Opinie o Stewart of Tayside w Scotland

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Stewart of Tayside. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Stewart of Tayside o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stewart of Tayside w Scotland

Loncuś

Ale mi dzis kapie z kijaszka mmmm Ruszkowski przychodź jak cie sraka jeszcze swedzi poradzimy cos na to

Ktoś
@Loncuś

Jak oceniacie zakwaterowanie, czy da się wytrzymać, czy mieszkaliście z Polakami czy obcokrajowcami?

grzes1

witaj ewa lecisz na swoj koszt nie masz zwrotu na ktorego lecisz?moze sie zgadamy to razem bedzie taniej.mam ugadany transport z lotniska.pozdrawiam ps.daj namiary to ustalimy co i jak.

Bartek011b
@grzes1

Możesz mi podać namiary na transport z lotniska na camp? Będę wdzięczny :)

driver

Gdyby ktoś potrzebował transportu z lotniska na farmę to serdecznie zapraszam, info proszę zostawić na gg 37426936 najlepiej z nr tel i terminem przyjazdu.

Bubu
@driver

☺polecam

Farmerka
@Bubu

Kto jedzienw 2017??????

grzes1

witaj Magdo,moj termin wyjazdu jest przesuniety na 1.06 ale wylatuje 29.05 lub 30.05,kiedy lecisz i z jakiego lotniska?wiem ze trzeba na farmie potwierdzic czyli wyslac kopie biletu lub zdjecie tego biletu.moze razem bedziemy leciec?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Stewart of Tayside, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
grzes1

magda daj znac to pogadamy czy już bylas na tej farmie?jak się skontaktujemy?moze przed wyjazdem się spotkamy?

jarg

Ogólnie na farmie nie jest źle, ale uważajcie na Irka, Kamile i Majkela.

grzes1

mam kolege który może przywieść z lotniska na farme.mozemy pogadaC?PODAJ NAMIARY.MYSLE ZE BEDZIE CO ZBIERC JAK MYSLISZ?

grzes1

magda bylas juz na tej farmie?tak wogole to na jakich farmach pracowalas?mozesz podac jakis kontakt do siebie to pogadamy,jeszcze do wyjazdu jest duzo czasu.ja kolo 10tego maja planuje.pozdrawiam.

Magda

Ja mam na 25 ale maj i jestem z lubelskiego no ale lecę później może spotkamy się już na miejscu

grzes1

przedzial czasowy od 25.04 do 10.05 mam się pojawić u stewarda.

grzes1

bylem u Wallaca,Thomsona w Blair.

wajzor
@grzes1

o prosze , pierwsze slysze o takich farmach. kiedy bedziesz u stewarta?

grzes1

może ktoś chciałby leciec ze mna?ja byłem na zbiorach w tym kraju.napewno da się zarobić 3lata pracowałem na farmach.

wajzor
@grzes1

gdzie byles na zbiorach w szkocji?

grzes1

dlaczego nie polecasz?ten sezon moze byc lepszy.o co tak naprawde chodzi na tej farmie?

grzes1

czy juz ktos ma odp.na farme?wiem ze juz oferuja prace na kwiecien,moj kolega dostal.czy ktos juz dostal odp?dajcie znac jak ktos sie wybiera do pracy.jest ktos z lubelskiego kto ma wyjazd na 25.04.16

picker

Byłem. Nie polecam.

grzes1

na marzec slyszalem ze zatrudniaja ale do stawiania tuneli i sadzenia,zakladania pol.

grzes1

jeżeli maja być owoce to warto jechać.trzeba czekac na odzew z ofertami.jechalbym poraz pierwszy.czy ktoś z lubelskiego ma w planach wyjazd?DAJCIE ZNAC.

grzes1

dajcie znac kto się wybiera na sezon 2016 z lubelskiego może dalo by rade razem wyjechać mam tam znajomego może odebrać z lotniska.

najlepiej teraz aplikować.

grzes1

wybieram się na sezon2016 czy ktoś będzie sie wybieral z lubelskiego?

jarg

Jak tam po sezonie?

grzesiu
@jarg

farmowa elita :))))))

Zostaw merytoryczną opinię o Stewart of Tayside - Scotland

• Jak się pracuje w Stewart of Tayside?

Zobacz opinie na temat firmy Stewart of Tayside tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Stewart of Tayside