Opinie o Reh4Mat Sławomir Wroński w Głogów Małopolski

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników na temat firmie Reh4Mat Sławomir Wroński, a także Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Reh4Mat Sławomir Wroński o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Reh4Mat Sławomir Wroński w Głogów Małopolski

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 39 dni.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Reh4Mat Sławomir Wroński?

Kuba Nowy wpis
Kandydat

Mam pytanie jak wygląda obecnie sytuacja w firmie? Jak warunki pracy, jakie wynagrodzenie?

Pytanie Nowy wpis

Co wchodzi w socjal Reh4Mat Sławomir Wroński?

Annonymous Nowy wpis

Pracownik, pracownikk, x , szwaczka Kasia, wszystkie te opinie dodane przez jedną osobę , ni jak się to ma do rzeczywistości, atmosfera stresu, najnisza krajowa, brak szacunku dla pracowników, bardzo kiepska lokalizacja ( widna góra ) . Nie polecam pracy w tym przybytku

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Anonimowy klient

Produkty pierwsza klasa. Ortezy są naprawdę najwyższej jakości. Zawsze ceniłem tą firmę. Jeśli chodzi jednak o kontakt z działem obsługi, nawiązanie współpracy czy kontakt z osobami odpowiedzialnymi za utrzymanie wizerunku firmy na portalach społecznościowych to istna tragedia.

Piotr
@Anonimowy klient

Co dokładnie nie podoba Ci się w przypadku prowadzenia kont w mediach społecznościowych przez firmę Reh4Mat? Chciałbym dowiedzieć się, jakie dokładnie masz zastrzeżenia.

Pozytywnie

Firma REH4MAT daję szansę rozwoju dla każdego kto chcę pracować i zdobywać doświadczenie. Dla ludzi którym pracować się nie chcę żadna praca dobra nie będzie. Plusy: - kursy i szkolenia - atrakcyjne wynagrodzenie - możliwość rozwoju i doskonalenia kwalifikacji - ciekawe wyzwania i możliwość Minusy: - na chwilę obecną brak

Aga
@Pozytywnie

To napisała ta sama pani co dodaje ogłoszenia na olx. Ogólnie to byłam tam tylko na rozmowie. Chwilę czekałam. I powiem jedno Stres i napięcie spływają tam po ścianach. Pracownicy też po nich chodzą a napięcie sięga zenitu. XXI wiek!

Irena
@Pozytywnie

Jakie konkretnie kursy i szkolenia masz na myśli? Chodzi mi o to, czy są to jakieś szkolenia wewnętrzne, które bardziej mają za zadanie wdrożyć nowego pracownika, czy są to kursy robione gdzieś na zewnątrz? Daj znać.

Renata

Zawsze mozna zmienić firmę jeśli jest tak źle. Firma dobra dla pracowników a, że ma swoje wymagania to i słusznie.

Sylwia Weresyn
@Renata

Rotacja to jej drugie imię (usunięte przez administratora)

pracownik r4m

Pracuję w REH4MAT już kilka lat i nie zamierzam zmieniać pracy. W firmie panuje bardzo dobra atmosfera - kierownictwo jest cierpliwe, słucha pracowników, nastawienie do załogi jest bardzo pozytywne. Godziny pracy sa atrakcyjne, a dodatkowo zapewniony jest transport pracowników, co jest zaletą bo firma zlokalizowana jest na uboczu. Firma zapewnia szereg kursów, co daje możliwość doskonalenia swoich kwalifikacji. Ogólnie - pracodawca na plus!

Dyrektor
@pracownik r4m

Szereg kursów? Chyba właśnie szereg niepotrzebnych kursów na które są podpisywane lojalki. Cierpliwe kierownictwo? A to dobre. Tylko szkoda, że jak pani dyrektor wzywa dziewczyny to wszystkie stoją na baczność ze łzami w oczach a z drugiej strony leci krzyk. Godziny pracy w żaden sposób nie są atrakcyjne. Kasa w wymiarze oficjalnym minimalna, reszta pod stołem. Ogólnie ta firma to raczej (usunięte przez administratora).

Honorata

@pracownik r4m, piszesz, że firma REH4MAT Sławomir Wroński oferuje dla swoich pracowników szereg szkoleń. Czego konkretnie dotyczą owe szkolenia? Czy są one prowadzone w godzinach pracy czy poza nimi? Komu one konkretnie przysługują?

Szwaczka Kasia

Pracuje w firmie jako szwaczka, bardzo Lubię swoją prace głównie ze względu na system 1 zmianowy. Nie mam tez problemu z dojazdem do zakładu bo autobus dowozi i odwozi pracowników do centrum

pracownikk

Pracuję w firmie już jakieś 2 lata i w zasadzie nie ma się czego doczepić. W firmie panuje bardzo fajna atmosfera, praktycznie z każdym idzie się dogadać, szefostwo rozmawia z pracownikami i docenia zaangażowanie w pracę. Firma jest bardzo nowoczesna i nastawiona na rozwój, tak że tym bardziej polecam.

x

Bardzo lubię swoją pracę :) Pracuje tutaj już kilka lat i jestem bardzo zadowolona. Jeżeli nie jesteś leniem to na pewno się tu odnajdziesz. Doceniane są osoby ambitne i pracowite. Firma nowoczesna, nastawiona na stały rozwój.

Witam, pracuję tu jakieś 2 lata i nie mam się czego doczepić. W firmie panuje bardzo fajna atmosfera, praktycznie z każdym można się dogadać, co ważne szefostwo rozmawia z pracownikami i docenia zaangażowanie. Firma jest bardzo nowoczesna i nastawiona na rozwój, tym bardziej polecam.

Powiedzcie co się dzieje teraz w REH4MAT Sławomir Wroński? Jak się tam teraz pracuje? Warto tam starać się o pracę?

m

Plusy: -godziny pracy, Minusy: - problemy z dojazdem w zimie, - mało miejsc na parkingu, zła lokalizacja parkingu - niskie zarobki. Podsumowanie: Firma dobra na początek dla młodych osób, które chcą zdobyć pierwsze doświadczenie.

Zainteresowana
@m

Jakie są tam zarobki?

Zadowolony :)

Firma doskonale rozwijająca skrzydła. Szefostwo słucha głosu pracowników i ich docenia, a to bardzo ważne. Po roku pracy zostałem zauważony i dostałem podwyżkę. Super! Polecam każdemu. Nie ma lepszego miejsca pracy w Jarosławiu i okolicach.

Zostaw merytoryczną opinię o Reh4Mat Sławomir Wroński - Głogów Małopolski

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Reh4Mat Sławomir Wroński
3.2/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Piaski 47