Opinie o Jani International w Zielona Góra

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Jani International. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jani International o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jani International w Zielona Góra

Iwona - Rubicz @ wp.pl Nowy wpis

Podjęłam decyzję o pracy z Jani tak mimowolnie nie znałam opini i jestem bardzo zadowolona rzetelny opis podopiecznej , warunki pracy i płacy. Zainteresowanie ze strony firmy jak się układa współpraca z podopieczną. Bardzo polecam .

Jak szefostwo w Jani International traktuje ludzi?

Bożena Nowy wpis

Trafiłam na sztele gdzie byłam bita i obrażana przez podopieczną, warunki rodem z 19wieku.Babcia niby z demencją a raczej psychicznie chora.Bieganie nago po domu,załatwianie potrzeb do łóżka itp.Przerwy brak bo babcia miala to gdzieś.W nocy grasowała po domu i budziła. Firma ma to kompletnie gdzieś.Dostalam 1000€ gdy druga opiekunka bez języka dostała 1300 bo nie było chętnych na zmianę. Omijać szerokim łukiem.Za ulotki dostałam 5€wypłaty,po telefonie do firmy zostałam totalnie olana.Te pozytywne opinie piszą sobie chyba sami.Mam kontak z kilkoma opiekunkami i z pewnością potwierdzą moje słowa.

Kinga Nowy wpis

Czy firma zapewnia dobre warunki pracy ?

Opiekunka Osób Starszych

Rozmowa odbyła się przez telefon. Rozmowa była prowadzona wydawało mi się, że do momentu aż pracownik nie dowiedział się waznych informacji. Typu czy np. mam doświadczenie ( w Polsce i za granicą) , ile mam lat, czy mam prawo jazdy.

Jeżeli chodzi o sprawdzenie języka, to pytania były dla mnie okey.

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zielona Góra
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Zielona Góra
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Klienta (marki Śnieżka)
OEX S.A.
Barbara

Podpowiedzcie jakie warunki trzeba spełniać żeby dostać prace opiekunki?

becia

Jak na firmę to jest ok. Jeszcze się nie zraziłam, da się dogadać z pracownikami, nie ściemniają.

Wyga_56

Jestem opiekunką z długoletnim stażem. Przewinęłam się przez kilka firm i po czasie doszłam do wniosku, że wszędzie jest mniej więcej to samo (składki, stawki, problemy itp.). Oczywiście nie pracuję za marny grosz, pieniążki też są ważne. Mam jednak jedną zasadę, którą się kieruję po latach. Pracuje tam, gdzie traktują mnie jak człowieka. Cieszę się, że jestem w Jani. Mogę zadzwonić i porozmawiać życzliwie, nie słyszę zniecierpliwienia. Profesjonalne podejście! Reszta też się zgadza, mam 1450 Euro na ręke

Gutek

@Maria Jeśli ktoś nie jest pracownikiem to może nie powinien oczerniać firmy. To jest dobry pracodawca!!

Maria

Ta firma to dramat, rozmowa rekruatcyjna świadczy o braku profesjonalizmu, stawki żałosne, o składkach nie wspomnę, nie polecam.

Lucyn_ka

Mój kolejny udany wyjazd za mną. Pracuję już trzy lata i mam dobre doświadczenie z Jani

Pixie
@Lucyn_ka

Też jestem zadowolona. Dobre pieniądze zarabiam . No może jak zaczynalam 5 lat temu bylo mniej ale teraz jestem zadowolona.

Helam
@Lucyn_ka

Wyjechalam bez niemieckiego, mialam male zadłuzenie w Polsce, wysyłam na prostą. To glownie moja zasluga ale firma też zycze sukcesow

Miki***
@Helam

Miałam podobnie, też mi się udało zakończyć problem z długiem. Zaczynałam tutaj ze stawką lekko ponad tysiąc teraz mam więcej .

Kaczucha
@Miki***

Widzę że jest nas więcej

Kalinka
@Kaczucha

Też mi się pracuje tutaj dobrze i jestem zadowolona z warunków finansowych, odpowiada mi umowa zlecenie bo nie wiąże mnie tylko z jedna firmą.

Opiekunka
@Kalinka

Ta firma jest na mojej liście firm wysylajacych do Niemiec. Jak chce jechać to kierunek Jani jest sprawdzony.

STEFKA
@Opiekunka

Przeze mnie też sprawdzony dlatego polecam

NATALKA
@Lucyn_ka

WROCILAM Z NIEMIEC Z 2 MIESIECZNEGO WYJAZDU. DAŁAM RADĘ I BARDZO SIE CIESZĘ ZE WSZYSTKO SIE UDALO. DOSTALAM NAMIARY NA JANI OD KOLEZANKI NO I JECHAŁAM W SPRAWDZONE.

Fifty1
@Lucyn_ka

Intuicja podpowiadała mi że trzeba tutaj spróbować i nie zawiodłam się. Obiecano mi dobre miejsce i takie dostałam . Dzięki.

@Fifty1

Czy możesz powiedzieć nam coś więcej na temat pracy w firmie? Jakie warunki finansowe zostały Ci przedstawione? Wiele osób, które zaczynają przygodę z firmą zastanawia się, na jaką stawkę mogą liczyć na tak zwany "start". Finanse są oczywiście uzależnione od doświadczenia ale może mógłbyś podać nam tak zwane widełki płacowe? To dla wielu osób interesujący temat.

Opieka

Babeczki, polecam firmę Pflegehelden, mają wszędzie oddziały, tam gdzie Jani też jest, najlepsza firma z jakiej do tej pory wyjeżdżałam, Panie w biurze to anioły, możesz zwrócić się ze wszystkim, widać, że traktują opiekunki jak ludzi, a nie tak jak w JANI.

@Opieka

Ja miałam w Pflegehelden składki od około 400 zł. Nie polecam.

@Flor_1

Sprawdź od ilu masz w Jani, ja doszłam do tego po czasie, skladka jest od najniższej krajowej, ale dzielonej na 3 miesiące, dwa wyjazdu + postój, wychodzi czasami nawet mniej niż 400 zł. Zwróć się do ZUS wszystkiego się dowiesz.

@anonymous

Dzięki za instrukcje . Wyobraź sobie ze zawsze sobie sprawdzam i zapłacili mi za ten jeden miesiąc od przeciętnego.

@Flor_1

Kobieto od przeciętnego masz zdrowotne (ta składka nie ma znaczenia w jakiej jest kwocie), emerytalną masz od najniższego. Idź lepiej do ZUSu i nie graj mądrej , bo pracujesz w Jani a to już świadczy o tym, że coś z tobą nie tak.

@anonymous

Długo tu nie zaglądałam i widzę, że nie każdy nadąża z rzeczywistością.

Henia57

W moim przypadku są dobre warunki pracy , rodzinę mam w porządku . dlatego jestem zadowolona

Niemka

Śmiech na sali, poznałam stawkę Jani, to jest wyzysk człowieka przez człowieka. Podstawa + coś co nazywają premią to i tak mniej niż goła stawka w innych firmach. Nie wspomnę o tym jaka składka emerytalna jest odprowadzana. Pracę w tej firmie pozstawię zdesperowanym obywatelkom Ukrainy. Pozdrawiam !

Mimi1961

Wyjechałam tu bez języka i dałam radę. Teraz się cieszę ze rzuciłam na głęboką wodę . Ważne gdzie się trafi, ja akurat na bardzo fajnego dziadka.

STEFKA
@Mimi1961

Miałam podobnie. Bez języka równa się mega stres . Też dobrze trafiłam i jestem mega zadowolona.

zyczliwa

To chyba tym panią co tak dobrze piszą i Jani to zię chwali ,ale jam pracowałam prawie trzy lata nie plecam a kontakt z paniami z biura to owszem jak sama zadzwonisz bo one nie zabardzo się interesują ,drogie panie nie pchajcie się dobrze radzę.

Alicja

@Kamczucha, czy od czasu gdy pracujesz w Jani International zaszły w tym miejscu jakieś zmiany? Jeśli tak to czy były to zmiany na lepsze? @wp.pl, rozumiem. A mogę spytać co zachęciło Cię do podjęcia zatrudnienia w firmie? Czy pozytywna opinia koleżanki na temat pracy, wynagrodzenia czy może ogólnej atmosfery? Powiesz nam coś więcej na ten temat?

Kaczucha
@Alicja

Tak coraz lepsze pieniądze .

Alicja

Czy ktoś ostatnimi czasy aplikował do firmy? @Miki***, czy mogłabyś podzielić się z nami informacjami na temat warunków pracy? @Helam, jaka atmosfera panowała w tym miejscu pracy? Czy możesz powiedzieć coś więcej na ten temat? @@wp.pl, co, oprócz korzystniejszych warunków finansowych skłoniło Cię do podjęcia współpracy z Jani International?

Helam
@Alicja

Początki były trudne, ale miałam cudowną babcię. Razem z córką uczyły mnie najważniejszych słowek i zwroty.

@Alicja

koleżanka mi poleciła tą firmę.

teresamas

Wyjechałam ze znajomością kilku słów . Lekko nie było ale jestem z siebie dumna. Przelewy mam na koncie wszystko się zgadza, obsługa tez profesjonalna.

Juli

Jak ktos planuje wyjazd z ta firma , to niech sie nie zastanawia. Super firma. Ja polecam.

@Juli

Również polecam. Można dostać dobre pieniądze na start.

@Juli

pierwszy wyjazd maiłam z dużej ogólnopolskiej firmy, zaraz po nim przyszłam tutaj bo dostałam 200 euro więcej.

Flor_1

W tym roku byłam na jednomiesięcznym wyjeździe z tą firmą. Nie było problemu tak jak w innych agencjach, dlaczego tylko na miesiąc i czy wyjadę po raz kolejny. Miejsce miałam zgodne z opisem, tylko tyle i aż tyle.

Zostaw merytoryczną opinię o Jani International - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Jani International?

Zobacz opinie na temat firmy Jani International tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jani International?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jani International?

Kandydaci do pracy w Jani International napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jani International