmy, powiem tak "czy warto pracować w tej firmie"- zaangażowanie, sumienność i uczciwość nie jest doceniana, jeśli mają Panią zwolnić to to zrobią bez względu jaką funkcję, stanowisko Pani piastuje, człowiek jego wiedza, doświadczenie niestety coraz mniej liczą się dla tej firmy, jest to przykre ponieważ była to jedna z lepszych firm na rynku jeleniogórskim..............czy kierownik jest normalny, premię- takich informacji nie podam publicznie, to już Pani oceni jeśli przyjdzie Pani pracować w tej firmie...życzę wszystkiego najlepszego, pozdrawiam

zasłonka

czy warto pracować na stanowisku przedstawiciela regionalnego teren śląska. prośba o jakieś szczegóły: ile wizyt, czy są premie czy kierownik jest normalny itp.

gos

Odkąd jest nowy prezesunio bo reszta się nie liczy to praca w tej jakże teraz marnej firmie i już niestety nie polskiej jest bardzo kiepska wręcz tragiczna. Praca po 12 jest normą. Premia, a co to takiego. Premii w tej jakże marniej firmie już nie wypłacają. Pensja w niska i brak podwyżek. NIE POLECAM TEJ FIRMY !!! Kapitał francuski, a wiemy co te żabojady robią z Polskimi pracownikami - NIE SZANUJĄ. Kasa, kasa bez względu na człowieka. Jeszcze raz napiszę NIE POLECAM TEJ fIRMY !!!

nothing

Masakra,masakra i jeszcze raz masakra-traktuja czlowieka jak smiecia.

uczciwy

jzo od kilku lat to juz zupełnie inna firma, dzisiaj juz polecic pracy tam nijak nie mozna

optyczka

przepraszam w firmie baardzo dzużo się pozmieniało nie pracuje się tu latami ,w każdej chwili możesz wylecieć normalny korporacyjny zapieprz.pensje raczej w porównaniu z konkurencją bardzo słabe.Znajomi mi niewierzą że w takiej branży na takim stanowisku zarabiam tak kiepsko.

sindi21
@optyczka

mozna wiedzec cos wiecej o tej firmie jakie sa zarobki i zmany ?

Zostaw merytoryczną opinię o JZO sp. z o.o. - Jelenia góra

• Jak się pracuje w JZO sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy JZO sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JZO sp. z o.o.?

JZO sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 71 ocen.
  • Waryńskiego 12
    Jelenia góra