Vermeiren

Trzebnica

Opinie o Vermeiren

Leon

Drogie Panie, to nie jest miejsce na osobiste animozje dotyczące wyjazdów, nie podoba się to proszę nie jeździć a czas i energię spożytkować na sprzątanie kościoła. Na tym forum rozmawia się o warunkach pracy, zarobkach, etc... nie o dobrowolnych wyjazdach lub innych formach spędzania prywatnego czasu!

DROGIE PANIE ,,MARIO I ŁUCJO,, PEWNIE WY ZROWO SIE ZABAWIAŁYŚCIE I TERAZ MACIE O CZYM PISAC BRAWO DROGIE PANIE JA TAM BYLAM I NIC NIE WIDZIALAM OPRUCZ PIEKNYCH WIDOKÓW A I PEWNIE MARIE I ŁUCJE KTORE PIŁY I ZABAWIALY SIE Z FACETAMI MOZE OPISZECIE DROGIE PANIE JAK BYŁO .......

Maria

Łucja ma rację krew tam się mniejsza na wycieczkach jak w piekarni ciasto na chleb ,niektóre osoby nawet nie wychodzą z pokoi tylko piją i bz....się ,już w autokarach pokazują kto z kim i piją i romansują a faktu dokonują w hotelu a później opowiadają jak toswietnie było na wycieczce oj żeby ktoś nagrał filmik i zaprosił na film połówki pan i panów .Ja tam jadę abym zwiedziła coś a nie pić i inne rzeczy robić a później udawać kochającą żonę gdzie sumienie gdzieś oczy spojrzeć mężowi lub zoniewstyd panie i M

Szukasz pracy?

ŁUCJA

Maria ma racje te wycieczki to zgroza , jadą tylko po jedno trzy dni libacji jedni namawiają drugich romansiki a potem sobie tyłki obrabiają żałosne wspaniali mężowie i żonki brawo !!!! I KTO TU JEST SZUJĄ!

@Maria 24.09.2017 10:52
Żeby zobaczyły drugie polowki co ich połówki tam wyprawiają podostawali by zawałów na miejscu ten rok jest niedoopisania...

,,,MARIA,,,A TY PO CO TAM POJECHALAS IDIOTKO ZEBY OBSERWOWAC LUDZI CZY SIE BAWIĆ A JAK WYSTAWIASZ OPINIE TO MIEJ ODWAGĘ SIE PODPISAC SZUJO

Maria

Mało tego szkoda pieniędzy firmy na wycieczki integracyjne co tam się wyrabia to pisał się Boże .i nie dziwny się naszej opinii panie są straszne to co zobaczyłam tego roku to jest szok

Maria

Firma długo bedoca w naszym powiecie ale czy jest tak kolorowo?

Łysy

Tigowiec przy spawaniu aluminium z 10 letni stażem zarabia 2,300 z czterema sobotami,a jakie wymagania,jak przy stawce z 30 zł na godzinę. Przyjdzie młody pracownik który nie ma zielonego pojęcia o spawaniu,zaraz dostaje tą samą stawkę co pracownik który pracuje kilka lat. W nie których marketach zarabiają więcej albo w Amazonie magazynierzy mają wyższe stawki + premie,dojazd za darmo i obiad za zeta. Nie wspomnę jeszcze o staniu za plecami spawacza,mierząc mu czas i podnosić normy jak na jakieś maszynie. Na koniec roku dają Premię kalendarz i opłatek w kopercie,dupowłazy biją jeszcze za to brawa a szefostwo się cieszy z tego.

Anonim

Zapomniałem dodać po piąte po hali lata jakaś Idiot....... W żółtej koszulce nie mają pojęcia co z czym nawet stwierdziła ze na robocie można spawać aluminium ze stalą wprowadza na hali zamęt i MOBBING na wszystkich pracownikach nie polecam nikomu takiej pracy

Anonim

Jako były pracownik firmy vermeiren jestem niezadowolony z pracy i z zarobków jaki i z reszty pracowników kadr . Po pierwsze zęby miesięcznie 2300 zł miesięcznie trzeba przepracować 4 soboty Po drugie miałem dwa wypadki w pracy chciałem aby mi wypisano protokół powypadkowy u bhp to mnie zwolnił jak innych pracowników którzy mieli wypadki i ubiegali się o takie pismo Po trzecie aby awansować trzeba by było [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] całą chale u dyrektora i mieć chodu u kierownika wiec jak ktoś przychodzi do pracy do vermeiren na stanowisko robola nigdy nie awansuje i niczego konkretnego się nie nauczy pracują tam dzieci po 18 roku na odpowiedzialnych stanowiskach i robią takie buble ze jako klient nigdy bym tego nie kupił Po czwarte nie szanują pracowników jesteśmy tylko numerkami jak na ciuchach roboczych

Człowiek

Bez komentarza ... Zero poszanowania dla pracowników !

Iwa

Ta firma jest sprzyjająca dla rolników i badylarzy. Jak co roku zaczyna się sezon to wraz z nim zwolnienia chorobowe. Osoby które więcej są na chorobowym niż w pracy,są lepiej traktowani niż Ci co wcale nie chorują i są ganiani jak szczury przez castorame.

przemek

zapraszam chetnych do technisatu warunki o niebo lepsze pieniadze podobne ale nie ma takiego kolesiostwa jak w trzebnicy

Castorama

Kible jak na dworcu żenada

pele

W tej firmie spawacze zarabiają tyle samo co sprzątaczka albo operator wiertarki.Ogólnie spawacz traktowany jest w tej firmie jak śmieć ze stawką godzinową 12 zł.Firma bogata a dopiero od 2 lat zrobiła oświetlenie nad stanowiskami spawalniczymi,a jeśli chodzi o wyciągi to tragedia.W tamtym roku były kary jeśli ktoś zachorował to miał zakaz przychodzenia w soboty przez cały miesiąc.Na Wrocławskiej jest tak że kogoś nie ma w piątek,to za kare na sobotę nie jest zapisany.Ekipa która chodzi na rozładunki ma płacone ponad 50 zł od tira + dodatkowo lecą im normalne godziny pracy.Ogólnie zakład kolesiostwa ..

Pracownik Vermeiren

Witam, z tego co Pani napisała wnioskuje że Pani Janina nie pracuje w tej firmie więc proszę nie robić pięknej reklamy, bo tak kolorowo nie jest, jestem pracownikiem tej firmy, i dzieje się coraz gorzej w tej firmie, wprowadzają różne zakazy, ostatnio nawet zakaz słuchania radia, ale wracając do tematu, zarobki na poziomie 1650zł NETTO w teraźniejszych czasach to jakiś żart, a wymagania jak w Japońskich firmach, coraz więcej ludzi zatrudniają (z Wrozametu, chyba chcą rozwalić też tą firmę) do poganiania ludzi, dużo by pisać po prostu dzieje się źle dla pracowników, bo dyrekcja i zarząd są zadowolone. Firma otworzyła swoje firmy w Chinach i Indiach, to teraz sobie resztę dopiszcie. Dobrze że zaczyna się pisać o tej firmie bo nie traktują i doceniają swoich pracowników produkcyjnych, pozdrawiam i proszę się nie wypowiadać w czyimś imieniu. Pracownik

@Pracownik Vermeiren 10.04.2016 00:40

Firma długo bedoca w naszym powiecie ale czy jest tak kolorowo?

piotr

wbrew temu co sie slyszy na temat zarobkow wcale nie jest tak kolorowo 1650 zl miesiecznie zeby zarobic ponad dwa tysiace praca 6 dni w tygodniu ja zwolnilem sie po 2 mies za 1 mies 1300 za 2 1500 smiechu warte.pozdrawiam pracownikow Piotr Kaczmarek

były pracownik
@Misiek 22.05.2016 09:08
Co Ty piszesz?!!!Jakie warunki? Traktują ludzi jak śmieci za głodowe pensje !!!Kadra kierownicza to pajace bez wlasnego zdania...

Święta racja.Zgadzam się w zupełności z tą opinią.Warto dodać,że zakład przechodzi pseudo reorganizację.Stara się wprowadzić coś na wzór organizacji pracy w TOYOCIE.Jakiś tam śmieszny LINE.Stworzono stanowisko osoby odpowiedzialnej za ten stan rzeczy.Ale ludzie, to wielka pomyłka.Osoba ta nie ma zielonego pojęcia o produkcji.Wczesniej była zwykłym pracownikiem,który nie należał do pracowitych.Zwykły leser.Ale znajpmości z "górą" czynią cuda.I się zaczęlo demolowanie firmy.Lata po całym zakladzie i po łebkach coś tam ustawia.Produkcja zamiast wzrastać drastycznie maleje.Stoi nad tymi biednymi ludzmi i mierzy czasy pracy,stresuje ich,doprowadza do okropnej atmosfery.Wybrano jakiś śmiesznych liderów.Z inteligencją u nich na bakier ale w donoszeniu i gnębieniu ludzi są mistrzami.Ogólnie brak jest szacunku dla starszych pracowników.Próbuje się ich zastapić nowymi młodymi,ale ci młodzi to chorowite i słabe egzemplarze.Ja osobiście mam teraz spokój.Biorę na rękę 2700 bez sobót i nadgodzin a przede wszystkim pracuję w normalnej atmosferze.Za ciężką pracę dostaję może nie największe pieniądze,ale często szef podejdzie i podziękuję.Po prostu pogada jak człowiek z człowiekiem.Wysłucha co mi się nie podoba i nigdy z tego powodu nie mam żadnych nieprzyjemnosci.A w vermeiren czułem się jak niewolnik.Czekam aż ludzie się obudzą,otworzą oczy i powiedzą co myślą.

Pokonany
@były pracownik 22.05.2016 12:06

Tam trzeba zacząć porządki od kierowników.To oni psują atmosferę wśród ludzi.Szczują pracowników jeden na drugiego.Gdy jest cicho i spokojnie,to jest żle.Boją się jedności wśród ludzi,bo a nóż wywiozą ich na taczkach.Tam rządzi klika.Każdy kierownik ma paru przydupasów co im donoszą.To takie prostaczki co nie mają swojego mózgu.Atmosfera jest okropna.O zarobkach szkoda mówić.Zarabiają tylko przydupasy.Klika rządzi !!! A zaklad podupada bo w takiej atmosferze to robota nie idzie.I bedzie jeszcze gorzej.

Lech

Jako odbiorca detaliczny nie wydaje mi się, żeby miała pani do czynienia bezpośrednio z firmą Vermeiren, gdyż zobowiązana jest ona do sprzedaży tylko i wyłącznie innym firmom. Być może żale należałoby skierować w stronę pośrednika?

tereniag

Mam jak najgorsze doświadczenie z tą firmą. Kupiłam od nich wózek inawalidzki i chciałam dokupić podnóżki. Przysłano mi niekompletne i o złych wymiarach. Po dziesiątkach telefonów nie mogę się doczekać na przesyłkę. Sprawa ciągnie się od dwóch miesięcy i nie wiem czy się doczekam. Trochę mnie to zdrowia (a i tak go nie mam) kosztuje.

Zostaw opinię o Vermeiren - Trzebnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vermeiren