Opinie o E.LECLERC Rzeszówdis w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy E.LECLERC Rzeszówdis. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie E.LECLERC Rzeszówdis o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E.LECLERC Rzeszówdis w Rzeszów

Matt

Witam. Mam pytanie czy warto aplikować do sklepu E.Leclerc na stanowisko pracownika sklepu internetowego? Ma ktoś jakieś doświadczenia związane z tym stanowiskiem i mógłby się nimi podzielić?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w E.LECLERC Rzeszówdis?

Okres próbny wiadomo na start potem na 1 a po roku na stałe jak pamiętam licz się z tym że sam masz latać tu i tam się martwić o umowę tak ja miałem a lepiej nie idź tam do pracy będziesz żałować ale twoja decyzja trzymaj się mam nadzieję że pomoglem

Pracownik na szczęście już nie

Pracowałem w tym (usunięte przez administratora) prawie 1,5 roku jak to jest że kierownictwo mówi na rozmowie kwalifikacyjnej że jest szacunek itd dla nowego pracownika a w rzeczywistości jest inaczej.Nowy pracownik jest wtedy fajny jak sanepid robi kontrolę i wszyscy chodzą jakby mieli szpilki w (usunięte przez administratora) Robisz za dwóch.Jak dla mnie lepiej mi się pracowało w TESCO niż w tym czymś z tymi debilam Lecrec Rzeszów to (usunięte przez administratora) smierdzace (usunięte przez administratora) jak i pracownicy chodzi mi chłopów czyli meneli i kierownictwa jeszcze nigdy takich nie ogarniętych kierowników nie spotkałem a ten kurdubel prezes nie ma pojęcia o prowadzeniu hipermarketu.

To ja twoja mamba

Opinie kieruję do byłego pracownika leclerc od napojów wielka stopa tęsknię za nim wiadomo o kogo chodzi co miał duże buty jak to była ciota muzę plokoto nopisoć tak ze mówił biedak ciężko mówić w Rzeszowie po polsku jak szedł to płytki się ruszały cud nie 21 wiek ciekawie co robi teraz chyba ślimaki ugniata na jezdni biedny mógłbym mu pomóc ale bo co da radę szybko chodzi.

Magazynier

Szkoda gadac na temat rekrutacji

Nie mam pytan

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Rzeszów
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy FRAC Rzeszów -pracownik stoiska mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Pełnomocnik ds. Inwestycji - branża OZE
Green Capital S.A.
Niech każdy wie kto

Jeszcze jedna kwestie dodam tak ochrona w tym leclercu to chyba jakaś wioska jakie fajne klocki Lego chodzą i pilnują a najlepszy jest misiek ksywka jusia z ochrony czemu ich więcej nie ma przynajmniej ubaw by był ochrona w tym leclercu to jest PO TUSK NIMI RZĄDZI UCIEKAĆ WSZYSCY

Niech każdy wie kto

Pracowałem tam w tym czymś bo to do zakładu pracy nie należy to nie jest zakład pracy dla normalnych ludzi tylko (usunięte przez administratora) zatrudniają nowego pracownika to mają ubawa jaka sierota przyszła znam z własnego doświadczenia dziwię się że inspekcja pracy z tym nic nie robi nie masz szacunku z strony pracowników i przełożonych.Praca w tym czymś to był mój największy błąd w moim życiu nie radzę nikomu tam pracować będziecie żałować ale dla odważnych świat należy wspomnicie moje słowa.Sam byłem świadkiem jak kierownik do nowego pracownika powiedział że ty tylko do tego się nadajesz a chodziło o wyrzucanie kartonów i foli z magazynów no i powiedzie mi czy to nie (usunięte przez administratora) leclerc rzeszów banda (usunięte przez administratora)prawda boli.

ams

A JA WAM RADZE ZWRACAC UWAGĘ NA KASJERKI --CIĄG DALSZY BĘDZIE PO DOCHODZENIU

AMS
@ams

CIĄG DALSZY JEST TAKI ŻE NAGLE ZNIKŁA KAMERA Z TEJ KASY KTÓRA MIAŁA BYC DOWODEM ZE DAŁAM 200ZŁ TO BYŁA ODP. Z POLICJI NASZEJ A ODCISKI PALCÓW ICH NIE INTERESUJĄ I ŻE MOGĘ WNOSIC SAMA DO SĄDU A ZA UDOSTĘPNIONE MI DOWODY MUSZĘ POLICJI ZAPŁACIC CO JEST ZROZUMIAŁE ŻE PRZEROSŁOBY KOSZTY ---WYROBIŁAM SOBIE ZDANIE O LECLERCU I O POLICJI OSIEDLOWEJ O KTÓREJ JUŻ WCZESNIEJ SŁYSZAŁAM I DZIELĘ SIĘ TYM ZE ZNAJOMYMI TJ. NAJLEPSZA REKLAMA DLA ;LECLERC ' A ZNAJOMI KTÓRZY CZASEM PO COS MAŁEGO WPADAJĄ WIEDZĄ KTÓRĄ KASJERKE I KASE MAJĄ OMIJAC --NIGDY NIC TAKIEGO NIE SPOTKAŁO MNIE W ŻADNYM MARCECIE ANI SKLEPIE --KASJERKI W INNYCH SKLEPACH DO MOMENTU WYDANIA RESZTY TRZYMAJĄ WZIĘTY BANKNOT W DRUGIEJ RĘCE TJ. KARYGOTNE ŻEBY TAK OSZUKIWAC

Kasjerka

Okropna atmosfera, nie polecam z całego serca, ludzie z punktu klienta wyżywają się na kasjerkach za to że sami nic w życiu nie osiągnęli i muszą tam pracować. Brak im kultury szacunku do innych nawet ciężko wydusić im z siebie dzień dobry, nie ma dnia bez krytyki potrafią zmieszać Cię z błotem za nic, nawet jeśli nic złego nie zrobisz to i tak będą na na Cb krzyczeć bo tylko to chyba potrafią, okropni ludzie, wpisują naganne nawet za to że nie schowasz paragonów do kasetki tylko masz je obok kasy i o inne błahe tzeczy

Tubyłemiszybkospier....?

Jedna rzecz mnie dziwi że jeszcze tego sklepu nie zlikwidowano pracowałem tam i to był błąd który się podjąłem większego bałaganu i zero szacunku dla pracownika nawet nowego zatrudnionego.Na magazynie chodzi blondi james bond i szkoli o myciu o stanowisku pracy a ciekawe czy zęby też myje pumeksem a najlepsze jest kierownictwo i prezes zero wiedzy o prowadzeniu hipermarketu.Jak szanujecie swoje zdrowie to nie zadrudniajcie się tam szkoda nerwów i zdrowia to nie jest zakład pracy tylko GUŁAG masz w tym sapi.... a nic tego nie masz tylko kpina ciebie.Ja to zgłaszałem inspekcji Pracy.Leclerc????????????????????????????????????hahahaha

Mariusz

Są nowe oferty pracy na sklepie w dziale rtv/agd. Ma ktoś jakieś opinie? Warto się ubiegać?

@Mariusz

Nie idź tam do pracy

Klient

Dziś byle w sklepie i od godziny 14.20 do godziny 15.20 pseudo kierownik ochrony trzymal mnie przy kasie a miałem zasłonięte usta i nos ten sklep to jest jakas porażka a dyrektor (usunięte przez administratora)

Czy ciężkie macie dostawy?

Ludzie, jakie zarobki w leclercu w Rzeszowie - są oferty na działy pracowników hali na sklepie. Ktoś pracował i czy netto jest +3 tys czy jednak jakieś grosze?

Nie mnie dla nikogo

Pracowałem tam 1,5 roku zmarnowalem tylko czas i zdrowie na tym czymś bo normalny zakład pracy nie jest tylko (usunięte przez administratora) zero tolerancji i szacunku dla nowego pracownika jak i ze strony (usunięte przez administratora) pracowników jak tych (usunięte przez administratora) kierownictwa stosują mobbing a jak będziesz się bronił to dyscypilnarnie ciebie zwolna nie polecam pracy nikomu.

Byłypracownik

Pracowałem 1,5 lat w tym czymś bo to zakład pracy się nie nazywa tylko (usunięte przez administratora) zero tolerancji dla nowych pracowników nawet też nie ma szacunku jak i od kierownictwa a szczególnie od pracowników a pracownicy wyglądają jak banda s....ów.A najlepiej jest to że trują ludzi mięso mielone jest mieszane z karmą dla psa (usunięte przez administratora)Wczesiej pracowałem w TESCO i było dużo lepiej niż u tych (usunięte przez administratora)

UWAGA NA OLEJ RZEPAKOWY KUJAWSKI z pierwszego tłoczenia, producent kruszwica. DATA WAŻNOŚCI 05-05-2021R, 23:08 K : po smażeniu zapiekanek na patelni o godz.20 syn zwymiotował wszystko o godzinie 2215. Były zawroty głowy. Podobnie było z ojcem, poprzedniego dnia, który zjadł łyżeczkę smażonej bułeczki. Po 2 godzinach zwymiotował. Zawroty głowy też były. Po zwymiotowaniu wszystkie dolegliwości znikły.. Stały klient można sprawdzić ten zakup na podstawie mojej karty 9989000372113 Proszę powiadomić klientów którzy kupili ten olej o możliwej negatywnej reakcji organizmu. Pozdrawiam Andrzej Rylski

ZT Kruszwica SA
@Andrzej

Dzień dobry, w imieniu producenta oleju proszę o kontakt w celu wyjaśnienia zgłoszenia: rafal.niczypor@bunge,com

@ZT Kruszwica SA

Dzień dobry. Zgodnie z prośbą zgłaszam się do współpracy w celu znalezienia przyczyny trujących właściwości oleju. Żona zauważyła, że kolor oleju jest trochę ciemniejszy . Moje dane: Andrzej Rylski ul. Struga 4 35-328 Rzeszów Tel. 503042289 Pozdrawiam Andrzej Rylski

@Andrzej

Przedstawiciel Kruszwicy odebrał "zatruty" olej do badań 20.11.2020r. w zamian pozostawił sympatyczną rekompensatę - DZIĘKUJĘ. CZEKAM NA WYNIKI BADAŃ

Przeciwlotniczy
@Andrzej

Panie, uczysz na Politechnice?Dane udostępniać publicznie?Numer karty? Dziękuję!Mamy skradzioną tożsamość.Jak widać społeczeństwo jest bezmyślne.

Przeciwlotniczy
@Andrzej

Przemysław Rylski to syn?Niech Pan swoje dane skasuje bo nie każdy jest uczciwy jak ja.

Arvena

Na stronie Leclerc Rzeszów są oferty pracy. Pracownik hali. Warto składać CV, czy raczej darować sobie? Pracowałam w Leclercu ale kilka lat temu, na zastępstwo. Dział tekstylia damskie, męskie i dziecięce. Atmosfera była wspaniała. A jak jest aktualnie na innych?

Słabo
@Arvena

Jest słabo i będzie coraz słabiej. A Leclerc w Polsce jeszcze jest?

Arvena
@Słabo

Tak, choć wydaje mi się, że jest ich mniej. Co jakiś czas pojawiają się ogłoszenia, na różne działy, ale po wysłaniu CV, zero odpowiedzi.

Magda

@kandydat a to możesz wybrać na który dział chcesz się dostać ?

Hej niedługo mam zamiar zacząć pracę w Leclercu w Rzeszowie. Wacham się jeszcze między działem kasy a wykładaniem towaru. Może ktoś doradzi co wybrać?

Nadzor jest chamski dla pracownikow na nizszych stanowiskach bo myslą ze wszystko im wolno

Zostaw merytoryczną opinię o E.LECLERC Rzeszówdis - Rzeszów

• Jak się pracuje w E.LECLERC Rzeszówdis?

Zobacz opinie na temat firmy E.LECLERC Rzeszówdis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E.LECLERC Rzeszówdis?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 0 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy E.LECLERC Rzeszówdis?

Kandydaci do pracy w E.LECLERC Rzeszówdis napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

E.LECLERC Rzeszówdis