Opinie o COM40 Sp. z o.o. Sp. K. w Ociąż

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie COM40 Sp. z o.o. Sp. K.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie COM40 Sp. z o.o. Sp. K. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o COM40 Sp. z o.o. Sp. K. w Ociąż

Magazyn

Panowie Brygadzisci proponuję zabrać się do pracy bo inwentura również dotyczy was. Główny nadzór znika a wasza praca razem z nim jedno wielkie (usunięte przez administratora)......

Magdalena
@Magazyn

a można prosić o rozwinięcie tematu inwentury? jaka zazwyczaj wam wychodzi jakie są dalsze konsekwencje tego skoro każdy je ponosi?

Bimber

Wiecie może czy pracują kadry po chce dać wypowiedzenie ale nie wiem czy wszystkie gwiazdy będą w robicie żebym zrobił obiegówkę. Za Ukraińców robią to kadry Polaki same.

Xdfddd

Jak pokryc swięta bez nadgodzin i uw??????

Ggahga
@Xdfddd

Jak kto jak zapraszamy na inwentury

Laaaa
@Xdfddd

L4 jeżeli masz dziecko to opieka. Urlopu nie pozwalają wypisywać żeby nie wydawać kasy dopiero jak im będzie na ręka dają sygnał że jest możliwość jego wypisania.

Ggg
@Laaaa

Przecież jest możliwość pokrycia urlopem wypoczynkowym

elf300
@Ggg

Pokaz pracownika który ma urlop wypoczynkowy. Jest koniec roku i większość osób nie ma UW. Od stycznia znowu będziemy siedzieć w domu do 9 stycznia. Ludzie pracuja z goraczka zeby nie stracić premi CHORE CHORE CHORE!!!

Axel
@elf300

Jeśli firma stoi z własnej winy to powinno się pracownikom należeć postojowe. Nikt o tym głośno nie powie. Ludzie są kręcęni na tym ile wlezie. Przecież wszyscy są gotowi do pracy. To firma chce stać. Pierw dysponują twoim UW jak się im podoba i (usunięte przez administratora) Ci z tego zostaje. Później jakieś św po drodze itd. Zamiast UW niejednokrotnie każą odbierać nadgodziny. Bo nikt Ci UW nie podpisze bo jest cichy zakaz. Później harmonogram na którym cię urobią bo i tak stracisz. Za L4 opiekę nad dzieckiem tracisz, premię. Pójdziesz na krew to po premii. Firma fajna ale zarządzający urwali się z choinki bo niejeden nie powinien podejmować tam decyzji. W tej chwili wszystko odbywa się kosztem podstawowego pracownika, reszta nie da sobie strzelić w kolano. Podobnie jest przecież w przypadku premii rocznej. Oceniają cię za wszystko tylko z góry. Nie ma możliwości wypowiedzieć się w drugą stronę odnośnie przełożonego kto i na jakim szczeblu by nie był. Bo dopiero by wyszły kwiatki jacy ludzie zarządzają tą firmą. Ocena jawnie może być ale tylko w tym kierunku : menago >kier>bry>zwykły pracownik. W drugą stronę nie masz prawa rozliczać.

Operator bufora
@elf300

Z produkcji może i nie mają ale po stronie magazynu ludzie mają nawet 30-40 dni zaległego bo tu inwentury czy sporządzanie itp

@Axel

Dokładnie tak jak piszesz ale co my na to mozemy firma wybrała sobie system rozliczeniowy taki jaki im pasuje i zasady który są przychylne dla pracodawcy a nie pracownika. A wywody i tłumaczenia od osób zarządzającymi nami tak jak w przypadku naszego kierowniczka,, to są decyzję firmy a my na to nic nie możemy,, są żałosne. Sami się z tego śmieją ale co oni na to mogą nikt się nie odezwie bo strach nie pozwala podobnie jak Kierownicy Zmianowi wszyscy są mądrzy ale jak przyszło by co do czego to głową w piasek a za zwykłym pracownikiem nikt się nie wstawi. Tylko pogratulować całemu zarządowi tak idiotycznych decyzji i polityki firmy która prowadzi firmę w kierunku negatywnych opini i wizerunku wielkie brawa dla was i wszystkich bojących się osób na stanowiskach gdzie większości z Was to się nie podoba ale żadna się nie odezwie. Mądrzy jesteście rozmawiając z Nami pracownikami ale ciekawe jak by każdy z was by na naszym miejscu to już by inaczej śpiewał.

Axel
@Strandmony

Widzisz byłem jedną z takich osób które się odezwały i za to poleciałem z pracy, Czas to zweryfikuje.

Już pracownik
@Strandmony

Siema . Szukam knajpy z wypasionym burgerem w Kaliszu? Którą byś polecił? Ale taki konkret z frytkami belgijskimi!

@Już pracownik

Spytaj się naszego Kierownika albo Menagera na pewno Ci coś polecą.

Głodny
@Strandmony

Który kierownik ma takie info ?

@Głodny

Co do jedzenia patrząc na kierowników to Pan S.T widać że będzie miał duża wiedze ale menager również a co do naszego to bardziej w wersji modowej by mógł doradzić.

Nie polecam tutaj pracować wieczne wymyślanie odbijać się za 5 za 3 po pracy dopiero 1min po bo nie jesteśmy wstanie dojść do czytnika jakieś nadgodziny w chmurkę po czym okazuje się ze wysyłają cię na wolne bezpłatne No po prostu kogel mogel .Pracując tutaj poczułem się jak jakieś dziecko dobrze że jeszcze nie doszło do tego ze kierownik za rączkę zaprowadza na stanowisko pracy czy do kibelka.

PAPA

Bo masz "pracować do końca" jak każdy wyjdzie sekunde wczesniej to uzbiera sie np 30 roboczo minut tyle to strat!!!!! takie to mają podejście

Sami aneksy podpisalismy powinnismy nie chodzic na 12 w chmurke bo nas beda r..... bez konca wystarczy juz tego dlatego wypisuje sie na nadgodziny w chmure i wszystkim radze to samo moze wtedy cos osiagniemy i wrocimy do tego co bylo a jak nie to niech sie z azjatami mecza

Strandmony

Jak to się profesjonalnie nazywa ,,sztafeta,, której trzeba przestrzegać może niech się zainteresują osobami które pracują na wyższych stanowiskach,biurach kadrach ciekawe czy tam to też tak wygląda. Najlepiej czepiać się tych co najwięcej pracują a kierownicy z pełnymi portkami latają,bo co powie prezent czy właściciel jak zobaczy że nie pracujecie to się nazywa śmiechu warte.

Xyz
@Strandmony

Szczerze znam tylko jednego kierownika który faktycznie się nadawał reszta to słupki byle żeby wypłata leciała

Mata

Co to znaczy "nagdodziny w chmurę"? Sorry ale nie wiem

@Mata

Robiąc nadgodziny masz tylko płacone za normalne godziny a premia tak zwane 100% czy 50% trafiają w chmurę które masz wypłacane co pół roku o ile zakład nie wymyśli jakiegoś wolnego po drodze Bo wtedy pokrywają ten dzień z nadgodzin za który nie masz płacony i wtedy nagle te pieniądze znikają nie wiadomo gdzie taka czarna magia zakładu ????

Strandmony

Tak jak już pisałem może niech się Pan Prezes zainteresuje się osobami na stanowiskach które przesiadują w biurach a jest ich chyba sporo i tam zacznie szukać oszczędności. Ciekawe czy tam wszyscy pracują do końca i czy zaczynają pracę o godzinach za które mają płacone.

Kumaty

Zgadza sie lecz aneks wszyscy podpisali tym samym godzac sie na takie warunki a teraz narzekanie wszyscy jestesmy sobie winni nie ma zgrania tylko (usunięte przez administratora) nie po to mamy azjatow ukraincow zebysmy mieli lepiej, nie pasuje to sie zwolnij tyle mozna uslyszec od przelozonych pytajac o podwyżki

Honorata

A jak się ma do tego umowa? Bo to troche chore, ze przymusowe wolne dni pokrywane są z nadgodzin... i ile takich dni się trafia?

@Ona
@Honorata

Nic nie zrobisz, w takim systemie pracodawca robi to na co pozwala regulamin, a on pozwala na wszystko.

nikt
@Honorata

Proponuję wziąć do ręki kodek pracy. Pracodawca ma takie prawo

Magdalena
@nikt

No niby może mieć ale to nie znaczy, że musi z tego korzystać, prawda? to tak dla pewności jakie jeszcze podobne sytuacje tu się zdarzają, na które warto mieć oko?

......
@Magdalena

Takich sytuacji w tej firmie jest mnóstwo wszystko zależy od genialnych pomysłów zarządu a głównie wszech wielkiego Pana Prezesa.

Małecki- pikowarka

Witam. Jako że zbliżają się świenta chciałem złożyć najserdeczniejsze podziękowania mojej załodze za ten rok był dla mnie bardzo ciepły i przytulny. Jeśli chodzi o kiełbasę pokroić na mniejsze kawałki kurczaka z sosem pomidorowym sosie śmietanowym boczkiem wędzonym łososiem i serkiem wiejskim.

Małecki- pikowarka

Uwaga po świentach proszę moją zmianę o przyniesienie do pracy na stołówkę jedno danie z wigilii. Każdy z osobna. Zrobimy taki konkurs na najlepsze danie wigilijne. Ja wezmę opłatek podzielimy się poskładamy życzenia na nowy rok. Wasz brygadier.

Pracownik com

Jak to jest z tymi punktami jak się raz było na chorobowym np 2 tyg przez cały rok caly rok to żadnego punktu za absencję nie otrzymam !?orientuje się ktoś ?

Xxx

Do 10 dni na rok 2 pkt powyzej zero

Info
@Pracownik com

Masz pracować nie chorować. Za obecność są pieniądze nie za siedzenie w domu.

@Info

Jak mądra wypowiedź, pewnie jakiś kierowniczek.

Makita

Premi świątecznej jak na razie nie widać... A jak będzie to pewnie z 200 zł xd. Urlop już na nowy rok (usunięte przez administratora) jak dobrze pójdzie to do lipca połowa pracowników nie będzie miała urlopu. Śmieszna podwyżka w postaci 20% ale wystarczy L Quatro, urlop bezpłatny, opieka i krewka i (usunięte przez administratora) nie ma 20%- chore. Nie mam pojęcia kto ma tak (usunięte przez administratora) pomysły...

@Makita

Premii świątecznej już nie ma zamiast tego jest roczny benefit ,,pracujesz zyskujesz ".co do śmiesznej podwyżki w postaci premii 20%to tzw masz wybór nikt niczego Ci nie zabrania chcesz premie pracuj

Xyz

A to są jakieś podwyżki?

Benefit świąteczny? Ja do tej pory nie wiem za co dostałem za co mi zabrali co z czym i dlaczego, nic nie wiem. Taki kierownik,

@Marek

Daj spokój jedna wielka niewiedza. Nikt nie potrafi udzielić konkretnej odpsoeidzi za co Ci ludzie biorą pieniądze. Boją się spotkań i wyjaśnień to pokazuje nieudolność osób która nami zarządzają ale żeby zmieniać stawki aby ludzie mniej zarabiali to potrafią. Kto wpada na tak idiotyczne pomysły.

Marley
@Strandmony

Tylko z tobą chciałem tak po prostu dogonić marzenia.....

Xxx

Kiedy będzie wypłacana premia świąteczna?

@Xxx

Niestety premi świątecznej nie będzie, tak jak ostatnie 2 lata, firma biedna

Nowy pracownik

Witam Chciałem się zatrudnić w firmie ale mam wątpliwości czytając komentarze i opinie o Pawle L . Z działu pianek. Proszę o rozjaśnienie sytuacji

Kiedy będzie wypłacana premia świateczna???

Dziś

Dziś

xxx
@Dziś

Z tego co wiem to jutro 16.12

Pracownik com

Żałosne jedno.zwolnienie które trwa 2 tyg a cały czas chodząc nie dostać nic za absencję to chore !!!!!

V
@Pracownik com

Tak jak większość decyzji w tej firmie. Wielki Pan B wpada na idiotyczny pomysł a wszystkie jego pieski kiwają głowami ze to super pomysł i jaki to on nie jest mądry. Poczekajcie do nowego roku gdzie jak zawsze się zacznie szukanie pieniędzy, cięcie czasów lub osób na liniach ale to już trzeba czekać co objawi się wszech wielkiemu. Zwiadowcy zostaną wypuszczeni na linie z pełnymi portkami gdzie jeden będzie patrzył prześcignąć drugiego jak co roku ta sama sytuacja.

Paulina

Piszę w sprawie pracy jako Referent ds. magazynowych. Czy ktoś mógłby mi przybliżyć aktualną stawkę, podstawę razem z ewentualną premią? O ile jakaś premia w ogóle jest. Proszę o więcej informacji.

asd
@Paulina

odpuść sobie aplikowanie do tego "zakładu"

Git
@asd

Nie słuchaj nikogo idź i wejdź do świata którego jeszcze nie znałeś. Gdzie zasady zmieniają się w trakcie gry. Gdzie po miesiącu zarabiasz tyle na godzinę co po 15 latach. Gdzie na lini już nie pytasz o imiona bo wiesz za do końca tygodnia już ludzi może nie być. Gdzie Polak musi a inni mogą. Poznaj poczuj. Stan się filarem.

Laaaa
@Paulina

Kwestia na jakim magazynie bo to ma duże znaczenie.

Start

Warto wspomnieć i tym że firma praktykuje jeszcze jeden program: pracujesz tracisz. W podziękowaniu od firmy w miesiącu Kwietniu można wykorzystać zapracowane nadgodziny odbierając je jako dni bezpłatne wolne. Ten program powinien zachęcić nowych ludzi do pracy. Przychodzimy na nadgodziny pracujemy po dwanaście godzin żeby raz na pół roku nam to zabrać. Zachęcam to naprawdę bardzo motywuje do pracy.

Polecam caly miesiac l4 i nadgodziny w maju wyplaca,

Neetup
@Start

Ale to nie są nadgodziny. Kto ci powiedział że to są nadgodziny. Ty nie rozumiesz co się do ciebie mówi, nie rozumiesz co to jest praca w harmonogramie. Ja odkładam pieniążki które zarobiłem więcej w danym miesiącu, jeśli pracowałem o 40 godzin więcej w styczniu, teraz te pieniądze są na te 40 godzin w kwietniu. Mimo że siedzę w domu 40 godzin , to mam te pieniążki.

Bos

Niestety nie masz racji to jest wolne z harmonogramu wiec nawet jak pojdziesz na l4 to i tak nie wyplaca ci dodatku za nadgodziny, trzeba bylo nie podpisywac aneksu widocznie podpisales cos czego nie rozumiesz

Kk
@Start

Zgadzam się. Te dwunastki to wielkie (usunięte przez administratora) Tak firma (usunięte przez administratora) swoich pracowników. Najpierw zmuszają nas do nadgodzin, a potem (usunięte przez administratora) nas z pieniędzy. Trzy dni przed świętami siedzę za darmo w domu, a teraz jeszcze słyszę że 29 kw. też ma być wolny. Cztery dni kwietnia bez pieniędzy?! To jaka będzie wypłata? Za 16 dni roboczych? A wszystko drożeje. I zakaz pokrywania tych dni urlopem, nawet starym. A to wszystko po to żeby nie wypłacać pieniędzy za nadgodziny, bo zbliża się rozliczenie. (usunięte przez administratora) Szef jest (usunięte przez administratora) Poza tym pandemia się skończyła. Czas wrócić do normalności i normalnego rozliczania i płacenia za nadgodziny. " Pożądany pracodawca" błagam, ręce opadają!

Start
@Neetup

Czyli to jak nie są nadgodziny to można odmówić?

@Start

W normalnej firmie tak ale tutaj zaraz będzie straszenie systemem równoważnym i premia z zaangażowania bo gdy jest potrzeba to masz całymi dniami pracować po 12h a jak przyjdą górze dni dla firmy dostaniesz wolne w grafiki i siedzenie w domu za free.

Okok
@Bos

Dokładnie. L4 pokrywa wszystkie dni, nawet te wolne od pracy, ale godziny, który w tym dniu normalnie miałyby „zostać odebrane” przepadają

Załamka
@Start

(usunięte przez administratora) na każdym kroku. Coraz gorzej jest. Co miesiąc sie zastanawiasz czy dostaniesz cała wypłatę. Pracuje kilka lat i jestem na granicy sił. To smutne że dla nich jesteśmy oszustami i nieudacznikami których trzeba gonić do roboty jak najgorsza cholote. Szukam nowej pracy. Nie da.sie tak żyć.

Czytnik

Czy ktoś wie czy zgodne jest z prawem pracy zmuszanie ludzi do obsługi aplikacji i potwierdzanie na nich swojej obecności. Nikt mnie nie przeszkolił z obsługi aplikacji nie sprawdził czy na moim tel działa , tylko wymagania 3 dni na potwierdzanie czasu pracy bo inaczej zostają NN ( pracownikom agencyjnym jak twierdził lider to i po tygodniu potwierdzają godziny pracy). Te nowe czytniki to porażka przykładasz kartę i się odbijasz a później i tak nie masz odbicia. Czy to wina pracowników że firma ma wadliwy system rozliczania godzin czytniki kart żyja swoim życiem sprawniej by było jak by ludzie listę obecności podpisywali.

Pracownica Com 40
@Czytnik

Jeśli chodzi o czytniki to rzeczywiście jakaś porażka nie idzie się odbić bardzo długo się czeka na odbicie może firma zrobi coś z tym problemem ? Drugą sprawą jest oszczędność na ogrzewaniu na halach produkcyjnych rozumiem że każda firma oszczędza ale uważacie że taką oszczędnościom będziecie mieć dużo osób pracujących, już ludzie chodzą jak nie powiem co, zapomniałam bo to tylko przeziębienie a jak był Covid to w maskach albo w domach trzeba było siedzieć. A jak zwykle przeziębienie to dawaj do roboty bo premie zabiorą no tak ale pytam się kosztem czego własnego zdrowia? Mojego twojego wnuków itp. Może firma pomyśli troszkę i puści to ciepło na tych halach a nie jeszcze włączanie wentylatorów bo ciepło jest do góry.

@Pracownica Com 40

Najgorzej wygląda sytuacja przy bramach ciekawe gdzie są termometry i ile stopni jest

Strandmony

Dokładnie gdzie podczas ich otwierania zimne powietrze wlatuje do środka a biednej firmy nie stać na zamontowanie kurtyn powietrznych czy czegoś podobnego. Rozmowy z Kierownikami nic nie dawaja a ich tłumaczenie że oni nie mają na nic wpływu to jest dopiero wstyd. To nie są nasze decyzję, rozumiemy was ale nic z tym nie zrobimy. Jak miałbym ciepłe biuro w którym mogę siedzieć cały dzień to też miałbym to gdzieś. Może dział HR się zainteresuje temat w końcu jest dls nas a praciedawca powinien zapewnić nam odpowiednie warunki pracy ale jak później pracownik zachoruje i pójdzie na zwolnienie to premii od razu nie ma i to jest cała polityka idealnej firmy. Jakie to jest żenujący firma się szczyci ze nie wiadomo to jaka ona jest a tak naprawdę jeden wielki (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

@Strandmony

Witam . Chciałabym odpowiedzieć na ten komentarz otóż pracuję już kilka lat na magazynie szczerze to nie mam czasu zastanawiać się czy może mi zimno a może ciepło pracuję cały rok w zakładowej koszulce i nawet o tej porze roku pot mi cieknie po (usunięte przez administratora) Widzę jak wygląda praca w cudzysłowie na akordzie robisz 8 godzin to samo jak robot nic więcej cię nie obchodzi .Znam wiele osób które się przeniosły z magazynu na różne firmowe stanowiska akordowe i mówią że praca niebo a ziemia to że moja praca nie jest dochodową według pracodawcy to nie znaczy że ja jako pracownik nie mam więcej pracy na stanowisku godzinowym w porównaniu do akordowego.Jeszcze pamiętam te nie dalekie czasy na „akordzie ”przed końcem pracy przybijanie płyty bez zszywek że niby robota się do przodu posuwa bo hałas haaaa . Możecie się mnie zapytać to dlaczego nie pracuję na montażu pracuję na magazynie bo chyba po prostu polubiłam tą robotę .Poznałam wielu operatorów maszyn którzy zostali zdegradowani do tego stanowiska i myślą że w dalszym ciągu robot będzie robił za nich a oni będą tylko sprawdzać czy kasa się na koncie zgadza ...

Antresola?
@Pracownica Com 40

Gdzie jest ciepło?? Że do góry? My w golfach pracujemy!

Operator
@Antresola?

Na magazynie mają ciepło, przecież kilku chodzi tam na krótki rękaw

Xjud
@Operator

Potwierdzam, robimy dyżury że jeden na krótko smiga to pozostałym od patrzenia od razu ciepło się robi...

One

Pozdrawiamy pomocnych zmianowych z linii 11 ???? Dziewczyny z linii 1

Chciałbym zapytać czy pracując na tirze na kraju są odprowadzane składki od całej sumy zarobku i czy są rzeczywiscie wolne soboty i niedziele .Pozdrawiam.

Witam. Mam pytanie jakie są zarobki w firmie na stanowisku kierowca tira czy ktoś może mi podpowiedzieć i czy składki są odprowadzane od całego zarobku. Pozdrawiam serdecznie .

Linia R

Panie Adamie B proszę poczynić kroki związane z naszymi Kierownikami zmianowym którzy chyba nie wiedzą na czym polega ich praca. Kierownik Zmianowy jest po to żeby rozwiązywać problemy i pomagać nam pravienikom a na naszych liniach wygląda to zupełnie inaczej. Panie onyzkiewicz proszę zacząć się do nas zwracać z należytym szacunkiem i zacząć się wywiązywać że swoim obowiązków. Pozostała dwójke również prosimy aby zaczęli się zachwywywać jak na Kierowników przystało. Marek J zapraszamy na linie częściej a nie tylko podczas obchodów gdzie jest obawa o własną skórę bo Menager będzie niezadowolony z porządku na liniach i dużych buforów. Jeżeli to wszytko tak ma wyglądać to niech nikt się nie dziwi że ludzie odchodzą. Szanowny dziale HR prosimy aby ktoś się zainteresował takimi sytuacjami z waszej strony zero zainteresowania nami pracownikami a chyba nie tak to wszystko powinno wyglądać.

@Linia R

Hahahaha nie martwcie się u nas jest podomnie ale mamy jednego Zmianowego który nas rozumie i jest normalny stara się nam pomagać i wspiera nas Pozdro dla Ciebie...... M.M A co do naszego Kierownika to nie ma o czym nawet pisać pewnie jak by nie Menager to już by go dawno tu nie było. Unika wszelkiego rodzaju rozmów z nami a jak już musi przyjść to recytuje wyuczona regołke i wychodzi z linii. Były już przypadki ze Menager za niego przychodził na spotkania bo nie potrafił nasz przekonać do decyzji firmy czy też skłonić do pracy w nadgodzinach. Uciekam do roboty bo czas goni. Pozdro dla wszystkich pracowników.

CIENO
@Linia R

Pamiętaj o jednym jagoda jest słodka tylko do pewnego momentu

Nikol

Najbardziej poszkodowane będą osoby,które mają dzieci . Bo czy dziecko zachoruje ,czy zadzwonia ze szkoły,przedszkola itp ze się coś dzieje ,ze trzeba odebrać dziecko z palcówki to tracą takie osoby 20 % . I to jest ok?? Bo nie ma mowy tutaj o osobach ,które non stop biorą wolne lub kombinuja . Tez powinny być jakieś widełki .

Rafi
@Nikol

Żadnych widelek nie powinno byc , monitor , krew , przepustki powinny byc nie tracac premii tak jak w innych dużych zakladach. Niestety ten zaklad jest specjalny tylko oszczednosci slychac, przykre bo doswiadczeni pracownicy odchodza

Była
@Rafi

Tak jak mówisz coraz więcej wieloletnich i doświadczonych pracowników odchodzi z firmy bo wiedzą że sobie poradzą a mają już dość tej patologi. Są osoby które będą się tam trzymać za wszelką cenę bo się boją odezwać i nie znają własnych wartości a gdy wielki pan prezes w nich pluje spuszczają głowy i udają ze deszcz pada a działa HR kiwa głową jak ten przysłowiowy piesek w aucie. Jakie to wszystko jest nieudolne zamiast się rozwijać i być tym porządanym pracodawca na rynku pracy to firma com 40 staje się pracodawca dla ludzie którzy muszą gdzieś pracować, są pewnie wyjątki gdzie jest praca lekka i przyjemna ale na pewno nie u nas.

@Nikol

To się zgadza . Patologia tam jak cholera. Praca jest spoko a wynagrodzenie da się przegryźć ale ta polityka chorych ludzi na stołkach wykańcza wszystkich. Pracownicy są traktowani jak mięso armatnie.

Zuzia

Dzień dobry. Niech pani powie . Czy zmiany w tej firmie są trzy i jak z weekendami ? I ile można wyjść na koniec miesiąca z wypłatą ?

Zostaw merytoryczną opinię o COM40 Sp. z o.o. Sp. K. - Ociąż

• Jak się pracuje w COM40 Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy COM40 Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 437.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w COM40 Sp. z o.o. Sp. K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 388, z czego 36 to opinie pozytywne, 168 to opinie negatywne, a 184 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy COM40 Sp. z o.o. Sp. K.?

Kandydaci do pracy w COM40 Sp. z o.o. Sp. K. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

COM40 Sp. z o.o. Sp. K.