3Shape Poland Sp. z o.o.

Opinie o 3Shape Poland Sp. z o.o.

Aktualność
Jest nam bardzo miło przywitać Cię na naszym profilu GoWork!

Jesteśmy otwarci na Twoją opinię i cieszymy się z możliwości podjęcia dyskusji. Czytamy wszystkie komentarze, często odnosimy się do wypowiedzi i staramy się wyciągać wnioski na przyszłość. Zależy nam, abyś uzyskał w tym miejscu rzetelne informacje, które ułatwią Ci podjęcie decyzji o dołączeniu do 3Shape.

Zależy nam, aby poruszać na portalu ważne kwestie z punktu widzenia naszej firm. Chcemy dzielić się z Tobą aktualnościami oraz istotnymi wydarzeniami z życia 3Shape. Doceniamy możliwość rozmowy, wymiany perspektyw i konstruktywnej krytyki. To właśnie te elementy umożliwiają nam stałą pracę nad rozwojem firmy i wdrażaniem udoskonaleń.

Jako odpowiedzialnemu pracodawcy zależy nam na ochronie dóbr osobistych naszych pracowników. Dlatego, pragniemy poinformować, iż komentarze zawierające treści niezgodne z prawem ochrony dobrego imienia oraz naruszające regulamin serwisu https://www.gowork.pl/regulamin będą archiwizowane przez Administratora.

Dziękujemy za wpisy,
Zespół P&O 3Shape
Opinia
@kornishon

Czyli skoro firma jest oceniona na 1,7, a spośród ponad 800 wpisów aż 90% jest negatywna, to widocznie większość ludzi jest niezadowolonych. Skądś się to jednak wzięło.

Obserwujący

Nie jestem pewien, czy zdążyli wszyscy zainteresowani przeczytać ostatnie komentarze odnośnie pseudo "Senior Menagera", ale totalnie zgadzam się z tym. Oprócz tego, że gościu nie robi nic dla firmy,prócz plotkowania i słodzenia laskom ( i nie zapomnijmy o tej maleńkiej z akcesorii, która dzięki temu, że chodzi z nim na spacerki z psem i podwozi mu (usunięte przez administratora) do pracy , nagle zasłużyła na to by awansować, robiąc błędów więcej jak ktokolwiek inny na lini, przepraszam,nie robiąc mniej błędów jak ktokolwiek w firmie). Gościu po prostu się ślizga i nie wiem za co płacą mu taką kasę. Mam nadzieję, że Nowy Szef bardzo szybko rozgryzie nieroba i sprawdzi czym tak na prawdę się zajmuje, bo według ludzi i to większości jest mega wielkim intrygantem i nie pomaga, a wręcz zakłóca pracę i nastrój w firmie. Tak wiele szanowanych i fantastycznych ludzi przez niego, albo dzięki niemu odeszło z firmy. Panie Witoldzie, wierzymy, że zakończy Pan czas niszczenia wizerunku i renomy tej firmy i pokaże "Panu Guru" gdzie jego miejsce!!! Wypowiadam się sam,ale mówię za większość w tej firmie, większość która się szanuje lub nie jest wyglądem atrakcyjna dla "Guru"... Czas aby zacząć inwestować w ludzi walczących o firmę, a nie niszczących jej godność i wizerunek. Pozdrawiam

Były Nowy wpis
@Obserwujący

Widzę, że lata mijają, a w pewnych kwestiach nic się nie zmieniło w firmie.

Nie polecam Nowy wpis

Dział sales - odradzam z całego serca! Chaos, ogólny (usunięte przez administratora), ogromna rotacja pracowników, tragiczni team leaderzy a wynagrodzenie zostawiam bez komentarza...

kandydat Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 7 dni.

Jak się pracuję w Sales? Jakiś pracownik może się wypowie? Może ktoś pracował jako Sales Operations Team Leader? Samą pracę mam na myśli

Bartek Nowy wpis

Znalazłem świeże ogłoszenie na stanowisko Sales Operations Team Leader. W związku z tym że ogłoszenie jest w po angielsku to CV też trzeba wysłać w tym języku? Ktoś był już na rozmowie kwalifikacyjne i może coś powiedzieć czy jest prowadzona w części po polsku i angielsku bo trochę się stresuję a informacja od kogoś kto już był bardzo by mi pomogła.

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Student Assistant in Data Protection Team w firmie 3Shape Poland Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Fabian

Oferowane przez firmę lekcje języków obcych odbywają się w trakcie pracy, czy po niej? To jeden z atutów firmy w ogłoszeniu na Instructional Designera. Inny, to dbałość o work-life balance i możliwość pracy hybrydowej. Choć trudno mi na razie stwierdzić, czy ta dbałość o równowagę, między pracą a życiem prywatnym, znajduje swoje odzwierciedlenie również w tym, że lekcje językowe mają miejsce w godzinach pracy, czy w braku nadgodzin.

Nie chcę Wam w paradę wchodzić, bo zdaje się, że jesteście na etapie wyjaśniania sobie kilku ważnych kwestii. Ale jakbyś mógł przybliżyć osobie z zewnątrz, co zwiększa tutaj szansę pracownika na awans, to byłby wdzięczny:) Możecie się dokształcać na koszt pracodawcy?

Na etat młodszego technika produkcji mogą aplikować tylko faceci czy płeć nie gra tu roli? Fajnie, że ogłoszenie jest szczegółowe. Jeśli maksymalna premia wynosi 600zł to jaka jest kwota minimalna? Można ją dostać każdego miesiąca? Podają, że ma się 40 minut przerwy. Tylko czy jest ona narzucona czy można sobie zrobić 3 krótsze?

Mała

Witam czy są wolne wakaty na produkcji ?

PSAJDAK

UWAGA!!!!! Do osób planujących zatrudnienie w 3Shape!!!! Mój staż w firmie 1,5roku produkcja 1.Praca na 2zmiany(tylko dział Trios5) reszta firmy 1zmiana 7-15. 2.Praca lekka, zręcznościowa + obsługa komputera. 3.Przełożeni jak najbardziej w porządku, mili i sympatyczni da się normalnie rozmawiać. 4.Współpracownicy też na plus. 5.Firma oferuje spoko benefity: obiad za 2zł, luxmed z dentystą 25zł/miesiąc, doładowanie karty Sodexo na święta i doładowanie 55pkt./55zł miesięcznie na platformę MyBenefit z której można to wydać np. W Empiku czy Smyku. 6.Komentarze dodawane tutaj że firma czy jacyś przełożeni znęcają się psychicznie nad kimś lub stosuje się mobing to bzdura nigdy mnie ani moich współpracowników nie spotkało coś takiego, albo że trzeba się tłumaczyć na co się było na L4 to już w ogóle baśnie ????. 7.Jednak zarobki tutaj to śmiech na sali biorąc pod uwagę to że produkujemy produkty o bardzo dużej wartości, jeżeli w styczniu nic się nie zmieni niestety sam planuj odejść

Pitagoras
@PSAJDAK

???? W końcu pozytywnie i prawda

Lidia
@PSAJDAK

Cześć, a ten staż, o którym piszesz, polegał na byciu zatrudnionym przez firmę, czy zatrudnili Cię przez Urząd Pracy? Dopytuje, bo wielu pracodawców tak teraz robi. Wiem z doświadczenia.

@Lidia

"staż" chodziło mi o czas zatrudnienia w firmie :)

Halina
@PSAJDAK

cześć, zarobki mnie zainteresowały a raczej to na temat zmian. jakie wartości przewidujecie, o ile mogą wzrosnąć? w sumie to zapowiadali to już czy którego dnia kalendarzowego się o tym można dowiedzieć?

Ivanka
@PSAJDAK

Dzień dobry . Czy potrzebuje firma ludzi , szukam prace , jak dzwonię nie odbierą telefon , dziękuje

@PSAJDAK

Przecież pracodawca tj. 3shape, sam napisał w komentarzach wyżej, że przeprowadza rozmowy i inne formy kontroli po długim zwolnieniu. Nie wydajesz się być zbytnio obiektywny.

@Zainteresowany

Bywałem na L4 najdłużej pod rząd 3tyg. Ale kilka razy po 2tyg. I po 1tyg. Nie musiałem się nikomu tłumaczyć dlaczego, po co i na to byłem chory, nie miałem osobiście żadnych rozmów pod tytułem tłumacz się dlaczego nie było cię w pracy, tak rozmowy mieli nie którzy, ale to jak kogoś nie było bardzo długi okres lub l4 co chwilę, ja osobiście jak bym miał firmę i kogoś by nie było 50% czasu to może to dla nie których brutalne ale zwalniał bym takie osoby bez żadnych rozmów

Dawid
@PSAJDAK

A te zarobki o, których pisałeś, że niskie to ile wynoszą? I czy były podwyżki, bo chciałeś się zwalniać?

@Dawid

22 zł brutto teraz ,, do końca lutego mają być aneksy z nowym wynagrodzeniem prawdopodobnie stałym nie godzinowym

4S

O kim mowa?

Dawid
@PSAJDAK

22 zł brutto mówisz. I co na, jaką kwotę dali już Wam te aneksy? Bo może do Was przejdę wtedy?

@Dawid

Każdy indywidualnie, nie chce skłamać ale od 24 brutto w górę chyba zaczęli

Praca
@PSAJDAK

Gdzie składać kandydaturę zeby dostać się tam do pracy ?

era
@Praca

wejść na stronę firmy np. na pracuj.pl i zobaczyć gdzie mają otwarte rekrutacje.

I.W.
@PSAJDAK

Dzięki za szczegółowe informacje. Chciałam się zatrudnić na produkcję właśnie.

@I.W.

Udało Ci się zatrudnić na produkcję? Wiesz może jakiej stawki można się spodziewać w tym roku? No nie chciałbym trafić na najniższą, chociaż wymieniacie sporo benefitów. To jest serio tylko jedna zmiana? Ktoś wyżej wspominał, ale zazwyczaj więcej jest tych zmian, od czegoś to zależy, że jakiś dział ma tylko drugą zmianę?

Na pracuj.pl wisi oferta pracy dla junior account payable accountanta. Sporo zachęt, łącznie z luxmedem, dentystą, owocami i posiłkami w stołówce. Na początku ogłoszenia jest mowa o pracy w pełni stacjonarnej, ale pod koniec widać dopisek o zasadzie "do 2 dni pracy z domu w tygodniu". To jak to w końcu jest z tą pracą zdalną?

I czy jak taki pracownik bierze te dni pracy zdalnej, to czy dostaje jakiś dodatek za zużycie w domu prądu, wody itd.? Czy zgodnie z prawem firma zapewnia dodatek do pensji czy premia? I czy na pracy zdalnej jest dowolność jesli chodzi o godziny rozpoczęcia i zakończenia pracy?

Czy braliście udział w rekrutacji na stanowisko brak w 3Shape Poland Sp. z o.o.? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy?

Firma poszukuje pracownika na stanowisko specjalisty ds. wsparcia IT. Udało mi się znaleźć tę ofertę pracy na jednej ze stron internetowych, co prawda musiałam ją tłumaczyć, bo została napisana w języku angielskim. Stąd od razu moje pytanie... Czy angielski to język, który jest głównie używany w tej pracy? Nawet do porozumiewania się? Czy jak to wygląda? Poza tym, czytam że firma wymaga gotowości do pracy zmianowej. Ile ich jest? I w jakich godzinach?

Jakub Zychowicz

Dzień dobry, Angielski jest wymagany, ponieważ wspieramy nie tylko Polskę, ale praktycznie cały świat. Dotyczyć to będzie zwłaszcza pracy na 2 i 3 zmianę, gdzie trzeba będzie pomagać pracownikom w USA, czy Australii.

@Jakub Zychowicz

I na jakim poziomie trzeba potrafić ten angielski? :) Czy podczas rozmowy rekrutacyjnej sprawdzana jest jego znajomość? Jeśli tak, to w jaki sposób? Mogę się do tego jakoś przygotować? Bo chcę złożyć CV, więc warto byłoby wiedzieć, czego się spodziewać.

Jakub Zychowicz

Spodziewaj się niespodziewanego :-) język jest weryfikowany podczas rozmowy, niestety nie mogę podać tu więcej szczegółów. Bardziej zależy nam na komunikatywnym angielskim na co dzień, niż na wyuczonej frazie na potrzeby kwalifikacji.

Kazik

Ile zarabia inżynier w 3shape?

Roksana

Chyba nikt tu o produkcje jeszcze nie pytał, a ja myślę nad przyjęciem się na stanowisko młodszy technik produkcji. Widziałam, że biorą pod uwagę osoby ze średnim, przynajmniej z tego co mówi ogłoszenie. Tylko ciekawe czy wtedy płacą mniej, jak się nie ma studiów?

Tomasz

@Pracodawca czy do pracy jako magazynier trzeba mieć uprawnienia na wózki widłowe? Czy jest to ciężka fizycna praca? Pozdrawiam

Praca3shape

Jak jest w przypadku 3shape? Zatrudniają? Zwalniają?

Er
@Praca3shape

Rekrutacje otwarte

@Er

A jak wyglądają te rekrutacje? Jest kilka etapów czy dwie rozmowy tylko?

ss

Zależy czy masz na myśli produkcję czy biuro

@ss

To może ja się podepnę pod pytanie i zapytam o pracę w magazynie. Znalazłem ofertę z działu wysyłek i zwrotów. Są np. jakieś testy ze znajomości Office'a czy systemów ERP (niektóre z wymogów z ogłoszenia)? Czy w razie potrzeby doszkalają?

Jaki jest styl zarządzania w 3Shape Poland Sp. z o.o.?

Jakie masz podstawy do takich twierdzeń? Jak tu się zadania rozdziela i jakie są relacje z przełożonymi?

Lusia

Jak wygląda praca w HR, słyszałam, że dużo się tam teraz dzieje?

Mihoo

Witam. Wiele się w takim razie zmieniło czytając opinie tutaj. Ja miałem przyjemność popracować jakieś 10 lat temu chwilę w Dołujach i dłużej na Zapadłej. Wtedy w firmie było jeszcze kameralnie i w miarę zgrana ekipa. Osobiście nie pasowałem do korporacyjnego systemu mentalnie i się zwolniłem, nie lubię poruszać się jak laboratoryjna mysz po wyznaczonej ścieżce. W każdym razie pracowało się tam wtedy świetnie, firma dbała o integrację pracowników, atmosfera była rzekłbym był wzorowa. Czasem zdarzył się jakiś mały zgdzyt w kolektywie, ale to wszędzie się zdarza a wszelkie konflikty wszyscy starali się konstruktywnie rozwiązać. Praca przy produkcji urządzeń, ich kalibracji była bardzo lekka i przyjemna. Ja po prostu byłem średnio o 15 lat starszy od reszty, wcześniej robiłem co innego i nie umiałem zagrzać sobie miejsca. Zarobki wtedy, jak to w duńskiej, lub jakiejkolwiek innej obcej montowni w Polsce - mocno przeciętne. (Chcesz w Polsce zarobić, da się bardzo dużo zarobić - po prostu usiądź, użyj mózgu, zrób research rynku i załóż swój biznes). Nie wiem, jak obecnie. Pracownikom życzę dobrej ścieżki rozwoju (firma to wtedy zapewniała bez problemu), dobrych podwyżek i miłej atmosfery. Pozdrówka serdeczna dla starej ekipy, która jeszcze tam została, to dla mnie byli wspaniali ludzie i cieszę się, że mogłem ich poznać oraz z nimi pracować.

Tati
@Mihoo

A czy ktoś wie czy ta przeciętność zarobków się utrzymała do tej pory? Jedna z opinii podpowiada mi, że raczej tak, bo ktoś właśnie z zarobków był niezadowolony, ale kto wie, może coś się zmieniło. Co do podwyżek to one kiedyś tu były? I jak sprawa ma się teraz - nadal na podwyżki można liczyć?

Ada

Hej, czy kojarzycie może ofertę Senior Manager of Sales Operations? Była taka kiedyś, ale nie wiem, czy jeszcze dają pracę. Można wiedzieć coś o wielkości zespołu, jeśli tak?

teraz
@Ada

Sales Operations Team Lead ? https://careers.3shape.com/jobs/2848211-sales-operations-team-lead

John
@teraz

Dzięki za link do ofert pracy. Widzę, że stażysta do działu IT by się firmie przydał. Staż, który byłby płatny, połączony z elastycznymi godzinami pracy. Napisano też, że pracują tu osoby, które chętnie dzielą się, tym, co wiedzą. Możesz odpowiedzieć, czy faktycznie, kogo by nie zapytać, to jak tylko ma czas, to pomoże? No chyba, że byłby ktoś wyznaczony, co by jednej osoby pytać?

Zostaw merytoryczną opinię o 3Shape Poland Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w 3Shape Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy 3Shape Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 3Shape Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

3Shape Poland Sp. z o.o.