Opinie o Stewart of Tayside w Scotland

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Stewart of Tayside. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Stewart of Tayside o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stewart of Tayside w Scotland

Daniel

Podpowiedzcie jak firma organizuje pracę za granicą?

Zapraszamy chętnych do wyjazdu w czerwcu 2018r kontakt 667 844 289 rekrutacja.stewartsoftayside@onet.pl Organizujemy transport

Zainteresowana

Szkoda, że tak rzadko piszecie na tym wątku.

Filip

Czy możecie podpowiedzieć coś o pracy?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Stewart of Tayside, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Anka Ż

Pozdrawiam wszystkich co byli w wakacje 2017 Anka z malin ;-)

Mateusz ;p
@Anka Ż

Mateusz, również ;)

Szumek

Byłem tam na wakacje. Było sporo ludzi, a mało pracy (tłumaczyli, że słaby sezon). Głownie praca na 3-4 godziny, rzadko 8. Mieszkałem w ośmioosobowej karawanie za którą płaciłem 42 funty tygodniowo. Dodatkowo insurance jakiś procent potrącany z wypłaty (im wyższa wypłata tym więcej jest potrącane). Prąd funt na tydzień. Pranie 2 funty ( musisz mieć kapsułki). Depozyt 100 funtów (oddawany przy wyjeździe, ale musisz wcześniej zapłacić opłatę administracyjną 15 funtów). Warunki kiepskie....

AnKa Z
@Szumek

Święta prawda potwierdzam

Dobresuple

Nie jest tak źle jak niektórzy piszą. Jak ktoś potrzebuje kasy, chce uczciwie zarobić a nie ma innej opcji to u stewarda się da. Ciężkość pracy zależy do czego cię przydzielą, więc to kwestia szczęścia. Pracując na malinie nie narzekali, ja pracowałem przy rozbiórce tuneli i było bardzo ok. To jest farma więc wiadomo że z pracy przychodzi się brudnym. Warunki mieszkaniowe nie są najlepsze ale jak ktoś przyjechał pracować to na prawdę się na to nie zwraca uwagi, byle by było gdzie spać. Ja osobiście poznałem świetnych ludzi, atmosfera w pracy była przyjemna, ani razu się nie zdarzyło by ktoś kogoś poniżał czy obrażał. Ludzie, nie wierzcie we wszystko co ktoś tu napisze. Ja też miałem mieszane uczucia po przeczytaniu komentarzy, ale na miejscu okazało się być inaczej. Każdy z nas jest inny i inaczej reaguje na różne warunki. Polecam wziąć malutki bagaż, przylecieć tanim lotem ( 100 zł da się) i jak się nie podoba to arrivederci.

Matylda

Jak ktoś nie ma pojęcia o pracy w gospodarstwie to teraz narzeka!! Ja to lubię i jest mi dobrze.

PickeR
@Matylda

@Matylda Praca na tej farmie nie jest podobna do pracy w gospodarstwie rolnym (jest znacznie trudniej). Generalnie, to odradzam podejmowanie tam pracy. Może pewnego dnia zbiorę myśli i zamieszczę bardziej opiniotwórczą recenzję. Proszę jednak mi wierzyć, że nie zdarzyło mi się mieć jeszcze do czynienia z firmą oferującą tak kiepskie warunki pracy. BTW @Bądźmy sobą myślę, że trochę koloryzujesz (ten gość nie jest cyganem xD)

Bolo

Witam wszystkich. Widzę że nic się nie zmieniło od czasu mojego powrotu z farmy. Niestety wszystko to co jest napisane jest prawda,pracowałem tam pół roku po przyjeździe do Polski trzy miesiące dochodziły moje dłonie do normalności ciężko mi było palce rozprostowac pracowałem na hali przy cięciu rzepy. Co do karawan kwestia przyzwyczajenia da się wytrzymać choć warunki zbyt dobre nie były. Co do wajzerow chce tylko pozdrowic jednego Bogdana dzięki niemu udało się zarobić dużo więcej naprawdę człowiek na poziomie ogólnie praca bardzo ciężka szczególnie na polu.

Edyta

@szumem opłaty, jak na standardy tej lokalizacji nie były najwyższe, aczkolwiek nie wiem, jak wyglądało to w praktyce - trudno jest to oceniać nie znając faktycznych warunków mieszkaniowych. I jak długo pracowałeś? Cały okres wakacyjny?

Edyta

@Jeremiasz i jak? Wyjechałeś do pracy z Stewart of Tayside? Możesz napisać, jak wrażenia z pierwszych dni w pracy? Jak podróż, zakwaterowanie?

Jeremiasz

Jedzie ktos 1wrzesnia 2017

Jeremiasz

Jedzie ktos tam za tydzien?

Edyta

@picer, forum to miejsce gdzie osoby chcące wyjechać poszukują twardych faktów dotyczących pracy, takich jak: umowa, zakwaterowanie, wyżywienie, dojazdy, itp. Zwykłe "nie polecam", niestety nie wnosi żadnych informacji dotyczących wyżej wymienionych kwestii. Czy możesz rozwinąć swoją myśli i opisać pracę w Stewart of Tayside?

Edyta

Nie ma teraz w Stewart of Tayside aktualnych ofert pracy @maja więc może rzeczywiście pracy nie będzie przybywać. Czy oplata administracyjna, o której wspominasz była wpisana do kontraktu, który był podpisywany? Jednak jeśli coś znajduje się na papierze to firma ma prawo do późniejszego poboru takich opłat.

nick

Przede wszystkim brak ci jednego szkolenia, umiejętności korzystania ze słownika ortograficznego.

opoka98

Ludzie naprawde nie przyjezdzajcie na ta farme!!!!Warunki mieszkaniowe sa smieszne,mieszka sie w barakach 8-osobowych za ktore placisz ponad 160£ miesiecznie,jesli chodzi o prace to caly czas trzeba (usunięte przez administratora),nawet gdy nie ma owoców bo jesli nie masz targetu zwożą ludzi po 1h pracy,nie polecam!!!!

Edyta

Piszesz @okk o 20-30 osobach w domku ale firma w ogłoszeniach pisze jednak o 4 lub 6 osobowych domkach. Jak to wygląda w rzeczywistości? Bo jednak podane informacje są sprzeczne i mogą wprowadzać wyjeżdżającym w błąd.

Jjay
@Edyta

Ogólnie większość Polaków ma tutaj budy 8osobowe a w pierwszy dzień po przyjeździe mieszkałem w 9 osób z bulgarami, maja tu ludzi za tanią siłę roboczą i tyle. Serdecznie odradzam miejsca może jak nikt nie będzie przyjeżdżać to zrozumieją że warto zadbać choć odrobinę o pracownika a nie traktować go jako zarobek. Pozdrawiam

Okkk

Polaków w porównaniu do innych garstka. Podejrzewam że nie ma nawet stu. Zależy jaki team . U nas na malinie jest różnie czasem 20 czasem 30 osób. Ogólnie nie ma roboty na tyle ludzi co tu jest i robimy po 5_6h dziennie,czasem dadzą offa 2 razy w tygodniu dodatkowo prawdopodobny zjazd po 3h i tygodniowki wychodzą tak marne ze naprawdę nie ma co angażować się i organizować tu przyjazdu bo się nie kalkuluje. Z mojej 8 osobowej budy połowa ludzi spada w tym tygodniu reszta w następnym. Rzadko który Polak przyjeżdża tu drugi raz a o reszcie szkoda gadać bo depresja totalna

nowy

Powiem wam ze tutaj jest w miarę dobrze ale jeżeli chcesz offa ze znajomym albo z partnerem to szefowa zrobi tak ze będziecie oddzielnie także nie polecam ale jeżeli ktoś lubi taką pracę i trafi na dobry i zbierający team to da sobie radę ale w tym roku jest ciężko z owocami dużo wolnych dni i mało godzin i jak nie wyrobisz normy to po 3 godzinach zajazd na camp. A jeśli chodzi o karawany to najlepsze karawany mają Bułgarzy a Polacy śpią w ósemkach zazwyczaj bo czasami są wyjątki i płacisz 42 funty tygodniowo plus prąd i gaz na własną rękę.

MAGGda
@nowy

Kto jest szefowa? Ile osob jest w teamie? Duzo tam Polakow teraz?

Zostaw merytoryczną opinię o Stewart of Tayside - Scotland

• Jak się pracuje w Stewart of Tayside?

Zobacz opinie na temat firmy Stewart of Tayside tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Stewart of Tayside