Opinie o Selena S.A. w Wrocław

Selena SA, prekursor w profesjonalnej chemii budowlanej, powstała na początku lat dziewięćdziesiątych we Wrocławiu, jako jeden z pierwszych w Polsce dystrybutorów i producentów poliuretanowych pian montażowych i uszczelniaczy silikonowych. Na przestrzeni ponad 20 lat rozpoczęła edukację rynku w zakresie nowych technologii. Dziś oferta produktowa Seleny należy do najszerszych na rynku budowlanym. W asortymencie znajdują się również kleje, akryle, systemy ociepleń, produkty do izolacji oraz systemy i akcesoria budowlane. Portfolio marek, dedykowanych do różnych segmentów, otwierają m.in. TYTAN Professional, Matizol, Artelit, TYTAN EOS, HAUSER i dodatkowo na rynkach zagranicznych Quilosa, Polyfix, Dr Schenk. W zależności od grup produktowych udział Seleny w rynku plasuje się w okolicach 40%.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Selena S.A. w Wrocław

seleniasty

Nie wiem skąd wy bierzecie te stawki ale mam znajomych którzy tam pracują i podstawy oscylują w granicach 2,5 - 3 tys netto. Ktoś tu mówi nieprawdę.

dosyć
@seleniasty

Powiedz to ludziom z tradycji TYTAN to Cię wyśmieją :) w EOS jak już to może są takie podstawy... ale co po podstawie jak szanse na uzyskanie prowizji marne. EOS spalony w całej Polsce, klienci mają dosyć zmian i roszad personalnych. Także Twoi znajomi może pracują w tej dywizji ale to chyba od niedawna bo tam zmienili się już praktycznie wszyscy:) Ogólnie metr mułu i wodorosty... Dla tych co chcą przyjść tak jak ktoś napisał wcześniej... negocjujcie jak największą podstawę bo system prowizyjny jest CHORY i nie daje zarobić. Nie dajcie się nabrać, że pensję da się nadgonić prowizją!!

potencjalny pracownik

Kochani, mam rozmowę rekrutacyjną jutro( doradźcie na co zwrócić szczególną uwagę negocjując ewentualną umowę i czy da się zarobić chociaż 2500 zł netto nie wypruwając sobie żył.....). Proszę o radę, ponieważ mam nóż na gardle...

viper
@potencjalny pracownik

Ale gdzie dokładnie ? tradycja? EOS? Matizol? Artelit? Negocjuj jak największą podstawę bo wynagrodzenie z systemu prowizyjnego jest jak deszcz w Afryce...raz delikatnie popada by potem nie było go przez długi okres :)

byly
@potencjalny pracownik

miejcze oczy otwarte , selena to tylko marketind i ciagłe sciemnianie . handlowiec nie ma zadnych szans aby zarobic a i te reklamacje

gość

Kochani, serdecznie współczuję Wam pracy w Selenie a w szczególności tych nowych dyrektorów, którzy przyszli z K...fa. Ewakuujcie się! Ci z K...fa w niczym Wam nie pomogą tylko dołożą obowiązków i zrównają Was z ziemią. Nie warto dać się im zastraszyć i zniewolić. Powodzenia w szukaniu nowej pracy :-)

Faustyna

JUż mam tego serdecznie dosc 1900 zł netto wyplaty za miesiac maj :/// jak pracowac skoro z tylu glowy caly czas pulsuje mysle ze nie dam rady za tyle przezyc z dziecmi od 10 do 10 .........

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Selena S.A.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Przedstawiciel Handlowy.
Leszno
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Dawny pracownik

Pracowałam w Selenie 3 lata !!! o 3 za dlugo ! Moze kiedys dało sie tam zarobić, ale za moich czasów średnie zarobki to 2200netto. Za to ile sie wymaga, jakie są obowiązki, ile ma człowiek na głowie, za wyjazdy weekendowe i wieczorne szkolenia z klientami to śmieszna kwota. Dodatkowo niekompetentni przełożeni którzy swoja frustracje wyładowują na podwładnych. Od roku pracuje w innej firmie i innej branży i nareszcie jest normalnie. Jednak takie firmy istnieja!!!!! nie zarabiam kokosów ale liczą sie warunki pracy, atmosfera w firmie i podejście do pracowników. Odradzam Selene zdecydowanie!!!!!!

hgw

Tu się toczy dyskusja na temat działu handlowego. W biurze wszyscy żyją jak pączki w maśle. Także tam nie masz się czego bać

olle

Zapomniałeś dodać, że po miesiącu obowiązywania nowego systemu motywacyjnego (tak bardzo zachwalanego przez Mr W, tej, wg Nich, pozytywnej zmiany po przejęciu sterów w EOS) zostały zmienione warunki - praktycznie niemożliwe w chwili obecnej do osiągnięcia...

rrr

ile można zarobić na stażu w selenie?

Dobrze

Hehe z EOSA szydza juz klienci w calej Polsce ;]

Mr W

No i się dzieje dalej :) nowa mietła ( czytaj mietła nie miotła ) z K....fa zamiata dalej, zamietła KF dyrektora na polske południową ciekawe kogo zamiemiecie następnego ale jak to mówi nowy dyrektor WK "ja mam kim obsadzić stanowiska" wiec wieść niesie że wymieni cały zespół w EOS , handlowcom podokładali terenu, wielkie spadki sprzedaży plany sprzedażowe na poziomie 35% POLSKA - tak źle jeszcze nie było.... czas ewakuować się z tonącego statku

yyyy

A czy Ty jesteś już SPRZEDAWCĄ NR 1 w Selenie ?:D warto.. naprawdę warto...hahah

Muza

zero innowacyjnych produktow przez ostatnie pare lat pomimo parudziesieciu statuetek top builder, kupujecie to?

scorpion
@Muza

top buildery to akurat kupują sobie sami :) nie jest to zbyt obiektywna nagroda:)

bax

Na posprzątane jest już za późno.... I to wiele za późno, fakt nie od razu Rzym zbudowano.... Ale czasu się nie cofnie i tego jak się w Eos działo i dzieje bo i teraz też nie jest za dobrze a świadczyć o tym może nawet sam fakt iż sam nowy dyrektor działu Eos Selena pisze na tutejszym forum próbując coś naprawić..... CZYLI OZNQCZA TO TYLKO JEDNO JEST JUZ STRASZNIE ŹLE

Mr Z

Jeden wielki chaos. Ciekawe czy koledzy z firmy K...f poradzą sobie z tym sprzątaniem? Aby nie posprzątali tak jak w poprzedniej firmie, której już nigdzie nie widać ;) . Myślę że nie wiedzą w co wdepnęli. ZB spalił ziemię. Pozostały tylko zgliszcza - zespół się rozpadł :( . Pozostanie zbudowanie wszystkiego od nowa.

Falky

co za żenująca firemka, czytałem opinie przed zatrudnieniem się, niestety nie wierzyłem .W firmie obowiązuje podstawa 2200 brutto i zero perspektyw na wykonanie 70% planu(prowizja) w tym miesiącu. ŻAL.

ehh

ehh, no szkoda. Wiem, że na pewno część pracowników po cichu chce się dogadać i odejść. Potencjalni pracodawcy wiedzą że łatwiej jest pozyskać pracownika SELENY niż kiedyś, chętniej rozmawiają z innymi firmami. Myślę, że to jest czas żeby przeprowadzić ankietę wewnętrzną. Piszę to celowo i świadomie. Robimy różne mapy rynku, może czas na mapę zadowolenia lub lojalności w firmie. Może anonimowa ankieta krzyżowa, może... Nowi pracownicy nie zawsze są tacy super. Wraz z gorszymi warunkami zatrudnienia spadnie również jakość kandydatów, a co za tym idzie jakość pracy. Zastanawia się ktoś nad tym myśli. No i ten konkurs. Ten samochód jest dla klientów nie dla nas, mówi się że chyba wszyscy woleliby kasę, może nie 1/1 w stosunku do kosztów wynajmu, ale pieniądze byłyby lepsze. Morale jest gorsze, a najgorsze jest u PH, zwłaszcza w tym miesiącu kiedy grozi im sama podstawa plus może premia za zadania. Może warto zastanowić się również nad strukturą organizacyjną sił sprzedaży, może czas na zmiany? Pozdrawiam. Aha, ja osobiście chciałbym pracować dalej, ale jeżeli nic się nie zmieni to również odejdę.

Grześ

w tej firmie nie masz pewności żadnej ze będziesz pracować mogą cię zwolnic z dnia na dzień tak jak to miało miejsce np z dyrektorem ZB najpierw pojechali na narty do Włoch z klientami a w poniedziałek go zwolnili hahah ale za to zgarnął 240 tyś odprawy za pół roku, wieść niesie że wypłynie w konkurencji a wtedy żegnaj dział EOS w Selenie, zresztą już jest tu rozpierducha czas uciekać

porto

W tym miesiącu będzie bardzo ciężko o sprzedaż i dopięcie planu, szczególnie po dobrym pierwszym kwartale. Oczywiście nikogo to nie interesuje. Nie pomogą bezsensowne ekspresy i promocje na jeden strzał. Przez brak realizacji planu który będzie miał miejsce w tym miesiącu wróżę części osób wynagrodzenie w wysokości samej podstawy. 2000-2500 brutto to brzmi dumnie. Kolejne osoby uciekną z Seleny w tym roku.

bax

Faktem jest to że ludzie uciekli z selena a fakt jest fakt, więc o czymś to świadczy do mr W wieść niesie ze jest aż tak źle że dyrektorzy dzwonią do byłych pracowników i proszą by wrócili.....tyle że oni już nie chcą :-D więc w Selene jest już bardzo źle

ZIOMEK

Do dyspozycji 7 dyr. reg (aż) jest 7 biur i 7 asystentek, do tego chyba 9 RMS-ów a na dole 36 PH (tylko), no nie wiem czy to nie nazbyt bogato?

Zostaw merytoryczną opinię o Selena S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Selena S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Selena S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Selena S.A.?

Selena S.A.