Perfand Andrzej Trawiński

Psary

Opinie o Perfand Andrzej Trawiński

Piotrek

Słyszałem dobre opinie o firmie. Czy możecie to potwierdzić?

Nowa

I już się wyłaniają gwiazdy, donosiciele i ściemniacze którzy przez cały dzień chodzą po firmie i nic nie zrobić , tak....tak Wieliczka (P.T.) o Tobie mowa, weź się do roboty w końcu.

Hagen

Firma Perfand LED Trzebnica już funkcjonuje, z tego co wiem pracuje tam kilkadziesiąt osób. Moja koleżanka się tam zatrudniła. Pojechała tam osobiście i dała CV. Nie ma żadnych autobusów, więc dojazd na własną rękę. Zmiana tylko 1.

Iwona

@Aniadziękuję za informacje. A czy ktoś z obecnych pracowników firmy mógłby powiedzieć coś więcej o obecnych warunkach zatrudnienia?

Ania

Firma Perfand LED nie prowadzi obecnie żadnych zatrudnień na żadne stanowiska. Dzisiaj dzwoniłam do firmy.

janek

Jakie stawki?

Mariusz

Proszę o info na jakie konkretnie stanowiska managerskie (jakie działy) i gdzie można składać dokumenty?

led

Na chwile obecną rekrutują na stanowiska managerskie oraz z doświadczeniem w elektronice . Z tego co mi wiadomo to na resztę stanowisk chcą zatrudniać Ukraińców.

kids

Dla mnie najwazniejsze jest to, że każdy dba o stabilne zatrudnienie, a skoro umowa jest w pełni respektowana to nic dziwnego, że ich oferty pracy są tak popularne.

DPFH

Fabryka pewnie zacznie zatrudniać od 2017 bo teraz zbierają pozwolenia na produkcję tych led-ów.

Mlody

Do kiedy?

Mirosław
@Mlody 12.07.2016 19:49
Do kiedy?

Rekrutacja obejmuje najpierw stanowiska menażerskie i inżynieryjne, proszę śledzić wystawiane przez perfand oferty i składać CV na adres w psarach.

Mirosław

Prace nad fabryką LED w Trzebnicy jeszcze trwają.

?????

czy wiadomo gdzie można składać CV (praca LED w Trzebnicy) pozdrawiam

max

Menagera w jakim aspekcie?? I kiedy ukaze sie wiecej osób bo firma miała zatrudniać 400-100 osób fabryka miała już powstać a o zatrudnieniu cisza. Nawet burmistrz Trzebnicy cicho siedzi i chwali sie innymi rzeczami.

Ania

Hej, wie moze ktoś coś na temat pracy w Trzebnicy firmy perfand przy oświetleniu LED ? Kiedy jakieś przyjęcia gdzie składać CV ?

Zostaw opinię o Perfand Andrzej Trawiński - Psary

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Perfand Andrzej Trawiński