Opinie o Selena S.A. w Wrocław

Selena SA, prekursor w profesjonalnej chemii budowlanej, powstała na początku lat dziewięćdziesiątych we Wrocławiu, jako jeden z pierwszych w Polsce dystrybutorów i producentów poliuretanowych pian montażowych i uszczelniaczy silikonowych. Na przestrzeni ponad 20 lat rozpoczęła edukację rynku w zakresie nowych technologii. Dziś oferta produktowa Seleny należy do najszerszych na rynku budowlanym. W asortymencie znajdują się również kleje, akryle, systemy ociepleń, produkty do izolacji oraz systemy i akcesoria budowlane. Portfolio marek, dedykowanych do różnych segmentów, otwierają m.in. TYTAN Professional, Matizol, Artelit, TYTAN EOS, HAUSER i dodatkowo na rynkach zagranicznych Quilosa, Polyfix, Dr Schenk. W zależności od grup produktowych udział Seleny w rynku plasuje się w okolicach 40%.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Selena S.A. w Wrocław

jk

oj na pokaz to bardzo dobra firma.....

ghxst
@jk

Wręcz idealna ;) z roku na rok coraz lepsza... Pozdrawiam z konkurencji. Podstawa taka jak w Selenie podstawa z prowizją. Czas było się pożegnać z Seleną właśnie ze względu na finanse. BYŁY pracownik.

System wynagradzania pozostawia wiele do życzenia. Plany i zadania wielokrotnie oderwane od rzeczywistosci. Jesteś tylko małym nieznaczącym trybem który ma zasuwać bez zająknięcia. Nikogo nie obchodzi jak jest na rynku i czy z dostępnymi narzędziami masz szansę zaistnieć. Koniec końców oceni Ciebie excel. Nie polecam.

ada ,
@001

A gdzie płaca w tych mniejszych firmach więcej? W Seven najniższa krajowa,a w Bosmanie jeszcze lepiej bo 34 etatu, Selena to przynajmniej znana marka,taka jak Soudal czy Denbraven, tam jeszcze można próbować, bo te garażowe marki to dopiero być albo nie być,i jakość poniżej krytyki

csi
@ada ,

Kogo interesuje jak jest w garażowych firmach? Równie dobrze można powiedzieć, że w Afryce jest lepiej niż w Europie :) Czemu jeszcze się nie przeprowadziłaś? Nikt nie wymaga kokosów tylko godnego życia. Przy obecnej sprzedaży i realizacji marży firmę stać na to żeby dać godną podstawę. Ciągła rotacja pracowników to droga donikąd. Zresztą dopóki jest wzrost to psy szczekają a karawana jedzie dalej...

u2

to prawda jest.ta firma to bańka na dmuchana marketingowo i nic więcej. nie polecam

rynkowiec

selena większości produktów pod swoją marką nie produkuje sama, a jedynie zleca produkcję różnym podwykonawcom, a potem firmuje to swoim logo, ta firma sama niewiele produkuje, to tylko głośna marketingowo marka i nic więcej, jakość produktów też raczej średnia, a ceny wysokie, ot i cały pomysł na ten niby wielki światowy biznes haha

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Selena S.A.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Przedstawiciel Handlowy.
Leszno
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
prawda

dobre, biuro w poznaniu to jeden wielki walek ale tak bylo od wiekow i mydlenie oczu.... M to dobry sciemniacz walki na gratisach ida rowne Mr. M Twoj czas nadchodzi spodziewaj sie burzy

byly prac

pracowalem w roznych firmach ale selenka to jeden wielku ukladzik z biurem w poznaniu na czele..... tam idzie wal za walkiem...a i pracuja same (usunięte przez administratora) br /> z regionu zach-pom

bolo

ta firma to nadmuchana marketingowo kula i nic wiecej zarobki nedzne bardzo . w mniejszych firmach płaca lepiej nie polecam

Goost

Kolega ze Sczecina szuka pracy w Masterplascie...tak slyszalem...

gość

Selena rekrutuje na zachodniopomorskim. A przecież nie dalej jak miesiąc temu zatrudnili tam handlowca. Sam uciekł czy stwierdzili, że za słaby?

znawca seleny
@gość

wypłate dostał i zobaczył ile tego wyszło na rękie hehe

qwerty

dlaczego znikają negatywne opinie ? jak to świadczy o firmie ?

killer
@qwerty

ten profil firmy jest sponsorowany wiec sponsor usuwa zle opinie

FUJ

Rozwarstwienie płacowe jak w najgorszych republikach bananowych

ph

Pracowałam w SELENIE. Jeśli chcesz miec podstawy 1100zl (po okresie prb bo przez 3mce dadza ze 2000zl na reke na zachete-bez premiii!!!!!), nie miec zycia prywatnego bo nie bedzie na niego ani czasu ani siły, telefony i maile o każdej porze dnia i nocy, wyjazdy, szkolenia, spotkania z klientami i targi w weekendy i wieczorami w tyg, gps w kom,tablecie i samochodzie, prace od 8 do 18 + 3 godz w domu przy komp, plany w zimie 300tys w sezonie 700tys, wysluchiwac obelg i obraźliwych epitetów …..POLECAM!!!!!

@ph

Słodka i zachęcająca opinia do pracy w tej firmie :)

były
@ph

ehh to widzę że selena przeszła już nawet samą siebie w warunkach zatrudnienia i pracy, obsuwają się w dół w postępie chyba geometrycznym hehe

niepewny

warto dodać że z jednego wojewodztwa na rozmowie zrobiły sie dwa :)

seba

Ej ja byłem też dziś z rana na ul Bydgoskiej w Chełmży. Wahałem się trochę po tych wpisach, ale rozmowa całkiem całkiem okej, z p.Bogdanem. teraz czekam na info zwortne.

@seba

też byłem dzisiaj rano. rozmowa ok ale tematu kasy ulegali jak ognia. powiedziałem że chce podstawe 2300 to pokrecił głowa i powiedział ze jest to do osiagniecia. GPs non stop dziala i kasuja za prywatna jazdę. poza sezonem trzeba wyrabiać 300-400 tysi a w sezonie na KUJ-POM nawet 900 tysia. Bonus tylko i wylącznie za zapłacone faktury. min prog do bonusa to 80% targetu.

@seba

ile zawołałeś podstawy ??

znajacy temat
@niepewny

to o premii w tym regionie raczej zapomnij bo tam selena jest mało znana i biednie sie sprzedaje, mocna selena to dolny slask i wawa

seba
@znajacy temat

a to trochę nie zależy tez od grupy produktowej?

znawca tematu

selena to typowe polskie korpo bez zasad i z układami na kazdym poziomie omijajcie z daleka bo szkoda nerwów a kasy i tak tam nie zarobicie nawet jesli jestescie swietnymi handlowcami, kasa jest tylko dla swoich z ukladow bez wzgledu na ich wyniki

MJ
@znawca tematu

Selena to bardzo dobra firma

knauf man

To piekne standardy reprezentuje szanowna Selena; Dobrze źe tam nie poszedłem. Jak rekrutacje przeprowadzają w Macdonaldach to może premie wypłacają cheesburgerami ? Hehe Kolego wystawiony do wiatru myślę , że cała twoja sytuacja nadaje się co najmniej do zgłoszenia do PIPu. Szczerze współczuję i życzę powodzenia. niezainteresowany pracą w selenie...

prawnik

ja bym gościa i firmę, którą on reprezentuje pozwał do Sądu o utracone możliwości pracy i zarobków (na to są odpowiednie artykuły w KC), pozbieraj dokumentacje i wystąp o bilingi, a potem wyceń swoje straty i wyslij im wezwanie do zapłaty pod grożbą sprawy cywilnej w sądzie, poza tym warto o tym zawiadomić Inspekcję Pracy to się pajace z Seleny przestaną bawić cudzym kosztem!!!

niepewny

w Tym tygodniu mam rozmowę na PH na Kuj-Pom. rozmowa w Chełmży. po tym co tutaj czytam to już nie wiem czy warto tam jechać

halohalo

Ktoś się przestraszył i usunął wpis gościa wystawionego do wiatru przez ZB. Już poszło w eter.

marakesz

widze, ze nieciekawe to co spotkalo tego wystawionego do waitru, tez bym sie zdenerwowal. ale trzymam jeszcze za ciebie kciuki moze dostaniesz ta wymarzona prace. ja chcialem wlasnie byc handlwocem w selenie ale nie do konca wiem jak to zrobic chociaz jak to przeczytalem to wole sie doweidziec o jaki region chodzi.

ostrożny lucjan

też zadam to samo pytanie co poprzednik bo uważam że jest niezwykle istotne a pozostało bez odpowiedzi niestety. jak wygląda w firmie selene sprawa pakietu socjalnego i czy zaczynając od najniższego stanowiska realna jest droga awansu jakakolwiek? to dla mnie najbardziej istotne kwestia które zadecydują czy wyślę im cv

Zostaw merytoryczną opinię o Selena S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Selena S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Selena S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Selena S.A.?

Selena S.A.