Opinie o Sanepid w Zielona Góra

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Sanepid. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Sanepid o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sanepid w Zielona Góra

Lidka Nowy wpis

Po ostatnich podwyżkach i przypisaniu sanepidu do nowego zaszeregowania w służbie zdrowia to pensje niektórych pracowników, nie tylko bezpośrednio laboratoryjnych, ale również bardziej biurowych są już naprawdę bardzo dobre, często wyższe niż lekarzy w trakcie specjalizacji. Do tego dochodzi stażowe, które bardzo zwiększa pensję i inne dodatki, premie i 13, do tego praca 7godzin 35 minut. Moja znajomo na kierowniczym stanowisku w korpo w Poznaniu zarabia wcale nie więcej niż wielu pracowników w sanepidach (przynajmniej wojewódzkich). A i poziom stresu nieporównanie większy. Także w porównaniu do tragedii finansowej sprzed pandemii nie ma porównania.

Małgorzata Nowy wpis
@Lidka

Czyli w sumie przez pandemię polepszyły wam się zarobki? A jakie trzeba mieć wykształcenie żeby móc aplikować do laboratorium? I jaka jest forma zatrudnienia? Umowa o pracę czy jakas inna?

Lidka Nowy wpis
@Małgorzata

To efekt zmian organizacyjnych i podpięcia pod zawody medyczne. Chociaż za bardzo nie wiem jak to do końca działa w administracji, której jest bardzo dużo. Pensje w okolicach 9 tysięcy brutto nie są niczym dziwnym teraz i to bez premii. Mam na myśli starszych specjalistów z doświadczeniem 15+, wykształceniem wyższym specjalistycznym i dodatkowymi specjalizacjami. Trzeba mieć wykształcenie z analityki medycznej może chemii/ biologii aby pracować w laboratorium. Inne to politechniczne z ochrony środowiska/ / biotechnologii.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Sanepid?

Js

Jak najbardziej ????

Hh

Nie polecam, to tylko dla rasy Panów. Tam pracują tylko żony prezesów, dyrektorow i generałów.

Gosia Nowy wpis
@Hh

Nie prawda. Ja przyjęłam się z biura zatrudnienia i wiele moich koleżanek z sanepidu wpierw pracowało na stażu i wszyscy zostaja później na stałe. Proszę napisać które dokładnie Panie to żony generałów i dyrektorów? Nikogo takiego nie znam

Zuzanna

Nie widzę, aby obecnie były prowadzone rekrutacje, ale może ktoś z was będzie wiedział czy są jakieś nabory. Proszę pomóżcie innym użytkownikom. Wiecie może jak wygląda rekrutacja? Czy ewentualnie można liczyć na dodatkowe benefity od Sanepidu? @Nick, napiszesz coś więcej na temat firmy?

@Zuzanna

Żadnych benefitów, pieniądze nędze i tragiczna atmosfera.

@Zuzanna

Najpierw trzeba popracować a dopiero potem pytać o benefity ????

kandydat do pracy

SANEPID Zielona Góra to (usunięte przez administratora), nawet przy zatrudnianiu , rekrutacji nowych pracowników. Ta instytucja żyje jeszcze w głębokiej komunie. Straciłem dwa dni na zatrudnianie mnie na stanowisko Konserwator . W pierwszy dzień oczywiście rozmowa kwalifikacyjna wszystko ładnie pięknie , uśmiechy i w ogóle przepięknie. W ten sam dzień dostałem telefon że mnie wybrano do pracy i że mam przyjść na drugi dzień z wszystkimi dokumentami do kadrowej żeby zrobić ksero świadectw pracy i szkoły oraz uprawnień. Kazano mi jeszcze przyjść na trzeci dzień rano po skierowanie na badania...ale z samego rana dostałem telefon z Sanepidu od kadrowej który mnie zaskoczył i mocno (usunięte przez administratora). Powiedziano mi że jednak nie chcą zemną nawiązać współpracy bo tak zdecydował dyrektor sanepidu . Coś zaczęła mnie ściemniać kadrowa o świadectwach pracy i szkoły że niezgodne a sama dzień wcześniej je kserowała i widziała czy zgodne czy nie już mnie zatrudnili , już kazali przyjść 15 kwietnia 2021 do pracy , już mi zadania rozdzielali że będę remont pomieszczenia jakiegoś robił...Pewnie dyrektor Sanepidu zatrudnił w ostatniej chwili kogoś znajomego lub kogoś z rodzinki tak jest w takich instytucjach gdzie jeszcze głęboka komuna jest w dyrekcji , zarządzie . Odradzam naprawdę tam startować do pracy. Pierwszy raz z takim czymś się spotkałem w moim zawodowym życiu. (usunięte przez administratora)

@kandydat do pracy

SANEPID Zielona Góra (usunięte przez administratora)ludzi nawet przy zatrudnianiu i rekrutacji...

Dorota
@kandydat do pracy

Coś krecisz, przecież oferta jest dalej dostępna. Miałeś nie kompletne dokumenty i pisanie nie prawdy w cv skutkuje odrzuceniem. Dalej szukają i to żadna komuna. Na rozmowie mów prawdę, dokumenty z świadectwami pracy i wypełnionym kwestionariuszem sprawdzaja również pracownicy obrony.

@Dorota

Pani Dorotko widać że jesteś podłożonym pracownikiem tej instytucji...(usunięte przez administratora)i zachwalanie swojego pracodawcy nic ci nie da ... może dostaniesz 50 zł. więcej w kopercie. Więc nie wypowiadaj się, bo ja jeszcze do dzisiejszego dnia byłem już zatrudniony w Sanepid Zielona Góra. (usunięte przez administratora)

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Sanepid spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Zielona Góra
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Opiekun Osób Starszych / Opiekunka Osób Starszych
Zielona Góra
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Zielona Góra
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
Monika Z.

Witam czy może ktoś napisać jakie są dodatki socjalne w sanepidzie? Czy oprócz małej pensji są premie lub np. wczasy pod gruszą? Jest to jednostka budżetowa i trochę się dziwie. Czy w księgowości i kadrach jest dobra atmosfera? dziękuje za odpowiedz.

fff
@Monika Z.

Żadnych dodatków. Może jakieś grosze na wczasy pod gruszą rzucą. Chyba najbiedniejsza jednostka budżetowa w ZG. Atmosfera w całym PSSE zła.

gosia
@fff

bosz tylko nie Sanepid ..... nie dosc , ze pensja mala to atmosfera i (usunięte przez administratora) niewiarygodnie zła!

Czy sanepid nie potrzebuje rak do pracy?

Ajaks
@Michał

O ile się orientuję to tam etaty redukują ;} Podobnie jak zakres badań..

Czy zdarzają się nadgodziny w Sanepid?

Kaja

Tak rzadko, ale mogą się zdarzyć. Można je potem tylko wybrać, nie są dodatkowo platne

Mariusz

To prawda ze firma nie zapewnia środków bezpieczeństwa ?

Czy firma Sanepid w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

gośc

PSSE w Zielonej Górze nic nie robi w zakresie warunków higieniczno-sanitarnych w czasie koronowirusa,dlatego też zakażenia non-stop rosną w Zielonej Górze,w mieście jest brud, w sklepach jest brud,brak nadzoru higienicznego,brak dezynfekcji,przez co rosną zakażenia koronowirusem,tragedia,zaś w PSSE panuje straszna atmoswera,zajmują się tylko intrygami i plotkami,a nie wykonują swoich ustawowych zadań.

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Sanepid? Podziel się swoją opinią. Może okazać się bardzo pomocna!

Najniższa krajowa ;)

Zaczyna się tutaj robić coraz ciekawiej. Sanepid w ZG = cyrk na kółkach ;) Byli pracownicy spokojnie wygrali by procesy przeciwko pracodawcy. Ale szkoda bić się z...

D.

W Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej jest duża rotacja pracowników. Nie ma warunków do pracy, absurd goni absurd. Strasznie toksyczne i plotkarskie środowisko, kochające intrygi.

bez nazwy

Praca w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej jest jednym wielkim absurdem :D Unikać!

XYZ

Zdecydowanie nie polecam pracy w Sanepidzie w Zielonej Górze.

Zostaw merytoryczną opinię o Sanepid - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Sanepid?

Zobacz opinie na temat firmy Sanepid tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sanepid?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042