Opinie o Wizjanet Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników na temat pracodawcy Wizjanet Sp. z o.o., lecz też Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wizjanet Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wizjanet Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Sylwia Nowy wpis

Witam serdecznie, chcę zapytać, czy ktoś miał okazję korzystać w ostatnim czasie z usług internetowych Wizjanet dla swojego biznesu? Czy warto waszym zdaniem? Zastanawia mnie, czy wszystko jest zgodnie z ofertą i czy nie pojawiają się jakieś problemy, np. w kontakcie z firmą.

dynamic Nowy wpis

jutro idę tam jako ewentualny klient :-) więc jestem bardzo ciekawy

Mr Thomas Nowy wpis

Trudno teraz znaleźć taką firmę IT, w której programiści pracują dłużej niż kilka lat. W Wizji połowa załogi pracuje od kilkunastu lat co świadczy o jednym - dobrze się tu czujemy :). Atmosfera zgoła odmienna od korpo (najważniejsze, że nie pracuje się tu pod ciśnieniem), prezes na stopie koleżeńskiej z każdym pracownikiem. Obok siedziby znajduje się siłownia 24h do której pracownicy mają karnety miesięczne. Naprzeciwko restauracja i gokarty. Pracownicy otrzymują pakiety medyczne. Kiedy się chce można wziąć urlop. Potrzebujesz coś załatwić na mieście - nigdy nie ma problemu żeby wyjść z pracy. Czas pracy przyjścia / wyjścia rejestrowany w CRMie, na bieżąco się wie ile jest nadgodzin / niedogodzin. Brakuje ci godzin - spoko, odpracujesz w następnym miesiącu (a można przychodzić do pracy w elastycznych godzinach) albo weźmiesz sobie urlop. W każdym biurze jest klimatyzacja. Darmowe miejsca postojowe na dużym parkingu w kompleksie Nowego Miasta. Każdego dnia zamawiany jest katering z dwudaniowymi obiadami (za kilkanaście zł). Ogólnie atmosfera jak w domu. Czego chcieć więcej? Może szkoleń :)

Maja Nowy wpis
@Mr Thomas

Masz rację - trudno jest teraz znaleźć taką firmę IT, w której programiści pracują dłużej niż kilka lat. To, że w Wizjanet wiele osób pracuje od kilkunastu lat, świetnie świadczy o tym pracodawcy. To w takim razie jestem ciekawa, czy przyjmują tam osoby bez doświadczenia, takie tuż po studiach. Możesz mi coś powiedzieć na ten temat?

Witold

Ogromne doświadczenie w branży, dobre opinie pod każdym względem, polecam pracę

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Wizjanet Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Webmaster ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
Bielsko-Biała
Teknika Industry Technologies S.A.
(1 opinia)
Wyślij CV
logo firmy Konsultant/Obsługa klienta z orzeczeniem o niepełnosprawności
BPO NETWORK Sp. z o.o.
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
(437 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Nie powiem

Wzajemny szacunek i uczciwość to główne cechy zarówno pracowników, jak i pracodawcy w tej firmie. W Wizji można znaleźć stabilne zatrudnienie, dobre i terminowe pensje, benefity (dofinansowanie kart sportowych, ubezpieczenie zdrowotne), przyjemne towarzystwo (dobra atmosfera w pracy to podstawa!). Jedyne co można by poprawić, to zwrócić większą uwagę na szkolenia pracowników.

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Wizjanet Sp. z o.o.? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

mn

Firma ~25 osób. Czyste IT (Zintegrowany system zarządzania przedsiębiorstwem, systemy dla oświaty, projektowanie WWW). Jeden prezes, każdy pracownik może z nim bezpośrednio pogadać. Spoko atmosfera. Mało socjalu, wynegocjuj sobie taką wypłatę żeby nie żałować braku licznych wyjść integracyjnych, biletów, karnetów i pierd***tów.

ekaka

z tego co udało mi się dowiedzieć jest to nie za duze przedsięborstwo, zajmujące się projektowanie stron www i wydaje mi się, ze cenowo mają atrakcyjne oferty.

Chcesz, by inni poznali prawdę o firmie WizjaNet S.C., o warunkach zatrudnienia? Zostaw swój komentarz!

Zostaw merytoryczną opinię o Wizjanet Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

Wizjanet Sp. z o.o.
4/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Legionów 26/28
    43-300 Bielsko-Biała
  • NIP: 5471837042 KRS: 0000374393

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Wizjanet Sp. z o.o.