3Shape Poland Sp. z o.o.

Opinie o 3Shape Poland Sp. z o.o.

Samarytanin

Pozdrowienia dla (usunięte przez administratora). Dobrze, że już jej nie ma w firmie. Kompletnie sobie nie radziła.

Kto
@Samarytanin

Kto?

Jahstice

Jest już demolujące was uzasadnienie wyroku więc z uśmiechem czekamy na apelację ⚖️

Robert

Witam, miałem przyjemność i zarazem nieprzyjemność pracować w tej firmie. Praca lekka i przyjemna, pracownicy serdeczni i pomocni, kierownictwo niestety pod wpływem góry i Duńczyków wprowadza chore zmiany i złudne obietnice. Słabe zarobki ale jeśli lubisz lego jest zadowolenie;-)

@Robert

Dziękujemy Ci za szczerą odpowiedź i za Twoje subiektywne zdanie, każda zmiana wprowadzana przez nas ma na celu polepszenie warunków w perspektywie długofalowej. Przykro nam, że nasze ostatnie zmiany nie przypadły Ci do gustu i życzymy samych sukcesów w nowej pracy.

Były
@3Shape Poland Sp. z o.o.

O jakich zmianach mowa? Zastanawiam się nad ewentualnym powrotem, ale niestety spotykam się z coraz większą krytyką firmy. Ocena 1,7 także nie jest zachęcająca. Swego czasu kierownictwo nierówno traktowało pracowników oraz wymagano donoszenia na innych, aby mieć w ogóle możliwość awansu lub podwyżki. Czy takie rzeczy nadal są wymagane?

Leszek

Przy tak wysokiej inflacji, powinny być podwyżki min raz na kwartał.

Jss
@Leszek

Normalne firmy tak mają

Pkp
@Leszek

Tutaj kadra udaje że nie ma inflacji

Gapiński
@Pkp

Inflacja dwucyfrowa. Raty wzrosły dwukrotnie. Tutaj powinny być podwyżki co 3mc.

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Student Assistant in Data Protection Team w firmie 3Shape Poland Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Men

Nie polecam tej firmy. Firma kiedyś była godna uwagi, rozumieli ciężkie sytuację rodzinne była bardziej przyjazna rodzinie. Teraz po pojawieniu się nowego szefuncia wszystko padło w gruzach. Jesteśmy zmuszani do nadgodzin, zwolnił doświadczonych pracowników tylko dlatego, że mieli jeden kwartał bardziej chorowity. Dla niego są ważne tylko słupki na wykresach. Nagrody frekwencyjne, uznaniowe brak. Zarabiasz czystą gołą stawkę godzinowa. Firma spadła na psy.

Prawo pracy
@Men

Jeśli w firmie dochodzi do nieprawidłowości, to trzeba to po prostu zgłosić. Poruszanie problemów tylko na forum nie spowoduje, że pracodawca przestanie łamać przepisy prawa pracy (o ile faktycznie do tego dochodzi). Są instytucje zajmujące się tego typu sprawami. Takie kroki wymagają odwagi, ale nikt za pracowników tego nie zrobi.

Prawo pracy
@Prawo pracy

Dokładnie, wymagają odwagi. Większość woli siedzieć cicho albo samemu się usunąć. Jedyna nadzieja to w osobach już zwolnionych, bo z przyczyn wiadomo jakich osoba pracująca tam nie posunie się do takiego kroku.

@Men

Bądź obiektywny. Jak na blisko 100 dni które były brane pod uwagę ktoś nie był 60 dni w pracy i cyklicznie cały ich rok pracy wyglądał podobnie to czego oczekiwali. Czy Ty chciałbyś mieć takich pracowników? Zwolnili ich. Żadnego pożytku z nich nie było a byli jedynie kosztem firmy. Tak, zmienił się prezes i dyrektor. Nowe twarze, nowe spojrzenie i inny sposób działania. Nie ma pracujących sobót i nadgodzin na większości działów. Masz rację że goła stawka godzinowa jest mega słaba bo to wypłata poniżej 3000 zł i to po kilku latach pracy. A co do premii to będzie ona pewnie dla nielicznych . Dobrze w tej firmie .... to już było . Może więc warto odejść.

@Prawo pracy

Jakiej odwagi? Czy naprawdę sądzisz że rozstano się z nimi z pominięciem prawa pracy ? Nowego prezesa i nowego dyrektora można nie darzyć sympatią ale to mądrzy ludzie którzy działają w granicach prawa. Widzę że Tobie jednak brak odwagi. Na spotkaniach na dziale pewnie siedzisz jak mysz pod miotłą. Odezwij się, miej jaja powiedzieć swoją opinię . No, ale do tego trzeba dorosnąć !!!!

Jss
@Rabarbar

Ale zaraz, sami nie mówili przypadkiem, aby chodzić na zwolenia gdy jest się chorym przez koronę? Osoby z dziećmi były bardzo poszkodowane w tej sytuacji, takie jest moje zdanie.

@Jss

A co ma covid do tego ? Pomyśl zanim coś napiszesz.

Xxx
@Rabarbar

A tu Cię zaskoczę, bo poleciały osoby, które zachorowały na covid i miały powikłania. A w firmie co chwile ktoś miał covida. Zgadzam się z @Jss firma sama robiła zebrania aby nie przychodzić do pracy chorym i zarażać innych.

Uśmiech
@Xxx

To co mówią na zebraniach trzeba traktować z przymrużeniem oka. Swego czasu wygłaszali, że jesteśmy jedną wielką rodziną, trzeba dbać o atmosferę oraz robić wszystko, aby pracowało się z uśmiechem na twarzy. Po kilku dniach przełożeni proponowali pracownikom donoszenie na innych.

Lidia
@Men

Nie możecie odmówić nadgodzin? Ale jakiś powód chyba musi być może to wina pandemii i całego tego kryzysu? Może wobec firmy też trzeba być wyrozumiałym ja nie wiem a płaca chociaż??

@Men

A za te nadgodziny to macie chociaż jakoś ekstra płatne?

Jurgs
@Prawo pracy

Wiesz ze odpisałeś sam sobie

??
@Rabarbar

Skoro firma działa zgodnie z prawem pracy, to dlaczego przegrali sprawę sądową z pracownikiem?

@Prawo pracy

Widać że masz pojęcie hehe. Nie znasz tematu to zamilcz bo się kompromitujesz. I pisz za siebie tylko. Dziś z posiadaną wiedzą to z takich komentarzy można tylko brechtać.

Inspekcja pracy
@Prawo pracy

Powiadasz instytucje? Inspekcja pracy nie rozpatruje anonimów. Jeśli chcesz złożyć skargę na swego pracodawcę to licz się z tym że Twoje dane zostaną ujawnionę, jeśli pracodawca zarząda tego od inspekci pracy.

Roman
@Inspekcja pracy

Serio? Myślałem że jak się składa skargę to można anonimowo albo poprosić o zatajenie danych. Jak jest tak jak piszesz to każdy będzie się obawiał konsekwencji.

@Roman

Inspekcja pracy nie rozpatruje anonimów, ale jeśli poda się dane, to ich obowiązkiem jest zapewnienie anonimowości. "Państwowa Inspekcja Pracy zapewnia anonimowość pracownikom, którzy składają skargę, chyba że wyrażą pisemną zgodę na ujawnienie informacji, iż kontrola jest przeprowadzana w związku ze złożoną skargą. W niektórych przypadkach osoba wnosząca skargę może zostać powiadomiona, że bez ujawnienia informacji o kontroli prowadzonej w następstwie skargi, skarga nie będzie rozpatrzona". "Inspektor pracy dokonujący wizytacji w zakładzie pracy ma obowiązek nieinformowania pracodawcy, że kontrola nastąpiła w wyniku złożonej skargi. Może to zrobić tylko wtedy, gdy zgłaszający zażalenie wyrazi na to pisemną zgodę. Gwarantuje to zapis Ustawy z dnia 13 kwietnia 2007 r. o Państwowej Inspekcji Pracy (art. 44 ust. 3)".

Natalia
@Men

W firmie pracuję od kilku miesięcy. Praca jest na 1 zmianę, nie pracuję w nadgodzinacha a jeśli się zdarzają to rzadko. Na razie wszystko jest ok.

Barbara
@Natalia

@Natalia, a na jaki rodzaj umowy można tutaj liczyć? Bardziej umowa zlecenie, czy zatrudniają też na uop?

Xyz

Czy ktoś ma jakieś aktualne opinie? Chciałam aplikować na produkcję i zastanawiam się czy warto po tych wszystkich negatywnych opiniach...

Marian
@Xyz

Myślę, że opinię warto wyrobić sobie samemu. Daltego najlepiej przyjść do firmy i porozmawiać z brygadzistami, pracownikami. Ludzie w firmie są bardzo otwarci, panuje bardzo dobra atmosfera. Praca jest na 1 zmianę, stosunkowo lekka, czysta, na produkcji polega na składaniu, montazu komponentów. Do dyspozycji pracowników jest kantyna pracownicza, gdzie możesz zjeść obad, kawa, herbata, owoce, warzywa itp. Ja po roku pracy awansowałem. Polecam.

Jahstice

Nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka???? Żeby rozwiać wszelkie wątpliwości tych, którzy snują tu bezmyślne teorie: Firma przegrała sprawę w sądzie pracy o bezprawne zwolnienie, pierwsza instancja. To jest wskazówka dla tych wszystkich którzy mają wątpliwości czy warto lub czy się da. Tak, da się i warto. Trzeba walczyć o swoją godność i szacunek. Wiem, że nie każdy ma siłę ale nie można się poddawać. Szkoda tylko że, się nic nie nauczą, bo to taki stan umysłu. W szczególności jeszcze jedna osoba, będzie odpowiednio wyjaśniona. Zapewniam. Ta prawda też ujrzy światło dzienne. Cierpliwości. 3shape zasługuje na odpowiednią reklamę. Pozdrawiam szczególnie te dwie osoby co przyłożyły do tego wszystkiego łapę, a reszta z was dokładnie wie o kogo chodzi.

pseudo kierowniczka
@Jahstice

Brawo! Trzeba ludzi uświadamiać, że z tego typu praktykami trzeba walczyć. Im się wydaje, że jak ktoś ma wyższe stanowisko, to może przychodzić do pracy i robić bezkarnie co mu się żywnie podoba. Szkoda tylko, że dobre imię firmy ucierpi przez te niekompetentne i pozbawione jakiegokolwiek honoru ludzi. Z drugiej strony, skoro firma oddała "rządzenie" takim osobom, to trzeba teraz świecić oczami. Pamiętajcie, że walcząc o siebie, walczycie także o innych.

@pseudo kierowniczka

To prawda. Ja jestem ciekaw, czy w firmie jest może osoba odpowiedzialna za to, aby poprawić atmosferę na linii kierownictwo-pracownicy? W mojej ocenie to podstawa, aby można było mówić o dobrej współpracy. Chodzi mi o atmosferę.

??

Wiadomo ile tych spraw jest?

Rabarbar

Zanim zabierzesz głos na forum najpierw pomyśl !!!! Po co te znaki zapytania na końcu zdania ? Sens tego co napisałeś jest równy ZERU.

Rabrabar
@Rabarbar

Nie potrafisz odpowiedzieć merytorycznie, bo twoja teza o prawilnej firmie legła w gruzach, więc czepiasz się interpunkcji? Bardzo słaba ucieczka od tematu.

@Rabarbar

Miały być uśmiechy ale tak działa strona że zamienia na znaki zapytania.

Chyba żadna firma w Szczecinie nie ma tak niskiej oceny (1,7) na goworku. Co jest tego powodem?

MaPi

Pracuję i polecam.

Roman z Polszy

Ja chcieć dużo pracować, jak tam się dostać.

Aizon

Bardzo dobra firma z potencjałem szkoda, że krótko tam pracowałem. Pozdrawiam Trios.

@Aizon

To czemu zrezygnowałeś? :D A atmosfera w pracy jak, też na plus? :)

Aizon
@Marta

Zrozumiesz na świeżo, jak popracujesz....

Ronin
@Marta

Jak ktoś chce poznać sekto-korpo za (usunięte przez administratora) na początek ok z mydlaną nadzieją na przyszłość. Dla studenta na wakacje praca super, tak nic poważnego.

Mahoney
@Marta

nie manipulujcie ludźmi kosztem ich wartości, pokażcie klasę inaczej marnie Was widzę.

AS
@Marta

gratuluję szybkiej reakcji, wiesz co mam na myśli..

New
@Marta

gratuluję i pozdrawiam :-)

looney
@Marta

3shape Poland dumnie się broni, podziwiam :-)Pozdro..

Roman z krainy czereśni

Czy firma szuka może informatyka samouka? Jak dotrzeć, jak spróbować..

!

Panie Marku W, czy nasza firma zniknie tak jak Widex we Wrocławiu? Czy czeka nas to samo? Czy jakiekolwiek nasze prośby zostaną w końcu wysłuchane? I tak dostaliśmy już w twarz informacją, że mimo naszych starań możemy się bujać...

@!

I komu Ty zadajesz pytanie ? Przecież to człowiek który nie zwykł rozmawiać z ludźmi. Podobnie jak Quba. Obydwaj są jak partyzanci .... rzadko można ich spotkać. Myślę że wstydzą się tego co robią i dlatego nie chcą z nikim rozmawiać. Kurzątkowski, Wojtkun ..... Ci panowie mieli twarze i ..... szacunek ludzi.

Krzysztof
@Rabarbar

A o czym chcecie porozmawiać? Co Wam nie pasuje obecnie? Chodzi o kasę, atmosferę? Czy coś innego? I czemu zamknęli tamtą drugą firmę?

3Shape Poland

W związku z pojawiającymi się na forum negatywnymi opiniami dotyczącymi firmy 3Shape Poland, chcielibyśmy zapewnić, że na każdym kroku dążymy do rozwiązywania problemów, jeśli takie się pojawiają. Ich rozwiązywanie zawsze było, jest i będzie priorytetem dla nas jako Pracowników czyli osób, które na co dzień współtworzą naszą firmę. Nie popieramy atakowania nikogo w żaden sposób. Publiczne pisanie ogólnikowych i negatywnych komentarzy eskaluje jedynie obustronne nieporozumienia i nie daje szansy na efektywny dialog. Z tych względów nie będziemy prowadzili polemiki na forum. Każdy Pracownik firmy 3Shape ma możliwość podjęcia dowolnego tematu w sposób anonimowy lub osobiście w dziale HR, może również zgłosić sprawę przedstawicielowi pracowników lub swojemu przełożonemu. Z pełnym zaangażowaniem będziemy reagować na każdą sytuację, która może być krzywdząca lub niesprawiedliwa dla naszych Pracowników i wspólnie wypracowywać rozwiązania, tak aby nasze miejsce pracy było przyjazne dla wszystkich.

czarownik z ozz
@3Shape Poland

ha.ha.ha. to ów "przedstawiciel" pracowników jest źródłem problemów. widać, nadal nie rozumiecie.

Oczy szeroko zamknięte
@3Shape Poland

Dział HR akurat bardzo się na was zawiodałem i to kilkukrotnie, chciałem sie anonimowo czegoś dowiedzieć a tu kilka godzin później wpadła mi rozmowa z przełożonym na temat mojego pytania. Wstyd co tu wypisujecie.

Ed Sheeran - 3Shape of you
@Oczy szeroko zamknięte

Tak jak zostało napisane wcześniej, to jest sekta. Manipulują, mydlą oczy, a i tak wszystko trafia do odpowiednich osób. Oni wszyscy kryją siebie nawzajem. Ciekawe czy Duńczycy wiedzą co się dzieje w firmie. Może należy ich wtajemniczyć? :) ale niektórzy by mieli pełne gacie :D

Maria
@3Shape Poland

Tak zwany "przedstawiciel pracowników" sam generuje problemy. Wg mnie najgorsze jest to ze jest stronniczy...

@Ed Sheeran - 3Shape of you

Sekta - idealne słowo...

@Oczy szeroko zamknięte

Pracujesz nadal w firmie? Mógłbyś rozwinąć swój wpis? Mi oraz wielu innym pracownikom przełożeni także gwarantowali anonimowość, a już kolejnego dnia wszyscy o wszystkim wiedzieli. Później się dziwią, że nikt nie przychodzi z problemami, skoro nie wzbudzają zaufania wśród pracowników. W dodatku odwracają kota ogonem, aby wychodziło, że wszyscy są winni tylko nie oni.

Zuzanna

Hej @Pytanie, a mogłabyś powiedzieć o jakie problemy chodzi? Związane z Twoją pracą, czy prywatne? Jeżeli Twoi przełożeni z 3Shape mają skłonność do nadwyrężania zaufania pracowników, może trzeba by to gdzieś zgłosić? Od dawna pracujesz w firmie?

Kandydatka
@3Shape Poland

Witam serdecznie,chciałabym złożyć ofertę pracy na produkcję lecz telefon na stronie nie odpowiada, maila również nie można wysłać wiadomości bo odrzuca. Bardzo proszę o aktualny kontakt z 3schape. Pozdrawiam serdecznie

@3Shape Poland

Już niebawem będziecie mieli się czym pochwalić na każdym forum????Taka wisienka na torcie.

Kazik

Spoko, ale 3s słabo płaci, z takim podejściem to ludzie będą uciekać

przerwa

Widziałam w treści ogłoszenia że jest 40min płatnej przerwy. Czy to jest 1 długa przerwa czy podzielona na 2-3 krótsze?

@przerwa

15 oraz 25 minut.

Jakie aktualnie macie opinie? Podobno ostatnio dużo zmian?

Czy firma 3SHAPE POLAND SP Z O O udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

klepacz

Pozyczek brak. poklepanie po plecach.

Beata
@klepacz

Czyli firma motywuje pracowników tylko przez poklepanie po plecach? :D Czy są jakieś inne sposoby na motywacje - np premia czy inne bonusy?

Ne
@Beata

Nie ma premii, nie ma pracy w soboty, ban.

Pitagoras
@Ne

Zależy na jakim dziale....

Halina
@Pitagoras

A to na którym są normalnie? I właściwie to czemu na niektórych nie ma

Kandydatka

Jestem zainteresowana pracą na stanowisku BHP w tej firmie. Czy może ktoś napisać coś konkretnego jak z tym BHP i odbiorem osób zajmujących się tym?

Zostaw merytoryczną opinię o 3Shape Poland Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w 3Shape Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy 3Shape Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 3Shape Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

3Shape Poland Sp. z o.o.