Video World

Bielsko-Biała

Opinie o Video World

Ta firma to porażka, pracowałam w tej firmie niedawno. Nie wiem jak w innych placówkach ale w Sferze kierowniczką jest pani [usunięte przez moderatora]- to chora kobieta która powinna się leczyć, zesr,.............by się za każdym groszem, robi przekręt na przekręcie i jest takim luzusem że szkoda gadać. Można powiedzieć że praca w tej firmie to jak praca w obozie koncentracyjnym;-) wogóle nie dbają o pracownika, tylko straszą i każą płacić za braki i w kasie i w towarze. Aż dziwnie że ciągle brakuje w kasie, może ktoś sobie dorabia na boku ;-)))))) Jeżeli ktoś myśli pracować w tej firmie to niech lepiej wybije sobie ten pomysł z głowy!!!!!! I tak życzę Pani [usunięte przez moderatora] żeby ją ktoś kiedyś potraktował tak jak ona traktuje pracowników. Pozdrawiam

Zostaw opinię o Video World - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Video World