Opinie o Zakład Usługowy Pawluk Krzysztof Pawluk w Zielona Góra

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Zakład Usługowy Pawluk Krzysztof Pawluk. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakład Usługowy Pawluk Krzysztof Pawluk o rekrutacji.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Usługowy Pawluk Krzysztof Pawluk w Zielona Góra

Sąd Pracy

Pan Pawluk sam zapracował sobie na powyższą ocenę swoim niesamowitym chamstwem. Świadczy o tym jeden z tekstów, który słyszałem wielokrotnie jako odpowiedź na moją prośbę o wstrzymanie się z chamskimi odzywkami: "Jak ci się coś nie podoba to idź do sądu pracy". W dodatku jestem w stanie potwierdzić słowa Neon_Genesis. Pawluk uwielbia znęcać się nad osobami, które nie mają doświadczenia. Komentarz byłego pracownika o atmosferze w firmie również jest trafny - wszyscy pracownicy firmy jednogłośnie nie znoszą szefa i starają się unikać rozmowy z nim jak ognia. Jako ciekawostkę napiszę, że po mojej krótkiej przygodzie u Pana Pawluka, na rozmowach kwalifikacyjnych byłem często pytany o to jak mi się u niego pracowało i jakim cudem wytrzymałem u niego tak długo. Widocznie nie tylko pracownicy nie chcą z nim gadać :) Podsumowując, nie życzę nikomu pracy w takim miejscu. Ekstremalnie toksyczne miejsce pracy i zdecydowanie najgorszy pracodawca, z jakim miałem kiedykolwiek do czynienia.

@Acharis

Wypowiedzi pisemne pana Acharis usunięte przez administratora są tożsame z tym jak się wypowiadał do innych pracowników w trakcie pracy wiec już każdy czytelnik sam sobie może sobie wyrobić opinie o osobach zarzucających mi takie a nie inne zachowanie. Powtarzam się może ale zastanawia dlaczego tak często zmienia prace Pan Acharis i tak często przebywa na gowork.pl może nikt nie toleruje przekleństw, kombinatorstwa opowiadania niestworzonych histrioni o sobie samym itp. Pozdrawiam serdecznie.

Pan Pawluk potrafi wprowadzić w stres i zakłopotanie w perfekcyjnym wykonaniu. Wyszedłem stamtąd z myślą, że nic nie potrafię. Lekceważące podejście, brak zainteresowania kandydatem i pytania o certyfikaty szczepień są totalnie nie na miejscu. Presja na rozmowie kwalifikacyjnej jest niewyobrażalna. Niektóre pytania były totalnie odbiegające od stanowiska na które aplikowałem. Docinki i dziwne historie to też prawda, nie mam pojęcia w jakim filmie Pan Pawluk żyje. Zaobserwowałem bardzo dziwną atmosferę w miejscu pracy - Pani w biurze bez żadnych emocji na twarzy, a jeden z jego pracowników odpowiadał zdawkowo na zadawane mu pytania przez Pana Pawluka. Nie polecam.

@Acharis

Dzień dobry. Panie Acharis minęło już klika miesięcy a Pan mnie nie zwyzywał na swoim poziomie w internecie smutno się zrobiło. Zawsze wnosi Pan wiedzę i kulturę do rozmowy a przekleństwa podkreślają charakter osoby. Pana pomoc w poszukiwaniu klientów i pracowników jest bezcenna. Dzięki Panu jak rozmawiam to dowiaduję się że wielu osobą nawet się nie chce się czytać forum a szkoda. Proszę o jakieś opinie ilość klientów jest tak duża, że moim obecnym problemem jest obsłużenie ich wszystkich a muszę wielu odmówić co jest bardzo przykre ale prawdziwe. Pozdrawiam serdecznie Krzysztof Pawluk

Jakie są warunki zatrudnienia w Zakład Usługowy Pawluk Krzysztof Pawluk?

Krzysztof Pawluk Nowy wpis

Dzień dobry, W firmie pracuje wiele osób na wielu różnych stanowiskach pracy. Nie można jednoznacznie napisać jakie są warunki zatrudnienia. Są osoby na pracy zdalnej w domu. Są osoby z obsługi klienta, jest utrzymanie ruchu sieciowego, technicy terenowi. Osoby od kadr, osoby od ankiet i ulotek. Warunki zatrudnienia zależą od indywidualnych ustaleń z nowym pracownikiem. Pozdrawiam Krzysztof Pawluk

@Michał

Bo taka prawda jest że Pan Pawluk powinen zatrudnić kogoś od HR I nawet w tej firmie się nie pojawiać, bo jego obecność już sama psuje renomę tej firmy, myślę że ludzie nie mają takiego kija w (usunięte przez administratora) kiedy go nie ma. Nie zdziwię się jak w pewnym momencie dostanie zbiorowy pozew sądowy za (usunięte przez administratora) w miejscu pracy.

@Michał

Dzień dobry. Polecam pochodzić na rozmowy o pracę nawet w celu uodpornienia się na stres. Nie miał Pan u mnie a pamiętam doskonale Pana Taksówkarza trudnych zadań. 1. Nikt nie lekceważy kandydata do pracy ja zostawiłem Pana samego w celu skonfigurowania połączenia sieciowego w windowsie i routerze. Więc gdy nie chciałem przeszkadzać i stresować Pana to wydawało mi się, że pomogę ale stało się inaczej. Prosiłem Pana o wpisanie adresu IP do komputera i o wejście przez stronę www do routera klasy domowej marketowej. Powiedział Pan że nie jest wstanie zostawiłem Pana aby na spokojnie Pan to wykonał nie stresując się to powiedział Pan nie jest wstanie i zrezygnował. 2. Pytanie o certyfikat szczepień są jak najbardziej na miejscu ze względu na wymagania jakie stawiają przede mną duże koncerny i instytucje rządowe, które są naszymi abonentami lub zleceniodawcami. Dla nich odpowiedzialne i bezpieczne zachowanie każdego kto wchodzi na teren firmy jest bardzo ważne polecam poczytać porozmawiać na ten temat proszę wpisać w google „Workplace Health and Safety” 3. Chodzenie na przesłuchania w sprawie pracy daje doświadczenie i wiedzę, że na rozmowie o pracę czasami nawet 1/2 rozmowy polega na rozmowie o różnych sprawach około stanowiskowych. Wiele firm najwyższego poziomu (koncerny) robi wywiady środowiskowe wśród znajomych analizują życie prywatne do kilku lat wstecz. Polecam porozmawiać i poczytać. 4. Nie wiem czy staranie się o względy koleżanki z pracy na pierwszym dniu rozmowy o prace jest właściwym podejściem ale może to jakaś strategia. 5. Gdy się nie rozróżnia krótkich terminów technicznych gdy rozmawiają dwie osoby ściśle branżowo to może się wydawać ta rozmowa na bezsensowną ale zapewniam że tak nie jest. Życzę powodzenia i pozdrawiam serdecznie Krzysztof Pawluk

@Acharis

Jaka atmosfera panuje w firmie Zakład Usługowy Pawluk Krzysztof Pawluk? Są ogłoszenia na Praca.gov.pl z 10 października. Czy jest rotacja?

Wawa

Chciałem byc ich nowym klientem, dwa razy umówiona wizyta z technikami nie doszła do skutku, nawet telefonu nie było że sie nie wyrobią. Za trzecim razem technik był o 17 a spotkanie umowione było na 16,po wczesniejszych nie doszlych spotkaniach nie czekalem długo na firme PAWLUK. Byłem wręcz nachalny aby mieć w firmie pawluk interner i nie udało się. Obsluga koszmar, jestem ciekawy czy o takiej obsłudze wie szef.

@Wawa

Podłączamy z reguły klientów w miejscach gdzie nikt inny nie podłącza. Wielu mieszkańców Polski prosi o podłączenie latami Orange i nie może się doczekać światłowodu. Orange zazwyczaj podłącza abonentów uczestnicząc w projektach unijnych o które ja nie mogę wnioskować gdyż nie mam np. 300 ml zł wolnych zbędnych środków finansowych, które użyję jako wkładu własnego. A 300 mln to mało można mówić o np. 1 mld zł potrzebnych na projekt unijny. Podłączam tych których mogę i szybciej nie mogę a i tak jestem często poniżany za to. Pozdrawiam serdecznie.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Zakład Usługowy Pawluk Krzysztof Pawluk? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Sąd Pracy

@Sąd Pracy

Witam, wszystkich. Jeżeli słowa proszę dziękuję nie zapomnij, nie pomyl są chamskimi odzywkami to ja zastanawiam się gdzie jako społeczeństwo się znajdujemy? Nie było osoby w mojej firmie, która choćby raz poprosiła mnie o wstrzymanie się z chamskimi odzywkami. Bo nie ma takich odzywek. Jest to pomówienie i szkalowanie wizerunku i postaram się odnaleźć tą osobę. Czasami warto poświecić czas aby odnaleźć takiego byłego pracownika i aby przeprosił na forum za wymyślone opinie. Dlaczego osoba, która napisała, że nie pracuje u mnie kolejny raz co wynika z kontekstu wpisu poszukuje pracy? Dlaczego inni pracodawcy boją się jej zatrudnić? To pytanie warto zadać. Na portalu gowork.pl zasadniczo są tylko negatywne opinie o pracodawcach i czy to znaczy ze nie ma pozytywnych pracodawców? Czy to może coś znaczy o byłych pracownikach lub takich kandydatach, którzy nie przeszli kwalifikacji? Pozdrawiam, Krzysztof Pawluk

@Krzysztof Pawluk

Ale pan Panie Pawluk powinien dostać order za chamskie zachowanie gburactwo egocentryzm i super (usunięte przez administratora)podejście do kandydatów / pracowników , powinien pan dostać virtuti cebulari albo order zasługi (usunięte przez administratora) ludzi

Weronika

Firma która zajmuje się internetem nie potrafi aktualizować własnej strony, brak jakiejkolwiek informacji o światłowodzie ! Chciałam się podłączyć ale na szczęście są też inne firmy, ja skorzystałam z Orange i jestem bardzo zadowolona. Kilku krotnie dzwoniłam do (usunięte przez administratora)i ich odpowiedz "oddzwonimy bo musimy zapytać szefa" ?????? Sąsiedzi mieli umówioną instalacje z tej firmy, to albo pogoda zła ! albo przyjechali bez wiertarki (usunięte przez administratora) Nasłuchałam się wielu opinii , i gdyby to była jedyna firma od internetu to wolała bym łączyć się przez 3G mobilnie niż skorzystać z usług (usunięte przez administratora), NIE POLECAM !!!

Znalazłem ich ogłoszenie o pracę na serwisanta sieci. Ale po przeczytaniu opini zwłaszcza o ich zadufanym sobie szefie. Nie składam tam na pewno mojej aplikacji

tom

człowiek wszedł na stronę, bo w zg szuka internetu z dużym uploadem, a cena całkiem przystępna (stać mnie), a tu takie texty. nic o usłudze, czy działa, czy prędkości porównywalne z tymi ze strony, itd.

Zakład Usługowy Pawluk Krzysztof Pawluk właśnie rekrutuje w mieście Zielona Góra. Nie wiecie, czy poszukują pracowników także w innych lokalizacjach?

Arachis

Początek 2020 krótko przed zaskoczeniem wsparcia dla win 7 chyba dosłownie pare dni gdzie już większość komputerów pracowało na Windows 10 (zaznaczam że już wtedy większość komputerów na świecie miała win 10 i do tego win 10 był już dobre 5 lat po premierze). ja się śmiałem pod nosem że jeśli ktoś pracuje na starym oprogramowaniu to napewno nie jest firma która jak to pan Pawluk napisał "Dynamicznie rozwijająca się firma", już dla samego nie robieniu sobie siary bym zainstalował Linuxa przynajmniej nikt nie pozna co to. za wersja a tu w oczy uderzał ten wygląd Windowsa 7 przezroczyste okienka pasek startu itd.

@Arachis

No tak, ja to bym chętnie na XP posiedziała. Ale co, oceniasz ich tylko poprzez pryzmat oprogramowania? A jakieś inne aspekty?

@Ilona

Trzeba być naprawdę niekumatym by zrozumieć analogie, firma która nazywa firmą która jest liderem innowacji obsługuje Windows 7 to nie pokazuje innowacji tylko mega zacofanie. Widać że komentarz ustawiony przez firmę pana Pawluka bo nikt normalny by nie bronił tej firmy

@Ilona

Wyobraź sobie że przychodzi ktoś kumaty cwańszy nawet odemnie podłącza wejdzie do sieci lokalnej i wysyła na pamięć podręczną routera lub switcha bootlopa lub wanna cry patrząc że Windows 7 ma zabezpiecznia jak ser szwajcarski komputery by tam leżały i kwiczały , dlatego Microsoft zachęca do aktualnego oprogramowania by uniknąć takich sytuacji by poprawki systemowe łatały dziury w Windowsie. Nie czepiałbym się jakby tam nwm Debian w wersji Jessie lub MacOS bo nawet te systemy są po dobrym skonfigurowaniu bezpieczniejsze od Windowsa 7.

@Arachis

No rozumiem, ale ze stwierdzeniem, że komentarz był ustawiony to jesteś akurat w sporym błędzie. Chyba zbyt poważnie do tego podszedłeś skoro odniesienia co do XP nie ogarnąłeś. No ale oprócz oprogramowania coś jeszcze poddałbyś krytyce?

@Ilona

Tutaj klient napisał że ma problem z internetem przez GSM gdzie pan właściciel mówi że nie dostarcza usług GSM, gdzie na stronie firmowej pana Pawluka jak byk widać że świadczy takie usługi, niezależnie czy osoba weźmie internet mobilny GSM to obowiązkiem firmy jest poinformowanie że w tym okolicach może być problem z zasięgiem sieci komórkowej. I nie można tutaj się wybielać że jak pan wziął internet LTE to potem sam się pan martw. Jest takie coś jak mapa stacji BTS w sieci najczęściej są to strony darmowe a nawet jak nie to można to sprawdzić na stronie UKE i ma taka firma obowiązek poinformować że może nie występować zasięg danej sieci w tych okolicach . Jeśli ktoś nie świadczy takich usług a ma w ofertę na stronie to jest to zwykle oszustwo, które można zgłosić do UKOiK.

nie zadwolony kilent

Brak internetu, problemy z zasięgiem ... download to jakaś porażka.. odradzam.

Kzysztof Pawluk
@nie zadwolony kilent

Ja nie posiadam telefonii komórkowej GSM. Nie poradzę że korzystając z telefonu GSM Pan narzeka na zasięg mojego internetu, często w naszych terenach zasięg komórek jest bardzo zły. Proszę nie mylić dostępów do internetu wiedza jest niezbędna. Pozdrawiam. Krzysztof Pawluk

@Kzysztof Pawluk

Jeśli pan posiada usługi związane z GSM to jest pan odpowidzialny za poinformowanie potencjalnego użytkownika o problemach. Za to pan może mieć pozew za to, ponieważ jest to zatajenie informacji na szkodę użytkownika, i tu Pan nic nie może zrobić nawet usprawiedliwiać że Pana to nie obchodzi ponieważ to obowiązkiem pana firmy jest przedstawienie wszystkich problemów, Wiec Pana gadanie to gadanie 5 letniego dziecka. Niech pan zapozna się z prawami konsumenta lub podejdzie do UKOiK, bo pierdoły który Pan pisze proszą o pomstę do nieba.

Ironmike94

Firma - tragedia! Bardzo kiepska organizacja pracy, paskudna atmosfera((( Szef firmy, Krzysztof Pawluk - to niesamowity (usunięte przez administratora) Ciągle zły i zirytowany, denerwuje się drobiazgami. Wszyscy pracownicy starają się z nim komunikować jak najmniej. Nie polecam tu przychodzić nawet na rozmowę kwalifikacyjną. Szkoda czasu i nerwów...

@Ironmike94

Muszę podziękować za tą opinie, która pomoże przy wstępnej selekcji kandydatów. Jesteśmy firmą choć nie dużą to działającą w zakresie bardzo wysokich technologii. Paca jest skomplikowana i technikum informatyczne czy studia przygotowują kandydata do pracy pod względem wiedzy tylko w małym podstawowym zakresie. Często nowe osoby są zagubione i chaotycznie starają się podołać nieznanym sobie konfiguracją i technologii. Musimy dorównywać największym z branży telekomunikacyjnej i to co robią najwięksi potentaci światowi w dziedzinie telekomunikacji tak samo my robimy tylko nie na milionach urządzeń a na tysiącach, które posiadamy. Nie każdy kandydat podoła takiemu wyzwaniu.

John
@Ironmike94

z kiepską organizacją zgadzam się w 100% a odpowiedz szefa jak zwykle z (usunięte przez administratora)

Ilona

Podbijasz po to, żeby wskazać, że podobno nic się nie zmieniło? Potwierdzi ktoś jak aktualnie sytuacja tutaj wygląda?

@Krzysztof Pawluk

Pan dorównywać hahahaha a to dobre :) przecież pan nawet półmetka nie dosięga pan przy takich firmach jak NetDrive czy Orange , jak mi pan powiedział że będziecie kupować wsparcie do Windows 7 to już myślałem że padnę ze śmiechu tej głupoty której pan pisze

W którym roku to było?

John

Byłem widziałem, brak profesjonalizmu i szacunku do przyszłego pracownika. Pan Krzysztof jakiś taki dziwnie zakręcony, nie był chamski jak tam wypisujecie ale dziwny, niestosowne tłumaczenia, jakieś historie, nie wiem jaki sobie wkręcił film ale jak on ogarnia ten biznes to nie mam pojęcia. O szczegółach nie będę pisał bo się skapnie i jeszcze mi neta odłączy. O samej pracy nic nie mogę powiedzieć.

W firmie zawsze zastanawia nas sytuacja, w której po otrzymanej negatywnej opinii rozdzwaniają się telefony od przedstawicieli gowork z pytaniem czy za opłatą nie chce usunąć niektórych nieprzychylnych wpisów. Idealny biznes coś w rodzaju haraczu płać albo będziesz obsmarowany nie ważne przez kogo.

Karol232

Zleciłem im blachy temat do realizacji. Oczywiście firma nie wywiązała się z zamówienia. Negatyw za fatalną jakość obsługi klienta. Nawet telefonu nie odbierają już ode mnie.

Lea_
@Karol232

Blachy? Firmie telekomunikacyjnej? Trudno się dziwić, że się nie wywiązali :)

kostek

Internet oopopcja za 50 zł mieesesiecznie przesyłanie 1mb na sekundę a powinno być 6 krótko mówiąc Internet do (usunięte przez administratora)

Neon_Genesis

Byłem wczoraj w tej firmie na rozmowie kwalifkacyjnej , pan Pawluk nie przeczytał nawet orzeczenia o niepełnosprawności gdzie pisze że mam ograniczone możliwości manualne i dał karton na dokumentacje do składania potem podsumował że to inni robią w 30 sekund , potem jak już doprowadził do momentu zestresowania i zgnojenia kandydata, dał drugie zadanie który chciał już na pożeganinie i wielkim stresie oficjalnie zadanie nie zostało wykonane, którym skwintował że nie potrafie mimo że jego firma to chlew a jego komputery na Windows 7 które wsparcie techniczne kończy się i na tym tworzą zabezpieczenia sieciowe , pana pawluka powinna się przyjżeć UKOIK i PUP Nie polecam pracodawcy , omijajcie z daleka tą firmę jako usługodawcę i pracodawcę PS bardziej kwestionuje wiedzę informatyczną pana pawluka niż moją bo moja napewno jest na wyższym poziomie niż pana Pawluka

@Neon_Genesis

Dzień dobry, Zgodnie z nowymi przepisami RODO nie powinienem znać w szczegółów orzeczenia o niepełnosprawność są to dane wrażliwe, a decyduje o wszystkim lekarz medycyny pracy. Kandydat opowiedział o swoich ograniczeniach w pracy co mi wystarczy. Kandydat pomylił kolejność zadań testowych - były tylko dwa. Jeżeli kandydat opowiada, że budował sieci komputerowe przy pomocy sprzętu CISCO opowiada o nich bardzo dużo, o wielkich wdrożeniach ok bardzo się ucieszyłem. Przeszedłem do szczegółów i poprosiłem aby pokazał cokolwiek na routerze CISCO serii 1800 czyli takim bardzo podstawowym urządzeniu. I nie umiał wpisać nawet najprostszych komend, to co ja mam sądzić o jego opowiadaniach o wielkich wdrożeniach? Wszystkie Windowsy 7 są całkiem przyzwoitymi systemami na dzień dzisiejszy a zostanie wykupione wsparcie na najbliższy rok odpłatnie. Karton archiwizacyjny do złożenia kandydat jako mały test czy jest wstanie poradzić sobie z prostą instrukcją i kartonikiem. Mało kto nie umie złożyć kartonu nawet dałem gotowy wzór obok. Nie poradził sobie. Do tego groził mi, że lepiej nic nie będzie nic mówił bo gdy powie to będzie tu rozróba. Takie słowa na pierwszej rozmowie? Jeżeli dziennie zgłasza się około 2 – 3 kandydatów przez miesiąc a ja mam dwa miejsca pracy to ilu mogę zaakceptować? Pozdrawiam, Krzysztof Pawluk

@Krzysztof Pawluk

Panie Pawluk jest pan wyjątkowo bezszczelnym (usunięte przez administratora) ,niech pan nie grozi że panu groziłem bo teraz pan wymyśla i to po całej linii teraz pan wymyślił, druga sprawa to pana (usunięte przez administratora) obowiązkiem jest sprawdzić orzeczenie przecież to pan przyjmuje do pracy nie ja i nic do tego nie ma RODO bo idąc na rozmowę człowiek zgadza się na przetwarzenie danych, inna sprawa przy panu zachowaniu jakie było podczas rozmowy kwalifkacyjnej nie jeden by się zdenerwował i nie użyłem grób karalnych wiec nie wiem skąd pan to wymyślił bo wyobraźnie pan ma nieziemską, druga nie może pan stwierdzić po jeden rozmowie czy ktoś umie czy nie ponieważ każda osoba ma inny próg stresu Wiec cała pana linia obrony nie ma żadnego popracia

@Krzysztof Pawluk

Proszę bardzo może pan to zgłosić na policję i tak nie ma pan żadnych podstaw bo w żadnym słowie nie było nawet cna groźby, po prostu pan nie ma jak się bronić taka jest prawda, panie rozszerzone wsparcie techniczne to ma każdy komputer z Windows 7 i nie trzeba go wykupywać, tu chodzi o podstawowe sparcie dostarczanie łatek technicznych do systemu które nie da się kupić,płaci pan z rozszerzenie czasowe podstawowego wsparcia w przypadku utraty w wsparcia że będzie jeszcze przez pare miesięcy dostawał łatki ale i tak zmuszą pana przesiadkę na Windows 10 tylko chcą przygotować do przejścia i to nie oznacza że można kupić wsparcie, wsparcia podstawowego nie da się kupić w praktyce nie jest to realne jakby tak było co 2 osoba w tym kraju kupowała by przedłużenie wsparcia technicznego podstawowego , to jest proszę pana myślenie logiczne czemu Microsoft miałby przedłużać wsparcie techniczne za pieniądze jakby mógł sprzedawać gotowy nowy produkt za większe pieniądze . inna sprawa to tak że nie groziłem w żadnej rozmowie powiedziałem że cytuje : ,, lepiej jakbym się wstrzymać bo powiedziałbym o jedno słowo za daleko ” i nie jest to forma groźby tylko powiedzenia co dana osoba myśli, to jest wpowiedzienie się w danej sprawie . Inna sprawa że są inne osoby które tak ja zostały potraktowane jak ja i nie może pan się wybielać nawet jeden komentarz jest pod spodem proszę przeczytać . Jeszcze inna sprawa jak pan śmie kwestionować moją wiedzę na temat cisco jak pan wprowadzi kogoś w takie zakłopotanie to nie jeden by dostał stres , a powiedzenie ,,nic pan nie umie ” to jest zaniżane samooceny czyli jedna z form mobingu psychicznego. Tak jak powiedziałem pana obowiązkiem sprawdzić orzeczenie szczególnie jak ktoś panu daje do ręki czyli udostępnia do wglądu , inna sprawa jakby miał trzymać się RODO to nawet nie mógłbym panu wysłać CV bo jest moje imię i nazwisko dane kontaktowe które też narusza ustawę RODO i w praktyce to pan wtedy powinen poprosić o wysłanie CV a nie umieszczać wiadomość na OLX wysyłając panu CV już zgadza się na przetwarzanie danych osobowych czyli też na wgląd do orzeczenia niepełnosprawności.

Były (całe szczęście)pracownik

Atmosfera w firmie jest nie do wytrzymania. Sama praca bardzo fajna, terminowe świadczenia i tak dalej, ale właściciel wprowadza paskudną atmosferę.

tez były niedoszły
@Były (całe szczęście)pracownik

priv na mail ?

tez były niedoszły
@Były (całe szczęście)pracownik

priv na mail?

Dar

Najgorszy usługodawca z jakim miałam do czynienia radzę omijać z daleka jest wiele innych lepszych dostawców internetu . Chamski i niekulturalny dla klientów. Porażka

Szymon Szatan

Tv Pawluk i internet to jedna wielka lipa !!! Jak nie masz innego operatora TV kablowej i tylko na tym terenie będzie tylko Tv Pawluk , tom pod żadnym pozorem nie zawierające umowy , w biurze informacyjne Ciebie poinformują że wszystko jest ok. Tylko podpisz umowę z tv satelitarną.

Mrugalski

(usunięte przez administratora)Sprzedają coś czego nie mają czyli INTERNET ! PORAŻKA ! NIE POLECAM ! NIE POZDRAWIAM! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zniknąć

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Usługowy Pawluk Krzysztof Pawluk - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Zakład Usługowy Pawluk Krzysztof Pawluk?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Usługowy Pawluk Krzysztof Pawluk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Usługowy Pawluk Krzysztof Pawluk?

Zakład Usługowy Pawluk Krzysztof Pawluk
1.4/5 Na podstawie 29 ocen.
  • Przylep – Solidarności 6A lok. 211
    66-015 Zielona Góra