Opinie o Perfand Andrzej Trawiński w Psary

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Perfand Andrzej Trawiński. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Perfand Andrzej Trawiński o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Perfand Andrzej Trawiński w Psary

Justyna

@Kisa a gdzie mieści się to biuro ?

Dziad

Pozwólcie Szanowni że (usunięte przez administratora)wam opowie co widział, słyszał i w czym brał udział. Szlachetni Panowie i szlachetne Panie otóż w firmie tej sprawy się toczą sposobem niezwykłym i nigdzie indziej nie widzianym. Tego co w innych miejscach byś normą nazwał tamuj nie zmiarkujesz i nie uświadczysz a wszędy uraczy twe oczy i zmysły sztuka improwizacji. Tak to właśnie... Co? Że do rzeczy mam przejść? A i proszę bardzo. Zgodnie z życzeniem wstępu poniecham i ku sednu opowieści pośpieszę. Praca tamuj człeka rozsądnego szybko nauczy coby w dyskusje nie wchodził a z boku stanął i spektakl obserwował. Wnet wtedy zobaczy jak cały mechanizm działa i trybiki w firmowej maszynie ze sobą współpracują, choć i jest również trybików sporo takich co same sobie zostawione leżą odłogiem, miejsce zajmują lub w nieodpowiednie pozycje są wstawiane. A i atmosfera szybko się udzieli bo to wiedzieć wam trzeba że jaki człek przyjdzie takie i otrzyma powitanie. Kto kwaśny i markotny temu jeno zgryzoty i nerwów szarpanie lecz gdy uśmiechnięty a z humorem przyjdzie tedy jemu wesołości wiele się przydarzy. Widzę jednak że wielu waszmością i szanownym damom brew się podnosi. Rzeczy bardziej konkretne wam na umyśle stoją. Bene, jam sługa i opowiadam. W kwestii zasobności sakwy sprawa z goła niezmienna, ot jest tyle coby przetrwać. Jest to kwestia do poprawy lecz ode mnie nie zależna tedy tych co u góry stoją na spytki wziąć trzeba i rzecz przedstawić. Jeśli nie w sakwie tedy w innych dobrach musi być dane, pytacie. Odpowiem, nie. Żadnych dóbr prócz trzosika na miesiąca koniec nie uświadczycie. Jednakowoż coby sprawiedliwość oddać i w złym świetle przybytku nie stawiać powiedzieć muszę że praca tamuj wielce wygodną i czystą jest. Od godziny porannej siódmej po piętnastą ona trwa a kwadrans po zakończeniu ducha żywego już nie uświadczysz. Kota rudego nie licząc bo żywot jego z żywotem firmy wielce jest związany.

Czy Perfand Andrzej Trawiński zapewnia kartę multisportu?

xxxx

Nie zapewnia, ani bonów, premii żadnych dodatków nie ma.

Xxxx
@xxxx

Bony dla dzieci na 1 czerwca i Hajsy na święta Bożego sa

Jako były pracownik mogę powiedzieć że firma która miała zatrudniać około 1000 osób tak naprawdę zaczyna wygasać zamówień jak nie było tak niema a produkowane oświetlenie to lipa wiele lamp wraca na serwis bo się po prostu psują

Miki

W tej firmie nigdy nie było dobrze pod względem jakości wyrobu, wszystko robione na tzw "pałę". Ludzie którzy chcieli lub chcą coś zmienić są uważani na idiotów. Mianując na stanowisko kierownika SMD gościa który wcześniej pracował w Mcdonaldzie mówi wszystko, każdy wypuszczony zasilacz od razu leci na serwis aby poprawić błędy na SMD lub trafia do lampy która później wraca do firmy ponownie na serwis. Wartościowi pracownicy sami się zwalniają (lub ich zwalniają) widząc co się dzieje.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Perfand Andrzej Trawiński na stanowisko Przedstawiciel handlowy / Przedstawicielka handlowa? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
Słodki kotek

Generalnie na pierwszy rzut oka atmosfera w pracy jest super wszyscy są mili, po 3 dniach pracy jednak uświadamiasz Sobie, że to pozory, a mianowicie - Starzy pracownicy narzekają i buntują nowe osoby, że jak to pracujemy po 12 godzin, że to bezprawne ( Kazda osoba przed zatrudnieniem została informowana o nadgodzinach i się na to zgodziła ) Ale po podpisaniu umowy i słuchaniu koleżanek po fachu z większym stażem w firmie, ludzie wychodzą po 8\10 godzinach, momo tego, że wcześniej zgodziły się na takie godziny. Po czym starzy pracownicy siedzą w szatni i bezczelnie nawet się nie kryjąc zbytnio opierdzielają za przeproszeniem tyłek kieroowniczką, a na sam koniec chodzą i się skarżą , że nowe osoby miały je odciążyć , a wychodzą po 8\10 godzinach do domu. Kolejna sprawa to wyrabianie norm, kierownicza każe pisać na kartce ile sztuk danej rzeczy wykonaliśmy na godzinę ( Chyba sama jest z tego rozliczana ) ale nowi pracownicy są wprowadzani w błąd bo jedno mówi kierowniczka, a co innego mówi stara załoga, podobno podnieśli normy dla nowych pracowników bo mają dużo zamówień i najlepsze w tym temacie to tekst od starej pracowniczki w kierunku swoich koleżanek " (usunięte przez administratora). Zobaczymy czy przedłużą Nam umowy po tych 3 miesiącach czy będzie tak jak mówią Ci właśnie starzy pracownicy, że zostaliśmy zatrudnieni tylko po to bo jest dużo zamówień , a w sierpniu urlopy. Czekam na dalszy rozwój sytuacji, ale na tą chwile jestem zrezygnowana. Firma ok, szefostwo ok. Tylko te kobiety... POZDRAWIAM.

Bex
@Słodki kotek

Czy możesz coś napisać odnośnie wynagrodzenia? Jakiej wysokości są premie? Dziękuję.

A

Byłem na rozmowie o pracę w tej firmie, otrzymałem ofertę pracy za najniższą krajową. Podziękowałem.

Dex
@A

Z tego co wiem to można sobie wynegocjować więcej. Mój znajomy dostał 2400 na okres próbny, a teraz ma lepiej i chwali się premią.

Dostał ale 2400 brutto dla jasności

szukająca pracy
@A

czy wysłał pan swoje cv czy osobiście składał w Trzebnicy?

@Dex

2400 to na pewno było brutto a premia to jest zapowiadana od kilku miesięcy że zostanie wprowadzona i na razie na zapowiedziach koniec bo nadal jej nie ma. A co do samego zakładu to można polecić, myślę że zakład jak każdy inny, są ludzie w większości w porządku ale i potrafią się znaleźć ciężkie przypadki ale firma się rozwija, idzie w dobrym kierunku. Niektórzy myślą że bez doświadczenia lub wykształcenia wpadną i zaraz im dadzą nie wiadomo jak wysokie stawki i potem tu wylewaja żale jaka to zła firma. Ja nie narzekam, polecam

Chcwd
@A

A co ty bez doświadczenia i wykształcenia w branży byś chciał?

@Chcwd

Jestem po technikum energetycznym więc nie oceniaj ludzi nie znając ich, Mam uprawnienia SEP E1 a to jednak coś chyba mówi.

B
@A

To że masz takie uprawnienia to nic nie znaczy. Można je zrobić bez problemu. Wykuj, zdaj, zapomnij. Ważne co umiesz w praktyce i jak Sobie radzisz.

Beata

@A jakie pytania zadawali na rozmowie ? Trzeba się na coś konkretnie nastawić ?

Amd_01

Czy są tej chwili jakieś przyjęcia ?

Brat Figot
@Amd_01

Zależy o jakie stanowisko zabiegasz?Najlepiej dostarczyć CV, elektronicznie lub osobiście do firmy i wszystkiego się dowiesz.

@Amd_01

Są, prosimy o składanie CV.

Amd_01

Przestań się ośmieszać, praca za jałmużnę. Firma nie zaproponowała nawet mojego minimalnego progu wynagrodzenia, więc dalsza rozmowa nie miała sensu. Jeśli ktoś chce pracować aby mieć tylko na waciki to śmiało może aplikować.

Poszukujący pracy.
@Amd_01

Na jakie stanowisko? Ile zaproponowali? Jakieś szczegóły? Bo miałem zamiar tam złożyć CV.

@Poszukujący pracy.

Ja składałem na produkcję, lutowanie elementów SMD i THT mam opanowane. Moja oferta już i tak jest nieaktualna, z otwartymi rękami przyjęli mnie do innej firmy także o profilu elektronicznym, dostałem więcej Netto niż to co proponowała firma PERFAND BRUTTO.

@Poszukujący pracy.

Mi zaproponowali 2000 Netto

Chcwd
@Amd_01

Pewnie takie masz kwalifikacje...

styl niekończących się wakacji

Jaka była twoja praca taka była twoja płaca..

Alfi

Ale tak jest kierownik Mariusz .B prowadzi własną selekcję według własnego uznania przyjmuje np chorych psychicznie lub takich co nie odróżniają młotka od wkrętarki bo sam nie jest lepszy

Nowa

@KASIA ja tez złożyłam cv 4 miesiące temu i nadal brak odzewu. Słyszałam, że tam tylko po znajomosci możesz się dostać..

Witold
@Nowa

Skąd masz informacje, że do firmy można dostać się tylko po znajomości? Ktoś może to potwierdzić?

KASIA

Witam szukam pracy złożyłam cv i cisza długo trzeba czekać. Jest szansa zatrudnienia

Witold
@KASIA

Niestety nie wiem jak długo trwa weryfikacja wszystkich aplikacji, ale jeśli umówisz się na rozmowę rekrutacyjną napisz proszę jak ona przebiegała i czy była kilkuetapowa?

Były

Czyli donosić jak ty, bo tam tylko tak można się czegokolwiek dorobić....prawda!!!!

Dorota
@Były

Nie do końca wiem, do czego właściwie odnosi się Twoja wypowiedź. Zakładam jednak, że pracujesz w Perfand, a w związku z tym będziesz umiał odpowiedzieć na moje pytanie. Powiedz mi, czy w firmie przyjmowane są osoby, które byłyby zainteresowane jedynie tymczasową pracą?

Czarek

Na wyższe zarobki trzeba sobie zapracować!!!

Były.
@Czarek

Ha Ha Ha. Dobry żart. Nie ważne co robisz, czy się starasz i jesteś dobry. Nic nie dostaniesz a jedynie przy pierwszej okazji jak pójdzie coś nie tak, wtedy dostaniesz zjebe. Na szczęście już po. I nie polecam.

Przyszły niedoszły pracownik
@Czarek

Jakbyś się nie starał zawsze ta sama śpiewka od kilku lat " firma jeszcze nie zarabia więc nie ma podwyżek, może później". Dla tych co się już wybili to tylko poprzez uprzejme donoszenie. Będąc na rozmowie jakiś czas temu kiedy rozmowa zeszła na temat wynagrodzenia to myślałem że to żart (2200 netto). Czytając te komentarze to cieszę się że tam nie pracuję.

Były

Zainteresowana

Czy są przyjęcia w Trzebnicy ? :)

Megi

Witam czy są przyjęcia w perfand Led Trzebnica?Na produkcję?jaka stawka?

Pracownica
@Megi

Są przyjęcia ale płacą grosze, najniższa krajowa. Ja właśnie niebawem będę się żegnała z tą firmą. A o podwyżce po okresie próbnym to możesz pomarzyć.

qq

Witam, aktualnie prowadzona jest rekrutacja na produkcję.

Zainteresowana_pracą

Witam. Czy ktoś wie czy są przyjęcia na magazyn? Jakie warunki wynagrodzenia są w tejże firmie?

Ten uprzejmy

Firma ledwo powstała a wraz z nią wylęgarnia uprzejmych donosicieli którzy potrafią cały dzień przełazić nic nie robiąc poza donoszeniem jak to inni się obijają. Jakość to jakoś do 15-stej. Najlepszym przykładem są płytki z maszyny SMD.

@Ten uprzejmy

Rozumiem, że negatywnie oceniasz atmosferę panującą w firmie Perfand. A jak oceniasz inne aspekty pracy w tej firmie? Jakiego rzędu wynagrodzenie może otrzymać nowa osoba bez specjalistycznego doświadczania? Będę wdzięczny za odpowiedź.

Ten uprzejmy
@Andrzej

Jeśli nie masz doświadczenia to może dostaniesz 2100 na rękę.

B

Pracujesz tam? Dlaczego mówisz że tylko hejt jest? Może jakieś konkrety?

Zostaw merytoryczną opinię o Perfand Andrzej Trawiński - Psary

• Jak się pracuje w Perfand Andrzej Trawiński?

Zobacz opinie na temat firmy Perfand Andrzej Trawiński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Perfand Andrzej Trawiński?

Perfand Andrzej Trawiński