Opinie o Towimor S.A. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Towimor S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Towimor S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - Produkcja urządzeń dźwigowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Towimor S.A. w Toruń

bzdura

Nie, nieprawda. Ale 9,40 to prawda.

Kolo

Czy to prawda, że w Towimorze zarabia się około 13,5 zł na spawarkach? Jakaś konkretna metoda spawania czy każda po kolei?

rudzki

macie może informacje czy w najbliższym czasie mają zamiar szukać oszczędności w pracownikach Towimoru?

bob

Co za osioł z tego (usunięte przez administratora) kto go przyjął

konstruktor mechanik

Rozmowa bardzo rzeczowa, osoba przepytująca ma dużą wiedzę i od razu wychwyci nasze braki, same pytania z wiedzy technicznej. Rozmowa po polsku i angielsku. Warunki płacowe ok, chociaż bez szału.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
kasjer

mniej się zarabia niż w biedronce ;(

aggag2

Umowa(usunięte przez administratora)na ok 9 miesiecy a pozniej na 3 lata zwykla.Na poczatku stawka(usunięte przez administratora)brutto a pozniej (usunięte przez administratora) zapraszamy.

bartuś

jestem z 14 tki

mieetek przez jedno e.

koleżko tak słyszałem o tym zebraniu i mam znajomego w Tvn-ie oraz w wyborczej i zajmą się tą sprawą szczerze trochę trzeba poszumieć oni nas chcą na dziadów zrobić to i my im pokażmy. zaczyna się robić syf

banan jest okrągły?

Panowie po ile wy macie lat? piszecie na necie robicie sceny ale sami jesteście winni trzeba było prędzej pomyśleć jak szedłeś tu do zarządu o przyjecie tak każdy z nas chciał by nas prezes przyjął. teraz każdy na niego narzeka wal to ic na kuronia i co będziesz lepiej mnial? są niektórzy co nie maja do gara włożyć jak tak możecie zastanówcie się masz prace, co jeść parę zloty sobie każdy dorobi w trakcie godzin mała fuszka itd każdy wie wiec nie piszcie i nie gadajcie już na zarząd ja robię 17 lat mam wyuczone dzieci,żona nie musi robić bo ma swój mały biznes pobudowałem sie jak zaczełem prace w towimorze i auto średniej klasy i mam 13.50 i mi starcza każdy by chciał więcej ale ciesz się jeden z drugim ze masz prace a poza tym trzeba było się uczyć a nie traz wielkie hallo Prezesie przepraszam za ale jak wiadomo w każdym zakładzie sie tacy znajdą życzę Panu jak i całemu zarządowi sukcesów i wszystkiego najlepszego Ale proszę mieć pod uwagę ze gdyby można było dać tym po pare zloty niech zarząd d niech zamkną się ........ Spawacz

Fizyczny

Polecam pracę. dużo się uczę, zero stresu nikt z biurowca ludzi nie goni do roboty. jestem zadowolony ze tu pracuje. już nie mogę się doczekać zmiany ustawy bo 67lat to za mało!!! PS: Ja już mam MERCEDESA a wy ???

biały

Zakład wkroczył do europy ponieważ przed każdym wejściem do pokoju w biurowcu informacja jest tylko po angielsku.To naprawdę ważne dla rozwoju tej firmy.Gratulujemy pomysłu.

piotr

I praktycznie dwa razy do roku są podwyżki.To dla pracownika zaszczyt pracować w takiej firmie.Wiążę z tą firmą przyszłość :))))))))

pracownik fizyczny

Bardzo dobre zarobki,świetna kadra,smaczna stołówka dla pracowników,widoki na przyszłość,sam raj. hi,hi,hi.

PRACOWNIK

Pierwszy raz czytam te opinie, mnie się podoba jak zarządzają nasi młodzi, przynajmniej myślą zanim cos zrobią, dawniej tak nie bylo, a sporo już tu pracuje, można krytykować, ale, szczególnie krytycy - popatrzcie jak jest gdzie indziej, marnie. Czytając te opinie to pewnie byście mnie nazwali , ale tak naprawdę , to widzę, że narzekają ci co są marnymi fachowcami, niestety. Co do kadrowej ...... zgadzam się , jest .......... dobra,

nowy

A ja wam powiem tak. jestem bardzo świeżym pracownikiem na P1. od samego początku jak pracuje mam premie po (usunięte przez administratora)zł, cały czas się przyuczam i czas leci :)

nowy

a sa tam maszyny sterowane numerycznie? np wytaczarki ? a jak tak to z jakim oprogramowaniem?

Pytający

Ile w tej firmie zarabiaja wykwalifikowani spawacze ? Ponoc spawanie to duza cześć produkcji Towimor.

Zostaw merytoryczną opinię o Towimor S.A. - Toruń

• Jak się pracuje w Towimor S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Towimor S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Towimor S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Towimor S.A.?

Kandydaci do pracy w Towimor S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Towimor S.A.
2.7/5 Na podstawie 950 ocen.

Towimor S.A.