Sonion

Szczecin

Opinie o Sonion

nogaczka

anatol, ci, którzy nienarzekają to albo się boją albo po prostu sumiennie wykonują swoje obowiązki. Przede wszystkim trzeba walczyć o swoje, a w firmie jak sie nie dopomnisz to nie dadzą.

YYrG

Było mnóstwo negatywnych opinii o tej firmie. Widzę, że zostały wykasowane. Przedszkole.

KTOS

Sonion na tle regionu Z-Pom. wyróżniała się. Była to bardziej zasługa PR'u niż jej rzeczywistej wartości. Na tle innych regionów umieściłbym ją na końcu i to pod każdym względem.

Firma wymagająca i dająca możliwość rozwoju. Uczy dyscypliny i systematyczności

OczyJak5zł
@anonim 17.03.2009 19:54
Firma wymagająca i dająca możliwość rozwoju. Uczy dyscypliny i systematyczności

Uczy dyscypliny, a co to jest szkoła gdzie pani linijką leje po łapach. Folwark a nie firma.

Zostaw opinię o Sonion - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sonion