REH4MAT Sławomir Wroński

Kidałowice

Opinie o REH4MAT Sławomir Wroński

Zadowolony :)

Firma doskonale rozwijająca skrzydła. Szefostwo słucha głosu pracowników i ich docenia, a to bardzo ważne. Po roku pracy zostałem zauważony i dostałem podwyżkę. Super! Polecam każdemu. Nie ma lepszego miejsca pracy w Jarosławiu i okolicach.

m

Plusy: -godziny pracy, Minusy: - problemy z dojazdem w zimie, - mało miejsc na parkingu, zła lokalizacja parkingu - niskie zarobki. Podsumowanie: Firma dobra na początek dla młodych osób, które chcą zdobyć pierwsze doświadczenie.

Zostaw opinię o REH4MAT Sławomir Wroński - Kidałowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie REH4MAT Sławomir Wroński