Kamilnotebook Dominik Piziewicz

Wrocław

Opinie o Kamilnotebook Dominik Piziewicz

stolek

ja też niestety musiałem reklamować, ale bez problemu zostało to przyjęte, naprawione i wydane, wszystko fajnie i z uśmiechem, a wiem, że szukają spec. ds. kandlowych we wrocławiu teraz :) szkolą pod stanowisko

Mario

Ja jestem zadowolony zarówno z transakcji jak i z serwisem tej firmy i polecam ją znajomym . Jak dla mnie super goście a gdy powstał problem bez problemów wykonali naprawę w ramach gwarancji Pozdrawiam Marian H.

Potwierdzam zdanie kolegi przedemna. Odradzam !!!

niezadowolony

Nie polecam...zamiast ~380zł a wymiane matrycy skasowali mnie 650 i to się okazało dopiero jak przyszedłem odebrac laptopa.Postawili mnie już przed faktem. Nie dość,że skasowali o wiele więcej niż się umawialiśmy to jeszcze skopali robote tak,że teraz po wymianie matrycy ona mi mryga, przygasa, odświeżanie jej jest tak niskie,że bardo szybko w oczach stają łzy, a człowiek po godzinie już chce spać, bo tak zmęczony przed laptopem pracuje. Dla mnie poprostu dno kompletne, bo na pytanie czy mogą to poprawić dostałem odpowiedź,że z tym się już nic nie da zrobić. Po jaką cholere się wogóle zabierali za to jak nie potrafią profesionalnie wymienić matrycy wraz z wymianą konwertera z LCD na LED. Naciąłem się strasznie na nich. Dosłownie wczoraj dałem takiego domowemu grzebaczowi ich skopaną robotę do poprawy i gość naprawił mi to za bezcen w 10 minut od rozkręcenia obudowy matrycy. Jednym słowem Kamilnotebook = porażka....

Zostaw opinię o Kamilnotebook Dominik Piziewicz - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kamilnotebook Dominik Piziewicz