Opinie o DEEL Dorota Dobrzańska w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DEEL Dorota Dobrzańska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w DEEL Dorota Dobrzańska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DEEL Dorota Dobrzańska w Bielsko-Biała

Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w DEEL Dorota Dobrzańska? Chętnie zatrudniają?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w DEEL Dorota Dobrzańska?

zona bylego

checi do pracy i nie oczekiwac wynagrodzenia

Dobrzanscy Nowy wpis

Lepiej szujak coś innego, oni nie wyplacaja z adamem naleznosci

brych Nowy wpis
@Dobrzanscy

a ja pracuje i zawsze mam wszystko wypłacone. wielu znam co pracowali i tez byli powypłacani. (usunięte przez administratora)

Greg Nowy wpis
@Dobrzanscy

Jakoś ludzie do niego wracajom. Ja mam wszystko poplacone

Ronero

Dlaczego przestaliście korzystać z forum? Mam zamiar starać się o pracę i zastanawiam się czy są szanse na jakieś wskazówki?

@Ronero

Chcesz starać się o pracę w TEJ firmie ?!?! A czytałeś poprzednie wpisy? Jeżeli nie gorąco zachęcam.

Adrian
@Były pracownik z okolicy

Oczywiście trzeba czytać opinie na forum, ale wnioski wyciągać samemu. Jeśli znasz dobrze firmę może mógłbyś przedstawić warunki zatrudnienia z Twojego punktu widzenia. Interesuje mnie jakie umowy są podpisywane z nowymi pracownikami - zlecenie, czy na czas określony?

@Adrian

Tak, znam dobrze firmę, a raczej to co kiedyś nią było. Bo teraz ta firma figuruje tylko formalnie, w KRS-ie. O ile nie mylę czasookresu to exodus pracowników rozpoczął się w 2014, a do lutego 2017 odeszli wszyscy pracownicy. WSZYSCY! Właściciel Adam D. wyznawał tezę iż hurtowniom budowlanym zapłata za materiał nie należy się, a i pracowników zaczął przyzwyczajać do braku pensji. A wymagania (o ile uda Ci się w ogóle porozmawiać z Adamem D.) to rzetelność, lojalność, silna awersja do otrzymywania wypłaty. Aha, no i bezczelnością byłoby oczekiwanie odprowadzania składek do ZUS-u. Bodajże w 2014 firma zaniechała takich praktyk. Gorąco NIE polecam.

DOBRZANSCY ogranicz zaufanie
@Adrian

Nawet nie podejmuj wspołpracy z Adamem Dobrzańskim , zostaniesz (usunięte przez administratora) jak wiele innych osób, sam znam kilka osób ktore nie otrzymaly pieniedzy. Metoda adama dobrzanskiego opiera sie na ladnych slowach ewentualnie jednym przelewie dla zdobycia zaufania a pożniej tlumaczy sie że księgowa miala zrobic przelew poźniej ze przelewu nie dostal i dostanie w czwartek i tak dalej i tak dalej aż się zbiera dobra suma.....a pozniej (usunięte przez administratora) w perfidny sposób i odwraca kota ogonem zeto twoja wina

Żona bylegp
@DOBRZANSCY ogranicz zaufanie

Mąż zdążył umrzeć nie doczekawszy pieniędzy za przepracowany czas około 3 i pół miesiąca

Dobrzanscy
@Ronero

To praca charytatywna. Lepiej szukaj coś innego

Asia

@Były pracownik z okolicy a czemu ta atmosfera tak podupadła?

@Asia

Atmosfera była cały czas dobra, a przynajmniej pomiędzy nami pracownikami. A atmosferę tworzą ludzie, a skoro wszyscy (dosłownie WSZCZYSCY) odeszliśmy z firmy to już nie ma atmosfery bo nie ma jej kto tworzyć. Dla jasności - wypowiadam się wyłącznie o pracy stacjonarnej w siedzibie firmy przy ul. Żywieckiej. Na budowach to nie wiem za dobrze jaka była atmosfera.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.

Czy w DEEL Dorota Dobrzańska panuje luźna atmosfera?

Były pracownik z okolicy

A Wy ciągle heheszki sobie robicie z tymi pytaniami o pracę, atmosferę, itp. :P Tam już nie ma atmosfery, nie ma niczego. Było (przez chwilę) San Francisco ale teraz jest ściernisko.

Mikołaj

@Były pracownik z okolicy ty też masz słabe doświadczenia z tym miejscem?

WK*****Y

Adam Dobrzanski Firma Skala z siedzibą na ulicy jaśminowej w Mesznej obok Bielska Bialej to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

byly pracownik

Nie zgadzam sie z wiekszoscia opini... jak robisz co nalezy,bez gadania to nie ma zadnych problemow i szef placi

@byly pracownik

... mieszkający nieopodal No to byłeś wyjątkiem. A najpewniej byłeś Adamowi w danej chwili (lub przez jakiś okres) niezbędny i niezastąpiony - może miałeś papiery kierownika robót albo byłeś pracownikiem budowlanym lub innym specjalistą których później mu brakowało. I w takim przypadku musiał Ci płacić regularnie bo inaczej "Żegnaj Genia"

@byly pracownik

to przesle panu wyrok sadowy bo maz niestety z tego stresu odszedl od nas w wieku 65 lat z czego ponad 10 pracowal u dobrzanskich i niedoczekal sie ani grosza

Byly pracownik
@zona bylego

nie chce mi sie wierzyc ze pani maz 10 lat przepracowal i ani grosza nie dostal, a jezeli nawet tak bylo to musiał byc kompletnym idiota. Jak juz pisałem szef płaci jezeli robota jest zrobiona rzetelnie i nie ma z nim problemow. smiesznie sie czyta opinie wyssane z palca.

Wdowa po manku
@Byly pracownik

Za ostatnie 3 i pol miesiaca niedostal ani grisza mam wyroki sadowe

@Byly pracownik

wczesniej pisalam ze za ponad 3 miesiace a nie 10 lat

Były pracownik ...

... mieszkający nieopodal Ależ ja nie napisałem że firma nie działa. Z tego co mi wiadomo Adam Dobrzański nie zamknął żadnej ze swoich firm i działa dalej tyle że bez swoich dotychczasowych pracowników. Czyli raczej nie ma nikogo od logistyki, kierowców, operatorów (sam jeździ Iveco oraz koparką), fakturowania i innej obsługi biurowej takiej jak np. księgowość. Nie wiem czy ma też jakiegoś kierownika z uprawnieniami - choć może go nie potrzebować bo teraz Adam działa na innych zasadach i w innej (dużo mniejszej) skali. Reasumując Adam/firma jakoś funkcjonuje wykonując prace na śląsku przy pomocy (przypuszczam) około 10 pracowników budowlanych. Budynek w którym od maja 2011 firma urzędowała miał być ostatnio licytowany ale coś z tym nie wyszło.

wdowa po manku
@Były pracownik ...

na zamkniecie EXELO nie wyrazil zgody sad a szkoda bo maz dostal by wynagrodzenie za 3 miesiace i oidprawe

wdowa po manku
@wdowa po manku

szkoda ze maz niedozyl wypLTY zlwglosci ale moze dobrzanski sie udlawi ta kasa

@wdowa po manku

Obawiam się że nikt z nas tego nie dożyje :( Oby przynajmniej ZUS nikczemnika ścignął

Byly pracownik
@wdowa po manku

smieszna jestes kobieto lepiej zamilknij bo jeszcze innym udzieli sie twoje szalenstwo

Były pracownik ...

... mieszkający nieopodal @Karolina czy Wy (tzn. GoWork.pl) aby czytacie nasze wpisy ze zrozumieniem ? Już sam mój nick wskazuje że już tam NIE pracuję. Parę zdań o firmie napisałem. Pracowałem stacjonarnie w siedzibie firmy około 8 lat. Stanowisko jest nieistotne, zresztą czytający to EX domyśli się jakie obejmowałem.

@Były pracownik ... wnioskuję, że miałeś okazję pracować w DEEL Dorota Dobrzańska. Czy mógłbyś w kilku zdaniach przedstawić swoje przemyślenia na temat tej firmy? Z jakiego stanowiska zaczynałeś pracę i jak długo tam pracowałeś lub nadal pracujesz?

@Były pracownik ..., dziękuję za wyrażenie opinii na temat firmy DEEL Dorota Dobrzańska. Z tego co piszesz rozumiem, że firma już nie działa? W internecie firma dalej widnieje jako aktywna. Czy to pewna informacja o zamknięciu przez firmę DEEL Dorota Dobrzańska swojej działalności? Napisz proszę coś na ten temat.

Gutek

Idealnych firm nie ma. Jeśli nawet coś gorzej działa to trzeba pracować nad poprawą!

@Gutek

... mieszkający nieopodal Trzeba pracować nad poprawą, ale bez wypłaty ile tak popracujesz - miesiąc, dwa, trzy ... a do tego widzisz że Cię pracodawca w bambuko robi ...

W internecie oraz innych powszechnych źródłach informacji nie można znaleźć, żadnych ofert pracy w firmie DEEL Dorota Dobrzańska. Czy ktoś jest w posiadaniu informacji w jaki sposób pracodawca rekrutuje pracowników do swojej firmy? Czy, aby pracować w firmie DEEL Dorota Dobrzańska należy być poleconym przez znajomego? A może jest to firma do której trudno się dostać z uwagi na małą liczbę zwolnień pracowników? Podzielcie się z nami swoimi informacjami na temat firmy DEEL Dorota Dobrzańska.

@Karolina

... mieszkający nieopodal, EX-y* wiedzą kto ;) NIE WARTO zawracać sobie głowy tą firmą ani firmami "córkami" - czyli: Exelo, Matona, Skala. (w 2016 powołał nową firmę lecz nazwy nie podam bo jest identyczna z normalnie działającą firmą komputerową z Bielska) Ostatnich dwóch etatowych pracowników zwolniło się około lutego 2017r. W zeszłym roku odeszła ostatnia brygada weteranów (Józki). W latach 2014-2016 odeszło ~ 60 osób - czyli praktycznie wszyscy. Od połowy 2014 zaczęły się problemy z wypłatami. Od chyba tego czasu nie płacił składek do ZUS-u !!! Oczywiście z uwagi na trudną sytuację p. Dobrzańscy NIE zrezygnowali z przynajmniej czterech wyjazdów urlopowych rocznie. W 2015 państwo Dobrzańscy mieli jakieś 200 (dwieście) spraw sądowych - oczywiście przeciwko sobie. Chyba od grudnia 2014 pani Dorota Dobrzańska (właściciel firmy, żona Adama) przestał pojawiać się w firmie - chyba aby nie musieć patrzyć pracownikom w oczy. Choć całej sytuacji winny jest Adam. Aktualnie w pięknym, nowym budynku firmy hula tylko wiatr przez wybite jakiś rok temu okno a przyroda pomału upomina się o swoje (podobnie jak w Kozubniku) Pan Adam operuje teraz na śląsku jakąś tamtejszą brygadą z łapanki. ______________________ * EX-y czyli byli pracownicy

Jerzy

Wiecie coś o nowych ofertach pracy?

Robert

dostarczyłem materiał a zapłaty nie ma, brak kontaktu, sprawę oddałem do sądu

byly
@Robert

i co z tego wyrok dostaniesz ale na kase nie lucz

Robert
@byly

Towar dostarczyłem do DEEL Dorota Dobrzańska jest to jednoosobowa działalność co znaczy że odpowiada całym swoim majatkiem łatwiej coś sciagnać niż od spółki

HOME bud
@Robert

On są nie ściągalni adam jeździ volkswagen toureg beżowy i mówi że jest zarejestrowany na tescia

iwona
@HOME bud

nie jest to jego samochod i ma racje tak mowiąc

Iza

Czy coś dzieje się w firmie? Warto szukać tu pracy?

H

Oferuje 50 procent od odzyskane kwoty dla windykatora. Kto chętny ?

manek
@H

jakies namiary

Manek

Ostatnio na stronce krs podano numerytelefonow do Exele tylkofirma w bielsmu a telefony do gdanska

H

Możemy zorganizować biwak na ulicy jasminowej w mesznej. Spotkamy się wszyscy i opowiemy swoje historie. Jak będzie ciepło mozna wziąść namioty.

Zostaw merytoryczną opinię o DEEL Dorota Dobrzańska - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w DEEL Dorota Dobrzańska?

Zobacz opinie na temat firmy DEEL Dorota Dobrzańska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DEEL Dorota Dobrzańska?

Kandydaci do pracy w DEEL Dorota Dobrzańska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DEEL Dorota Dobrzańska
1.4/5 Na podstawie 41 ocen.
  • ul. Wita Stwosza 10 lok. 109
    43-300 Bielsko-Biała