3Shape Poland Sp. z o.o.

Opinie o 3Shape Poland Sp. z o.o.

Zainteresowana

Czy poza podstawową stawką jest premia miesięczna za frekwencję lub coś w tym stylu?

Yyy
@Zainteresowana

Nie ma dodatkowej premii. Jest ona wliczona już w stawkę. 18 zł przez pierwsze 3 miesiące a później 20.60

TemplateNew
@Yyy

Te 18 zł to netto czy brutto?

Lidia
@Yyy

Hej, wspomniałeś, że późniejsza stawka to 20,60. A jak jest jeszcze później? To znaczy, czy to ostateczna stawka, na którą można liczyć w 3Shape? Czy w przyszłości zdarzają się też dalsze podwyżki pensji, można się o nie ubiegać?

Pitagoras
@Zainteresowana

Tak jest wprowadzona od lipca

Zaciekawiona

Powiedzcie mi , dlaczego rozmowa na zwykłego operatora/mechanika , to maglowanie o język angielski , gdzie tak naprawdę znikoma część pracowników potrafi porozumiewać się w tym języku a do tej pracy nie jest to potrzebne? Albo pytania typu co motywuje nas w życiu... Przepraszam to jest rozmowa rekrutacyjna na zwykłego pracownika produkcyjnego czy jakiegoś dyrektora ? Proszę wyjaśnić na jakiej podstawie są przyjmowani pracownicy produkcyjni bo inni nie znają angielskiego i pracują , a innych ludzi odrzucają..

IntraOralScan
@Zaciekawiona

Sprawdzają jak bardzo jesteś w stanie się nagiąć, gimnastykować i jak nisko upadniesz, żeby zrealizować stawiane przed Tobą cele. Angielski jest potrzebny jak trzeba posiedzieć z duńskim inżynierem i słodzić mu przez 3 godziny, bo nikomu innemu, odpowiedzialnemu za to zadanie, się nie chce. W tej firmie panuje jedna zasada - rób swoje i odbieraj wypłatę. Zależy Ci na awansach, zgłębiaj konwenanse ;)

...

Inspektor jakości - czy ktoś cos może powiedzieć na temat tego stanowiska? Jakie są zarobki? Czy jest tak źle jak tu opisują? Jak zapatrują się na studentów?

Chichotka

Pracowałam w 3shape ponad 3 lata, odeszłam bo się wypaliłam. Dużo pracy i dużo stresu - faktycznie pracowałam na dwóch etatach a płacili mi za jeden i ówczesna szefowa miała ciagle jakieś „ale”. Niestety nie czułam się doceniona w żaden sposób a raczej wykorzystywana. Firma dobra na początek ale jak wkładają ci coraz więcej na głowę a nie ma mowy o większych pieniądzach to raczej czas się pożegnać

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Student Assistant in Data Protection Team w firmie 3Shape Poland Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Lidia

Cześć, w ogłoszeniu o pracę (Junior Master Data Specialist) 3Shape jest informacja o pakiecie socjalnym. Co dokładnie wchodzi w jego skład? Mam również pytanie dotyczące innych benefitów, czy te wszystkie wymienione w ofercie pracy są darmowe? Czy może coś się dopłaca/jest odejmowane z pensji?

Jeden z byłych pracowników....

Witam, jako były pracownik radzę każdemu dziesięć razy się zastanowić,zanim sie zacznie..,przygodę z tą firmą.

Zuzanna

Dla zainteresowanych: 3SHAPE poszukuje osób na aż 13 stanowisk. Ja mam pytanie dotyczące pozycji E-lerning Designer. Czy jest to nowe stanowisko, czy ktoś wcześniej je obejmował?

Kamila
@Zuzanna

To nie jest nowe stanowisko, szukamy nowej osoby do zespołu, więcej inofrmacji znajdziesz w ogłoszeniu. Pozdrawiam

Mariusz

Faktycznie aż tak mocno sprawdzaja język? I co, praca jest później po angielsku?

Mit
@Mariusz

Język angielski to mit. Na rozmowach kwalifikacyjnych próbują pokazać jaka to firma jest światowa, wymagająca i w ogóle fajna. Bańka pryska po kilku miesiącach pracy. Ludzie bez angielskiego pną się do góry dzięki układom i bliższym relacjom z przełożonymi, a z bardzo dobrym angielskim gniją na produkcji. Do dzisiaj nikt nie potrafi zrozumieć skąd takie maglowanie o angielski na stanowisko mechanika skoro i tak nie ma to żadnego znaczenia na tym stanowisku. Żeby wkręcać srubki musisz mieć angielski, ale żeby awansować już nie trzeba angielskiego. Taki paradoks tej firmy.

@Mit

Hej @Mit, czy Twoja rozmowa kwalifikacyjna w 3SHAPE przebiegła w języku angielskim? Mam nadzieję, że odpiszesz, bez względu na to czy przydaje się on osobom już zatrudnionym, taka informacja jest istotna dla kandydatów:)

Jakie są zarobki dla pracownika produkcyjnego?

przepracowany
@..

Bardzo niskie, plus minus 2100zł

@przepracowany

A nadgodziny? Czy w 3SHAPE istnieje możliwość dorobienia sobie do wynagrodzenia biorąc dodatkowe zmiany? Co masz na myśli, pisząc " plus minus"- chodzi o jakieś premie?

Szukam pracy

Czy firma oferuje darmowy transport pracowników? Pozdrawiam

Sławek

Byłem na rozmowie. Maglowiali o język obcy, pytali o sukcesy życiowe prywatne i co ja im mogę odpowiedzieć na temat firmy. Rozmowa na stanowisko produkcyjne a pytania jak na menagerskie i zarobki 2100 na rękę i Perfect angielski. Dziękuję za takie (usunięte przez administratora) i nie było odzewu mimo że miała paść decyzja. Szkoda czasu na takie zarozumialstwo.

Janina
@Sławek

Słowem w sedno. Na szczęście inna firma dała mi szansę i większy zarobek bez śmiesznej rozmowy...

NN
@Janina

@Janina a można wiedzieć jaka to firma ?

takasobieja
@Sławek

Niech zgadnę, nie przyjęli Cię?

Dawid

Faktycznie poszły zwolnienia? Jaki powód ?

Poszły zwolnienia

Poszły zwolnienia

Ulufulu
@Poszły zwolnienia

Ile osób tym razem?

Firma ze Szczecina

A do nas trafiają kandydaci od was .

Micha

Dobre . Prawdziwe .

Przez długi czas zastanawiałem się, czy wyrazić swoją opinie na temat pracy w 3Shapie. Spędziłem tam rok, pracując w jednym z działów administracyjnych. Oprócz całkiem dobrego jedzenia za 2 złote, firma nie ma nic do zaoferowania. Niskie zarobki, brak premii, brak systemów motywacyjnych, brak organizacji pracy. Osobiście nie polecam pracy w 3Shapie. Cieszę się, że już nie jestem częścią tej sztucznej atmosfery.

peppa

Dostałam ofertę pracy w firmie, czy ktoś może wypowiedzieć się jaka sytuacja jest na obecną chwilę w firmie i jaka jest atmosfera?

@peppa

zalezy jaki obszar, jaki dzial.

peppa

Dział jakości

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w 3SHAPE POLAND SP Z O O?

Kamil

Osobiście mam złe doświadczenia. Niestety atmosfera jest bardzo ważna a część menagerow o tym zapomina. Poza tym większość ludzi jest ok i na prawdę mozna poznac duzo fajnych osób. Jednak sa tez osoby od których trzeba trzymać się daleko. Myślę, że wszędzie jest podobnie.

Alfa&Omega

Coś cisza się zrobiła, ciekawe czemu :)

Alt Green

Co się stało z Charlesem Bronsonem ? Przecież tu był!

Poza Prawem
@Alt Green

Był... jak niektórzy mechanicy - niewygodny. Dlatego go nie ma. Jakieś inne pytania na forum? To dziękuję.

Anusia

Dziewczyny pazurki i fryzurki to teraz tylko mobilnie. Sprawdziłam i jestem zadowolona, taniej , szybciej i bezpiecznjej.

nie dajcie sie

Ludzie nie zgadzajcie się na porozumienie stron jak pracujecie na tym tonącym statku mniej niż 3 lata. Niech wam dadzą wypowiedzenie z ich winy i idzcie sie zarejstrowac do urzedu pracy zeby dostac kuroniówkę, przez pó roku lepiej na tym wyjdziecie niz te grosze od nich i nie stracicie ubezpieczenia. Nie musicie się zgadzac na porozumienie to wasze prawo żądać wypowiedzenia w którym jest napisane, że firma was zwalnia z powodu np. redukcji etatów.

Dorcia
@nie dajcie sie

Nie siej fermentu. Wiele rzeczy mi się w naszej firmie nie podoba ale trzeba stwierdzić że ludzie na koniec marca dostali wypowiedzenia z zapisem o covid19. Poza tym dostali odpowiednie odprawy w zależności od tego jak długo pracowali.

Zostaw merytoryczną opinię o 3Shape Poland Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w 3Shape Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy 3Shape Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 3Shape Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

3Shape Poland Sp. z o.o.