Opinie o Perfand Andrzej Trawiński w Psary

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Perfand Andrzej Trawiński, i Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Perfand Andrzej Trawiński o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Perfand Andrzej Trawiński w Psary

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала

NIE POLECAM! Najgorsza praca z jaka miałam do czynienia.Kierowniczki, które nie maja pojęcia o niczym,magazyn zakopany,zastawiony na złych miejscach .Udaja wyluzowane w pierwszy dzien zero wytłumaczenia jak działają jakie maszyny.Nadgodziny są owszem ale TYLKO dlanosob które pracują tam dłużej.a gdy musisz się spieszyć żeby wyrobić normę najpierw czeka cie odgradzanie i przestawianie palet Z innymi zamówieniami ponieważ reszta pije kawkę :)Brak szacunku, podnoszenie głosu,chamskie odzzywki .Podczas pandemii brak maseczek.Starzy pracownicy nie wyrabiają norm, a są trzymani przez umowę bezpośrednia z perfand.Zatrudniają o prace ale przeważnie umowa jest na miesiąc/trzy po czym w dniu przedłużenia mówią,ze koniec waszej pracy(super rozwiązanie ponieważ nie masz czasu wypowiedzenia jak w innych firmach oraz z dnia na dzień jesteś bez pracy).Zatrudnili 30 pracowników, gadka typu dobrze pracujecie,mamy dużo zamówień po czym jak je wyrobicie słyszysz,ze dostajesz bezpłatny URLOP i w miesiącu wychodzi ,ze pracujesz 2tygodnie:) Zero premii na święta, nie zawracają za dojazd.Podczas świat musieliśmy pracować do 22.00 po czym na drugi dzień od 6 rano co jest również nie dozwolone .(8h przerwy od pracy w tym liczcie dojazd i przyjazd do pracy).Niestabilna praca i premia frekwencyjna również nie działa bo skoro idziesz na przymusowy urlop i wychodzi ci 10dni pracy w tygodniu to chyba nie muszę pisać o wypłacie :)Dziewczyny,które NADRABIALY za stare pracownice zostały zwolnione:)

Berta

Burmistrz obiecal 1000 miejsc pracy to byla tylko tzw kielbass wyborcza

Maria Nowy wpis

Ktoś wspomniał o premii frekwencyjnej:) Trzeba mieć jej 100 procent? No i ile wynosi ta norma pracy, o której mówicie?

Pracownica
@Pracownik

Widzę, że kogoś tutaj wyobraźnia poniosła za bardzo. Jakoś nie przypominam sobie tego, żebyśmy robili w Święta do 22. Jak to przeczytałam to, aż ze śmiechu laptopa oplułam. Nie wiem w jakiej firmie robiłaś do tej godziny w Święta, ale na pewno nie w Perfandzie. A na 6 rano przyszłaś dopiero 27 grudnia. Na drugi raz postaraj się nie ośmieszać ???? Pozdrawiam ????

@Pracownica

Możliwe, ze twoja zmiana tak pracowała;) jednak moja pracowała do 22.00, a kolejnego dnia na 6.00 rano. Dlatego ty się przestań ośmieszać :) W firmie obowiązują dwie grupy jedna 6-14,druga 14-22.Jeden tydzień chodzi się na 1zmiane,drugi na druga i tak na zmianę wiec akurat wypadło,ze pracowaliśmy na druga od poniedziałku ale już dzień przed świetami kierowniczki stwierdziły,ze nie będziemy od 14-22 tylko przyjdziemy z wasza zmiana i taka cała firma na drugi dzień była na 6.00. Sprawdź sobie w zeszycie Gdzie składamy podpisy Nim coś napiszesz :*

Uprzejmy
@Pracownik

Narzekasz jakbyś była jedyną osobą z Twojej zmiany, która musiała przyjść na 6 rano. Tylko, że tamta zmiana również miała tą samą sytuację. Zeszli z drugiej zmiany i przeszli na pierwszą. I co? Jakoś żyją, korona z głowy im nie spadła. Ale w Twoim przypadku widzę, że jest odwrotnie.

Xxx
@Uprzejmy

Co? ????Przeczytaj jeszcze raz to co napisałaś i się nad Tym zastanów.

Agencyjna
@Xxx

Oj albo pracownice które zostały mocno boją się o swoją posadę i piszą głupoty bo się boją o swoje dupki albo jakaś kierowniczka przyszła na forum :D . Oczywiście że była taka sytuacja i nikt nas nie pytał o zdanie. Ulubienice kierowników i stałe pracownice wzięły urlopy a reszta po 4h znowu do pracy. Po co pisać takie rzeczy, jak każda osoba to potwierdzi.

XYZ
@Agencyjna

Jakie 4h? Kogoś tu wyobraźnia mocno ponosi i już sam gubi się w swoich kłamstwach. W kwestii urlopu, to nie przypominam sobie żeby ktoś bronił ci go wziąć. Nie trzeba być ulubieńcem żeby dostać urlop, bo nie od kierowniczek on zależy, ale od biura. Poza tym ta fala jadu od dziewczyn z agencji już jest powoli nudna. Od początku mówiono, ze macie prace do końca roku 2020, a później nie wiadomo. Ze to okres przejściowy i jest dużo pracy. To, ze niektórzy liczyli ma cos więcej mimo jasno określonych warunków, to już jego głupota i naiwność ;)

@XYZ

Muszę cie rozczarować ale na mój komentarz odpowiedziały tez jak widać inne dziewczyny wiec to nie tylko moja opinia,a tekst co narzekasz to widzicie same.Cos więcej?Chodzi o zasady, ale jak pisałam cwane zagranie szukac na miesiąc a później nie przedłużać i obejść ten haczyk z wypowiedzeniem o prace tak aby ludzie zostali z dnia na dzień bez prac wiec o jakich warunkach piszesz . Karma wraca drogie panie, a podobno dziewczyny które maja do końca marca umowy od miesiąca Siedzą w domu.Nie chodzą do pracy od początku lutego.Czekam na wypowiedz jakieś dziewczyny,która ma taka sytuacje I powie jak to wyglada :)

Pracownica
@XYZ

No nikt nie bronił mi go wziac .. Żenada, po wypisaniu wniosku i zapytaniu wraz z koleżanka czy można wziąć urlop dostałam odpowiedz od kierowniczek,ze urlopów nie bierzemy bo każdy by chciał iść,a dostały tylko koleżanki :)

Gdhd
@XYZ

Ale jak to nikt nie bronił. Kilka dni przed świętami dostałyśmy informacje w jakich godzinach będziemy pracować przed świętami. I że od tego zebrania nie można nuz brać urlopów. Czyli te dziewczyny które załatwiły sobie wcześniej dostały a reszta sorry. I tak 4 h. Niektórzy nie mają samochodów i musiały dojeżdżać. To nie są jakieś żale bo zatrudniając się każdy to wiedział, ale nie wiedział że z 2 zmiany trzeba będzie wstawać na rano. Autobus z Psar do Wrocławia odjeżdża o 22:20. Trzeba dojechać do domu zjeść, położyć się i zasnąć. Do Psar jest o 5:20 więc niektórzy musieli wstawać koło 4. Rozumiem że bronicie swojego miejsca pracy, ale po co pisać rzeczy które potwierdzi każda osoba która tam pracowała.I to nie naiwność ale skoro mówi Ci ktoś że masz przedłużona umowę o kolejne 2 miesiące, następnego dnia jest zebranie i super, nie martwcie się, a w kolejny mówi nara, to jednak nie ladnie Nie trzeba opluwać monitora ;)

Bbb
@Pracownik

Wysłali na urlop bezpłatny na 2 tygodnie po czym zwolnili wszystkich bez słowa wyjaśnienia.

Ktoś Nowy wpis
@Bbb

Teraz z kolei zrobili redukcję, bo zamówień nie ma i nie ma co robić. Więc osoby, którym kończy się umowa będą zmuszeni szukać nowej pracy. Gdzie jest teraz okres jesienno-zimowy i ciężko będzie znaleźć coś nowego. Szkoda tylko, że zrobili redukcję na podstawie krótszych umów, a nie na tym kto jak pracuje. A jest wiele osób, które tylko ściemniają, że niby coś robią, a gdy kierowniczek nie ma w pobliżu to albo siedzą w telefonach, albo chodzą do toalet rozmawiać... Większość osób, którzy zostali poinformowani, że nie dostaną nowych umów są pracownikami, którzy dokładnie i sumiennie starają się wykonywać swoją pracę, a nie mają wywalone tak jak niektóre z dziewczyn.

Capri Nowy wpis
@XYZ

Nikt nam nie mówił że mamy pracę tylko do końca roku. Wprost przeciwnie zapewniano że po trzech miesiącach możemy przejść na umowy stałe. A "fala hejtu" to można było odczuć od strony stałych pracowników, którzy uważali się za lepszy sort / Ewcia i Moncia /.

Pytanie Nowy wpis

Perfand Andrzej Trawiński poszukuje osoby na stanowisko Operator. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji i chciałby podzielić się wrażeniami?

Jakie narzędzia pracy zapewnia Perfand Andrzej Trawiński? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Perfand Andrzej Trawiński na stanowisko Specjalista ds. obsługi rynku Horti? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
Regionalny Przedstawiciel
Kandydat

ktoś może się wypowiedzieć o stanowisku pracy regionalnego przedstawiciela handlowego? nie wiem czy składać tam CV.

Berta

Burmistrz obiecal 1000 miejsc pracy to byla tylko tzw kielbass wyborcza

Miss Waikiki
@Berta

Od kiedy burmistrz obiecuje miejsca w prywatnej firmie? Co najwyżej zachwalał. Dajcie chwilę na budowę marki, rozwój technologii - zakład powstaje od zera z własną technologią, a w tej branży to novum.

q
@Miss Waikiki

Trzy lata później...tam w ogóle ktoś pracuje oprócz gwiazd z Psar?

Szukający
Kandydat

Czy firma zatrudnia nowych pracowników?

Czy firma Perfand Andrzej Trawiński w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

@Pytanie

Jakie szkolenia?? Z czego??

Xxxx
Kandydat

Daj spokój tej dziewczynie to co tu jest wypisywane to przechodzi ludzkie pojecie banda (usunięte przez administratora)...

Szukajacy
Kandydat

Czy firma w czasie całego zamieszania z Covidem poszukuje pracowników? Czy jak w niektórych firmach są przestoje i nawet nie ma co się fatygować i pytać o robotę?

Lop
@Szukajacy

Nie ma się co pytać. Wysyłają na bezpłatny urlop bo roboty nie ma a później z dnia na dzień rozwiązują umowę i nara.

@Szukajacy

Rekrutację są nawet "ciche". Czasem CV trafia do bazy i odzywają się potem, czasem nie.

Zainteresowana

Widzę, że są przyjęcia na stanowisko przedstawiciela. Czy może się ktoś wypowiedzieć, czy warto aplikować? Jak atmosfera w firmie? Jak z zarobkami i płatnościami?

@Zainteresowana

@Zainteresowana - płatność na czas, zarobki zrównoważone atmosfera jak wszędzie, czasem nerwy czasem spokój. Dobrze robisz dobrze masz.

Czy w Perfand Andrzej Trawiński odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Pracownik Miesiąca

PERFAND- zacznijmy od kierownictwa: Podejście kierownictwa do swoich podopiecznych to kpina. Zero pomocy, zrozumienia, wyrozumiałości. Oczekują nienagannej postawy przy produkcji, której sami sie musicie nauczyć bo oni są od wytykania błedów. Jednym słowem oni są tam tylko po to żeby "wyglądać". Jeżeli lubicie bezztresową prace w której nikt Ci nie patrzy na ręce to szukaj gdzie indziej bo tu tego nie znajdziesz. Zarobki: Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie za 10h pracy na stojąco wynoszące AŻ 12zł/h a jeżeli wam to nie wystarczy na opłacenie rachunków to JUŻ po przepracowanym ROKU dostaniecie może 2zł/h wiecej. Nie zdziwcie się jednak jak dostaniecie niezgodną wypłatę co do przepracowanych godzin - pomyłki są tam bardzo częste, które przy wcześniejszym upomnieniu się wyrównywane są już w połowie miesiąca, chyba że przeoczycie to już wasza strata ;p Pracownicy ze stażem - Potrafią się bardzo zbliżyć do nowych pracowników sami zagają z przyjacielskim uśmiechem tylko po to aby dowiedzieć się co Ci się nie podoba w pracy albo zobaczyć gdzie popełniłeś/aś błąd, z uzyskaną informacja z tym samym uśmiechem pójdą cie (usunięte przez administratora) do wspaniałego kierownictwa. Ale żeby tak już nie narzekać nie zapomnijmy, że przysługują nam w ciagu 10-cio godzinnej zmiany dwie przerwy 5-cio i 10-cio minutowe, w czasie których możemy zjeść sniadanie O ILE je przygotowaliście w domu, bo firma niestety nie ma do zaoferowania żadnego posiłku czy też automatu z napojami. Jedyne pozytywne doświadczenia były z kilkoma pracownikami tej firmy, z którymi dało się normalnie i w miłej atmosferze pracować + to oni potrafili wytłumaczyć wiecej niz same kierownictwo.

@Pracownik Miesiąca

W ciągu 10h pracy były 3 przerwy z czego jedna z nich trwała 15 min, a dwie pozostałe liczyły minut 10 :) Nawet w ciągu 8h są dwie przerwy jedna 15min i druga 10 min.

Czy pracownicy w Perfand Andrzej Trawiński dogadują się między sobą?

Kisa
@Pytanie

Ludzie w perfand dogadają się bardzo dobrze. Wszyscy mówią do siebie po imieniu ???? jest super

CAPRI
@Pytanie

To że wszyscy mówią sobie po imieniu nie znaczy że się dogadują.

@Pytanie

Ogolnie pracowałam tam bardzo krótko, bo znalazłam prace bliżej domu, ale po kolei. Co ważne pracowałam na dole (parter) ! Kierowniczki: Na pierwszym spotkaniu wydają się miłe, ale nic bardziej mylnego :) Wszystko zależy od ich humoru. Jak maja zły to lepiej się nawet nie patrzeć, bo zaraz się przyczepia do tego ze zle oddychasz. Ja to miałam akurat je gdzieś, ale wiem, ze nie wszyscy to tak dobrze znosili jak ja. Potrafią się przyczepić do bardzo absurdalnych rzeczy , np.: brzydki zeszyt, do którego wpisuje się przebieg pracy (zeszyt się popsuł bo inna zmiana wyrywała kartki, co totalnie nie było moja wina), druga sytuacja gdy czekałam aż koleżanka przywiezie nowa paletę i oparłam się noga o krzesło - już z daleka widziałam jak wielka pani kierownik biegnie do mnie żeby mnie zapędzić ,a do czego? Do przywiezienia nowej palety , chociaż koleżanka już ją wiozła i taki argument totalnie do niej nie przemawiał ;) najlepiej udawać ze cos robić żeby mieć spokój od tych krów, jak chociażby patrzeć w zeszyt czy cokolwiek innego . Pracownicy: Ja pracowałam na stanowisku z bardzo fajna młoda dziewczyna, ale to chyba tam wyjątek. Połowa pracownic to „stare” (zatrudnione na stałe), które są dość wredne i niezbyt komunikatywne. Druga połowa to nowi (raczej chwilowi), którzy uwielbiają zasiąść ze „starymi” i obgadywać każdego po kolei, czego byłam świadkiem. Poza tym niektóre nowe lubią się rządzić , ale kiepsko im to idzie , a tylko denerwują i przedłużają niepotrzebnie rozpoczęcie pracy. Praca: Ogólnie to praca fizyczna i manualna. Nie jest trudna, ale wymaga skupienia i czasem dobrego wzroku ;) Towary wozi się wózkami ręcznymi. Umowa z agencji na miesiąc z możliwością przedłużenia, ale jeśli nie wypadniesz zbyt dobrze , to Ci nie przedłuża , co akurat jest zrozumiałe i sensowne. Czy możliwa stała wspolpraca bezpośrednio z firma ? Szczerze wątpię. Podczas koronawirusa pracy jest mniej, czasem siedzisz te 8 h i składasz pudełka. Na rozpoczęciu pracy mierzą temperaturę jakimś badziewiem, które się popsuło i potem już nawet nie mierzyli , czyli jak jesteś chory to nikt o tym nie wie i możesz zarazić cały zakład, ale maja to gdzieś . Z plusów to Jest spory parking i niedaleko Wrocka. Dostajecie swoją szafkę na ubrania , jest woda do picia (ale brak stołówki). Ja ogólnie mimo wszystko polecam zakład, bo do pracy chodzi się pracować , a nie szukać koleżanek . Kierowniczki można zlać i robić swoje , tak jak robiłam to ja . Byle nie gadać za dużo do innych pracownic. Wynagrodzenie to 16,20 na rękę .

wyzwolona

Nie polecam, lepiej na kasę do marketu niż tutaj. Normy, normy, normy. Albo robisz jak maszyna albo każdy krzywo patrzy. Wszyscy na wszystkich gadają, złego słowa nie można powiedzieć na firmę bo dotrze to bardzo szybko do kierowniczek. W tej firmie jesteś zasobem, masz być tanim środkiem do produkcji, nie pytać i najlepiej robić ponad (już i tak wysokie normy). Chora premia za nie chorowanie i brak urlopu... Jeśli cenisz sobie spokój ducha to lepiej omijaj to miejsce łukiem.

Michał

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje, jakie są szanse na pracę? Może coś o atmosferze i umowie napiszecie?

@Michał

Uciekaj od tej firmy jak najdalej !!! Mydlenie oczu, umowa o prace lecz podpisana na miesiąc tylko w celu takim,abyś nie zdążył dać wypowiedzenia a z dnia na dzień powiedzą,ze nie przedłużają po miesiącu znowu dostaniesz na miesiąc i tak w kółko.Zarobki kpina na kasie więcej zarobisz,Kierownictwa gorszego nie może być ,poczytaj wszystkie opinie a sam zobaczysz wiadomo ze pozytywnymi bronią się teraz kierowniczki bo może z ich pracy tez ktoś wyciągnie w końcu konsekwencje :)

Alfi

Opowiedział mi kolega który tam pracuje jak wygląda system premiowy jest tak opracowany aby jej nie dostać punkty im zabierają nawet za urlop rozmowy a nawet śmiech w hali produkcyjnej itp ten który to wymyślił to ostro z centrowaną głowę

Brat Figot
@Alfi

No tak, jak ktoś drze jape na całą halę i przeszkadza to innym to są takie skutki. Ogólnie to są następstwa tego jak pracownicy podchodzą do pracy. Dla nich są wakacje i czas na relaks a nie praca.

Patriot
@Brat Figot

Może sama się weźmiesz do pracy a nie tylko telefony i żarcie.

Julia
@Patriot

@Patriot Nie bądź złośliwy. Są możliwe nadgodziny w Perfand? Będę wdzięczna za informację.

Była
@Alfi

Tylko za to że rozmawiasz z koleżankami przy stanowisku już masz przechlapane. Najlepiej siedź ze spuszczoną głową, nie odzywaj się do nikogo przez 8 godzin, schodź z drogi kierowniczkom, o nic nie pytaj nawet jak nie wiesz czegoś, nie komentuj niczego, po prostu bądź niewidzialna. To może nie stracisz pracy w ramach "redukcji zatrudnienia ". No chyba że należysz do "ulubieńców" zmianowych, to wolno ci to wszystko .

Whaaaaat
@Alfi

Pierwsze słyszę , rozmawiać można normalnie... śmiać się tez byle „ raczki chodziły „

Realny

Szkoda gadać,nie praca sie tu liczy A układy ze starymi pracownikami, złośliwym ,które sie ciagle mądrzą,uwaga na Ukrainike ,która tam uprzejmie donosi ,jedna sie tam uchwała A taka mądra .ludzi przyjmują A potem na bezpłatny urlop pchają

Gutek

Tylko dobry i solidny pracownik dostrzeże, że ma dobrego pracodawcę a w dzisiejszej sytuacji warto zastanowić się bo czas niepewny!

@Gutek

Tu nie szanuje się solidnej pracy. Możesz wyrabiać ponad normę, dorabiać na nadgodzinach, czyli widać że zależy ci na pracy. Ale wystarczy że "krzywo" spojrzysz na którąś z "szefowych zmiany" i już masz przechlapane. A potem z uśmiechem na ustach powiedzą ci o redukcji zatrudnienia i cześć pieśni.

Ktoś
@Pracuś

Mowa o perfumach??

Nowa
@Ktoś

Tak.

Megi

Witam czy potrzebują teraz kobiet do pracy w perfandzie ??

Kisa
@Megi

Dopiero przyjętych zostało 10 osób ale proszę próbować CV najlepiej osobiście przynieść do biura.

Krypta
@Megi

Kobiet pracuje dużo. Właściciel ceni sobie dobrą pracę kobiet i zatrudnia również do zadań technicznych. Liczą się umiejętności i rzetelność, a pensje równe i niezależnie od płci ale od stanowiska.

CAPRI
@Krypta

Guzik prawda, nikt nie ceni umiejętności. Są niby normy jakie trzeba wykonać, ale bez względu czy je wykonasz czy nie, to czy będziesz długo pracować na etacie zależy od widzimisi kierowniczek zmiany. Tu liczą się koneksje a nie umiejętności.

Nowa
@CAPRI

To prawda. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Perfand Andrzej Trawiński - Psary

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Perfand Andrzej Trawiński?

Zobacz opinie na temat firmy Perfand Andrzej Trawiński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Perfand Andrzej Trawiński?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 0 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Perfand Andrzej Trawiński
2.5/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • ul. Parkowa 2A
    51-180 Psary
  • NIP: 8980007729 REGON: 005928391

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Perfand Andrzej Trawiński