Opinie o Stewart of Tayside w Scotland

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Stewart of Tayside. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Stewart of Tayside o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stewart of Tayside w Scotland

Karol

mam pytanie? dlaczego jest zamontowany "dyktafon" na listach pracy? czy to jest legalne? ludzie zróbcie coś z tym jeśli dalej tam siedzicie, bo po prostu was tam nagrywają i słuchają o czym rozmawiacie, pozdrawiam, mnie już tam nigdy nie zobaczą i jeszcze raz was ostrzegam.... NA WORK LIST-ACH JEST ZAMONTOWANY DYKTAFON

Marcinek

na farmie jest z roku na rok coraz gorzej, naprawdę nie ma sensu tu przyjeżdżać, bo 20f dniówki i w polsce zarobisz

@Marcinek

Czy Diabel, Kamila, Anka, Mariusz i reszta dalej tam siedzą? Kto teraz siedzi w campowym office?

grzes1

hej,wybierasz się na sezon 2016 na Tofthill mam kolege w tunelskladzie dużo jest pol na sezon gotowych,tylko czy dadza zarobić?

xxx

farma fajna jest, smutno ze w tym roku nie pojade. pozdrawiam kamile.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Stewart of Tayside, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
hmm

czy ktoś leci jeszcze 30 czerwca z warszawy?

kaha

no właśnie ja się wybieram też pod koniec jak ktoś ma biższe info proszę o wypowiedż czy warto jechac wlaśnei teraz :)

hmm

hej, czy ktoś z was się orientuje kiedy w tym sezonie ruszy ten najlepszy sezon truskawek? rok temu był mniej więcej 15-30 czerwca orientuje się ktoś jak będzie teraz? wylatuje niestety dopiero 30 czerwca i obawiam się, czy to nie będzie za późno

Romuś
@hmm

byłem tam kilka dni i wróciłem do Polski to co zobaczyłem to (usunięte przez administratora) masz robic i nic nie zarobic i głupie gadanie ze zielone bo leje,jutro przyswieci słonce, poczekaj na pewno zarobisz pozdro dla odwaznych

kaha
@Romuś

W tym sezonie nie jedźcie tam nie opłaca się chyba, że chcecie miec prace 4 godziny dziennie lub w gole, a tym samym płacic za Camp. Wszystko zalezy od sezonu i szczęścia.

ZOOMBI

WITAM CZY LECI KTOS Z KRAKOWA 11,06 2015???

ando

Proszę o informację jak można tam się dostać . Czy jest jakiś pośrednik/rekrutacja?

??

kto tam teraz pracuje w office?

14xx5

Wszedzie jest ciezko ale to ludzie pokroju Irek Kamila Maniek Michal Grzesiek sa najgorsi bo zglebia cie psychicznie i wykorzystaja zeby tylko dostac te kilka funtow wiencej i przydupic sie Szkotom. Diabel z Kamila dobrali sie w duecik na trusce. Maniek kroluje na wajrameszu. Irek tez wrocil z wygnania bo go pare lat nie bylo. Ogolnie polecam lepiej trzymac sie zdala od polaczkow na tej farmie. Sama patologia.

szopa

to ja pozdrawiam dwie siostry Karoline i Angelike N. ktore nagminnie wlazily wszystkim w tylek, a jeszcze jak to byl obcokrajowiec to ło jejciu :) Rospendowi tez wlazły.;)

trzy9osiem

ludzie ogarnijcie. gdziekolwiek nie pojedziecie za granice na zbiory to wszedzie jest taka atmosfera.wiadomo kazdy jedzie zarobic,zrobic swoje i wrocic.panuje rywalizacja i wiadomo ,kazdy patrzy tylko na siebie ,zeby mu bylo dobrze. gdziekolwiek nie pojdziecie do pracy czy w zakladzie w polsce czy na jakas farme w szkocji czy niemczech ,tam wszedzie bedziecie traktowani jak przedmiot do zarobienia pieniedzy. wiec jak ktos chce jechac za granice zarobic w krootkim czasie dobre pieniadze i oczekuje bog wie jak dobrego traktowania i warunkow to powodzenia :) bylem rok temu na farmie,wiadomo bylo ciezko na poczatku to wszytsko ogarnac, ale z czasem sie czlowiek przyzwyczail i robil a nei narzekał ;) jak jest sezon to rzecz jasna ze sie dlugo w polu siedzi i zbiera,bo trzeba zebrac wszytsko., ale jak potem tygodniowka wychodzi 550 funtów to nikt nie narzeka ;) moim zdaniem jak ktos ma motywacje i chce mu sie robic to sobie z pewnoscia poradzi,a jak ktos jedzie na wakacje i oczekuje ze pieniadze same sie zarobią to lepiej niech nie jedzie. poza tym nikt nie wspomnial ze na kampie mozna spotkac na prawde zajebistych ludzi,dla ktorych chce sie wrocic,;)

xs

Jak to Kamilki nie ma szok :) ?

Annula
@xs

w tamtym roku przywiozlam ponad 20 tysi teraz ledwie 17 tysi przez nagly spadek funta kasa jest fajna ale za wszystko trzeba placic duze pieniadze za spanie w budach i wyjazd na zakupy do perth jest duzo mini wydatkow ktore sprawiaja ze zarobisz za tydzien 550 fyntow a zostaje Ci przelane 450 f. na konto... maniek nie jest taki zly on ma jakies uczucia ale KAMILA nie ma uczuc wogole ktos ja w zyciu musial skrzywdzic tak bardzo ze teraz wyzywa sie na pracownikach i ich gnebi takie slowa jak (usunięte przez administratora) mozesz kupowac bilet juz dzis albo [usunięte przez admina słowo niecenzuralne (usunięte przez administratora) na kamp. nie sa odpowiednie dla osoby ktora piastujac jej stanowisko powinna byc wykrztalcona kulturalna i reprezentatywna a nie jest . moze sie kiedys zmieni jak stado rumonuw jej to wytlumaczy na polu truskawek

jest tam pelno ludzi z podkarpacia,a Kamilka? No coz pojedziesz to zobaczysz haha osobiscie nie wracam na te farme never haha

gabrysia18

Kim jest ta Kamila ze na dwóch forum o niej ludzie tak źle piszą? Chce sie tam wybrac do pracy na wakacje z chlopakiem ale jak czytam o tej kobiecie to mam wontpliwości czy warto. Są tam ludzie z podkarpacia?

caravana

och tak kamilka, bye bye

Driver

Transport z lotniska/na lotnisko Glasgow International prosto na farmę Tofthill. Zastaw komentarz lub napisz na gg 547172

danuam
@Driver

czesc. Dalbys rade podrzucic mnie z lotniska na farme ?

kaskada

a co do farmy to za je bi scie wspominam tam pobyt kasa na czas praca jak na moje warunki to na lajcie wyrabialem czasami jedna reka przez caly dzien . i smialem jak latwo szlo taka kase zarobic , ale jak kamilki tam nie ma to wiecej nie pojade kamila gdzie jestes ????/ pieknosci moja

52debiec
@kaskada

Tez pozdrawiam Rospenda!

kasakasa

a pozdrawiam tego nieroba brata kamili co jak popije to mu szajba bije. klamce pie rd ol onego . kiedys sie najdziemy na ulicy w ojczyznie to glowe pochylisz , dozobaczenia

monika92
@kasakasa

chodzi o te kamilez podcietym gardłem ?

Zostaw merytoryczną opinię o Stewart of Tayside - Scotland

• Jak się pracuje w Stewart of Tayside?

Zobacz opinie na temat firmy Stewart of Tayside tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Stewart of Tayside